باتری ام جی 350 MG

خرید باتری ام جی 350

خرید اینترنتی باتری ام جی 350

آمپر مناسب باتری ام جی 350 با تاریخ روز

باتری ام جی 350 با کیفیت بالا

باتری 60 امپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 60 آمپر اوربیتال سیلور

قیمت باتری ام جی 350

تعویض باتری ام جی 350

باتری ام جی 350 با ارسال و نصب رایگان

سلامت و شارژ بودن باتری ام جی 350 چه اهمیتی دارد؟

اجزای زیادی مانند ساعت، رایانه و هشدارهای امنیتی در خودروی شما وجود دارد که در صورت خاموش بودن خودرو، همچنان از خودروی شما انرژی می گیرند. این برق دزدی باتری ام جی 350 یا تخلیه انگلی نامیده می‌شود و می‌تواند باعث شود پس از چندین هفته بدون رانندگی با خودرو، با باتری دشارژ شده مواجه شوید. اگر به طور منظم از وسیله نقلیه خود استفاده می کنید، برای این که از وضعیت سلامت باتری ام جی 350 خود مطلع شوید، چند بررسی ساده کافی است. بدون اینکه باتری را از ماشین خود خارج کنید، به اطراف نگاه کنید و بررسی کنید که آسیبی ندیده باشد و تمیز به نظر برسد. همچنین از محکم بودن پایانه ها و گیره نگه دارنده اطمینان حاصل کنید.

اگر وسیله نقلیه شما زیاد استفاده نمی شود یا فقط برای سفرهای کوتاه مدت استفاده می شود، بهتر است مکرر باتری ام جی 350 خود را بررسی کنید. این به این دلیل است که باتری ها به طور طبیعی تخلیه می شوند و وسیله نقلیه شما حتی زمانی که موتور خاموش است همچنان از باتری استفاده می کند. به عنوان مثال برای روشن نگه داشتن دزدگیر خودرو نیاز به انرژی باتری ام جی 350 دارید.

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی و باتری هاول H2

 

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کیارش
کیارش
1 سال قبل

من دیروز باتری واریان صبا باتری ، باتری ۶۰ آمپر از یک فروشگاه خریداری کردم اما دوباره امروز که میخواستم ماشین رو روشن کنم ماشین استارت نخورد انگار نه انگار باتری نو داخل ماشین نصب کردم . ماشین ام جی ۳۵۰ است و من باتری مناسب ام جی ۳۵۰ خریداری کردم اما نمی دونم چرا دوباره دچار این مشکل شدم باتری مشکل داشته یا بد نصب شده ؟ چه جوری میتونم متوجه مشکل اصلی بشم اگر راه حلی برای این اتفاق دارید لطفاً راهنمایی کنید که من بتونم بفهمم مشکل از باتری ام جی ۳۵۰ هست یا قطعات دیگر ماشین مشکل دارند و باید تعمیر انجام بدم لطف میکنید اگر زودتر جواب منو بدید تا من هم بتونم از ماشینم استفاده کنم