باتری رنو اسکالا

باتری رنو اسکالا

مشخصات باتری رنو اسکالا

باتری رنو اسکالا : رنو یک نام شناخته شده در صنعت خودرو است که در زمینه خودروهای سواری و SUV فعالیت می کند. خودروهای رنو بیشتر بخاطر SUV راحت خود که دارای ظاهر درجه یک و فضای داخلی شیک هستند مورد تحسین قرار می گیرند. رنو اسکالا یکی از مدل های مشهور خودروهای رنو است. با پیوستن به بخش سدان های کوچک ممتاز، رنو اسکالا طراحی برجسته ای را با جلو پنجره کروم و دستگیره درها، رینگ های آلیاژی اسپرت ۱۵ اینچی و سپر عقب دو رنگ ارائه می دهد. رنو اسکالا مراقبت ویژه ای را برای اطمینان از راحتی راننده و سرنشینان عقب انجام داد زیرا صاحبان هندی این نوع وسایل نقلیه اغلب راننده دارند. در داخل خودرو، رنو اسکالا دارای بهترین جادار در کلاس خود، کیفیت ممتاز، روکش چرمی، و ۲ جا فنجانی در صندلی عقب صندلی عقب برای راحتی بیشتر مسافران است.

مشخصات باتری رنو اسکالا : باتری مناسب ماشین رنو اسکالا، باتری ۶۰ آمپر است که توسط گروه خودروسازی رنو بر روی ماشین نصب می شود.

باتری مناسب هر ماشینی با توجه به مصرف برق آن خودرو و ابعاد جایگاه قرارگیری باتری در ماشین انتخاب می شود. باتری ۶۰ آمپر در دوقالب پایه کوتاه l2 و پایه بلند d23 تولید می شود که ابعاد باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه به شکلی است که می تواند به راحتی بر روی ماشین رنو اسکالا نصب شود.

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب ماشین رنو اسکالا را در برند های مختلف با کیفیت های عالی تولید می کنند و شما می توانید مناسب ترین باتری را برای ماشین خود تهیه کنید.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری رنو اسکالا

باتری ها از چندین قطعه خاص تشکیل شده اند. انواع مواد شیمیایی با یکدیگر واکنش می دهند تا قدرتی را که برای چندین عملکرد داخل خودرو لازم است، تولید کنند. در حالی که مواد شیمیایی در ابتدا قدرتمند هستند، اما تمایل دارند باتری خودرو را در طول زمان ضعیف کنند. عوامل متعددی عامل مرگ باتری ها در خودروها هستند که به طور غیر مستقیم منجر به کاهش کارایی باتری در هر صورت می شود که ما در اینجا به بررسی چند مورد می پردازیم تا شما بتوانید از آن هایی که می شود، جلوگیری کنید.

زمان: باتری نیز مانند تمام اجسامی که قابل ستهلاک هستند، روزی به پایان عمر خود می رسد و مجبور است جای خود را به یک جایگزین جوان ( باتری نو ) دهد. باتری دارای صفحات سرب کلسیم است که در محلول الکترولیت غوطه ور هستند و طی واکنش هایی که انجام می شود در طی زمان کم کم دچار فرسودگی می شود. این عامل خرابی باتری را هرگز نمی توانیم جلوگیری کنیم.
آلودگی: اگر باتری را تمیز نگهداری نکنید، باتری به راحتی بر روی سطح خود، سولفاته تشکیل می دهد. این سولفاته ها در برابر دینام مانند دیوار عمل می کنند و نمیگذارند دینام به راحتی باتری را شارژ کند و در نهایت این اتفاق باعث خرابی باتری می شود. از رخ دادن این اتفاق می توان جلوگیری کرد. با تمیز کردن باتری با آب جوش بعد از ایجاد سولفاته، و تمیز نگهداشتن سرباتری ها با مالیدن مقداری گیریس قبل از سولفاته. گیریس روی سرباتری ها باعث می شود که باتری به سختی سولفاته بزند.
نصب غلط: اگر باتری را به شکل صحیح بر روی ماشین نصب نکنید ممکن است دچار فشار زیاد شود و تغییر شکل دهد و در نهایت خراب شود و یا در جایگاه خود بلرزد و باعث ریزش صفحات سربی شود و باعث افزایش سرعت خرابی باتری شود. از این عامل نیز می توانید جلوگیری کنید به این شکل که نصب و تعویض باتری رنو اسکالا خود را به یک کارشناس بسپارید.

کارشناسان نصب باتری ما، ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری رنو اسکالا

باتری ماشین از قطعات حیاتی خودرو است. شما باید به آن اهمیت زیادی بدهید و از آن به درستی نگهداری کنید. عوامل زیادی بر طول عمر باتری ماشین تاثیرگذار است. طول عمر باتری ماشین به طور معمول حدود ۲ الی ۳ سال است. در اینجا یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی عمر باتری ماشین شما را توضیح خواهیم داد:

شرایط آب و هوا: همانطور که رفاه بدن شما بستگی به کیفیت شرایط گرمایی خارجی دارد، عمر باتری ماشین شما نیز بستگی دارد. آیا می توانید به یاد بیاورید که باتری شما در اولین احتراق در اوج صبح زمستان چگونه فشار می آورد؟ این یک واقعیت است که طول عمر باتری خودرو به تغییرات دما مربوط می شود. هر دو، درجه حرارت بسیار پایین یا بسیار بالا می تواند عمر باتری خودرو را مختل کند. خرابی باتری یکی از شایع ترین دلایل از کار افتادن خودرو است.

برخلاف تصور عموم، گرمای شدید و یا گرمای زیاد تابستان خطر بیشتری برای باتری ماشین شما نسبت به پایین ترین زمان های زمستان دارد. اگرچه این درست است که باتری شما در زمانی که گرم است با ظرفیت بالاتری کار می کند، اما دمای بالا عمر کلی باتری را کوتاه می کند. این عمدتا به دلیل تبخیر، شارژ بیش از حد یا خوردگی اتفاق می افتد. اگر تا به حال بخاطر خراب شدن باتری خودرو در گرمای شدید اذیت شده اید و یا در سرما یخ زده اید و نمی دانید از زمانی که آن را چندی پیش نصب کرده اید چه اتفاقی افتاده است، لازم است بدانید می توانید از این اتفاقات جلوگیری کنید. با پیشرفت علم و دانش افراد در تولیدات، توانسته اند روکشی از جنس نمد برای باتری خودرو تولید کنند تا باتری را در برابر گرما یا سرمای شدید محافظت کند.

حال اگر با خرابی باتری خودرو خود مواجه شده اید و می خواهید باتری ماشین خود راتعویض کنید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا تعویض باتری رنو اسکالا شما به صحیح ترین شکل انجام شود.


خرید باتری رنو اسکالا با تاریخ جدید

به هنگام خرید باتری رنو اسکالا با تاریخ جدید باید به موارد زیر دقت کنید:

قالب باتری: باتری ها در یک آمپر یکسان ممکن است در قالب های متفاوتی تولید شوند و ابعاد متفاوتی داشته باشند. بنابراین به هنگام خرید باتری توجه داشته باشید که باتری ای تهیه کنید که به درستی در ماشین نصب شود نه به زور و سختی.
گارانتی: گارانتی باتری به شما این اطمینان را می دهد که باتری با کیفیت خریداری خریداری کرده اید.

ما به عنوان نمایندگی کارخانه های صبا باتری و سپاهان باتری، باتری مناسب ماشین شما را همراه با گارانتی معتبر کارخانه تحویل می دهیم.

برای خرید باتری رنو اسکالا با تاریخ تولید جدید کافی است با شماره زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان باتری را برایتان ارسال و بر روی ماشین نصب کنیم.تمامی خدمات ما در سطح شهر تهران قابل ارائه در ۲۴ ساعت شبانه روز است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

آمپر مناسب باتری رنو اسکالا

تست باتری رنو اسکالا

ارسال و نصب رایگان باتری رنو اسکالا

سوالات متداول مشتریان محترم

چگونه باید از باتری رنو اسکالا محافظت کنیم؟

هنگامی که ماشین شما خاموش است، تمام انرژی های لازم قطعات خودرو از باتری گرفته می شود، به عنوان مثال برق مورد نیاز چراغ ها، ضبط، ساعت، دزدگیر و …. از باتری گرفته می شود، باتری ماشین نیز یک منبع انرژی محدود است و تخلیه می شود، بنابراین اگر هنگامی که خودرو خاموش است و شما از ضبط و …. به مدت طولانی استفاده کنید، باتری رنو اسکالا شما تخلیه می شود و نیاز به شارژ مجدد دارد. اما بسیار بد است اگر شارژ و د شارژ باتری رنو اسکالا در تعداد دفعات بالا اتفاق بیفتد، زیرا طول عمر باتری کاهش می یابد و باتری خودرو شما زودتر از حد انتظار خراب می شود. با توجه به نکات گفته شده، یکی از مراقبت هایی که شما باید انجام دهید این است که کاری نکنید تا باتری رنو اسکالا شما د شارژ عمیق شود تا باتری آسیب نبیند.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چه عواملی می تواند طول عمر باتری اسکالا را کاهش دهد؟

هیچ چیز از جمله باتری اسکالا شما برای همیشه دوام نمی آورد. در برخی موارد، باتری خودرو شما می تواند تا ۴ سال دوام بیاورد، اما این بستگی به محل زندگی و نحوه رانندگی شما دارد. دمای شدید ، سفرهای کوتاه مکرر و مواردی از این قبیل می تواند عمر باتری رنو اسکالا شما را به دو تا سه سال کاهش دهد.

آیا می دانید که استفاده از لوازم جانبی خودرو مانند گوش دادن به رادیو یا شارژ موبایل و لپ تاپ هنگامی که موتور شما کار نمی کند بار زیادی را بر باتری شما وارد می کند و می تواند عمر باتری اسکالا  را کاهش دهد؟

آیا قصد دارید خودروی خود را در تعطیلات در پارکینگ خانه بگذارید؟ واقعیت این است که باتری های خودرو بهتر است همیشه شارژ کامل داشته باشند. بهتر است خودرو را در یک جای امن پارک کنید و سر باتری را از باتری اسکالا جدا کنید تا خیالتان راحت باشد در زمانی که خودرو شما پارک است، باتری شما استفاده نمی شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری سیتروئن C5 و باتری اکتیون

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Saman
۱۴۰۰-۰۷-۱۳ ۱۰:۵۷ ب٫ظ

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید یه سوال داشتم از حضورتون من امروز که ماشین رنو اسکالا خودم‌رو بردن برای تعویض روغن بهم گفتن که باتری ماشین متورم شده و خیلی خطرناکه و احتمال منفجر شدن باتری وجود دارد اگه زودتر تعویض باتری رنو اسکالا رو انجام ندم برای همین می خوام هر چه زودتر خرید باتری رنو اسکالا را انجام بدم تا بتونم ماشین و روشن کنم چونکه ترسیدم باطری‌ماشین منفجر بشه و اونو از روی ماشین برداشتم و در حال حاضر نمیتونم ماشین خودم رو روشن کنم لطفاً بگید که باتری که قرار بود منفجر بشه چه جوری باید از شرش خلاص بشم و چه جوری میتونم باتری رنو اسکالا خریداری بکنم در شهر اسلامشهر چونکه تو اینترنت هرچی سرچ می کنم فقط نمایندگیهای باطری در تهران است و هیچ کدوم برای اسلامشهر ارسال باتری ندارد