باتری لکسوس NX 300

باتری لکسوس NX 300

خرید اینترنتی باتری لکسوس NX 300

آمپر مناسب باتری لکسوس NX 300 با تاریخ روز

باتری لکسوس NX 300 با کیفیت بالا

 

97 24 85 77 – 021

 

قیمت باتری لکسوس NX 300

تعویض باتری لکسوس NX 300

باتری لکسوس NX 300 با ارسال و نصب رایگان

زمان مناسب بری تست باتری لکسوس NX 300 کی است؟

باتری لکسوس NX 300 شما عمر محدودی دارد و ممکن است دیر یا زود توانایی خود برای راه اندازی خودرو را از دست بدهد. اگر اخیراً آن را بررسی نکرده‌اید، هیچ زمانی بهتر از اکنون برای آزمایش باتری خودرو و تعویض احتمالی آن وجود ندارد چرا که موکول کردن تست باتری لکسوس NX 300 به روز های دیگر می تواند برای شما مشکل ایجاد کند. باطری لکسوس NX 300 مثل تمام باتری های خودرویی دیگر برای تامین جریان به واکنش های شیمیایی متکی است. هوای سردتر می تواند سرعت این واکنش ها را کاهش دهد و اگر باتری لکسوس NX 300 شما ضعیف باشد و در گرمای تابستان دچار آسیب شده باشد، در نهایت نمی تواند جریان کافی برای تامین تقاضا را تامین کنند. اگر در آب و هوای سردتری زندگی می کنید که دما اغلب به زیر صفر می رسد، باید وسیله نقلیه خود را در پارکینگ نگه دارید، باتری لکسوس NX 300 خود را عایق بندی کنید یا حتی یک شارژر قطره ای برای گرم نگه داشتن آن نصب کنید. اگر صرفاً باتری را ذخیره می‌کنید، آن را در مکانی خنک‌تر نگه دارید و بعداً قبل از نصب آن را به دمای اتاق برسانید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ریو

97 24 85 77 – 021

 

اهمیت نصب باتری لکسوس NX 300 درجه یک بر روی خودرو چیست؟

برای اینکه بتوانید ماشین خود را روشن کنید به انتخاب یک باتری لکسوس NX 300 مناسب و با کیفیت نیاز دارید. این هدف اصلی نصب باتری مناسب و درجه یک بر روی ماشین است و تامین نیرو برای قطعات الکترونیکی در سرتاسر وسیله نقلیه مثل استریو، چراغ‌ها، پنجره‌ها و درب‌های برقی، فرمان برقی و … زمانیکه موتور خاموش است، از وظایف باتری لکسوس NX 300 به حساب می آید. اگر باتری از بین برود یا در حال ضعیف‌تر شدن باشد، احتمالاً متوجه برخی نشانه‌های آشکار در ضعیف شدن عملکرد این قطعات در خودرو خواهید شد. به هیچ عنوان این نشانه ها را نادیده نگیرید و حتماً به آن ها رسیدگی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کوراندو

97 24 85 77 – 021

 

استشمام بوی گوگرد از باتری لکسوس NX300 چه چیزی را به شما نشان می دهد؟

اگر درب موتور خودرو خود را باز کردید و متوجه بوی تخم مرغ فاسد شدید، لازم است باتری لکسوس NX 300 خود را بررسی کنید. همانطور که از نام آن پیداست، باتری های سیلد اسیدی مخلوطی از آب و اسید سولفوریک پر می شوند و ممکن است این محلول به هر دلیلی از باتری به بیرون نشت پیدا کند و نتیجه همین بوی بود باتری خواهد بود.

بسیار مهم است که نشت باتری را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل اصلی و تاثیر گذاری بر روی طول عمر باتری لکسوس NX 300 ، متوقف کنید. اگر بوی قوی “تخم مرغ فاسد” را استشمام کردید، به دستگاه خود نگاهی بیندازید، فورا خوردگی اطراف پایانه های باتری را بررسی کنید چرا که  این یک نشانه رایج از نشت اسید سولفوریک است.

 

ارسال و نصب باتری شاهین در نارمک ، لویزان و مولوی به صورت رایگان انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب سانتافه

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments