باتری رنو لتیتود

باتری رنو لتیتود

مشخصات باتری رنو لتیتود

مشخصات باتری رنو لتیتود: باتری مناسب ماشین رنو لتیتود، باتری 100 آمپر است که در قالب L3 تولید می شود. کارخانه صبا باتری 100 آمپر را در بهترین کیفیت تولید می کند.

این هلدینگ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان باتری استارت خودرو در خاورمیانه است که از شهرت و قابلیت اطمینان درجه یک برخوردار است. این شرکت متشکل از 4 کارخانه بزرگ تولید کننده انواع محصولات است. این شرکت با نزدیک به 40 سال تجربه در تولید انواع باتری های استارت خودرو ، مفتخر است محصولات خود را که مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه شده در بازارهای داخلی و خارجی تولید می شود ، معرفی کند. این شرایط باعث شد تا شرکت ما در سال 1976 کارخانه دیگری را برای تولید انبوه برای صادرات به کشورهای خارجی علاوه بر تأمین نیازهای داخلی راه اندازی کند.

کارخانه صبا باتری، تنها کارخانه تولید باتری در بخش دولتی است که شما می توانید باتری 100 آمپر رنو لتیتود خود را در بهترین قیمت با بهترین کیفیت تهیه کنید. باتری 100 آمپر در کارخانه صبا باتری در نوع سیلد اسید تولید می شود که دارای طول عمر حدود 2 الی 3 سال است که شما می توانید با مراقبت های درست از این باتری، بهترین عملکرد را در طول عمر آن ببینید.

باتری 100 آمپر صبا باتری


تعویض باتری رنو لتیتود

باتری که یکی از مهم ترین قطعات خودرو شما است به مراقبت های خاصی احتیاج دارد مانند تمیز نگهداشتن باتری که اگر این کار را نکنید سرعت کاهش طول عمر باتری افزایش پیدا می کند. سولفاته زدن باتری یکی از بدترین نوع آلودگی برای باتری است که توسط خود باتری ایجاد می شود.

سولفاته شدن باتری زمانی اتفاق می افتد که باتری کم شارژ شده یا از شارژ کامل محروم است. هر بار که یک شارژ کامل را تکمیل نکنیم، به تجمع سولفات ها می افزاید. سولفاته شدن باتری چیست؟ در باتری طبیعی است که کریستال های سولفات کوچک در حین استفاده ایجاد شوند. این طبیعی است و به باتری آسیبی نمی رساند. با این حال، اگر باتری به طور منظم به طور کامل شارژ نشود، سولفات سرب بی شکل به کریستالی تبدیل می شود که پایدارتر است و خود را روی صفحه منفی قرار می دهد. این مانند همه بلورهای نمک رشد می کند و مانع از فعال شدن کامل مواد فعال منفی در واکنشهای باتری می شود.

سولفاته شدن ، به ویژه صفحه منفی، عامل مهمی برای خرابی باتری است. سولفات سرب کمی در آب (45 میلی گرم در لیتر) محلول است و با افزایش غلظت اسید در سطح 1.05 sp.gr حلالیت کاهش می یابد. سولفات سرب به طور مداوم در حالت تعادل پویا با گونه های محلول حل شده و مجدداً رسوب می کند. در یک دوره طولانی، هنگامی که باتری در انبار بیکار، در دمای بالا قرار دارد، این می تواند منجر به تشکیل سولفات سرب پودری شده و به شکل کریستالی سخت خرد شده درآید. باتری تخلیه شده بیشتر دچار سولفاته شدن می شود. اندازه سولفات سرب “تخلیه شده” حدود 1 میکرومتر است، پس از ذخیره 8 روز اندازه آن 5 میکرومتر و پس از 5 ماه تا 10 میکرومتر می شود. کریستال های بزرگتر به راحتی شارژ نمی شوند و در نتیجه ظرفیت آنها از بین می رود. این تشکیل برگشت ناپذیر سولفات سرب بزرگ ، سخت و سفت شده را سولفاته می نامند. این نوع سولفات سرب مقاومت داخلی باتری را نیز افزایش می دهد و باتری سخت تر شارژ می شود. اگر با خرابی باتری خودرو خود مواجه شدید و می خواهید تعویض باتری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان، تعویض باتری را برایتان انجام دهند.

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری رنو لتیتود

عوامل زیادی بر روی قیمت باتری تاثیرگذار است:

نوع فناوری
هدف باتری
مشخصات فنی
طراحی باتری
تاریخ تولید
نام تجاری
کشور سازنده
نظرات مشتریان

در اینجا برایتان برخی از این ها را توضیح خواهیم داد.

نوع فناوری: فناوری باتری همچنان در حال تکامل است و باتری های جدید به گونه ای طراحی شده اند که کارآمدتر، با دوام تر و عمر بیشتری نسبت به باتری های سرب اسید سرشار قدیمی تر داشته باشند. در اینجا توضیح مختصری از رایج ترین انواع باتری های موجود در بازار امروز و نحوه تأثیر آنها بر قیمت و کیفیت ارائه شده است.

باتری اسیدی غرق شد. تا همین اواخر، اکثر باتری های موجود در بازار از این نوع باتری بودند. به این نوع باتری های سلول مرطوب نیز می گویند. این فناوری از صفحات سربی غوطه ور در اسید برای تولید بار استفاده می کند. در باتری های قدیمی، شما باید به طور مداوم سطح مایع باتری را بررسی کنید تا مطمئن شوید صفحات به طور کامل پوشانده شده اند تا قدرت باتری حفظ شود. در حال حاضر، بسیاری از آنها مهر و موم شده و دارای دریچه هستند، که نیازی به این کار را برطرف نمی کند.
از نظر قیمت، این باتری ها قیمت پایین تری نسبت به سایر گزینه ها دارند، اما عمر باتری آنها نیز کوتاه تر است و در شرایط سخت مانند درجه حرارت شدید و ارتعاش کمی سخت گیرتر هستند. برخی از باتری های قدیمی تمایل به یخ زدن دارند که می تواند به طور دائم به باتری آسیب برساند. این مشکل از فناوری جدیدتر نیست، اما اگر به دنبال باتری ارزان قیمت هستید، این ممکن است گزینه مناسبی برای نیازهای شما باشد.

مشخصات فنی: مشخصات باتری یکی دیگر از عواملی است که بر هزینه تاثیر می گذارد. شما می توانید انتظار داشته باشید هزینه بیشتری برای باتری با آمپر خنک کننده بیشتر، آمپر ساعت بیشتر، گارانتی طولانی تر و انواع مختلف اتصالات بپردازید. به عنوان مثال، می توانید انتظار داشته باشید که برای یک کانکتور با دو نوع کانکتور بیشتر از یک نوع باتری تک هزینه کنید.
اندازه باتری و گروه باتری BCI نیز بر هزینه باتری تأثیر می گذارد. اگر یک وسیله نقلیه سنگین دارید که نیاز به باتری بزرگتر و قوی تری دارد، می توانید انتظار داشته باشید هزینه بیشتری برای آن نسبت به باتری معمولی خودروهای سواری بپردازید. جدا از گروه BCI و هدف از باتری، اندازه فیزیکی باتری بر قیمت تأثیر می گذارد. در بسیاری از مواقع ، باتری های بزرگتر از نظر فیزیکی می توانند انرژی بیشتری نسبت به باتری های کوچکتر ارائه دهند، زیرا صفحات بزرگتر و اسید بیشتری دارند. می توانید انتظار داشته باشید که هزینه این قدرت اضافی را بپردازد.

برای مطلع شدن از قیمت دقیق باتری رنو لتیتود خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری رنو لتیتود با تاریخ جدید

برای خرید باتری رنو لتیتود خود با تاریخ جدید فقط باید از نمایندگی ها اقدام به تهیه باتری کنید.

مزایای خرید از امداد رسان:

ارسال و نصب رایگان باتری در محل دلخواه شما در سطح شهر تهران مانند ولنجک، پاسداران و …

تست سلامت دینام به صورت رایگان
تحویل باتری با تاریخ تولید جدید
تحویل باتری با گارانتی تعویض
ضمانت اصالت باتری

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری رنو لتیتود

تست باتری رنو لتیتود

ارسال و نصب رایگان باتری رنو لتیتود

چه عواملی بر طول عمر باتری لتیتود شما موثر است؟

دمای شدید می تواند تاثیر زیادی بر طول عمر باتری لتیتود شما داشته باشد. دمای سرد، می تواند بر میزان شارژ تولید شده توسط باتری تأثیر بگذارد. گرما واکنش شیمیایی را که باتری لتیتود برای تولید انرژی برای ماشین شما استفاده می‌کند، تسهیل می‌کند، اما در عین حال باعث می‌شود باتری با سرعت بیشتری تخریب شود و طول عمر باتری لتیتود را کوتاه می کند.

اگر در جنوب زندگی می کنید که در بخش زیادی از سال دما بالا است، باتری شما معمولاً حدود دو سال دوام می آورد. در شهر های شمالی، عمر باتری ها برای سه سال یا بیشتر غیر معمول نیست. لرزش باتری شما می تواند باعث شود که قطعات داخلی باتری شما با سرعت بیشتری خراب شوند و سرعت اتمام طول عمر باتری لتیتود را افزایش می دهد.

اگر سیستم شارژ خودروی شما خراب باشد، می تواند طول عمر باتری لتیتود شما را کاهش دهد. اگر باتری شما به طور مداوم بیش از حد یا کم شارژ می شود، می تواند سرعت قدیمی شدن باتری شما را افزایش دهد. به همین ترتیب، اگر باتری شما دشارژ عمیق را تجربه کند، ممکن به طور قابل توجهی طول عمر آن کاهش یابد، حتی اگر بتوانید آن را دوباره شارژ کنید و ماشین خود را دوباره روشن کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 2 و باتری سانتافه

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments