باتری فولکس گل

مشخصات باتری فولکس گل

 

مشخصات باتری  فولکس گل :

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 50 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 50 آمپر واریان صبا

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری فولکس گل

دینام و باتری رابطه متقابل دارند. هنگامی که موتور شما روشن است، دینام باتری را شارژ می کند و در واقع سوخت تمام سیستم های الکتریکی ماشین شما را تامین می کند.

به هیچ وجه نمی توان گفت که باتری زمانی که ماشین شما خاموش است جریان الکتریکی را به ماشین شما می دهد و زمانی که برای روشن کردن موتور آماده هستید، باتری انرژی استارت را تامین می کند.

دینام و باتری با هم کار می کنند تا سیستم های الکتریکی ماشین شما را تامین کنند. هنگامی که باتری بد است ، ماشین خود را شروع مشکل دارند. و به همین ترتیب، یک وسیله نقلیه فقط می تواند برای مدت کوتاهی کار کند اگر دینام آن کار نکند.

اگر ماشین شما روشن نمی شود، احتمالاً به این معنی است که با باتری یا دینام خود مشکل دارید. کاهش آن به این دو گزینه – دینام بد در مقابل . باتری بد – یعنی 50 تا 50 شانس برای درست کردن آن دارید.

اما شما نمی خواهید حدس بزنید. شما می خواهید برای اولین بار آن را به درستی انجام دهید. دانستن تفاوت بین علائم آلترناتور بد در مقابل، بسیار مهم است . باتری ضعیف است زیرا می تواند شانس شما را برای استارت زدن خودرو و عدم ایجاد مشکلات اضافی بسیار افزایش دهد

دینام در مقابل باتری
دینام بد در مقابل باتری بد – چگونه می توانید تشخیص دهید که کدام یک باعث مشکل شده است؟
از فرآیند حذف استفاده کنید تا متوجه شوید.

با تلاش برای استارت زدن ماشین خود شروع کنید. اگر کار می کند، که ممکن است به نظر می رسد وعده، اما سوال بزرگ است، می توانید آن را بر روی خود را شروع کنم؟ اگر نمی تواند، احتمالا باتری مرده است که باعث مشکل شما شده است. احتمال دیگر این است که موتور شما برای مدت کوتاهی روشن شود و سپس قدرت خود را از دست بدهد. این می تواند به این معنی باشد که دینام باتری را شارژ نمی کند.

چگونه بفهمیم دینام خراب است؟
من N دینام بد ما در مقابل رقابت باتری بد، ما تنها از یک طرف شنیده تا کنون . حالا نوبت دینام است. بنابراین، علائم خاموش شدن دینام چیست؟ از کجا می دانی؟

برخی از علائم هشداردهنده خروج دینام شبیه به علائم باتری اتومبیل خاموش است. چراغ های کم نور یک علامت مشخص است که منطقی است زیرا دینام بخشی از سیستم الکتریکی خودرو شما است. گاهی اوقات ممکن است بویی مانند سوختن چیزی به دلیل اصطکاک تسمه ها بدهد.

بیشتر خودروهای مدرن، لازم نیست به دنبال علائم خاموش شدن دینام باشید، زیرا چراغ داشبورد دارند که نشان می دهد دینام کار نمی کند. اما اگر احتمالاً مشکلات الکتریکی دارید، ممکن است ایده خوبی باشد که به یک سیستم کامپیوتری اعتماد نکنید.

چگونه بفهمیم باطری ماشین شما تمام شده است؟
موتور شما روشن نمی شود یا به سختی واژگون می شود – هر دو نشانه احتمالی از کار افتادن باتری ماشین هستند. دیگری نور کم، داخل خودرو و چراغ های بیرونی است. اگر چراغ های داشبورد کم نور باشد، به احتمال زیاد به باتری اشاره می کند. بررسی کنید تا مطمئن شوید چراغ‌ها، رادیو و پنجره‌های خودکار خاموش هستند. سپس دوباره ماشین را روشن کنید.

هنگامی که خودروی خود را به سرعت روشن می کنید، نشانه های دیگر از کار افتادن باتری خودرو دیده می شود. اگر شروع می شود موتور و بقایای در حال اجرا برای یک مقدار خوبی از زمان، اما شما می توانید دوباره شروع کنید بعد از شما آن خاموش است، پس از آن شما احتمالا یک باتری مرده و باید فورا آن را عوض کنید.

بیش از حد از نظر احساسی به باتری خود وصل نشوید. اگر به درستی نگهداری شود، باتری خودرو می تواند تا هفت سال دوام بیاورد. از سوی دیگر، دینام به گونه ای ساخته شده است که تا زمانی که ماشین شما قار کند کار کند، اگرچه همیشه اینطور نیست.

 

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری سانگ یانگ فولکس گل

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری فولکس گل

همه رانندگان موافق هستند که خالی شدن غیرمنتظره باتری می تواند باعث سردرد شدید شود.

اگرچه عواملی مانند شرایط آب و هوایی سخت و نحوه استفاده از ماشین شما می تواند بر طول عمر باتری ماشین شما تأثیر بگذارد، اما می توان از خالی شدن زودرس باتری جلوگیری کرد.

به طور متوسط ​​باتری خودرو بین سه تا پنج سال عمر می کند. اگر می‌خواهید بعد از یک یا دو مورد نیاز به تعویض نداشته باشید، در اینجا پنج راه ساده برای کمک به افزایش طول عمر آن وجود دارد.

1. به طور منظم ولتاژ باتری خود را تست کنید
آزمایش پیشگیرانه باتری می تواند به طور بالقوه شما را از خرابی یا خرابی باتری در هنگام بیرون رفتن در جاده ها نجات دهد. مکانیک‌های واجد شرایط می‌توانند آزمایش باتری را برای شما انجام دهند، اما در صورت نیاز به انجام تست بین سرویس‌های خودرو، یک دستگاه مفید در خانه نیز در دسترس است.

ساده ترین راه برای تست ولتاژ باتری استفاده از ولت متر است. در صورت خرید یکی، ولت مترهای دیجیتال راحت ترین استفاده هستند. برای دقیق ترین قرائت، تست ولتاژ را حداقل دوازده ساعت پس از خاموش شدن ماشین خود کامل کنید.

با اتصال سیم ولت متر مثبت به ترمینال مثبت باتری خود و تکرار با سیم منفی شروع کنید. سپس یک قرائت ولتاژ دریافت خواهید کرد. یک باتری کاملا شارژ معمولاً میانگین 12.4 تا 12.8 ولت را نشان می دهد. اگر میزان ولتاژ شما خارج از این اعداد است، احتمالا باتری شما نیاز به بازرسی حرفه ای از مکانیک دارد.

 

97 24 85 77 – 021

باتری فولکس گل با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ فولکس گل

ارسال و نصب رایگان باتری فولکس گل

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments