باتری لیفان X50

باتری ماشین لیفان X50

مشخصات باتری لیفان X50

کراس اوور لیفان X50 برای اولین بار در بهار ۲۰۱۴ در نمایشگاه خودروی پکن معرفی شد. در روسیه، این خودرو در آگوست همان سال در نمایشگاه بین المللی خودرو در مسکو رونمایی شد. اساس این مدل پایه سدان لیفان ۵۳۰ است که در بازار ما با نام Celliya به فروش می رسد. این خودرو تازه، مدرن، اصلی و حتی شیک به نظر می رسد. قسمت جلویی X50 ، علیرغم شباهت با سدان Celliya، سپر محکم تری با ورودی هوای ذوزنقه ای بزرگ، لب آیرودینامیکی در لبه پایینی و چراغ های مه شکن LED شیک نشان می دهد. چراغ های جلوی بزرگ با لنزهای اپتیکال و براکت های چراغ های LED در روز، بین آنها شکاف باریکی از شبکه خواندن اشتباه وجود دارد. نمای بدنه توسط خط سقف کشویی و بالا آمدن خط شیشه های جانبی جذب می شود. شعاع قوس چرخ بزرگ به راحتی چرخ های با لاستیک ۱۹۵ / ۶۵R15 را روی چرخ های آلیاژی با الگوی طراحی اصلی قرار می دهد. شکل صحیح درگاه ها نه تنها برای ردیف اول، بلکه برای ردیف دوم نیز راحتی مناسبی را ایجاد می کند. محافظت پلاستیکی در اطراف محیط بدنه و فاصله ای جدی به خودروهای متقاطع می دهد.

مشخصات باتری لیفان X50 : باتری فابریک ماشین لیفان X50، باتری ۶۰ آمپر است. باتری ۶۰ آمپر در دو قالب پایه کوتاه L2 و پایه بلند D23 تولید می شود که قالب پایه کوتاه آن برای این ماشین مناسب است، بنابراین به هنگام خرید باتری لیفان ایکس ۵۰ خود به قاب باتری توجه کنید.

باتری سیلد اسید مناسب ترین نوع باتری برای ماشین لیفان ایکس ۵۰ است زیرا دارای نگهداری آسان و طول عمر بالا است. ساختار این نوع باتری ها به گونه ای است که درب باتری به بدنه آن مهر و موم شده است و امکان باز و بسته کردن درب باتری وجود ندارد. این باتری ها دارای شش سلول مرطوب هستند که در هر یک از آن ها مقداری محلول الکترولیت و تعدادی صفحات سرب کلسیم وجود دارند که انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند.

 

باتری ۷۰ آمپر سوزوکی ، باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۷۰ آمپر واریان صبا

فروش باتری سمند با قیمت کارخانه

تعویض باتری لیفان X50

چه چیزی باتری خودرو را خالی می کند؟
باتری اتومبیل مرده می تواند آزار دهنده، اما همچنین می تواند اجتناب شود. برای جلوگیری از خالی شدن باتری، ابتدا باید علت آن را بدانید. بنابراین، این هفت مورد را بررسی کنید که می تواند توضیح دهد چرا باتری ماشین شما همچنان در حال خالی شدن است.

۱. چراغ های جلو خود را روشن گذاشته اید.
اگر باتری ماشین شما در حال خالی شدن است، اولین چیزی که باید بررسی کنید چراغ های شما هستند. بسیاری از خودروهای جدید دارای چراغ های جلویی هستند که پس از مدت زمان مشخص خاموش می شوند. اما اگر خودروی شما این ویژگی را ندارد، چراغ های جلو ممکن است روشن باشند تا زمانی که آنها را خاموش کرده یا باتری ماشین شما به طور کامل خالی شود.

۲. چیزی باعث “برق دزدی” می شود.
حتی در حالی که ماشین شما خاموش است، باتری شما به مواردی مانند ساعت، رادیو و سیستم زنگ خطر تغذیه می کند. این موارد نباید تأثیر زیادی بر باتری شما داشته باشند. مواردی که ممکن است باتری خودرو را هنگام خاموش شدن خالی کند مواردی مانند چراغ های داخلی، چراغ درها یا حتی رله های بد است.

در حالی که موتور شما کار می کند، دینام باتری را شارژ می کند، به همین دلیل معمولاً هنگام کار با رادیو در محل کار، نگران خاموش شدن باتری نباشید! اما هنگامی که موتور خاموش است، دینام نمی تواند باتری را شارژ کند، این امر باعث می شود که حوادث الکتریکی کوچکی باعث تخلیه کامل باتری شما شود. فشار باتری ناشی از این کپی های الکتریکی به عنوان برق دزدی شناخته می شود.

با خاموش کردن هر چراغ و اطمینان از بسته بودن صندوق عقب، درها و درهای خود قبل از خروج از ماشین، می توانید از برق دزدی جلوگیری کنید.

اگر باتری خودرو شما خراب شده ات و نیاز به تعویض باتری لیفان ایکس ۵۰ خود را دارید، می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری اوربیتال لیفان X50
باتری سپاهان مناسب لیفان X50

قیمت باتری لیفان X50

قیمت باتری لیفان X50 خود را می توانید از طریق سایت ما مشاهده کنید. توجه داشته باشید که قیمت های ثبت شده در سایت ما با احتساب دریافت باتری کهنه هم آمپر است، به این معنا که اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو اضافه می شود.

اگر پرداخت هزینه باتری برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است باید بدانید که با خرید از شرکت امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، ارسال و نصب باتری شما را به صورت رایگان انجام می دهد.

شما می توانید باتری با کیفیت را با مناسب ترین قیمت از امداد رسان باتری تهیه کنید و در واقع خرید مقرون به صرفه انجام دهید.

باتری ماشین از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین سعی داشته باشید باتری با کیفیت تهیه کنید و بیشتر به کیفیت باتری اهمیت دهید تا قیمت باتری، زیرا اگر باتری با کیفیت باشد عملکرد بهتری دارد و طول عمر بالاتری هم دارد تا باتری بی کیفیت.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری لیفان X50

علائم باتری در حال مرگ:
اگر مشکوک هستید، نگاهی بیندازید و سطح مایع از رسانای انرژی داخلی کمتر شده باشد، این نشانه ضعیف بودن باتری است که معمولاً نشانه سن است، یا بیش از حد شارژشدن باتری ممکن است این اتفاق بیفتد.
اگر ظاهراً قاب باتری تغییر شکل داده است (دیگر یک جعبه مستطیلی کامل نیست)، احتمالاً چیزی در مورد باتری درست نیست و شما به سادگی مشخص است که به خرید باتری لیفان X50 احتیاج دارید.
به بوهای عجیب توجه می کنید؟ بوی گوگرد، که مردم اغلب آن را تخم مرغ فاسد توصیف می کنند، نشان دهنده نشت باتری است. این نشت از طریق خوردگی باتری ها نیز آشکار می شود. سعی کنید پست ها را تمیز کنید تا ببینید آیا این مشکل را برطرف می کند یا خیر و سپس وسیله خود را برای یک باتری جدید به مکانیک خودرو ببرید.
اگر خودروی دست دوم خریداری کرده اید و می خواهید بدانید عمر باتری آن چقدر است، بهتر است به نمایندگی ها مراجعه کنید تا کارشناسان این کار را انجام دهند.

برای خرید آسان باتری می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان با ارسال و نصب رایگان به دستتان برسد.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری لیفان X50 با قیمت مناسب

تعویض باتری لیفان X50

ارسال و نصب رایگان باتری لیفان X50

چرا باتری لیفان X50 توانایی راه اندازی موتور خودرو را ندارد؟

تقریباً برای هر کدام از شما که مالک لیفان X50  هستید در یک زمان اتفاق افتاده است که می روید تا خودرو خود را روشن کنید و با چرخاندن کلید هیچ اتفاقی نمی افتد. معمولاً می توان باتری مرده را مقصر این مشکل دانست و مشکل را با تعویض باتری لیفان X50 حل کرد اما، در وهله اول باید بدانید چه چیزی باعث از بین رفتن باتری شده است؟

باتری های خودروهای مدرن امروزی به گونه ای طراحی شده اند که هزاران بار در طول عمر خود تخلیه و دوباره شارژ شوند تا نیاز نداشته باشید در فاصله های زمانی کوتاه مدت تعویض باتری لیفان X50 را انجام دهید. اگر باتری لیفان X50 شما به طور ناگهانی از بین می رود و پس از شارژ از طریق باتری به باتری کردن شروع به کار می کند، ممکن است نیاز به تعویض باتری لیفان X50 داشته باشید. در صورتی که مشکل از باتری نیست و بعد از تعویض باطری لیفان X50 همچنان با مشکل دشارژ شدن باتری رو به رو هستید، ممکن است مشکلات متعدد دیگری در سیستم شارژ خودرو وجود داشته باشد که باتری شما را در حین رانندگی شارژ نگه نمی دارد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ام جی ۶ و باتری لندکروز

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

دماهای نامناسب چه تاثیری بر سلامت باتری لیفان X50 دارند؟

دماهای شدید با افزایش سرعت واکنش شیمیایی درون باتری، طول عمر باتری لیفان X50 شما را از بین می برند. سرما واکنش شیمیایی را کند می کند، گرما آن را تسریع می کند. قرار گرفتن در گرمای زیاد تابستان برای مدت زمان طولانی، بعد از مدتی از شارژ مجدد باتری لیفان x50 شما جلوگیری می کند زیرا آب از الکترولیت باتری تبخیر می شود و از تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی جلوگیری می کند. اگر باتری لیفان X50 اسیدی دارید، افزودن آب مقطر به باتری ممکن است الکترولیت را احیا کند، اگر نه، وقت آن است که یک باتری لیفان X50 جدید داشته باشید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ایکس تریل

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

 گرما چه تاثیری بر باتری لیفان X50 دارد؟

عمر باتری لیفان x50 به طور متوسط ​​بین ۲ تا ۳ سال است. آب و هوا یکی از مهمترین عواملی است که بر طول عمر باتری لیفان x50 تأثیر می گذارد. یک موتور در حال کار در خودرو در حال تولید سطح بالایی از گرما است. اگر اقدامات مربوط به نگهداری از باتری در تابستان را انجام ندهید، نمی توانید انتظار طول عمر طولانی و مفید از باتری لیفان x50 خود داشته باشید. هوای گرم می تواند باعث تبخیر آب محلول الکترولیت در باتری خودرو شود و به ساختار داخلی باتری لیفان x50 شما آسیب برساند. به همین دلیل عمر متوسط ​​باتری در آب و هوای گرم کوتاهتر است. بنابراین هنگام برآورد طول عمر باتری خودرو، آب و هوایی را که بیشتر رانندگی خود را در آن انجام می دهید در نظر بگیرید و سعی کنید تا حد امکان باتری لیفان x50 را از گرما دور نگه دارید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری راو ۴

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

ساختار باتری لیفان X50 اسیدی چگونه است ؟

برخی از انواع باتری لیفان x50 هستند که به آن ها باتری اسیدی یا باتری تر می گویند. دریچه هایی بر روی این نوع باتری وجود دارد که بررسی سطح مایع را به یک فرآیند سریع و آسان تبدیل می کند. ابتدا سطح باتری لیفان x50 خود را تمیز کنید تا از ریختن کثیفی به محلول باتری جلوگیری کنید. یک پیچ گوشتی سر صاف بردارید و به آرامی درپوش سلول باتری لیفان x50 خود را جدا کنید. بسیار مراقب باشید زیرا اسید باتری لیفان x50 می تواند پوست، لباس و رنگ ماشین شما را از بین ببرد. در صورتی که مشاهده کردید سطح الکترولیت پایین است میتوانید با استفاده از آب مقطر باتری لیفان x50 را احیا کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

در چه صورتی ممکن است باتری لیفان X50 با خطر اتصال کوتاه درگیر شود؟

اگر از بخش فنی خودرو خود اطلاع کافی ندارید، ممکن است درک موقعیت پایانه های باتری لیفان x50 برای شما موضوع پیچیده ای به نظر برسد. با این حال، در همین حد لازم است بدانید که موقعیت ترمینال مثبت در باتری خودرو نقش مهمی در عملکرد کلی آن دارد.

اگر پایانه ها با بدنه فلزی تماس داشته باشند، ممکن است خطر اتصال کوتاه ایجاد شود. در نتیجه این اتفاق، برخی از اجزاء باتری وسیله نقلیه شما ممکن است خراب شوند یا حتی ممکن است به فردی که در تماس با باتری قرار دارد نیز آسیب بزند. به این ترتیب، بهتر است پایانه های مثبت باتری لیفان X50 را همیشه حفاظت کنید تا بدانید که باتری شما در خطر قرار نمی گیرد.

باتری سایر خودرو ها : باتری ماکسیما

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمی
۱۴۰۱-۰۷-۱۷ ۵:۳۵ ب٫ظ

سلام وقت بخیر ماشینم لیفان x50 هستش و باتری لیفان x50 میخام ۶۰ آمپر بگیرم ولی باتری لیفان x50 من که الان رو خودروی من نصب هستش ۵۵ آمپره اشکالی نداره من باتری لیفان x50 رکی خودروی خودم نصب کنم ؟

مختاری
۱۴۰۱-۰۸-۰۳ ۲:۳۱ ب٫ظ

عمر باتری ایکس ۵۰ من تموم شده و باید عوضش کنم. منتها من شهر همدان زندگی میکنم و میخواستم بدونم شما ارسال به شهرستان هم دارید یا خیر؟ لطفا تو همین کامنت ها پاسخ بنده رو بدید. اگر ارسال نداشتید میشه یک شماره تماسی به من از کارخانه سپاهان بدید؟ ممنون از شما..

پدرام
۱۴۰۱-۰۸-۱۷ ۳:۲۹ ب٫ظ

سلام خوبید ببخشید یک سوالی داشتم ، این مشکل هنوز برام پیش نیامده ولی میخوام از قبلش بدونم که من اگر باتری لیفان ایکس ۵۰ رو از شما بخرم و بعدا دچار مشکل بشه و خدایی نکرده خراب بشه ولی از گارانتی باتریم مونده باشه ، میتونم بیام پیش خودتون تا کارهای گارانتی رو برام انجام بدید؟

اشرف
۱۴۰۱-۱۰-۰۱ ۸:۴۶ ب٫ظ

من فکر می کنم ماشینم دچار برق دزدی شده چون با اینکه تازه باطری لیفان x۵۰ رو تعویض کردم یهو دشارژ میشه و این فکر رو تو سر من انداخته که ماشین دچار برق دزدیه و اگه بهش رسیدگی نکنم باتریو خراب میکنه، البته اگه تا همین الان خراب نشده باشد چون سه یا چهار بار پیش اومده که باتری کامل دشارژ شده و می خوام بدونم به نظرتون با این شرایط لازم هستش که باتریو تست کنم ببین این د شارژ شدن ها تاثیر منفی روی سلامت باتری گذاشته یا نه؟؟

احمدد
۱۴۰۱-۱۰-۳۰ ۱۱:۰۰ ب٫ظ

من فکر میکردم چون لیفان ایکس ۵۰ شاسی بلنده باید برای خرید باتری دنبال یه باطری بگردم که ارتفاع بلندی داشته باشه اما باطری لیفان x۵۰ که فروشنده تو مغازه به من معرفی کرد کوتاه بود خیلی و به نظرم به قد و قواره ماشین من نمی خورد، برای همین خواستم اول تحقیق کنم ببینم باتری مناسب ماشین من باید چه اندازه هایی داشته باشد بعد برم باتری بخرم که خدایی نکرده یه موقع باتری اشتباه را نخرم و پشیمون بشم.