باتری نیسان مورانو

باتری نیسان مورانو

مشخصات باتری نیسان مورانو

سبک مجلل و راحتی متقاطع، ترکیب جدید نیسان مورانو را مشخص می کند. برای تست رانندگی نیسان مورانو 2020 از وادن نیسان ساوانا دیدن کنید. نمای بیرونی جدید نیسان مورانو با یک گزینه رنگ جدید برای سال 2020 شناخته شده است که با نام Super Black Metallic شناخته می شود. رنگ های دیگر موجود برای نیسان مورانو 2020 عبارتند از نقره ای درخشان متالیک، مروارید آبی عمیق، Gun Metallic و سه رنگ سفید مروارید. مهم نیست کدام رنگ را انتخاب می کنید، نیسان مورانو همیشه تیز به نظر می رسد. دیگر ویژگی های بیرونی قابل توجه نیسان مورانو 2020 شامل دستگیره های کرومی درب، شیشه حریم خصوصی عقب و رینگ های استاندارد 18 اینچی آلومینیومی آلومینیومی با ماشین آلات استاندارد است. اگر می خواهید سبک را بیشتر جلوه دهید، رینگ های اختیاری 20 اینچی نیز در دسترس هستند. چراغ های جلو روشن/خاموش اتوماتیک به صورت استاندارد با نیسان مورانو عرضه می شوند و آینه های خارجی گرم شونده با تریم های مختلف در دسترس هستند. با موتور 260 اسب بخار در دور موتور 6000 دور در دقیقه، موتور استاندارد 3.5 لیتری دو سر بالا (DOHC) 24 سوپاپ V6 عملکرد زیادی را ارائه می دهد. این موتور V6 مجهز به گاز، 240 پوند فوت گشتاور را در دور موتور 4400 دور در دقیقه قرار می دهد. یک گیربکس اتوماتیک XTRONIC CVT (انتقال متغیر پیوسته) با تغییر سریع، یک رانندگی آرامش بخش را ایجاد می کند. مورانو 2020 با یک MPG 20/28 شهر/بزرگراه برآورد شده توسط EPA، عملکردی کارآمد برای یک شاسی بلند متقاطع V6 ارائه می دهد.

مشخصات باتری نیسان مورانو :  باتری فابریک ماشین نیسان مورانو، باتری 60 آمپر پایه بلند در قالب D23 و قطب چپ است. مناسب ترین باتری برای هر خودرویی، باتری ای است مه مشخصاتی مشابه با باتری فابریک را داشته باشد. کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتریف باتری مناسب نیسان مورانو را در برند های مختلف تولی کرده اند و ما طیف وسیعی از باتری نیسان مورانو را در برند های مختلف ارائه داده ایم تا بتوانید به راحتی باتری مناسب خودرو خود را انتخاب کنید.

اگر می خواهید باتری ای با کیفیت بالا تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما، باتری سیلد اسید است. این باتری ها دارای تکنولوژی تولید جدید با طول عمر سه ساله هستند. باتری ها سیلد اسید رایج ترین نوع باتری موجود در بازار باتری جهانی است.

باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری 60 آمپرپایه بلند اوربیتال سیلور، باتری 60 آمپر واریان صبا


تعویض باتری نیسان مورانو

ضعیف بودن باتری خودرو می تواند به طور جدی قدرت راه اندازی وسیله نقلیه را مختل کرده و در بسیاری از موارد به هیچ وجه از راه اندازی خودرو جلوگیری کند. یک وسیله نقلیه برای کارکرد کل سیستم الکتریکی خود، از جمله سیستم استارت خود، به نیروی باتری متکی است. یک باتری ضعیف ماشین معمولاً مجموعه ای از علائم را نشان می دهد که نشان دهنده خرابی قریب الوقوع آن است.

شروع سخت شدن خودرو:
اگر باتری ضعیف دارای قدرت چرخش کم یا آمپرهایی باشد که برای راه اندازی سریع و کارآمد وسیله نقلیه مورد نیاز است، یک باتری خودرو ضعیف می تواند باعث شروع وضعیت سخت خودرو شود. راه اندازی وسیله نقلیه نیاز به قدرت فوق العاده باتری دارد و باتری ضعیف ممکن است راه اندازی خودرو را دشوار یا غیرممکن کند.

خودرو بدون استارت:
برای جلوگیری از راه اندازی وسیله نقلیه، لازم نیست یک باتری کاملاً از بین رفته باشد. در بسیاری از مواقع، باتری بسیار ضعیف به سادگی قدرت کافی برای چرخاندن موتور راه اندازی خودرو و یا چرخاندن میل لنگ خودرو را ندارد.

چراغ های جلو کم نور:
اگر باتری فاقد قدرت کافی برای تغذیه لوازم الکتریکی خودرو از جمله چراغ های جلو باشد، چراغهای کم نور یا ضعیف چراغ های جلو اغلب می توانند نشانه ضعیف بودن باتری خودرو باشند.

شروع کننده کلیک کنید:
یک علامت کلاسیک ضعیف بودن باتری خودرو، صدای کلیک از استارت است که کلید جرقه زنی خودرو را می چرخانید. این صدای کلیک از شیر برقی استارت، یک قطعه الکتریکی کوچک که جریان را از باتری خودرو دریافت می کند، می آید. یک باتری ضعیف ماشین می تواند قدرت کافی برای فعال سازی کامل شیر برقی را نداشته و در نتیجه صدای کلیک ایجاد شود.

مشکلات شارژ باتری:
باتری که نمی تواند به طور کامل شارژ شود، اغلب نشانه ضعیف بودن باتری است که تا حد نیاز به تعویض خراب شده است. اگرچه ممکن است شارژ باتری ضعیف یا پایین باشد، اما به دلیل فرسودگی داخلی و خراب شدن، نمی توان آن را به قدرت کامل خود بازگرداند.

اگر هر یک از این مشکلات را در خودرو خود مشاهده کردید و متوجه شدید که باتری خودروتان خراب شده است، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان، تعویض باتری نیسان مورانو شما را انجام دهند.

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری نیسان مورانو

عوامل تاثیرگذار بر قیمت باتری نیسان مورانو:

تاریخ تولید باتری
گارانتی باتری
کشور سازنده باتری
کارخانه سازنده

تمامی این عوامل بر قیمت باتری تاثیر می گذارند. کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، از قدیمی ترین و معتبر ترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه هستند که برای تولید باتری های خود از پیشرفته ترین تکنولوژی های تولید و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می کنند و در نهایت باتری با کیفیت را توسط نمایندگان خود در سراسر کشور، هماره با گارانتی تعویض و تاریخ تولید جدید به دست مشتریان خود می رسانند.

شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت باتری نیسان مورانو خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری نیسان مورانو

آیا باتری جدید ماشین نیاز به شارژ دارد؟
پاسخ ساده به این سوال منفی است. هنگامی که یک باتری جدید برای وسیله نقلیه خود خریداری می کنید ، باتری آن کاملاً شارژ می شود. در گذشته، باتری ها خشک می شدند و توزیع کنندگان باید آنها را با اسید پر می کردند. با این حال، این دیگر موردی نیست.
برای اطمینان از شارژ کامل باتری جدید، مطمئن شوید که با چک لیست زیر مطابقت دارد:

شما آن را کاملاً مهر و موم شده خریداری کرده اید.
این یک باتری 12 ولت است.
شما آن را از تولید کننده یا تجارت معتبری خریداری کرده اید.

خرید باتری نیسان مورانو می تواند به راحتی اتفاق بیفتد اگر از امداد رسان باتری خرید خود را انجام دهید.

مراحل خرید باتری از امداد رسان باتری:

ثبت سفارش باتری توسط مشتری
ارسال باتری به صورت رایگان
نصب باتری توسط کارشناسان نصب باتری

97 24 85 77 – 021

باتری نیسان مورانو با قیمت مناسب

تست باتری نیسان مورانو

ارسال و نصب رایگان باتری نیسان مورانو

عملکرد دینام و باتری مورانو در خودرو به چه صورت است؟

باتری مورانو ، تنها، بخشی از سیستم شارژ خودرو شما است. در حین رانندگی، قطعه ای به نام دینام، انرژی مکانیکی تولید شده توسط موتور را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند و از این طریق باتری شما را دوباره شارژ می کند و انرژی الکتریکی مورد نیاز سایر اجزاء الکتریکی خودرو را نیز تامین می کند.

به طور متناقض، این می تواند به این معنی باشد که اگر به اندازه کافی رانندگی نکنید تا دینام کار خود را انجام دهد، ممکن است باتری مورانو شما از بین برود و نیاز به خرید باتری مورانو پیدا کنید.اگر مورانو یی دارید که فقط برای سفرهای عجیب و غریب به فروشگاه نزدیک خانه استفاده می‌شود و باتری مورانو شما دشارژ شدن را تجربه می کند، هر چند وقت یکبار مسیر طولانی و متفاوتی را با آن طی کنید تا فرصت دریافت شارژ کافی را در اختیار باتری نیسان مورانو خود قرار دهید و خود را از پرداخت هزینه بابت خرید باتری مورانو رها کنید. در واقع زمان اضافی به دینام امکان می دهد باتری را برای مدت طولانی تری شارژ کند، بنابراین برای دفعه بعدی که سعی می کنید خودرو را روشن کنید، شارژ کافی خواهید داشت.

 

باتری سایر خودرو ها :  باتری لندکروز

97 24 85 77 – 021

 

خرابی دینام چگونه بر باتری نیسان مورانو تاثیر می گذارد؟

آیا پس از تعویض باتری نیسان مورانو، همچنان با مشکلات اولیه روبرو شده اید؟ آیا باتری جدید شما زودهنگام از بین می رود؟ این ها مواردی است که نشان می دهد در خودروی شما مشکلی فراتر از باتری نیسان مورانو خالی وجود دارد. مثلاً ممکن است با مسائل مربوط به دینام درگیر باشید. دینام اتومبیل شما وظیفه شارژ باتری نیسان مورانو در حین رانندگی را بر عهده دارد. اگر باتری شما پس از تعویض مجدداً از بین می رود، به احتمال زیاد مشکل دینام داشته باشید. درواقع اگر دینام شما خراب باشد، زمانیکه خودرو در حال حرکت است، ماشین از برق باتری نیسان مورانو استفاده می کند. در این حالت باتری شما تخلیه شده و در بلند مدت خراب می شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی

97 24 85 77 – 021

 

طول عمر باتری مورانو در شرایط های متفاوت ، متغییر است …

اگر بیشتر در شرایط ایده آل با دمای متوسط ​​و رطوبت کم رانندگی می کنید، باتری مورانو شما ممکن است تا چهار سال هم دوام بیاورد. در سه سالگی، برای اطمینان از عملکرد باتری خودرو باید به دنبال علائم پیری باشید. لازم است در صورت وجود مشکل قبل از اینکه باتری خودروتان دردسر ساز شود، مشکل را زودتر حل کنید.

هر چند وقت یک بار باید باتری مورانو را تعویض کنید؟ بعد از 2 تا 4 سال،  این یک تخمین معقول است اما پاسخ بهتر این است که وقتی شواهدی مبنی بر ضعیف شدن شارژ باتری مشاهده کردید.

به یاد داشته باشید، مهم این نیست که چه زمانی، باتری مورانو شما در نهایت باید تعویض شود. اگر در آب و هوای متعادلی زندگی می کنید و با ماشین خود به خوبی رفتار می کنید، باتری خودرو ممکن است سه سال یا حتی چهار سال دوام بیاورد، اما اینها فقط تخمین هستند.

 

ارسال و نصب باتری شاهین در الهیه ، یوسف آباد و یافت آباد به صورت رایگان انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب سانتافه

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments