باتری BYD S7

مشخصات باتری BYD S7

پس از تظاهرات گسترده مشتریان، مدل ۲۰۲۱ BYD Tang دارای هفت صندلی است تا جذابیت خود را برای خانواده ها بیشتر کند. BYD معتقد است که سطح بسیار بالایی از فناوری برای همه سرنشینان، BYD Tang را به “یک پیشنهاد فوق العاده جذاب” تبدیل می کند که می تواند رفت و آمد روزانه را با ماجراجویی های خانوادگی تمام روز با یک بار شارژ ترکیب کند. فضای داخلی ارتقا یافته است و تمام صندلی ها با چرم قهوه ای و دوخت وافل پوشانده شده اند و منحصر به فرد و با کیفیت را ارائه می دهند. هر دو صندلی راننده و سرنشین جلو دارای تهویه و گرمایش هستند تا نهایت زیبایی را در جلوی کابین ایجاد کنند. برای سرنشینان جلو نیز می توان یک صفحه نمایش بزرگ سرگرمی را به دو صورت افقی یا عمودی چرخاند تا مناسب نمایشگرهای خاص خودرو باشد. یک سقف بزرگ شیشه ای پانوراما اجازه می دهد تا نور طبیعی به داخل کابین سرازیر شود و احساس سبک و هوایی را برای همه مسافران ایجاد کند.

مشخصات باتری BYD S7 : باتری فابریک ماشین بی وای دی اس، باتری ۷۰ آمپر در قالب پایه بلند D26 و قطب راست است.

 

باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری ۵۰ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۵۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری BYD S7

۶ نکته مهم در مورد نگهداری باتری
آیا می‌دانستید که بیشتر خرابی‌ها در نتیجه قدرت ناکافی برای کارکردن خودرو است؟
حفظ سلامت باتری خودرو نه تنها باعث افزایش طول عمر باتری می شود ، بلکه شما را از خرابی های ناخوشایند که می تواند شما را در کنار جاده گیر کند ، محافظت می کند.

اگر چندین روز در یک زمان بدون رانندگی حرکت کنید، ممکن است در معرض خطر بیشتری قرار بگیرید. همانطور که ماشین شما کار می کند، دینام باتری را دوباره شارژ می کند که به حفظ جریان قوی کمک می کند. همانطور که یک وسیله نقلیه در طول زمان می نشیند، می تواند این شارژ را از دست بدهد، گاهی اوقات برای حفظ جریان به زیر آستانه فرو می رود. هرچه بیشتر این اتفاق بیفتد، عمر باتری شما سریعتر بدتر می شود و احتمال خرابی نگران کننده افزایش می یابد.

در اینجا ۵ کاری وجود دارد که می توانید برای حفظ پیشگیرانه عمر باتری خود انجام دهید:

۱. پارک در یک گاراژ

دور نگه داشتن باتری خودرو از عناصر برای حفظ شارژ پایدار بسیار مهم است. سرمای شدید می تواند راه اندازی خودرو را دشوار کند. این ممکن است یکی از علائم کاهش سلامت باتری باشد. گرمای شدید در واقع باعث تبخیر مایع باتری می شود. این منجر به شارژ بیش از حد می شود و عمر باتری را به شدت کاهش می دهد.

در طول دوره‌های دمای شدید، خودروی خود را در صورت امکان در یک گاراژ سرپوشیده نگه دارید تا محیطی پایدار برای سلامت باتری ایجاد کنید.

یک پیشنهاد نقدی فوری در وسیله نقلیه خود دریافت کنید!
۲. آن را تمیز نگه دارید

تمیز نگه داشتن باتری عملکرد فوق العاده ای دارد. انباشت سفید پوسته ای که همه ما با آن آشنا هستیم ، توانایی دینام را در انجام وظایف خود محدود می کند. بدون شارژ مناسب، باتری شما هر چه بیشتر از آن استفاده کنید کارآمدتر می شود و تقریباً به طور قطع منجر به خرابی یا روشن نشدن خودرو می شود.

تمیز کردن باتری را می توان با دانش اندک و ابزار معمولی خانگی انجام داد. اینجا بیشتر بیاموزید .

۳. آب اضافه کنید

مخلوط کردن آب با چیزی که رسانای الکتریسیته است ممکن است خطرناک به نظر برسد، اما در واقعیت، هر باتری ماشینی برای کمک به حفظ تعادل سالم برای شارژ مناسب به مایع نیاز دارد.

برخی از خودروها باتری‌های «بدون تعمیر و نگهداری» را برای همیشه آب بندی کرده‌اند که باز نمی‌شوند. با این حال، اگر باتری دارید که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد، می توانید برای افزایش عمر باتری، آب مقطر اضافه کنید. این امر در ماه های تابستان که هوای گرم باعث تبخیر مایع باتری می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سطح پایین مایع باتری منجر به سلول های آسیب دیده در اثر شارژ بیش از حد می شود.

۴. آن را ایمن کنید

متأسفانه، باتری‌های خودرو را نمی‌توان به همان روشی که Duracells یا Energizer‌های خانگی شما پرتاب کرد. آنها حاوی اجزای متعددی از جمله مایع و اسید هستند که اگر باتری به اندازه کافی کوبیده شود، ممکن است نشت کند. این می تواند صدمات جبران ناپذیری به موتور شما وارد کند.

به سادگی هر از چند گاهی بررسی کنید تا مطمئن شوید که باتری شما به درستی در جای خود قرار دارد و مستعد جرقه زدن نیست. سینی باتری را تمیز نگه دارید و در صورت لزوم ، آن را با برخی از سیم های بانجی لاستیکی مقاوم صنعتی محکم کنید.

 


قیمت باتری سانگ یانگ

BYD S7

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری BYD S7

سفرهای کوتاه ولتاژ باتری را کاهش می دهد

هر بار که ماشین خود را روشن می کنید، باتری شما تمرین می کند. سپس در طول سفر، موتور شما آن را شارژ می کند. اگر فقط در مسافت کوتاهی رانندگی می کنید، غیرممکن است که باتری شما مقدار برق از دست رفته را دوباره به دست آورد. وقتی این کار را روزانه تکرار می کنید ولتاژ باتری به طور پیوسته کاهش می یابد تا زمانی که دیگر نتواند خودرو را روشن کند.

رانندگی مکرر و طولانی مدت خودرو به حفظ باتری شما کمک می کند. اگر زیاد از وسیله نقلیه خود استفاده نمی کنید، برای کمک به حفظ ولتاژ صحیح، روی شارژر باتری سرمایه گذاری کنید.

باتری خود را محکم ببندید

لرزش می تواند عمر باتری خودروی شما را کاهش دهد، بنابراین بسیار مهم است که همیشه از گیره باتری تایید شده استفاده کنید تا مطمئن شوید که به درستی نگه داشته می شود. اگر لرزش بیش از حد محکم نشده باشد ، می تواند به اجزای داخلی باتری شما آسیب برساند – ایجاد اتصال کوتاه و کاهش عمر باتری.

اما این اشتباه را نکنید که مهره های گیره باتری را تا حد توان خود بیش از حد سفت کنید – زیرا ممکن است به باتری آسیب برساند. درعوض، به سادگی مهره ها را سفت کنید تا زمانی که احساس کنید مقاومت شروع می شود و سپس فقط برای نیم دور اضافی ادامه دهید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری BYD S7 با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ BYD S7

ارسال و نصب رایگان باتری BYD S7

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها