باتری رنو تالیسمان

باتری رنو تالیسمان

مشخصات باتری رنو تالیسمان

باتری رنو تالیسمان : اگر رنو تالیسمان مورد استفاده را بخرید، یک سدان راحت با فضا و راحتی زیاد با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنید. پنج مسافر می توانند به راحتی در صندلی های راحتی روکش شوند و آب و هوا به طور جداگانه برای دو منطقه تنظیم می شود. صدای سالن کنسرت از هشت بلندگو می آید، سیستم اطلاعات سرگرمی از طریق یک صفحه نمایش غول پیکر کنترل می شود و کمک پارکینگ به راننده کمک می کند. تلیسمان دارای کروز کنترل با محدود کننده سرعت است. با این حال، با توجه به شکل کوپه، عملکرد ورزشی مورد غفلت قرار نمی گیرد. گیربکس دو کلاچه راحتی گیربکس اتوماتیک را با پاسخ سریع گیربکس دستی ترکیب می کند. موتورهای قدرتمند 120 اسب بخاری به تالیسمان اجازه می دهد تا به راحتی به حداکثر سرعت 191 کیلومتر در ساعت برسد. بر اساس آزمایش ADAC ، مصرف گازوئیل با مصرف شگفت انگیز کمی کمتر از پنج لیتر باقی می ماند. این بدان معناست که لیموزین به مقادیری می رسد که امروزه به ندرت توسط خودروهای کوچک تحویل داده می شود.

مشخصات باتری رنو تالیسمان : باتری فابریک ماشین رنو تالیسمان، باتری 74 آمپر است. قالب باتری 74 آمپر L3 است که دارای ابعادی است که به راحتی بر روی این ماشین نصب می شود.

کارخانه صبا باتری و سپاهان باتری، باتری مناسب ماشین رنو تالیسمان را در بهترین کیفیت و به روزترین تکنولوژی تولید می کنند و شما می توانید باتری رنو تالیسمان خود را از این دو کارخانه تهیه کنید و مطمئن باشید که بهترین باتری را انتخاب کرده اید در حالی که باتری ها را با قیمت مناسب تهیه کرده اید.

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری رنو تالیسمان

همه خودروها نیاز به باتری دارند، چه موتورهای احتراق داخلی داشته باشند، هیبرید باشند یا برقی. اما باتری نیز یکی از قطعاتی مهمی است که در خودرو ما وجود دارد تا زمانی که قصد روشن کردن خودرو را دارید، شما را به هدفتان برساند. کلید را هرچه می خواهید بچرخانید یا دکمه جرقه زنی را مکررا فشار دهید، اما باتری خاموش یک باتری تمام شده است و نم تواند ماشین شما را روشن کند. با باتری های استاندارد سیلد اسید  12 ولت آشنا هستید. تأمین انرژی وسیله نقلیه یا دستگاه، فرآیند تخلیه باتری موسوم به سولفاته شدن رخ می دهد. این واکنش شیمیایی منجر به جمع شدن بلورهای سولفات روی سطح باتری رنو تالیسمان می شود. کریستال های بیشتر به معنی زمان شارژ طولانی تر، بازده کمتر و ظرفیت شارژ کمتر است. این بلور ها به دلیل مقاومتی که در سرباتری ها ایجاد می کنند مانع شارژ کامل باری توسط دینام ماشین می شوند، بنابراین باید فورا اقدام به تمیز کردن باتری کنید. شما می توانید با مقداری آب جوش باتری را تمیز کنید. برای انجام این کار نیازی نیست باتری را از جای خود خارج کنید اما اگر ان کار را کنید می توانید تمام سطوح باتری و حتی سینی باتری رنو تالیسمان را تمیز کنید.

اگر دیر به فکر باتری خودرو خود افتاده اید و حالا یک باتری خراب بر روی ماشینتان نصب است و تصمیم گرفته اید تعویض باتری رنو تالیسمان انجام دهید انجام دهید، می توانید با شماره ما تماس بگیرید و سفارش باتری مناسب ماشین خودتان را ثبت کنید.

دقت داشته باشید به هنگام تعویض باتری از یک فرد کارشناس کمک بگیرید و از او بخواهید این کار را انجام دهد زیرا این کار نیاز به دقت بالا و تجربه زیاد دارد تا بتواند بهخوبی صورت گیرد. اگر باتری به درستی در جای خود قرار نگیرد، طی مدت کوتاهی دچار خرابی می شود و شما باید مجددا باتری رنو تالیسمان را تعویض کنید و همان هزینه ای که به تازگی انجام داده اید را دوباره تکرار کنید.

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری رنو تالیسمان

قیمت باتری رنو تالیسمان به عوامل زیر بستگی دارد:

کیفیت مواد اولیه
میزان سرب داخل باتری
نوع باتری
کارخانه و کشور سازنده
تاریخ تولید
مدت و اعتبار ضمانت  باتری
خدمات پس از فروش باتری

کارخانه سپاهان باتری، از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می کند تا بتواند باتری با کیفیت تولید کند. باتری های کارخانه سپاهان باتری از نوع سیلد اسید است و دارای طول عمر 2 الی 3 سال می باشند. کارخانه هایی که باتری با کیفیت تولید می کنند و از نوع باتری تولیدی خود مطمئن هستند برای محصولات خود گارانتی در نظر می گیرند. تمامی باتری های کارخانه سپاهان باتری دارای ضمانت تعویض بلند مدت هستند. تمامی این ها باعث می شود که قیمت باتری های کارخانه سپاهان باتری به شدت صعود کند و اختلاف زیادی با سایر باتری های موجود در بازار داشته باشد، اما این چنین نیست. سپاهان باتری به دلیل وسعت زیادی که در فروش باتری در خاورمیانه و ایران دارد، باتری های خود را با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری رنو تالیسمان با تاریخ جدید

خرید باتری رنو تالیسمان ، خرید سختی نمی تواند باشد اگر شما اطلاعات کافی برای خرید باتری رنو تالیسمان را داشته باشید. برای خرید باتری حتما باید به تاریخ تولید باتری توجه داشته باشید که وابسته به مدت اعتبار گارانتی نیز می باشد.

برای اینکه بتوانید باتری با تاریخ تولید جدید خریداری کنید، حتما باید از نمایندگی باتری ها سفارش باتری دهید، زیرا کارخانه های معتبر مانند صبا باتری و سپاهان باتری، باتری های تولیدی خود را فقط به نمایندگی هایشان در سراسر کشور ارسال می کنند و شما نمی توانید باتری سوزوکی یا برند های دیگر این دو کارخانه را با تاریخ تولید جدید در فروشگاه های متفرقه انجام دهید.

ما به عنوان نمایندگی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، تمام باتری های این دو کارخانه را باتاریخ تولید جدید به شما تحویل می دهیم.

تاریخ تولید باتری رنو تالیسمان از این جهت اهمیت دارد که بیانگر سلامت کامل باتری است. اگر از تاریخ تولید باتری زمان زیادی گذشته باشد، نشان می دهد که باتری در طولانی مدت انبار شده است. ساختار به شکلی است که اگر بر روی ماشین هم نصب نباشد، واکنش های شیمیایی داخل آن انجام می شود. بنابراین اگر از تاریخ تولید باتری زمان زیادی گذشته باشد به این معنا است که از طول عمر مفید باتری زمان زیادی گذشته است و شما با نصب این باتری بر روی ماشینتان باید در زمانی کوتاه دوباره هزینه ای بابت تعویض باتری رنو تالیسمان انجام دهید.

باتری رنو تالیسمان با ارسال و نصب رایگان در تمام نقاط شهر تهران مانند میرداماد، فرشته، سهروردی و … به دست مشتریان عزیز می رسد.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری رنو تالیسمان

تست باتری رنو تالیسمان

ارسال و نصب رایگان باتری تالیسمان

سوالات متداول مشتریان گرامی

آیا می توان باتری رنو تالیسمان را بدون تحویل باتری فرسوده خریداری کرد؟

پاسخ این سوال مثبت است اما هرگز به نفع شما نمی باشد، زیرا با تحویل ندادن باتری کهنه خرید شما دیگر مقرون به صرفه نخواهد بود. قیمت باتری رنو تالیسمان و تمام باتری های خودرویی، که توسط کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری ثبت شده است، با احتساب دریافت باتری کهنه است و اگر شما باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو رنو تالیسمان شما اضافه خواهد شد.

اهمیت دریافت باتری کهنه برای بازیافت آنها است، زیرا با بازیافت باتری می توان به دو هدف مهم رسید:

1. کنترل قیمت باتری

2. کمک به محیط زیست

97 24 85 77 – 021

 

چرا باتری تالیسمان نباید مدت زمان زیادی را در یک خودرو پارک شده بماند؟ ساختار آن چگونه است؟

اگر انتظار دارید باتری تالیسمان شما بیش از یک ماه بدون استفاده در پارکینگ خانه بماند ، باید باتری را از خودرو جدا کرده و آن را ذخیره کنید، این کار به افزیش طول عمر باتری شما کمک می کند و به شما امکان می دهد تا در طولانی مدت شارژ باتری تالیسمان خود را بهتر نگه داری کنید.

اگر خودرو خود را مدت متوالی بدون رانندگی در جاییی پارک کنید، باتری تالیسمان شما به مرور زمان از بین خواهد رفت و بعد از آن ، زمانی که به خودرو خود نیاز دارید با یک باتری مرده رو به رو خواهید شد. باتری های سربی اسیدی از سلول هایی تشکیل شده اند که دارای سرب خالص در طرف مثبت و دی اکسید سرب در سمت منفی هستند. وقتی این فلزات با اسید سولفوریک ترکیب می شوند، واکنش ایجاد می شود و در نتیجه ی آن انرژی تولید می شود. جریان ایجاد شده به شما کمک می کند موتور و لوازم جانبی خود را زمانی که موتور غیر فعال است، در خودرو راه اندازی کنید. در صورتی که باتری شما توانایی روشن کردن و راه اندازی این آپشن ها را ندارد، باید به فکر تعویض آن باشید.

باتری سایر خودرو ها : باتری اکتیون

97 24 85 77 – 021

 

چگونه شارژ باتری تالیسمان را چک کنیم؟

درواقع از آنجایی که تامین انرژی لازم برای استارت زدن و بکار انداختن خودرو بر عهده باتری تالیسمان است، درصورت خرابی آن، خودروی شما روشن نخواهد شد. درنتیجه توجه به سلامت باتری و تست و کنترل آن از امور مهمی است که باید به صورت مداوم برای خودرو انجام گیرد. ساده ترین راه تست باتری خودرو ، اندازه گیری ولتاژ است که با استفاده از ولت متر یا مولتی متر انجام می گیرد. در این حالت شما ولت متر را به باتری تالیسمان خودرو وصل می کنید. استارت می زنید و میزان ولتاژ لحظه ی استارت را اندازه می گیرید. اگر عددی بالاتر از 9 ولت را نشان داد باتری شما کاملا سالم است اما در صورتی که عدد پایین تر از 9 باشد باتری شما ممکن است ضعیف یا خراب شده باشد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری اکسنت

97 24 85 77 – 021

 

چه عواملی می توانند باتری تالیسمان شما را با کاهش طول عمر مواجه کنند؟

چیزی که ماشین شما بدون آن نمی تواند فعال شود یک باتری خوب است. هیچ چیز بدتر از این نیست که پشت فرمان قرار بگیرید در حالی که دیرتان شده است و سعی کنید موتور را راه اندازی کنید، اما موفق نشوید. برای یک راننده، هیچ چیز با مزایای تعویض باتری تالیسمان قبل از مرگ آن قابل مقایسه نیست. بسته به اینکه سیستم شارژ شما چگونه است، در کجا زندگی می کنید و عادات رانندگی شما چگونه است، میانگین طول عمر باتری تالیسمان بین 2 تا 4 سال متغیر است.  بسیاری از ما منتظر می مانیم تا زمانی که باتری کاملا بمیرد و متوجه عوامل متعددی که در کاهش عمر باتری تالیسمان شما نقش دارند، نمی شویم و یا به آن ها توجه نمی کنیم.

 

ارسال و نصب باتری شاهین در الهیه ، تجریش و یافت آباد به صورت رایگان انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب سانتافه

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Qaemi
Qaemi
11 ماه قبل

خسته نباشید من می خوام تعویض باتری رنو تالیسمان انجام بدم و خودم هم می خوام این کارو انجام بدم من از فروشگاه نمایندگی باطری سپاهان باطری ۷۴ آمپر اوربیتال پریمیوم خریداری کردند و حالا می خوام تعویض و نصب باطری رنو‌تالیسمان خودم رو خودم انجام بدم فقط یه سوال دارم که اگر زودتر جواب بدید که من بتونم نصب باتری رنو تالیسمان خودم رو انجام بدم ممنون میشم سوالم اینه که برای قرار دادن باتری روی ماشین باید اول چه کابلی رو وصل کنم به باطری جدید که باتری نسوزه چون که یکبار قبلاً یه نفر دیگه این کار را انجام داده بود به اشتباه و باطری ماشین دچار مشکل شده بوده برای همین من نمیخوام این اشتباه رو انجام بدم که هزینه دوبرابر بخوام انجام بدم چونکه با توجه به آمپری که باطری ماشین رنو تالیسمان داره قیمت باطری رنو تالیسمان بسیار بالا هست ممنون میشم کمکم کنید