باتری میتسوبیشی لنسر

باتری میتسوبیشی لنسر

مشخصات باتری میتسوبیشی لنسر

اولین لنسر که به دلیل کشش آیرودینامیکی برتر و شاسی تک رنگ قوی برای افزایش کارایی طراحی شده بود، از موتورهایی استفاده می کرد که از فناوری تمیز هوای میتسوبیشی استفاده می کردند. این اولین مدل 1973 بود که دارای گواهینامه داشتن موتور کم آلودگی توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده بود. پس از نزدیک به سه دهه و موفقیت در اروپا و آسیا، Lancer در سال 2001 در ایالات متحده راه اندازی شد و از موتور 2.0 لیتری 120 اسب بخار قدرت و 130 پوند فوت گشتاور استفاده می کرد. با گذشت سال ها، محبوبیت لنسر افزایش یافت و مدل های اضافی قوی تری مانند Lancer GT  Lancer Ralliart  Lancer Sportback LS و Lancer Sportback Ralliart به خط اضافه شد و فاصله بین مدل اصلی Lancer و مدل بالای آن را برطرف کرد. خواهر و برادر عملکرد: Lancer Evolution. اما به تدریج ، تقاضای بازار به سمت خودروهایی که دارای تنوع و فضای بیشتر و خودروهایی با ردپای محیطی کوچکتر هستند، تغییر کرد. در سال 2017، میتسوبیشی تصمیم گرفت تولید Lancer را متوقف کند و تمرکز خود را روی کراس اوورها و SUV ها و همچنین پیشرانه های برقی و هیبریدی متمرکز کند.

مشخصات باتری میتسوبیشی لنسر : باتری فابریک ماشین میتسوبیشی لنسر، باتری 60 آمپر در قالب پایه بلند D23 است که توسط مهندسان سازنده این ماشین برای آن انتخاب شده است.

برای انتخا باتری مناسب باید به دو مورد اساسی توجه داشته باشید، اول میزان آمپر باتری که بتواند به راحتی خودرو شما را راه اندازی کند و برق مورد نیاز خودرو را تامین کند و دوم اینکه دارای ابعادی باشد که به راحتی بر روی ماشین قرار بگیرید و نصب شود.

باتری سیلد اسید می تواند مناسب ترین نوع باتری برای انتخاب باتری ماشین میتسوبیشی لنسر باشد زیرا این نوع باتری ها دارای تکنولوژی تولید جدید و طول عمر سه ساله هستند.

 

باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری 60 آمپر پایه بلند اوربیتال سیلور، باتری 60 آمپر واریان صبا


تعویض باتری میتسوبیشی لنسر

باتری ماشین شما ممکن است به 6 دلیل تخلیه شود:

1. خطای انسانی
احتمالاً شما حداقل یکبار در زندگی خود این کار را کرده اید. از محل کار، خسته و واقعاً فکر نکرده اید، چراغ های جلو را روشن گذاشته اید، صندوق عقب را به طور کامل نبسته اید یا حتی برخی از چراغ های داخلی را فراموش کرده اید. در طول شب باتری خالی می شود و صبح ماشین شما روشن نمی شود. اگر چراغ های خود را روشن گذاشته اید، بسیاری از خودروهای جدید به شما هشدار می دهند، اما ممکن است هشدارهای دیگر قطعات را نداشته باشند.

2. برق دزدی
برق دزدی به این دلیل است که اجزای خودرو شما پس از خاموش شدن کلید به کار خود ادامه می دهند. برخی از تخلیه انگلی طبیعی است. باتری شما انرژی کافی را برای نگه داشتن مانند ساعت، ایستگاه از پیش تنظیم رادیو و زنگ امنیتی در همه زمان ها ارائه می دهد. با این حال، اگر یک مشکل الکتریکی وجود داشته باشد، مانند سیم کشی معیوب، نصب ضعیف و فیوزهای معیوب،برق دزدی می تواند از حد طبیعی فراتر رفته و باتری را خالی کند.

3. شارژ اشتباه باتری توسط دینام.

اگر سیستم شارژ شما به درستی کار نمی کند، باتری ماشین شما حتی در هنگام رانندگی می تواند خالی شود. بسیاری از اتومبیل ها چراغ ها، رادیو و سایر سیستم های خود را از دینام تغذیه می کنند، که در صورت وجود مشکل در شارژ می تواند شارژ باتری را بدتر کند. دینام ممکن است دارای کمربندهای شل یا کشنده های فرسوده باشد که مانع از عملکرد صحیح آن می شود.

4. جایگزین معیوب
یک دینام خودرو باتری را شارژ می کند و برخی از سیستم های الکتریکی مانند چراغ ها، رادیو، تهویه مطبوع و پنجره های اتوماتیک را تغذیه می کند. اگر دینام شما دیود بدی دارد، باتری شما می تواند تخلیه شود. دیود بد دینام می تواند باعث شود مدار حتی در زمان خاموش بودن موتور نیز شارژ شود و شما صبح با خودرویی استارت نمی زنید.

5. درجه حرارت شدید
چه بسیار گرم (بیش از 100 درجه فارنهایت) و چه سرد (زیر 10 درجه فارنهایت)، درجه حرارت می تواند باعث تجمع بلورهای سولفات سرب شود. اگر خودرو برای مدت طولانی در چنین شرایطی بماند، تجمع سولفات می تواند به عمر طولانی باتری آسیب برساند. همچنین ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا باتری شما در این محیط ها شارژ شود، به خصوص اگر فقط در مسافت های کوتاه رانندگی می کنید.

6. رانندگی های کوتاه بیش از حد
اگر از درایوهای کوتاه زیاد استفاده کنید ممکن است باتری شما قبل از زمان خود فرسوده شود. باتری خودرو هنگام راه اندازی اتومبیل بیشترین مصرف را دارد. خاموش کردن وسیله نقلیه قبل از اینکه دینام فرصتی برای شارژ مجدد داشته باشد می تواند توضیح دهد که چرا باتری همچنان در حال خاموش شدن است یا به نظر نمی رسد مدت زیادی دوام بیاورد.

اکنون اگر متوجه شده اید که باتری خوردوتان خراب شده است و می خواهید تعویض باتری میتسوبیشی لنسر انجام دهید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ثبت سفارش انجام دهید.


قیمت باتری میتسوبیشی لنسر

چرا نمی توانید باتری را در سطل زباله بیندازید؟
باتری ماشین شما   از سرب و اسید برای حفظ شارژ طولانی مدت و قابل اطمینان استفاده می کند. هر دوی این مواد می توانند خطری جدی برای محیط زیست و سلامت شما ایجاد کنند. کار با باتری آب بندی شده ایمن است، اما دور انداختن نامناسب باتری خطرناک است.

به سادگی باتری خود را در زباله های خانگی خود نریزید یا از روش معمول بازیافت خود استفاده نکنید. این مواد خطرناک باید با دقت دفع شوند و در بیشتر موارد، برای از بین بردن آن هزینه ای دریافت خواهید کرد. چیزی که شما نمی خواهید اتفاق بیفتد این است که یک باتری برای نشستن در یک توده آشغال یا محل دفن زباله باقی بماند، جایی که سرب و اسید سولفوریک می توانند یک مسئله مهم زیست محیطی باشند.

کارشناسان تخمین می زند که 98 درصد باتری های سربی اسید در حال بازیابی مناسب هستند. روش های زیادی برای بازیافت بی خطر باتری خودرو وجود دارد، بنابراین دریابید که چگونه می توانید محیط خود را ایمن نگه دارید و از هرگونه مشکل بهداشتی مربوط به دفع نامناسب باتری جلوگیری کنید.

ما به عنوان نمایندگی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتریف موظف هستیم تا باتری کهنه شما را به هنگام تحویل باتری نو به شما، دریافت کنیم و آن را به کارخانه بازگردانیم. این دو کارخانه تمام زیرساخت های لازم برای بازیافت باتری کهنه را مهیا کرده اند و برای این که مشتریان خود را برای تحویل باتری کهنه ترغیب کنند، آن را از مشتریان خود خریداری کرده اند و هزینه آن را از قیمت باتری نو کم کرده اند. به همین دلیل اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود.

برای اطلاع از قیمت باتری میتسوبیشی لنسر خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خرید باتری میتسوبیشی لنسر

عمر باتری اتومبیل خود را حفظ کنید.
هنگام پارک کردن و خاموش کردن اتومبیل خود، هیچ چراغی را روشن نگذارید و وسایل برقی را به برق وصل نکنید، زیرا باتری شما خالی می شود. با کاهش دما، هر روز حداقل 30 دقیقه ماشین خود را برای شارژ باتری کار کنید. از طرف دیگر، هنگام فرا رسیدن فصل بهار، هوشمند است که باتری خود را وارد کنید تا بررسی شود که آیا در فصل زمستان صدمه ای وارد شده است یا خیر. پارک کردن ماشین در دمای خنک تر، حتی اگر این فقط به معنای انتخاب یک مکان با سایه بیشتر باشد، برای باتری بهتر از موارد گرمتر است، به ویژه در اوج تابستان. باتری ها در برابر گرما بیشتر مستعد خوردگی هستند، بنابراین عاقلانه است که قبل از هر سفر تابستانی طولانی، باتری خود را چک کنید.

اگر می خواهید خرید باتری میتسوبیشی لنسر خود را به بهترین شکل و آسان ترین شکل انجام دهید، می توانید از شرکت امداد رسان باتری خرید کنید تا از مزایای خرید باتری از ما بهره مند شوید.

از مزایای خرید باتری از امداد رسان باتری می توان به ارسال و نصب باتری به صورت رایگان اشاره کرد. علاوه بر این ها، تست سلامت دینام ماشین و تست برق دزدی ماشین نیز به صورت رایگان انجام می شود.

خبر خوبی که برایتان داریم تا با خیال راحت از ما خرید کنید این است که شما می توانید وجه باتری را پس از نصب باتری بر روی خودروتان پرداخت کنید.

باتری میتسوبیشی لنسر با قیمت مناسب

تعویض باتری میتسوبیشی لنسر

ارسال و نصب رایگان باتری میتسوبیشی لنسر

تاثیر تغییرات دما بر باتری میتسوبیشی لنسر چیست؟

در حالی که هوای سرد می تواند باتری‌ میتسوبیشی لنسر شما را به چالش بکشد، اما این سرما نیست که باتری را از بین می‌برد. بیشتر اوقات، قرار گرفتن در معرض گرما از تابستان قبل است که باعث بروز ضعف در باتری در فصول سرد سال می شود. دمای سوزان برای باتری میتسوبیشی لنسر سخت است زیرا باعث می شود آب سلول ها با سرعت زیادی تبخیر شود و در صورتی که این روند ادامه داشته باشد ممکن است زودتر از موعد مقرر نیاز به تعویض باتری میتسوبیشی لنسر پیدا کنید. زمانی که هوای سرد از راه می رسد و به نظر می آید مقصر ضعیف شدن باتری است اما در واقع دماهای پایین تر، قدرت باقی مانده باتری را نشان می دهد و ضعف های آن را نمایان می کنند. برای این که مجبور به تعویض باتری میتسوبیشی لنسر زود تر از زمان در نظر گرفته شده نشوید، باید به این فکر کنید که چگونه می توانید دمای باتری ماشین خود را در فصول گرم سال معتدل نگه دارید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری راو 4 و باتری پریوس

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments