باتری نیسان ایکس تریل

باتری نیسان ایکس تریل

مشخصات باتری نیسان ایکس تریل

با بیش از نیم قرن تجربه در خودروهای آفرود و برخی از بهترین SUV های جهان، نیسان در نظر داشت که زمان آن رسیده است که ماهیچه های خود را نشان دهد. موج جدید SUV های کره ای و آلمانی سعی کردند جلال آن را بدزدند. بنابراین، خودروساز ژاپنی تصمیم گرفت با یک لبخند جدید جلو بیاید. این دقیقاً یک لبخند نبود، بلکه یک پوزخند تهاجمی در قسمت جلویی تازه طراحی شده بود. اگر نسخه بدون فیس لیفت دارای طرح ساده تری با چراغ های جلوی زاویه دار و شفاف بود، لیفت صورت یک عنصر کرومی روی جلوپنجره اضافه کرد. به نظر می رسید یک شوالیه فقط کلاه فولادی خود را بر سر گذاشته است. از طرف دیگر، خطوط عضلانی و تابلوهای درب مجسمه سازی شده ظاهر جنگجو را تقویت می کند. در داخل، کروز کنترل تطبیقی، داشبورد خمیده نگهداری می شد اما در دسته ابزار با نمایش رنگی بین صفحه ها، تقویت شده بود. بسته به سطح تریم، صندلی های گرم شونده جلو و عقب در دسترس بود.

مشخصات باتری نیسان ایکس تریل : باتری فابریک ماشین نیسان ایکس تریل، باتری ۶۰ آمپر در قالب پایه بلند D23 است که شما می توانید این باتری را در نوع سیلد اسید که متداول ترین نوع باتری موجود در بازار است را از شرکت امداد رسان باتری با قیمت مناسب تهیه کنید.

باتری سیلد اسید به باتری با نگهداری آسان نیز شناخته شده است زیرا این باتری ها بر خلاف باتری های اسیدی، دارای درب مهر و موم شده به بدنه باتری هستند که این امر باعث شده است تا سطح الکترولیت باتری تغییر ندانی نکند و نیازی نباشد تا شما باتری را به طور ماهانه چک کنید و در صورت کم شدن محلول الکترولیت به آن آب اضافه کنید.

 

باتری ۶۰ آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری ۶۰ آمپر پایه بلند اوربیتال سیلور، باتری ۶۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری نیسان ایکس تریل

آیا می دانستید که عادات رانندگی و محل زندگی شما عملاً طول عمر باتری خودرو را تعیین می کند؟ نکات و اطلاعات مفید این مقاله را بررسی کنید!
هنگام انتخاب یک ماشین جدید، ما اغلب رنگ، طراحی، مصرف سوخت، قدرت کلی و بسیاری عوامل دیگر را با دقت در نظر می گیریم. اما بسیار مایه تاسف است که هنگامی که ما بالاخره خودرو را به دست می آوریم، عمدتا فراموش می کنیم که خود خودرو را با “مراقبت” اداره کنیم و همچنین یک برنامه سالم از تعمیر و نگهداری منظم خودرو را رعایت کنیم.

برای بدتر شدن اوضاع، برخی از افراد به طور طبیعی عادت های بد رانندگی زیادی دارند که معمولاً باعث می شود اجزای خودروی آنها در مدت زمان کوتاهی به سرعت خراب شود. یکی از نمونه های رایج چنین سناایکس تریلیی بیشتر با طول عمر کلی باتری ماشین برخی افراد مورد توجه قرار می گیرد. این یکی از دلایل دیگر این است که چرا باید این پست را بخوانید تا چند عامل اصلی که بر طول عمر باتری خودرو تأثیر می گذارد را بدانید.
قبل از اینکه به دنبال این موضوع برویم، لطفاً توجه داشته باشید که مهم نیست که باتری ماشین شما نو است یا خیر. هر یک از عوامل مورد بحث در زیر به طور قطع بر طول عمر هر باتری خودرو تأثیر مثبت یا منفی خواهد گذاشت. حالا، بیایید شروع کنیم.

۱. محل سکونت شما (کشور، ایالت و یا منطقه)
باور کنید یا نه، وضعیت راه های محله شما یکی از عواملی است که می تواند تعیین کند عمر باتری ماشین شما بیشتر خواهد بود یا خیر. به طور دقیق تر، مناطقی با جاده های ناهموار بدون خط، گاهی باتری خودرو را در معرض ضربه های ناگهانی “تیز” قرار می دهند که در واقع می تواند به باتری آسیب برساند. این ضربه های شدید اغلب منجر به قطع پیوستگی الکتریکی در خودرو می شود و پس از آن ، باتری خودرو تقریباً فوراً از کار می افتد. یکی از راه حل های توصیه شده برای این نوع مشکلات، تهیه روکش نمدی برای باتری است تا بتواند باتری را در برابر سرما و یا گرمای بیش از حد، حفظ کند.

یکی دیگر از مشکلات رایج باتری که افرادی که در مناطق دارای جاده ناهموار زندگی می کنند با آن روبرو هستند، شل شدن گاه به گاه گیره های باتری ماشین آنها است. این معمولاً زمانی اتفاق می افتد که آنها در قسمتی از جاده با چاله های عظیم یا با سنگ های ناهموار فراوان حرکت می کنند. در چنین مواردی به شما توصیه می شود که کاپوت خودرو را به طور مرتب باز کنید تا محکم بودن بست های باتری خودرو بررسی شود. اگر متوجه شدید که گیره ها شل هستند، آنها را محکم کنید و به یاد داشته باشید که باتری را نیز تکان دهید.

اکنون اگر با یک باتری خراب در خودرو خود مواجه شده اید و می خواهید تعویض باتری نیسان ایکس تریل انجام دهید، می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری نیسان ایکس تریل

قیمت باتری نیسان ایکس تریل، به عوامل بسیار زیادی وابسته است که در اینجا به چند مورد می پردازیم.

تاریخ تولید باتری
کشور سازنده
کیفیت باتری
گارانتی باتری

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، باتری های تولیدی خود را در بهترین سطح کیفیت تولید می کنندو با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کنند.

شرکت امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی این دو کارخانهف باتری های یا کیفیت را در برند های مختلف با قیمت های متفاوت که تمامی آنها دارای تاریخ تولید جدید و گارانتی تعویض هستند را در اختیار شما عیزیزان قرار داده است تا بتوانسد یه راحتی باتری دلخواه خود و مناسب ماشینتان را انتخاب کنید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری نیسان ایکس تریل خود، در هر تایم از شبانه روز که تمایل داشتید، تماس بگیرید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری نیسان ایکس تریل

این یک باتری سرب اسید است. ما آن را باتری اسید سرب می نامیم زیرا در داخل واحد صفحات سربی وجود دارد که در اسید غوطه ور شده اند. این یک واکنش شیمیایی ایجاد می کند که انرژی را آزاد می کند و ولتاژ و جریان را برای ما فراهم می کند. بنابراین باتری انرژی را در قالب انرژی شیمیایی ذخیره می کند. برق ذخیره نمی کند این انرژی شیمیایی هر زمان که به آن نیاز داشته باشیم به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. این باتری همچنین قابل شارژ است، اگر باتری را با برق تغذیه کنیم، می توانیم واکنش شیمیایی را معکوس کرده و باتری را شارژ کنیم. این نوع باتری ها می توانند مقدار زیادی جریان را به ویژه در مقایسه با باتری های قلیایی معمولی، کوچکتر و خانگی تأمین کنند.

با توجه به پیچیدگی هایی که در عملکرد باتری ماشین وجود دارد، اگر بخواهید باتری خودروتان وظایف خود را به درستی انجام دهد و بتواند به راحتی خودرو شما را روشن کند، باید از باتری با کیفیت استفاده کنید.

همیشه بهترین باتری ها با سطح کیفیت بالا، در نمایندگی ها وجود دارند. شما می توانید باتری مناسب خودرو خود را با بهترین سطح کیفیت در شرکت امداد رسان باتری که نمایندگی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری است تهیه کنید.

تمام باتری های موجود در امداد رسان باتری، دارای تاریخ تولید جیدید و گارانتی تعویض می باشند. همچنین خوب است بدانید که ارسال و نصب باتری در سراسر شهر تهران به صورت رایگان انجام می شود. فقط کافی است با شماره درج شده تماس بگیرید تا در کمترین زمان باتری به دستتان برسد.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری نیسان ایکس تریل با قیمت مناسب

تعویض باتری نیسان ایکس تریل

ارسال و نصب رایگان باتری نیسان ایکس تریل

چگونه از برق دزدی باتری ایکس تریل جلوگیری کنیم؟

حتی در حالی که ماشین شما خاموش است، باتری ایکس تریل شما چیزهایی مانند ساعت، رادیو و سیستم دزدگیر را تغذیه می کند اما این موارد نباید تأثیر زیادی بر باتری شما داشته باشند. چیزی که ممکن است باتری خودرو را در حالت خاموش بودن موتور ماشین خالی کند و باعث کاهش طول عمر باتری ایکس تریل شما شود مواردی مانند چراغ های داخلی یا چراغ های درب است. در حالی که موتور شما کار می کند ، دینام باتری را شارژ می کند، به همین دلیل هنگام کار با رادیو در حالی که موتور روشن است نگران مرگ باتری نباشید! اما وقتی موتور خاموش است، دینام نمی تواند باتری را دوباره شارژ کند واین که باتری شارژ کافی نداشته باشد باعث می شود حوادث کوچک الکتریکی باعث تخلیه کامل باتری ایکس تریل شما شده و به مرور زمان طول عمر باتری ایکس تریل کاهش میابد. شما می توانید با خاموش کردن چراغ ها و اطمینان از بسته بودن صندوق عقب و درهای خود قبل از خروج از ماشین ، از برق دزدی جلوگیری کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی و باتری کپچر

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها