باتری فولکس پاسات

مشخصات باتری فولکس پاسات

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 50 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 50 آمپر واریان صبا

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری فولکس پاسات

با گذاشتن کلید شکمتان غرق می‌شود، فقط برای اینکه ماشینتان روشن نشود. اگر ماشین شما روشن نمی شود، اغلب به دلیل خرابی باتری یا دینام است. اگر یکی از آن دو باشد ، سرزنش کردن می تواند نسبتاً ساده باشد.

باتری یا دینام: علت مشکل چیست؟
راه اندازی و راه اندازی یک موتور، در ساده ترین شکل آن، یک فرآیند سه مرحله ای است. ابتدا باتری یک تکان برق به استارت می دهد. این کار موتور را روشن می کند و دینام را به کار می اندازد. در نهایت دینام با شارژ باتری این چرخه را کامل می کند.

با استفاده از فرآیند حذف، با دور زدن نقش باتری و استارت زدن ماشین خود، مقصر را پیدا کنید. اگر موتور روشن می شود اما فوراً می میرد ، احتمالاً دینام شما باتری شما را شارژ نگه نمی دارد. اگر یک پرش شروع شود و ماشین شما را در حال کار نگه دارد ، اما ماشین نتواند با قدرت خودش دوباره شروع به کار کند ، احتمالاً پاسخ باتری خالی است.

علائم باتری مرده
این علائم رایج باتری مرده را بررسی کنید:

چراغ داشبورد کم است؟ ابتدا گیج باتری داشبورد را بررسی کنید. باتری باید شارژ شود، حتی زمانی که خودرو خاموش است. اگر چراغ‌های داشبورد کم‌رنگ هستند، احتمالاً مشکلی در باتری شما وجود دارد. سعی کنید برف پاک کن ها، چراغ ها یا شیشه های اتوماتیک خود را روشن کنید. سپس مطمئن شوید که همه آنها خاموش هستند و یک بار دیگر سعی کنید ماشین را روشن کنید.
خوردگی باتری را بررسی کنید . اگر هنوز شروع به کار نمی کند ، از یک پارچه استفاده کنید تا هرگونه خوردگی روی باتری را با دقت پاک کنید و از کسی بخواهید آن را شروع کند. پس از مدتی روشن شدن موتور ، خودرو را خاموش کنید. اگر نمی توانید آن را دوباره راه اندازی کنید، این نشانه ای است که دینام کار خود را انجام می دهد و باتری را در حین کارکردن موتور کار می کند، اما وقتی دینام متوقف می شود، باتری شارژ را حفظ نمی کند.
باتری ماشین می تواند قدیمی . با افزایش سن باتری ها، آنها کمتر قادر به حفظ شارژ می شوند زیرا فلز داخل آن خورده می شود. به طور متوسط، باتری خودرو بین 2 تا 5 سال دوام می آورد . در نهایت ، میزان شارژ باتری تا حدی کاهش می یابد که ، صرف نظر از این که چقدر دینام به آن نیرو می دهد ، باتری نمی تواند قدرت کافی برای راه اندازی خودرو را نگه دارد. با این حال ، گام هایی وجود دارد که می توانید برای حفظ عمر باتری خودرو انجام دهید.
نشانه های بد بودن دینام
اگر مراحل بالا نشان می دهد که باتری کار می کند، وقت آن است که نگاه دقیق تری به دینام بیندازید. برخی از علائم بد دینام وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید ، دریابید که چگونه تشخیص دهید که دینام شما بد است یا خیر:

چراغ های داخلی کم نور . در حین رانندگی به روشنایی چراغ های داخلی توجه کنید. اگر داشبورد به تدریج کم نور شود، دینام احتمالاً مقصر است.
چراغ های جلو کم نور یا بیش از حد روشن . آیا متوجه شدید که چراغ های جلو با افزایش سرعت بیشتر روشن می شوند و هنگام توقف کم می شوند؟ این اغلب به دلیل عدم شارژ کافی باتری توسط دینام است.
صداهای غرغره . آیا قبل از شروع مشکل ، صدای غرغری شنیده اید؟ این گاهی اوقات قبل از از کار افتادن دینام رخ می دهد.
بوی سوختن لاستیک یا سیم داغ . آیا علائمی وجود دارد که دینام شما بیش از حد گرم شده است، مانند بوی سوختن لاستیک یا سیم های داغ؟ اگر چنین است، زمان تعویض آن فرا رسیده است.
دینام را تست کنید . برخی ممکن است توصیه کنند موتور را با کابل منفی باتری جدا شده برای آزمایش دینام راه اندازی کنید. با این حال، این ایده خوبی نیست زیرا می تواند به سیستم الکتریکی وسیله نقلیه شما آسیب برساند و مشکلات بیشتری ایجاد کند. نحوه تست دینام را بیابید .
تعمیر باتری یا دینام شما می تواند تعمیر گران قیمتی باشد. ببینید چگونه می توانید مکانیک مناسب را برای کار بر روی وسیله نقلیه خود پیدا کنید. مطمئن شوید که کمک های کنار جاده ای دارید تا در صورت روشن نشدن خودرو، بتوانید کمک بگیرید.

 

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری سانگ یانگ فولکس پاسات

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری فولکس پاسات

. تمام لوازم جانبی را خاموش کنید
قبل از روشن کردن اشتعال، تمام لوازم جانبی خودرو مانند پیش بند، رادیو و گرمکن صندلی را خاموش کنید. باتری های خودرو برای تامین انرژی لوازم جانبی خودرو در زمانی که خودرو خاموش است، قرار نمی گیرند. در عوض، آنها باید انفجار قدرت لازم برای احتراق موفقیت آمیز موتور را افزایش دهند. استفاده طولانی مدت از باتری خودرو برای تامین برق وسایل ممکن است عمر کاری آن را کوتاه کند.
5. باتری را محافظت کنید
همیشه مطمئن شوید که باتری ماشین به درستی و ایمن تنظیم شده است. فشار دادن و جابجایی ممکن است باتری را از تسمه های خود تکان دهد و در صورتی که به درستی محکم نشده باشد و احتمالاً باعث اتصال کوتاه شود. نه تنها باتری ماشین را از بین خواهید برد، بلکه به خودتان نیز آسیب خواهید رساند.

 

97 24 85 77 – 021

باتری فولکس پاسات با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ فولکس پاسات

ارسال و نصب رایگان باتری فولکس پاسات

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments