باتری نیسان جوک

باتری نیسان جوک

مشخصات باتری نیسان جوک

تولید جوک برای اولین بار در 11 فوریه 2009 اعلام شد. در سال 2010، پس از ظاهر شدن جوک به عنوان کانسپت نیسان کازانا در نمایشگاه اتومبیل ژنو 2009، SUV کم جمع و جور در کارخانه تولید نیسان موتور در انگلستان وارد تولید شد. بسته به کشور، انواع مختلفی از تریم ها ارائه شد که ایالات متحده سه مورد را ارائه می داد: S ، SV و SL. این نام از عبارت ورزشی “جوک” گرفته شده است یا “رقصیدن یا تغییر جهت نشان دادن چابکی” گرفته شده است. با توجه به قاب کوچک و گزینه های موتور شاداب، این قطعاً منطقی است. با طراحی عجیب و غریب خود، برخی از چراغ های جلوی Juke در قسمت جلویی آن تا کاپوت خودرو قرار داشت. در داخل، یک کنسول مرکزی با کلید رنگی تعویض دنده را در خود جای داده بود و هیچ چیز دیگری. پشت صندلی های عقب Juke فقط 10.5 فوت مکعب فضا قرار داشت. وقتی صندلی ها جمع شدند، 35.9 فوت مکعب اتاق باز شد. این SUV قطعاً برای افراد مجرد یا شهرنشین بود.

مشخصات باتری نیسان جوک : باتری 60 آمپر پایه کوتاه در قالب L2، مناسب ترین باتری برای ماشین نیسان جوک است، زیرا دارای میزان آمپری است که می تواند به راحتی برق مورد نیاز این ماشین را فراهم سازد و دارای ابعادی است که می تواند به درستی داخل سینی ماشین نیسان جوک قرار بگیرد.

باتری 60 آمپر در نوع سیلد اسید، بهترین نوع باتری برای این ماشین است. باتری های سیلد اسید دارای طول عمر حدود سه سال هستند که شما می توانید با نگهداری صحیح از این باتری، بهترین عملکرد را در طی طول عمر باتری مشاهده کنید.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری ماشین نیسان جوک را در انوع برند در نوع سیلد اسید تولید می کنند که از نظر قیمت، مدت گارانتی با یکدیگر متفاوت اند و شما می توانید مناسبترین باتری را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 60 آمپر پایه کوتاه اوربیتال سیلور، باتری 60 آمپر واریان صبا


تعویض باتری نیسان جوک

یک باتری خودرو به طور متوسط ​​حدود سه سال دوام می آورد، اما عواملی وجود دارد که می تواند بر طول عمر باتری خودرو تأثیر بگذارد. اجازه ندهید این شارژ باتری رفت و آمد صبحگاهی یا آخر هفته های طولانی تابستانی شما را خراب کند. با نزدیک شدن به تعطیلات تابستانی، مطمئن شوید که ماشین و باتری ماشین شما برای رانندگی در وضعیت مناسبی قرار دارند و هرگونه باتری فرسوده را جایگزین کنید تا نیاز به کمک جاده ای را از بین ببرید.

عواملی که عمر باتری را کاهش می دهند:

· گرمای زیاد: گرمای زیاد تابستان می تواند با ایجاد خوردگی، عمر باتری را کوتاه کند. گرما همچنین باعث تبخیر سریع مایع باتری خودرو می شود که می تواند منجر به آسیب باتری شود. سپس باتری آسیب دیده با سرعت بالاتری از آنچه که باید شارژ می شود، که منجر به مرگ آهسته و پیوسته باتری می شود.

· خاک: یک باتری کثیف سریعتر از یک باتری تمیز می میرد. خاک مرطوب نیز به عنوان یک رسانا عمل می کند و به ضعف سریعتر از حالت عادی باتری کمک می کند. وقتی زیر کاپوت کار می کنید، یک دقیقه وقت بگذارید تا خاک و آلودگی های باتری را پاک کنید.

· رانندگی کم: بسیاری از باتری های خودرو در ایران خراب می شوند زیرا خودروهای معمولی برای شارژ کامل باتری از مصرف روزانه کافی برخوردار نیستند. اگر به ندرت مسافت طولانی رانندگی می کنید، ممکن است باتری شما تحت فرآیند موسوم به سولفاتاسسیون قرار گیرد. بنابراین آن آخر هفته طولانی را برای سلامتی خودروی خود مفید بدانید.

· عادات رانندگی: اگر مرتب از وسایل اضافی هنگام رانندگی استفاده می کنید، این می تواند باتری خودرو را خالی کند. از برف پاک کن شیشه ها تا جک های صوتی کمکی، باتری ماشین شما اغلب بسیار بیشتر از خودرو عمل می کند. در حالی که باتری اتومبیل امروزی نسبت به باتری های قدیمی از استرس بیشتری استفاده می کند، عادات رانندگی می تواند عوارض آنها را به دنبال داشته باشد. رادیوهای ماهواره ای، سیستم های GPS، دستگاه های پخش DVD قابل حمل و آشکارسازهای راداری همه در تخلیه توان باتری خودرو نقش دارند. اگر به طور مرتب از این دستگاه ها استفاده می کنید، از سلامت باتری موجود در ماشین خود آگاه باشید و به یاد داشته باشید که یک لوازم یدکی در دست داشته باشید.

باتری ماشین با توجه به اهمیتی که دارد، باید به درستی نگهداری و مراقبت شود تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

برای تعویض باتری نیسا جوک خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری نیسان جوک

قیمت باتری نیسان جوک به عوامل زیادی وابسته است. به عنوان مثال، کیفیت مواد اولیه از مواردی است که بر قیمت باتری ماشین تاثیرگذار است زیرا کیفیت مواد اولیه در نهایت کفیت باتری را مشخص می کند.

برای تولید صفحات سرب کلسیم باتری از فلز سرب استفاده می شود که سطح کیفیت این فلز در کیفیت باتری و طول عمر باتری تاثیرگذار است. علاوه بر کیفیت فلز سرب، کیفیت جنس بدنه باتری نیز بر طول عمر باتری تاثیرگذار است. جنس بدنه باتری PP که نوعی پلاستیک مصنوعی فشرده شده است و از رزین پلی پروپیلن است در برابر خورندگی اسید باتری مقاوم است و باتری را تا حدی در مقابل گرما و سرمای زیاد حفظ می کند. اگر جنس بدنه باتری با کیفیت باشد می تواند تا حدی از باتری محافظت کند.

تهیه مواداولیه مرغوب برای تولید باتری، دارای هزینه بیشتری نسبت به تهیه مواد اولیه بی کیفیت است، در نتیجه هزینه تولید باتری با کیفیت بالاتر از هزینه تولید باتری بی کیفیت است. همچنین عملکرد و طول عمر باتری با کیفیت بالاتر و بهتری از باتری بی کیفیت است. در نتیجه خرید باتری با کیفیت با قیمت مناسب بهتر از خرید باتری بی کیفیت با قیمت ارزان است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری نیسان جوک خود با ما تماس بگیرید.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری نیسان جوک

مواردی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید که ممکن است باتری شما را خالی کرده و ذخیره انرژی باتری ماشین شما را کاهش دهد. مطمئناً نمی خواهید یک روز صبح دیر به سر کار بروید و ماشین شما دیگر نیازی به شارژ باتری ندارد. مراقبت از این خطرات احتمال شگفت زده شدن باتری را کاهش می دهد، اگر متوجه شدید که ماشین شما در راه اندازی مشکل دارد یا بعد از اینکه شما آن را در جایی رانده اید شروع به کار نمی کند به عنوان مثال به سوپر مارکت رانندگی کرده اید و مشکلی نداشتید، اما وقتی با کیف خود به ماشین خود بازگشتید، ماشین نمی خواهد شروع نکنید، ممکن است یک دینام بد داشته باشید. برای راه اندازی ماشین خود، به برق باتری نیاز دارید. اما وقتی ماشین شما روشن است، دینام باتری را شارژ می کند. بنابراین اگر به نظر می رسد یک رانندگی عمر باتری شما را از بین می برد، به احتمال زیاد شارژ مورد نیاز هنگام رانندگی را دریافت نمی کند و ممکن است به یک دینام جدید احتیاج داشته باشید. عوامل ساده مانند سن و استفاده بیش از حد نیز می توانند باتری را از بین ببرند. اگر 2-3 سال از بررسی یا تعویض شما می گذرد، کمی بیشتر به آن توجه کنید و شاید آن را آزمایش کنید.

اگر با باتری خراب خودرو خود مواجه شدید و می خواهید خرید باتری نیسان جوک خود را انجام دهید، می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان، باتری خودرو شما به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی ماشینتان نصب شود. شما می توانید وجه باتری را پس از نصب باتری بر روی خودروتان پرداخت کنید. تیم کارشناسی ما به صورت تمام وقت، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

 

97 24 85 77 – 021

باتری نیسان جوک با قیمت مناسب

تعویض باتری ماشین جوک

ارسال و نصب رایگان باتری نیسان جوک

باتری جوک را چگونه تست کنیم؟

خودروهای ما راه نجات ما هستند و تصور زندگی بدون آنها دشوار است. آنها رایج ترین حالت رفت و آمد برای مسافران روزانه هستند. اکثراً همه باید در مقطعی از زندگی سناریوی مشترکی را تجربه کرده باشیم، زمانی که ما سعی کردیم ماشین خود را روشن کنیم و آن روشن نشد. یک باتری جوک ممکن است در نامناسب ترین لحظات از کار بیفتد به همین خاطر توصیه ما به شما این است تست باتری جوک را در برنامه خود قرار دهید.

آیا هنوز فکر می کنید که باتری تنها بخش کوچکی از یک خودرو است؟ تعجب خواهید کرد اگر بدانید که باتری، اگرچه یک جعبه ی کوچک است، اما قلب خودرو ما است و بنابراین، برای بخشی که بسیار حیاتی است، باید تصمیمی آگاهانه بگیریم.

برای اطلاع از وضعیت سلامت آن باید تست باتری جوک را در برنامه خود قرار دهیم تا غافلگیر نشویم. ما باید به عمق شناخت علل خرابی باتری خودرو بپردازیم. این برای ما مفید خواهد بود که عملکرد ماشین خود را بهتر درک کنیم و در انتخاب باتری مناسب برای خودرو به ما کمک می کند.

 

باتری سایر خودرو ها :  باتری ریو

97 24 85 77 – 021

 

برق دزدی باتری جوک طبیعی است یا غیر طبیعی ؟

برق دزدی باتری جوک به این دلیل است که برخی اجزای خودرو شما پس از خاموش شدن موتور خودرو همچنان به کار خود ادامه می دهند. برخی از برق دزدی ها طبیعی است. باتری جوک شما انرژی کافی برای پشتیبانی از اجزاء الکترونیکی مانند ساعت، ایستگاه از پیش تنظیم رادیو و سیستم امنیتی خودرو را در همه زمان ها ارائه می دهد. با این حال، اگر یک مشکل الکتریکی وجود داشته باشد، مانند سیم کشی معیوب، نصب ضعیف و فیوزهای معیوب،برق دزدی می تواند از حد طبیعی فراتر رفته و باتری جوک شما را خالی کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کمری

97 24 85 77 – 021

 

چرا مصرف کننده های برق را قبل از خروج از خودرو برای حفظ سلامت باتری جوک از برق بکشیم؟

به چند دلیل توصیه می کنیم هر چیزی را که برق مصرف می کند، از جمله شارژر تلفن همراه خود را قبل از خروج از خودرو از برق بکشید. در برخی خودروها، درگاه‌های USB و سوکت فندک حتی زمانی که خودرو خاموش است، برق دریافت می‌کنند. همچنین، هنگامی که سوییچ را می چرخانید، باتری جوک شما برای روشن شدن موتور، جریان برق را فراهم می کند. وقتی ماشین را روشن می کنید وسایل الکترونیکی دیگر به برق وصل می شوند، در نتیجه می توانند مقداری از انرژی باتری جوک شما را بدزدند. باتری جوک خود را در هوای سرد رها نکنید و برای دریافت عملکرد بهتر باتری جوک در این آب و هوا به آن بیش از قبل توجه کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آوانته 

97 24 85 77 – 021

 

گارانتی رسمی در هنگام خرید باتری جوک چه اهمیتی دارد؟

 

هنگام خرید باتری جوک ، انتظار دارید که بتواند حداقل دو سال یا بیشتر به شما خدمت کند. با این حال، گاهی اوقات، چنین باتری هایی حتی قبل از اولین سال استفاده نیاز به تعمیر یا حتی تعویض دارند. اگر علت خرابی ناشی از سهل انگاری شما نباشد، فروشنده یا سازنده باید بتواند گزینه های تعمیر یا تعویض را بدون هزینه اضافی تا مدت زمان مشخصی، ارائه دهد.

گارانتی ها راه نجات هر خریدی هستند. تا زمانی که نتوانید اطمینان حاصل کنید که باتری نسیان جوک شما حداقل یک سال با ضمانت تولید کننده بر روی خودرو شما کار می کند، نمی توانید آن را تهیه کنید. توصیه می شود از نمایندگی که ضمانت نامه رسمی ارائه می دهد خرید کنید. تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت امداد رسان ، دارای گارانتی رسمی از شرکت های سپاهان باتری و صبا باتری هستند.

 

 

باتری سایر خودرو ها : باتری برلیانس

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments