باتری رنو فلوئنس

باتری رنو فلوئنس

مشخصات باتری رنو فلوئنس

رنو فلوئنس که از نمای جدید علامت تجاری رنو استفاده می کند، ممکن است زیبا باشد، اما هنوز همان سالن کوچک خانوادگی است. رنو فلوئنس تنها با یک موتور دیزل با دو خروجی قدرت متفاوت در دسترس است. موتور دیزل 1.5 لیتری چهار سیلندر با انتخاب dCi95 با 95 اسب بخار به همراه 5 سرعته دستی یا dCi110 با 110 اسب بخار به جعبه دنده 6 سرعته دستی یا اتوماتیک در دسترس است. dCi110 احتمالاً بهترین گزینه برای ارائه بهترین ترکیب عملکرد و صرفه جویی است. گیربکس دستی نیز گزینه بهتری است زیرا اتوماتیک می تواند کمی تنبل و کند در تعویض دنده احساس کند. Fluence یک کروزر بسیار راحت در بزرگراه است و به طور مداوم کیلومترها را به راحتی طی می کند و محیط رانندگی مطلوب آن است. سیستم تعلیق آن بسیار انعطاف پذیر است، اما این امر در گوشه هایی که رول بدنه قابل توجه است بسیار مشهود است. رنو فلوئنس فاقد رانندگی اسپرت است و احساس می کنید که از Megane دریافت می کنید و فرمان نیز فاقد هر گونه بازخورد است. در کل Fluence احساس خوبی از کیفیت در مورد آن دارد. کابین در این مرحله از زندگی خود کمی قدیمی به نظر می رسد و بدون سیستم R-Link ، فاقد هر گونه جذابیت واقعی مدرن است. بدون آن ، کنسول مرکزی به دلیل تعداد دکمه هایی که روی آن پخش شده اند کمی گیج کننده می شود. ممکن است داشبورد در رنو جذاب ترین نباشد، اما از مصالح با کیفیت در داخل کابین با تزئینات کرومتراست کنتراست در داشبورد و کنسول مرکزی استفاده می شود.

مشخصات باتری رنو فلوئنس : باتری قابل نصب بر روی ماشین رنو فلوئنس، باتری 74 آمپر در قالب L3 است. برای انتخاب باتری باید به سه اصل مهم توجه داشت. اصل اول: باتری باید بر روی ماشین به راحتی نصب شود، باتری 74 آمپر و باتری 66 آمپر که هر دو در یک قالب هستند و ابعاد یکسانی دارند به راحتی بر روی ماشین رنو فلوئنس نصب می شوند. اصل دوم: باتری باید بتواند نیاز برقی خودرو را تامین کند، بنابراین وقتی باتری 74 آمپر برای ماشین رنو فلوئنس در نظر گرفته شده است، دیگر باتری 66 آمپر جواب نیاز برقی خودرو را نمی تواند بدهد، هرچند که از نظر ابعاد مناسب است. اصل سوم: سعی کنید باتری ای مشابه باتری قابریک انتخاب و نصب کنیدف زیرا باتری فابریک توسط مهندسان خبره انتخاب شده اند.

 

باتری 50 آمپر سوزوکی ، باتری 55 آمپر اوربیتال سیلور

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری رنو فلوئنس

برای اینکه درک دقیقی از نگهداری باتری خودرو خود داشته باشید، خوب است کمی با ساختار و طرز عملکرد آن آشنا باشید:

باتری ها وسایلی هستند که انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. آنها از سلول هایی تشکیل شده اند که انرژی شیمیایی را ذخیره کرده و در صورت نیاز به برق تبدیل می کنند. بیشتر باتری های بنزینی و دیزلی خودرو دارای شش سلول هستند که هریک از آنها می توانند حدود دو ولت انرژی تولید کنند، به این معنی که در مجموع حدود 12 ولت تولید می کنند، توجه داشته باشید این مقدار تقریبی است. اکثر باتری های خودرو از واکنش شیمیایی سرب اسید استفاده می کنند. هر یک از سلول ها دارای دو صفحه هستند ، یکی از سرب و دیگری از دی اکسید سرب. این صفحات غوطه ور در اسید سولفوریک هستند که به عنوان کاتالیزور عمل کرده و واکنش شیمیایی بین آنها ایجاد می کند. این واکنش الکترون تولید می کند که الکتریسیته تولید می کند. سپس برق از باتری خارج می شود تا موتور خودرو شما روشن شود. واکنش برگشت پذیر است، به همین دلیل است که باتری شما در حین کار موتور شارژ می شود و وقتی می توانید آن را خاموش کنید، دوباره شروع کنید. هنگامی که احتراق را در خودرو روشن می کنیدپ، این یک سیگنال به باتری می گوید که واکنش شیمیایی را شروع کند. الکتریسیته تولید شده توسط این واکنش، نیروی موتور استارت را تأمین می کند و سپس موتور را وارونه می کند. در عین حال، باتری نیرو را به شمع ها می دهد، که مخلوط هوا و سوخت فشرده شده در سیلندرهای احتراق موتور را روشن می کند.

با توجه به توضیحات داده شده اگر باتری ماشین خراب باشد یا در ماشین حضور نداشته باد، باید فکر روشن کردن ماشین را از سر خود بیرون کنید تا باتری مناسب برای ماشین خود تهیه کنید که توانایی انجام تمامی این کار ها را داشته باشد.

اگر باتری خراب بر روی خودرو دارید و می خواهید تعویض باتری رنو فلوئنس انجام دهید می توانید با ما تماس بگیرید تا باتری را در کمترین زمان برایتان تعویض کنیم.


قیمت باتری رنو فلوئنس

قیمت باتری خودرو رابطه مستقیمی با کیفیت مواد اولیه استفاده شده در تولید باتری دارد. به عنوان مثال فلز سربی که در تولید باتری استفاده می شود بسیار گران قیمت است و برخی کارخانه ها برای این که باتری را با قیمت پایین تری ارائه دهند ازسرب بی کیفیت استفاده می کنند.

کارخانه صبا باتری و سپاهان باتری برای تولید باتری های خود از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می کنند تا بتوانند باتری ای با کیفیت به دست مشتریان خود برسانند، به همین باتری های کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، طرفداران زیادی دارند.

طول عمر باتری های این دو کارخانه به این دلیل که با مواد اولیه مرغوب تولید شده اند، دارای طول عمر حدود 2.5 الی 3 سال هستند، در صورتی که باتری های کارخانه های دیگه باتری با طول عمر حدود یک الی دو سال تولید می کنند.

ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری وصبا باتری، طیف وسیعی از انوان برند این دو کارخانه با قیمت های متفاوت را برایتان قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی باتری دلخواه خود را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که اختلاف قیمت باتری های این دو کارخانه باهم، به دلیل اختلاف در کیفیت باتری ها نیست، بلکه به دلیل خدمات پس از فروش و گارانتی هر یک از برند ها است.

شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت باتری خودرو خود با کارشنسان ما تماس بگیرید.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری رنو فلوئنس

خرید باتری رنو فلوئنس شما از مهم ترین خرید هایی است که می توانید انجام دهید، بنابراین به هنگام خرید باتری خودرو خود باید به نکات مهمی توجه داشته باشید.

گارانتی: گارانتی باتری در اصل کیفیت بالای باتری را ضمانت می کند زیرا محصولی که گارانتی می شود باید ارزش و سطح کیفیت بالایی داشته باشد تا بتواند گارانتی شود. به عنوان مثال در بین باتری های سپاهان باتری ، برند سوزوکی 16 ماه و در بین باتری های صبا باتری، باتری واریان 12 ماه گارانتی تعویض دارند. گارانتی تعویض به این معنا است که حتی اگر باتری نیاز داشته باشد تعویض شود و این اتفاق در زمان اعتبار باتری رخ دهد، نمایندگی خدمات پس از فروش، تعویض باتری را برای ماشین شما به صورت رایگان انجام می دهند و هزینه ای بابت باتری نو از شما دریافت نمی شود.
تاریخ تولید باتری: تاریخ تولید باتری از این نظر اهمیت دارد که نشان می دهد باتری چقدر طول عمر دارد و آیا کاملا سالم است یا خیر. زمانی که باتری تولید می شود، واکنش های شیمیایی در آن رخ می دهند و اگر تاریخ تولید تا تاریخ نصب باتری اگر زمان زیادی گذسته باشد درواقع باتری فرسوده شده است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری رنو فلوئنس با قیمت مناسب

تعویض باتری رنو فلوئنس

ارسال و نصب رایگان باتری فلوئنس

تعمیر و نگهداری منظم باتری فلوئنس چه مزیتی دارد؟

نمی توانید از پیر شدن باتری خود جلوگیری کنید، اما می توانید برای به تعویق انداختن زمان تعویض باتری فلوئنس، تعمیر و نگهداری منظم باتری خود را در نظر بگیرید که دو کار را انجام می دهد. اول اینکه، تعمیر و نگهداری منظم کمک می‌کند باتری شما برای مدت طولانی‌تری فعال و کار کند و این برای شما یک راه صرفه جویی در  هزینه خواهد بود چرا که در طول دوره ای که رانندگی می کنید کمتر مجبور می شوید تعویض باتری فلوئنس را انجام دهید.

ثانیا، تعمیر و نگهداری منظم به شما این اطمینان را می دهد که از وضعیت سلامت باتری اطمینان داشته باشید تا در صورت نیاز به تعویض باتری فلوئنس از چند وقت قبل آماده باشید و ناگهان با یک باتری مرده در راه گیر نکنید. این به شما زمان می دهد تا در صورتی که متوجه شدید باتری شما درگیر سولفاته شده و دیگر راه نجاتی وجود ندارد، یک باتری جدید در دسترس داشته باشید تا در زمان مناسب تعویض باتری فلوئنس را انجام دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 2 و باتری میتسوبیشی میراژ

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Sadeqi
Sadeqi
11 ماه قبل

وقتتون بخیر خسته نباشید من می خوام باتری رنو فلوئنس خریداری بکنم و باتری اوربیتال پریمیوم هم می خوام بگیرم ولی الان که سایت شما رو دیدم متوجه شدم که باتری اوربیتال ای اف بی هم باتری‌های خوبی هستند برای همین الان دقیقا نمیدونم که باید بین برند اوربیتال پریمیوم و برند اوربیتال efb کدوم و انتخاب کنم. و اینکه چه باتری ای با چه آمپری باید بگیرم که بتونه تو سرما به راحتی ماشین و روشن کنه چون الان نزدیک فصل سرما هستیم میخوام باتری مناسب این آب و هوا رو انتخاب کنم ممنون میشم اگر جواب کامنت منو هم بدید تا بتونم به درستی انتخاب باتری رنو فلوئنس را انجام بدم و مجبور نشم دوباره تو زمستان تو پارکینگ گیر کنمکه چون باتری توان روشن کردن ماشین و نداره . ممنون