باتری ماشین لیفان X60

باتری ماشین لیفان X60

خرید اینترنتی باتری لیفان X60

آمپر مناسب باتری لیفان X60 با تاریخ روز

باتری لیفان X60 با کیفیت بالا

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

قیمت باتری لیفان X60

تعویض باتری لیفان X60

باتری لیفان X60 با ارسال و نصب رایگان

باتری لیفان X60

دینام باتری لیفان X60 را در حالی که موتور شما کار می کند شارژ می کند اما اگر به طور مکرر در مسافت های کوتاه رانندگی می کنید، دینام زمان کافی برای شارژ صحیح باتری را نخواهد داشت و این در نهایت باعث کاهش طول عمر باتری لیفان X60 در دراز مدت می شود. سفرهای طولانی‌تر باعث می‌شود باتری به حداکثر ظرفیت شارژ خود برسد و در اثر کمبود شارژ، مالک خودرو با کاهش طول عمر باتری لیفان X60 رو به رو نشود. هنگام خروج از خودرو، همیشه مطمئن شوید که همه لوازم جانبی را خاموش کرده و درهای خودرو را قفل می کنید، همچنین کانکتورهای باتری خود را به طور مرتب بررسی کنید تا مطمئن شوید که شل نیستند. اگر بعد از چک کردن دقیق این موارد و اطمینان از نحوه ی عملکرد صحیح آن همچنان با مشکل کاهش طول عمر باتری لیفان X60 خود مواجه هستید، باید سیستم برقی و شارژر خودرو را به صورت تخصصی برسی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ام جی ۶  و باتری تیگو ۵

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه بفهمیم باتری لیفان X60 به پایان عمر خود نزدیک می شود؟

یک راه ساده برای اینکه بفهمید باتری لیفان X60 شما در حال از بین رفتن است یا نه این است که زمان خاموش بودن موتور خودرو برف پاک کن ها را روشن کنید و توجه داشته باشید که آیا آنها کندتر از حد معمول کار می کنند؟ اگر باتری لیفان X60 شما خالی از شارژ باشد، در زمان خاموش بودن دینام، چراغ‌های بیرونی و چراغ‌های گنبدی روی خودروی شما کم‌ نور تر از حد معمول به نظر می‌رسند یا ممکن است اصلاً کار نکنند. علائم دیگر نزدیک شدن به پایان طول عمر باتری لیفان x60 شامل این موارد است؛ موتور استارت میخورد اما روشن نمی شود، موتور به آرامی راه اندازی می شود، رادیو یا چراغ های خودرو زمانی که موتور خودرو خاموش است کار نمی کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آریو z300

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

مالک خودرو چه تاثیری می تواند بر باتری لیفان X60 داشته باشد؟

متأسفانه، دلیل شماره یک تخلیه باتری خودرو در اکثر مواقع خودِ شما هستید! در زمستان، می‌تواند وسوسه انگیز باشد که با عجله به داخل خانه بروید در کنار شومینه گرم شوید، اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید، بررسی کنید که وسیله نقلیه خود و تمام لوازم جانبی آن را کاملاً خاموش کرده باشید تا از دشارژ شدن باتری لیفان X60 جلوگیری کنید. وقتی موتور خودرو خاموش است، وسایل الکترونیکی را هم خاموش کنید. باتری لیفان X60 شما تامین انرژی برخی از وسایل الکترونیکی در حالی که موتور خاموش است را بر عهده دارد، اما فقط برای مدت زمان محدود می تواند این کار را انجام دهد. هنگامی که موتور خودرو خاموش است، از کارکردن رادیو، جی‌پی‌اس یا سایر وسایل الکترونیکی خود برای مدت طولانی اجتناب کنید تا به باتری کمک کند تا شارژ خود را حفظ کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها