باتری مناسب سیستم های صوتی حرفه ای

باتری مناسب سیستم های صوتی حرفه ای

باتری مناسب سیستم صوتی حرفه ای

⬅ باتری سیستم صوتی

اگر شما هم علاقه دارید هنگامی که موتور ماشین خاموش است و دینام کار نمیکند ، از ضبط خودرو استفاده و موسیقی گوش کنید ، باید بدانید باتری ای که به صورت پیش فرض بر روی ماشین نصب شده است ، دراین شرایط ممکن است نتواند انرژی کافی را تامین کند . علاقه مندان به مسافرت های گروهی هم به خوبی می دانند که اگر بخواهند از سیستم الکتریکی خودرو به عنوان تامین کننده انرژی استفاده کنند ، وجود باتری دوم یا باتری با ظرفیت بیشتر از پیش فرض کارخانه استفاده کنند . همچنین اگر وسایل برقی دیگر مانند تلفن همراه یا لپ تاپ را با سیستم الکتریکی اتومبیل خود شارژ می کنید ، حتما باید به فکر یک باتری دوم باشید.

 

⬅ باتری اضافه شده میبایستی به صورت موازی با باتری اول و پیش فرض کارخانه  ، در مدار وصل شود . همان طور که می دانید در مدار موازی ولتاژ دو سر باتری یکسان است و جریان معادل مدار ، برابر مجموع جریان های عبوری از دو باتری است . در واقع ، اگر باتری ها به صورت موازی وصل شوند ، ولتاژ خروجی ثابت است و جریان کل مدار افزایش می یابد .

 

⬅ باتری سیستم صوتیاگر بخواهید دو باتری را به صورت موازی به یک دیگر وصل کنید ، باید سر های قطب منفی بهم و سرهای قطب مثبت به هم وصل شوند .

 

   ◀ رفتن به صفحه محصولات امداد رسان▶

3 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها