باتری دوو ماتیز

97 24 85 77 – 021

آب و هوای نامناسب چه تاثیری بر باتری ماتیز دارد؟

هنگام پارک کردن و خاموش کردن اتومبیل خود، هیچ چراغی را روشن نگذارید و وسایل برقی را به خودرو متصل نکنید، زیرا باتری ماتیز شما خالی می شود. با کاهش دما، هر روز حداقل 15 دقیقه برای شارژ باتری با خودرو خود کنید. از طرف دیگر، هنگام فرا رسیدن فصل بهار، هوشمندانه است باتری ماتیز خود را بررسی کنید که ببینید اگر در فصل زمستان  به آن صدمه ای وارد شده است آن را پیگیری و رفع کنید. پارک کردن ماشین در دمای خنک تر، حتی اگر این فقط به معنای انتخاب یک مکان با سایه بیشتر به ویژه در اوج تابستان باشد، برای باتری ماتیز بهتر است. باتری ماتیز در برابر گرما بیشتر مستعد خوردگی هستند، بنابراین عاقلانه است که قبل از هر سفر تابستانی طولانی، باتری خود را چک کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیوولی

97 24 85 77 – 021

 

اهمیت تست باتری ماتیز قبل از ورود به زمستان در چیست؟

اگر هوا به اندازه کافی سرد شود، واکنش های شیمیایی باتری ماتیز شما شروع به کند شدن خواهند کرد. در هوای سرد به دلیل سفت شدن روغن موتور، مقدار انرژی بیشتری برای راه اندازی موتور خودرو خواسته می شود. این فرایند به سرعت طول عمر باتری ماتیز را از بین می برد زیرا برای روشن کردن موتور به قدرت بسیار بیشتری نیاز دارید. بنابراین در طول زمستان، اگر هنگام استارت زدن متوجه عملکرد ضعیف وسیله نقلیه خود شوید، ممکن است باتری ماتیز شما ضعیف شده باشد. اگر می خواهید در این شرایط قرار نگیرید، باید به یاد داشته باشید قبل از ورود به زمستان حتماً وضعیت سلامت باتری خود را تست کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری توسان

97 24 85 77 – 021

 

باتری ماتیز چه ویژگی هایی دارد؟

باتری برخی از خودروها تا 4 سال زنده میمانند، در حالی که برخی دیگر تنها پس از دو سال به باتری نو نیاز خواهند داشت. به طور کلی، شما معمولاً بعد از سه تا چهار سال به باتری ماتیز جدید نیاز دارید . تعویض باتری خودرو بخش مهمی از تعمیر و نگهداری معمول در خودرو است.

در عین حل که باتری ماتیز دستگاهی ساده و نسبتا ارزان است، وجود آن در خودرو بسیار ضروری است. اگر باتری ماتیز کار نکند، با خودرو جایی نمی روید. بنابراین بهتر است باتری خود را به طور مرتب چک کنید و قبل از اینکه بمیرد آن را تعویض کنید. باتری 12 ولتی خودرو، الکتریسیته ای را که برای راه اندازی موتور خودرو مورد نیاز است، ذخیره می کند تا زمانی که قصد راه اندازی موتور خودرو را داشتید با استفاده از این نیرو موتور روشن شود.

ارسال و نصب باتری در تمامی محله های تهران از جمله مرزداران ، مجیدیه و ونک به صورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری هایما S5

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments