باتری لکسوس nx 200

باتری لکسوس nx 200

خرید اینترنتی باتری لکسوس nx 200

آمپر مناسب باتری لکسوس nx 200 با تاریخ روز

باتری لکسوس nx 200 با کیفیت بالا

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

قیمت باتری لکسوس nx 200

تعویض باتری لکسوس nx 200

باتری لکسوس nx 200 با ارسال و نصب رایگان

 

برق دزدی باتری لکسوس NX200 و یا وجود مشکل الکتریکی در سیستم خودرو چگونه قابل شناسایی است؟

برق دزدی زمانی اتفاق می‌افتد که خودرو خاموش است، اما اجزای خاصی همچنان به مصرف برق ادامه می‌دهند. برخی از موارد برق دزدی طبیعی است مثلا چگونه سیستم امنیتی شما فعال می ماند یا ساعت می تواند زمان مناسب را حفظ کند اگر از انرژی باتری استفاده نکند؟

استفاده از انرژی باتری لکسوس NX200 در زمان خاموش بودن موتور تا حدی طبیعی است و نمی توان آن را جزو برق دزدی به حساب آورد. وقتی برق دزدی مشکل ساز می شود، معمولاً به دلیل یک مشکل الکتریکی است که باعث می شود یک یا چند عدد از اجزای خودرو به طور مداوم و غیر اصولی برق مصرف کنند، حتی زمانی که خودرو خاموش است. این روند باتری لکسوس NX200 را تخلیه می کند.

یکی از قابل توجه ترین علائم یک مشکل الکتریکی که می توان قبل از از بین رفتن کامل باتری مشاهده کرد این است که چراغ های جلو یا ترمز در زمانی که موتور خاموش است به میزان قابل توجهی کم نور هستند، در این شرایط ممکن است بخواهید تست باتری  را انجام دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

علت اهمیت تست و برسی وضعیت باتری لکسوس NX200 چیست؟

کار اصلی باتری لکسوس NX200 تامین الکتریسیته ی لازم برای استارت خوردن ماشین است. به طور معمول، شروع به کار میزان کمی از ظرفیت باتری را مصرف می کند. هرچند اصلی ترین بخش تامین برق خودرو دینام است اما اگر باتری لکسوس NX200 نباشد خودرو و موتور آن شروع به کار نخواهند کرد و در واقع کارکرد دیگر اعضا در گرو سلامت باتری خودرو است.

از این رو توجه به سلامت باتری لکسوس NX200 و تست و کنترل آن از نکات حائز اهمیتی است که باید بسیار به آن توجه شود. از آنجایی که باتری ماشین از اصلی ترین اجزای بکار انداختن آن است بهتر است هر چند وقت یکبار برای جلوگیری از اتفاقات ناگهانی چک شود. اقدامات بسیاری در این مورد وجود دارد که اندازه گیری ولتاژ، بررسی سطح الکترولیت باتری لکسوس NX200 ، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. از جمله آن هاست.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری MVM 110

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

آیا می دانید در چه صورت برای تعویض باتری لکسوس NX200 باید اقدام کنیم؟

ممکن است نشانه‌هایی وجود داشته باشد که زمان تعویض باتری لکسوس NX200 شما فرا رسیده است. اگر هر یک از این علائم هشدار دهنده را مشاهده کردید، باید باتری خود را  بازرسی و آزمایش کنید. یکی از این نشانه ها این است که عمر باتری بیشتر از دو یا سه سال است، در این جا ممکن است نیاز به تعویض باتری داشته باشید.

زمانی که ماشین شما برای مدت طولانی رانده نمی شود، باتری لکسوس NX200 شما دچار دشارژ عمیق می شود و این موضوع می تواند در بلند مدت شما را مجاب به تعویض باتری خودرو کند. اگر ماشین شما فقط برای سفرهای کوتاه استفاده می شود نیز احتمالاً باید تعویض باتری را زودتر از موعد انجام دهید، چرا که در این صورت باتری خودرو شارژ کامل را دریافت نمی کند و در دراز مدت طول عمر باتری کاهش پیدا می کند.

سولفاته هایی که در اطراف پایانه های باتری جمع می شود، می تواند بسیار برای باتری خودرو شما کشنده باشد و در صورتی که خوردگی ها و سولفاته های باتری زیاد شوند باید به فکر تعویض باتری لکسوس NX200 باشید.

 

ارسال و نصب باتری شاهین در اشرفی اصفهانی ، جنت آباد و یافت آباد به صورت رایگان انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب سانتافه

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها