باتری رنو داستر

باتری رنو داستر

خرید اینترنتی باتری رنو داستر

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم

باتری سایر خودرو ها: باتری سمند سورن ، باتری پژو 405

97 24 85 77 – 021

 

باتری سپاهان رنو داستر
ارسال و نصب رایگان باتری کوییک در تهران
باتری اوربیتال رنو داستر

 

قیمت باتری رنو داستر

تعویض باتری رنو داستر

ارسال و نصب رایگان باتری داستر

سوالات متداول مشتریان گرامی

سولفاتاسیون باتری رنو داستر چیست؟

سولفاته شدن باتری رنو داستر زمانی اتفاق می‌افتد که باتری کم‌شارژ شود یا از شارژ کامل محروم شود. هر بار که شارژ کامل را کامل نمی کنیم، به تجمع سولفات ها می افزاید. سولفاته ایجاد کریستال های کوچک سولفات در باتری در حین استفاده طبیعی است. این طبیعی است و به باتری آسیب می رساند. با این حال، اگر باتری به طور منظم به طور کامل شارژ نشود، سولفات سرب به کریستالی تبدیل می‌شود که پایدارتر است و خود را روی صفحه منفی می‌گذارد. این تمایل به رشد مانند تمام کریستال های نمک دارد و مانع از شرکت مواد فعال منفی به طور کامل در واکنش های باتری داستر می شود. برای تمیز کردن سولفات باتری داستر خود می توانید از مقداری آب جوش استفاده کنید و پس از تمیز کردن باتری، به سرباتری ها گیریس بمالید تا از سرعت تشکیل مجدد سولفاته بکاهد.

 

97 24 85 77 – 021

 

خطای انسانی چه تاثیری بر باتری داستر دارد؟

کاملاً طبیعی است که فراموش کنید چراغ‌های جلو را خاموش کنید یا صندوق عقب را کاملاً ببندید یا چراغ داخلی را روشن بگذاریدt این چیزها برای بهترین ما هم اتفاق می افتد. متأسفانه، این که به کائنات اعلام کنید من فقط یک انسان هستم و ممکن است فراموش کنم چراغ ها را در خودرو خاموش کنم، این واقعیت را تغییر نمی دهد که باتری رنو داستر شما اکنون تمام شده است و ممکن است نیاز به خرید باتری داستر داشته باشید.

همه اینها به این دلیل است که شما آنقدر عجله داشتید که فراموش کردید بررسی کنید که همه چراغ ها خاموش هستند. خبر خوب این است که ممکن است یک باتری به باتری کردن و رانندگی با ماشین برای شارژ مجدد باتری داستر شما، تمام چیزی است که شما را دوباره به جاده بازگرداند اما خبر بد هم این است که ممکن است تنها با خرید باتری داستر مشکل شما حل شود و راه دیگری نداشته باشید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سیتروئن C5 و باتری میتسوبیشی میراژ

97 24 85 77 – 021

 

تعویض باتری داستر چه زمانی انجام دهیم؟

چه ماشین خود را در تمام طول سال در پارکینگ نگهداری کنید یا  چه هر روز با آن رانندگی کنید، باز هم در آخر باید تعویض باتری داستر را انجام دهید. به طور معمول، باتری خودرو بین دو تا چهار سال دوام می آورد. فشار آوردن به باتری داستر بیش از این مدت ، حتی در شرایط رانندگی عالی، می تواند بدون اطلاع قبلی باعث از کار افتادن باتری شما شود. به همین دلیل، بسیاری از تولیدکنندگان برنامه تعویض سه ساله برای باتری داستر را توصیه می کنند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پاجرو

97 24 85 77 – 021

 

نگهداری مناسب از باتری داستر چه مزیتی دارد؟

تعمیر و نگهداری نادرست می تواند باتری داستر را در وضعیت دشواری قرار دهد، بنابراین ممکن است توانایی نگهداری شارژ خود را به مرور از دست بدهد و همین باعث می شود که طول عمر باتری خودرو شما کاهش یافته و زودتر از بین برود.

باتری داستر که در شرایط نادرست نگهداری شود، بسیار آسیب پذیر خواهد بود. حتی تخلیه های کوچک مانند لامپ سقفی خودرو یا عملکرد رادیو در زمان خاموش بودن موتور خودرو و عدم فعالیت دینام می تواند آن را دشارژ کنند.

علاوه بر این، چنین باتری در هوای بسیار گرم یا سرد خوب عمل نمی کند. بنابراین، اگر نمی خواهید طول عمر باتری خودرو خود را به طور ناگهانی کاهش دهید باید از آن مراقبت کنید. مطمئن ترین علامت مشکل این است که ماشین شما در راه اندازی استارت ماشین کند است یا به کل کار نمی کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ساندرو

97 24 85 77 – 021

 

وقتی می گویند باتری داستر سولفاه زده است، منظور چیست؟

اصطلاح سولفاته زدن ، تجمع و رشد کریستال‌های سولفات سرب را در داخل صفحات زمانی که باتری داستر برای مدت زمان طولانی در حالت دشارژ قرار دارد، توصیف می‌کند. سولفاتاسیون به محض پایین آمدن سطح ولتاژ شروع می شود که در مورد باتری 12 ولتی زیر 12.4 ولت است. اگر کریستال ها در اثر شارژ دوباره ی باتری داستر از بین نروند، در نهایت با هم ترکیب می شوند و کریستال های بزرگتری را تشکیل می دهند. حل شدن و از بین رفتن این کریستال های بزرگتر سخت تر است و در نهایت با برهم زدن ساختار صفحه منجر به از کار افتادن باتری داستر می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو 405

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Kolahduz
Kolahduz
11 ماه قبل

خسته نباشید. میشه من و راهنمایی کنید برای انتخاب باتری رنو داستر ؟ من اولین باری هست که میخوام تعویض باتری رنو داستر انجام بدم برای همین اصلا اطلاعاتی راجع به باتری ماشین رنو داستر ندارم. میشه بگید که باید از چه باتری ای با چه آمپر و چه برندی باید استفاده کنم تا ماشین خوب روشن بشه؟ چون که باتری ای که الان روی ماشین هست اصلا نمیتونه خوب روشن کنه ماشین و حتما باید ماشین تو سرازیری باشه تا روشن بشه و این خیلی بده برای همچین ماشینی. دوستانم گفتن که مشکل از باتری ماشین هست. لطفا من و راهنمایی کنید که باید الان چه اقداماتی انجام بدم برای خرید باتری رنو داستر لطفاً جواب منو بدید از سایت خودتون که نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری هستید خرید باتری رنو داستر را انجام بدم ممنون