باتری آلفا رومئو جولیتا

مشخصات باتری آلفا رومئو جولیتا

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 50 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 50 آمپر واریان صبا

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری آلفا رومئو جولیتا

مشکلات شروع؟ چگونه بفهمیم باتری یا دینام است؟
اگر وسیله نقلیه شما روشن نمی‌شود، معمولاً به دلیل از بین رفتن یا خاموش شدن باتری، شل شدن یا خوردگی کابل‌های اتصال، بد بودن دینام یا مشکل در استارت ایجاد می‌شود. تشخیص اینکه آیا با باتری یا دینام مشکل دارید، می تواند سخت باشد. در اینجا نحوه تشخیص مقصر کدام یک است.

علائم باتری بد
اگر پیچ خوردن موتور ضعیف است ، مانند اینکه خودروی شما صبحهای سرد را سخت تر راه می اندازد ، به طور ناسازگار شروع می شود ، یا هنگام شروع به کار هیچ صدا و چراغ های داخلی وجود ندارد ، مشکوک به خرابی باتری ، اتصال شل یا خراب شده یا برق کشی باشید. . باتری کم که دارای خوردگی قابل مشاهده روی پایانه ها است احتمالاً آسیب دیده است.

اگر راه اندازی سریع کار کرد، پس می دانید که مشکل باتری دارید. اما شما همچنین باید بفهمید که آیا به سادگی در پایان عمر خود است یا مشکلات اساسی وجود دارد. خرابی یا کم بودن باتری می تواند ناشی از خرابی دینام باشد. همچنین می تواند ناشی از کشش اضافی از چراغ های کمکی، فیوزها، سیستم های صوتی، آلارم ها و غیره باشد.

نشانه های آلترناتور بد
برخی از مواردی که باید به دنبال آن باشید، عدم استارت و مشکل در راه اندازی، کم نور شدن چراغ ها و مشکلات خروجی سیستم استریو است. اگر ماشین شما روشن می شود اما در هنگام حرکت متوقف می شود، احتمالاً باتری شما به دلیل معیوب بودن دینام شارژ نمی شود. صدای جیغی که از موتور می آید و هنگامی که تخلیه هایی مانند بخاری یا سیستم صوتی روشن است بلندتر می شود ممکن است یاتاقان دینام شما باشد.

نکته دیگر این است که رادیو AM را روی صفحه کلید بدون موسیقی به یک عدد پایین تبدیل کنید و سپس موتور را به چرخش درآورید. اگر صدای ناله ای می شنوید یا هنگام برخورد با گاز صدا مبهم می شود، دینام شما احتمالاً از کار افتاده است.

اگر خودرو نمی‌لنگد یا روشن نمی‌شود اما چراغ‌های جلو همچنان کار می‌کنند، به مشکلات استارت یا سایر قسمت‌های موتور نگاه کنید.

اگر چراغ نشانگر موتور موتور یا باتری روی خودرو روشن است ، می تواند نشان دهنده مشکل سیستم شارژ خودرو باشد ، یا اگر وسیله نقلیه شما شروع به حرکت کرد و بلافاصله از کار ایستاد ، می تواند نشانگر این باشد که دینام روشن است سوء عملکرد مهم است که این را به یک متخصص برای تشخیص مناسب بیاورید.

کاری که باتری و دینام انجام می دهند
یک باتری خودکار یک بار الکتریکی بزرگ را تامین می کند که از طریق سیستم استارت حرکت می کند و چند دنده را برای روشن کردن ماشین می چرخاند. هنگامی که ماشین کار می کند ، دینام جریان را به عقب می فرستد تا باتری را هنگام رانندگی شارژ کنید. هنگامی که در حال حرکت هستید، برق مورد نیاز وسایل الکترونیکی خودروی شما را تامین می‌کند و مطمئن می‌شود که میزان شارژ مناسب به باتری برمی‌گردد.

 

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری سانگ یانگ آلفا رومئو جولیتا

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری آلفا رومئو جولیتا

باتری تمیز یک باتری شاد است

قسمت بالای باتری خود را تمیز ، خشک و عاری از آلودگی و کثیف نگه دارید. یک باتری کثیف می تواند از روی کثیف بالای بدنه تخلیه شود و یک اتصال کوتاه خفیف ایجاد کند که در نهایت باتری را از بین می برد.

پایانه های باتری نیز به مرور زمان خورده می شوند و تمیز نگه داشتن آنها از تجمع یک راه هوشمند برای افزایش عمر باتری شما است. پایانه ها را با یک مسواک قدیمی آغشته به جوش شیرین و آب تمیز کنید. سپس ، با استفاده از یک بطری اسپری با آب سرد ، مخلوط را بشویید و کاملاً خشک کنید.

قرار گرفتن در معرض حرارت کمتر بهترین است

گرمای شدید روی باتری ها سخت است زیرا میزان تبخیر آب از سلول ها را افزایش می دهد – حتی در باتری های مهر و موم شده. سپس هنگامی که هوای سردتر شروع می شود، باتری ضعیف تری با قدرت کمتر دارید زیرا سعی می کند موتور سرد را با روغن غلیظ روشن کند.

بنابراین چگونه می توانید از گرما جلوگیری کنید؟ وسیله نقلیه خود را در صورت امکان در سایه پارک کنید و خودروی خود را در صورت عدم استفاده در گاراژ نگه دارید. یا می توانید باتری را از گرمای تولید شده در محفظه موتور با غلاف باتری از سازنده یا خرده فروش قطعات خودرو عایق بندی کنید. این آستین ها معمولاً از پلاستیک سخت یا پارچه ای مقاوم در برابر اسید ساخته می شوند و با اندازه و شکل باتری شما مطابقت دارند.

 

97 24 85 77 – 021

باتری آلفا رومئو جولیتا با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ آلفا رومئو جولیتا

ارسال و نصب رایگان باتری آلفا رومئو جولیتا

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments