باتری هایما S7

باتری هایما S7

مشخصات باتری هایما S7

مشخصات باتری هایما S7 : باتری فابریک ماشین هایما S7 ، باتری 70 آمپر است. باتری 70 آمپر در دو قالب پایه کوتاه و پایه بلند تولید می شود. باتری 70 آمپر پایه بلند با نام D26 و باتری 70 آمپر پایه کوتاه با نام L3 در بازار عرضه می شود. با توجه به ابعاد سینی باتری داخل ماشین، باتری 70 آمپر پایه کوتاه L3 مناسب این ماشین است.

ماشین هایما S7 دارای آپشن های وابسته به برق زیادی است که مصرف برقی زیادی هم دارند. از آپشن های این ماشین می توان به این موارد اشاره کرد: فرمان برقی، نمایشگر 7 اینچی لمسی مجهز به رهیاب ماهواره‌ای، دوربین 360 درجه، چراغ ها و برف‌پاک‌کن هوشمند، تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه وسط الکتروکرومیک مجهز به نمایش فاصله تا مانع، آینه‌های جانبی برقی با سیستم تاشونده، چراغهای مخصوص روز، تنظیم ارتفاع چراغ‌ها از داخل، نشانگر فشار باد تایرها، سامانه ورود و استارت بدون کلید، کروزکنترل، سانروف چند حالته برقی، صندلی راننده مجهز به تنظیمات برقی و گرمکن صندلی‌های جلو بهره می برد که برای خودرویی در این رده کافی هستند.

با توجه به داشتن این آپشن ها، باید آمپر باتری هایما S7 بالا باشد تا بتواند نیاز الکتریکی خودرو را تامین کند. همیشه بهترین باتری و مناسب ترین آمپر برای هر ماشینی، همان است که توسط کارخانه ماشین سازی به صورت فابریک بر روی ماشین نصب می شود. باتری 70 آمپر می تواند به راحتی نیاز برقی این ماشین را تامین کند و نیازی به باتری هایما اس 7 با آمپر بالاتر نیست.

 

باتری 70 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 70 آمپر پایه کوتاه efb

 

97 24 85 77 – 021

 


تعویض باتری هایما S7

باتری هایما s7 به عنوان قلب ماشین شناخته شده است زیرا اگر از کار بیفتد ماشین فلج می شود و قادر به روشن شدن و حرکت کردن نیست. قلب ماشین هم مانند قلب انسان نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. باتری ماشین دارای نکات مراقبتی خاصی هست که ما در این جا به چند مورد می پردازیم تا به شما در جهت نگهداری صحیح باتری خودرو کمک کنیم.

باتری را به طور کافی ایمن کنید:

باتری شما باید به خوبی در ماشین شما جا بگیرد. اطمینان حاصل کنید که باتری به درستی و بدون تکان خوردن در جای خود، بسته شده است. اگر باتری هایما s7 هنگام رانندگی تکان بخورد یا حرکت کند، ممکن است آسیب ببیند یا اتصال کوتاه ایجاد شود. یک باتری بدون امنیت می تواند به قطعات دیگر موجود در خودرو شما آسیب برساند. برای تعویض باتری هایما S7 حتما نصب باتری را به یک کارشناس نصب بسپارید.

باتری خود را در هوای گرم خنک نگه دارید:

عملکرد باتری ها در هوای گرم خوب نیست. گرمای بیش از حد می تواند عمر باتری هایما s7 را کاهش دهد. اگر باتری شما به طور مرتب در معرض هوای گرم و آفتابی قرار می گیرد، برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد، یک روکش باتری بخرید که عموما جنس نمدی آن از همه بهتر می باشد زیرا به طور کامل دور تا دور باتری را می پوشاند. همچنین از پارک کردن خودرو در زیر نور آفتاب یا مناطق گرم اجتناب کنید.

به سر باتری ها گیریس بمالید:

این کار به این دلیل توصیه می شود که هنگامی که باتری شروع به سولفاته زدن می کند، گیریس سرعت سولفاته زدن را کاهش می دهد و به مقدار کمی از سرعت کاهش عمر باتری هایما اس 7  جلوگیری می کند.

مشخصات باتری سایر خودرو ها: باتری ام جی 550

 

97 24 85 77 – 021

 


قیمت باتری هایما S7

قیمت باتری هایما S7 با توجه به آمپری که دارد مشخص می شود. همانطور که گفته شد، ماشین هایما S7 جزء ماشین های جدید با آپشن های پیشرفته است که نیاز برقی بالایی دارد و برای تامین برق مورد نیاز آن باید آمپر مناسب انتخاب کرد.

به همان اندازه که ماشین تغذیه الکتریکی می خواهد، هزینه تامین نیز دارد. باتری 70 آمپر در برند های مختلف معتبر با سطح کیفیت های متفاوت در لیست انتهای صفحه آورده شده اند و شما می توانید قیمت باتری هایما S7  را در آنجا مشاهده کنید.

جالب است بدانید که یکی از اجزای داخلی باتری که تاثیر زیادی بر روی قیمت باتری دارد، سرب است، با بالا رفتن میزان آمپر باتری، مقدار سرب استفاده شده در آن نیز بالا می رود و با توجه به قیمت و ارزش بالای سرب، هرچه آمپر باتری بیشتر شودف قیمت آن نیز بالا تر می رود.

نوع باتری نیز بر روی قیمت باتری خودرو تاثیرگذار است، در حال حاضر بهترین نوع باتری در بازار، باتری های سیلد اسیدی است که با توجه به ساختار و کیفیتی که دارند، از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردارند. همچنین این نوع باتری ها نگهداری راحت تری نسبت به سایر باتری ها دارند، چرا که درب باتری ها بر روی بدنه پلمپ شده است و نیازی نیست شما به باتری آب اضافه کنید.

باتری های کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری نیز از این نوع می باشند که دارای طول عمر 2 الی 3 است. این زمان با نحوه نگهداری و استفاده باتری متغیر می باشد و می تواند به بیشتر و کمتر تغییر پیدا کند.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری هایما اس 7 با تاریخ جدید

منظور از خرید باتری هایما اس 7 با تاریخ جدید چیست؟

این سوال ممکن است برای شما پیش بیاید، با خواندن ادامه مطلب، پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

باتری های خودرویی با توجه به ساختاری که دارند، واکنش های شیمیایی انجام می دهند، چه به هنگام نصب بودن بر روی ماشین چه به هنگام ساکن بودن در انبار.

باتری هایی که تاریخ تولید آنها جدید است، واکنش های شیمیایی زیادی انجام ندادند و مشخص می کند که باتری هایما اس 7 سالم است. باتری هایی که تاریخ تولید آنها جدید نمی باشد، یعنی در طولانی مدت در انبار ساکن مانده اند و طی واکنش هایی که در داخل آنها رخ داده است، باتری فرسوده شده است. برای خرید باتری هایما S7 اصلا نگران نباشید، کافی است از نمایندگی های معتبر و رسمی کارخانه های تولید باتری معتبر خرید انجام دهید، تا باتری با تاریخ تولید جدید در اختیارتان قرار دهند.

ما به عنوان نمایندگی برتر سپاهان باتری و صبا باتری، تمامی باتری ها را با تاریخ تولید جدید و کیفیت بالا با بهترین خدمات در اختیارتان قرار می دهیم. ارسال باتری هایما اس 7 به تمام منطقه های تهران مانند منطقه هشت، منطقه چهار، منطقه شش و …. به صورت رایگان انجام می شود.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری هایما S7

تست باتری هایما اس 7

ارسال و نصب رایگان باتری هایما S7

سوالات متداول مشتریان محترم

چه چیزی باتری هایما اس 7 را خالی می کند؟

آب و هوای نا مطلوب: دمای بیش از حد بالا و یا بیش از حد پایین، باعث افزایش سرعت خرابی باتری ماشین می شود. گرمای زیاد باعث افزایش فرسودگی صفحات باتری می شود و باتری سریع تر خراب می شود. سرمای بیش از حد هم باعث سرد شدن روغن موتور و سفت شدن آن می شود و در نتیجه باتری برای راه اندازی موتور ماشین انرژی بیشتری صرف می کند و به باتری هایما اس 7 فشار می آید.

برای جلوگیری از این موضوع می توانید از روکش های نمدی برای باتری هایما s7 خود استفاده کنید تا حدی باتری را از سرما و یا گرمای زیاد محافظت کند.

سفرهای کوتاه بیش از حد: ماشین شما دوست دارد حرکت کند. هرچه بیشتر حرکت کند، قدرت بیشتری پیدا می کند و به شارژ شدن ادامه می دهد. اگر فقط یک بار در هفته به سمت بازار رانندگی می کنید یا بچه ها را یک مایل دورتر به مدرسه می برید، ممکن است باعث فرسودگی زودرس باتری شود. باتری در هنگام راه اندازی بیشترین قدرت را دارد. خاموش کردن وسیله نقلیه خود قبل از اینکه دینام فرصت شارژ مجدد باتری را پیدا کند می تواند عمر باتری شما را کوتاه کند.

 

97 24 85 77 – 021

 

اگر باتری هایما S7 فرسوده شده باشد، چه نشانه ای دارد و چه باید کرد؟

یکی از واضح‌ترین نشانه‌هایی که نشان می‌دهد ممکن است باتری هایما S7 شما معیوب یا فرسوده شده باشد، این است که در راه‌اندازی ماشین خود با مشکل مواجه هستید. با گذشت زمان، اجزای داخل باتری خودرو شما فرسوده شده و همین موضوع باعث کاهش طول عمر باتری هایما S7 می شود. وقتی این اتفاق می افتد باتری توانایی نگهداری شارژ در خود را ندارد و همین موضوع سبب می شود که انرژی مورد نیاز برای راه اندازی موتور خودرو به اندازه ی کافی تامین نشود. یعنی یا چند ثانیه بیشتر از حالت عادی باید منتظر بمانید تا موتور خودرو روشن شود یا کلا موتور روشن نمی شود.

شما نمی خواهید برای تمام شدن طول عمر باتری هایما S7 آنقدر منتظر بمانید تا باتری شما کاملاً از بین برود، زیرا ممکن است به راحتی با یک باتری که موتور خودرو را راه اندازی نمی کند، در جاده گیر بیفتید. اگر متوجه شروع آهسته یا استارت ضعیف شدید، به احتمال زیاد طول عمر باتری هایما S7 شما در حال از بین رفتن است. اگر وقتی می‌خواهید موتور را راه اندازی کنید صدای کلیک می‌شنوید، احتمالاً باتری شما در حال جان دادن است. به محض اینکه متوجه مشکل در راه اندازی موتور خود شدید، حتماً ماشین خود را نزد مکانیک محل خود ببرید.

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو 206 و باتری ماکسیما

97 24 85 77 – 021

 

دینام چه تاثیری بر شارژ باتری هایما S7 دارد؟

پس از راه اندازی موتور، دینام وظیفه دارد باتری هایما s7 را از طریق تبدیل نیروی مکانیکی موتور خودرو به نیروی شیمیایی، شارژ کند. دینام علاوه بر شارژ مجدد باتری، وظیفه تغذیه تمامی اجزای الکتریکی مانند چراغ ها، سیستم صوتی و غیره را نیز در خودرو بر عهده دارد. اگر دینام دیود معیوب داشته باشد، نمی تواند باتری هایما s7 را به طور کامل شارژ کند و همین موضوع در طولانی مدت بر روی طول عمر باتری هایما s7 تاثیر گذار خواهد بود. اگر قطعات الکتریکی در هنگام دور آرام موتور به خوبی کار می کنند، اما پس از شروع به رانندگی شروع به تزلزل می کنند، می تواند نشان دهنده ایرادِ دینام باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی

 

97 24 85 77 – 021

 

تست باتری هایما S7 چه کاربردی دارد؟

اگر سوییچ خود را در استارت قرار می دهید و صدای معمولی موتور را نمی شنوید، احتمالاً مشکل از باتری هایما S7 است. به طور مشابه، اگر رادیو روشن نشود، باتری احتمالاً تمام شده است اما خوب است. قبل از تصمیم گیری برای تعویض باتری، تست باتری هایما S7 را در برنامه خود قرار دهید. اگر ماشین شما دارای گجت دیجیتال، نمایشگر LCD یا صفحه نمایش GPS باشد، در صورت خالی شدن باتری، این لوازم جانبی برق کافی برای روشن شدن در زمان خاموش بودن موتور نخواهند داشت. زمانی تست باتری هایما S7 را انجام دهید متوجه خواهید شد که باید باتری را مجددا شارژ کنید یا تنها با تعویض باتری هایما S7 مشکل شما حل می شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پراید

97 24 85 77 – 021

 

 

چه عواملی طول عمر باتری هایما s7  را تحت تاثیر قرار می دهند؟

طول عمر باتری‌ هایما s7 به تدریج کم می‌شود و باتری توانایی نگهداری شارژ را از دست می دهد تا جایی که دیگر نمی‌تواند نیروی کافی برای روشن کردن موتور را تامین کند. این زمان فرسایش ممکن است دو تا چهار سال طول بکشد و الگوی استفاده از یک وسیله نقلیه یکی از عوامل موثر در سرعت کاهش طول عمر باتری هایما s7 است. تخلیه عمیق، گرما، لرزش، شارژ سریع و شارژ بیش از حد، همگی روند کاهش طول عمر باتری هایما s7 را تسریع می کنند. تقریباً 50 درصد از خرابی‌های زودرس باتری خودرو به دلیل عدم نگهداری، تبخیر ناشی از گرمای زیاد زیر کاپوت یا شارژ بیش از حد است.

 

ارسال و نصب باتری در تمامی محله های تهران از جمله مرزداران ، مجیدیه و نارمک به صورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری هایما S5

97 24 85 77 – 021

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کیکاووسی
کیکاووسی
1 سال قبل

سلام و درود و خسته نباشید خدمت شما کارشناسان محترم ‌. یه سوال از حضورتون داشتم . من ماشین هایما s7 رو تازه خریدم میخواستم ببینم از روی باتری که روی ماشین نصب هست و فابریک کارخونه هست، آمپر باتری رو میشه فهمید؟ انگار اصلا نزده بود روی برچسب باتری که باتری این ماشین چند آمپر هست . شما میشه لطف کنید بگید باتری فابریک ماشین هایما s7 چند آمپر هست؟ میخوام بدونم که موقع تعویض باتری بدونم باتری فابریک چند آمپر بوده و درست مشابه همون بخرم .میتونم جلو تر باتری و بخرم تا گرون نشده و نگهدارم ؟ خواهشا جواب من هم بدید ممنونتون میشم .

خیرآبادی
خیرآبادی
1 سال قبل

خسته نباشید من ماشین هایما s۷ دارم می خوام بدونم اینکه به جای باتری ۷۴ آمپر سوزوکی میتونم از باتری ۶۶ آمپر اوربیتال پریمیوم استفاده بکنم ؟ چونکه من اصلاً لوازم برقی ماشین مثل ضبط و باند استفاده نمیکنم برای همین می خوام باتری با آمپر پایین تر روی ماشین نصب کنم که هزینه کمتری هم برای تعویض باتری هایما s7 خودم بکتم و به نظرم باتری ۷۴ آمپر برای ماشین هایما اس 7 من زیاد هست اگر امکان داره جواب بدید که من باتری ۶۶ آمپر اوربیتال پریمیوم از شما بخرم چون که شما نمایندگی باتری اوربیتال پریمیوم هم هستید و ارسال و نصب رایگان باطری دارید. برای منطقه ۸ سمت پردیس هم ارسال و نصب رایگان دارید؟