باتری ام جی 6 MG

خرید باتری ام جی 6 MG

خرید اینترنتی باتری ام جی 6

آمپر مناسب باتری ام جی 6 MG با تاریخ روز

باتری ام جی 6 MG با کیفیت بالا

باتری 60 امپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 60 آمپر اوربیتال سیلور

 

قیمت باتری ام جی 6 MG

تعویض باتری ام جی 6 MG

باتری ام جی 6 MG با ارسال و نصب رایگان

چرا باتری ام جی RX5 از بین می رود یا دشارژ می شود؟

یکی از دلایل بالقوه خراب شدن باتری ام جی RX5، سن آن است. اکثر شرکت ها برای نصب باتری بر روی خودرو از باتری های سرب اسیدی و چند سلولی استفاده می کنند. هر سلول با محلول رقیق اسید سولفوریک و همچنین صفحات سرب پر می شود. همانطور که باتری خودروی شما کهنه می شود، تحت تاثیر یک فرآیند طبیعی به نام سولفاته شدن قرار می گیرد و طی این فرایند با کاهش طول عمر باتری ام جی RX5 مواجه می شوید.

سولفاته شدن زمانی است که صفحات باتری خودروی شما با کریستال های سولفات پوشانده می شود، که می تواند باعث تجمع و کاهش توانایی باتری شما در رساندن انرژی به وسیله نقلیه شود و از روشن شدن ماشین شما جلوگیری کند. اگر باتری ماشین شما بین 2 تا 4 سال عمر دارد، این موضوع می تواند در کاهش طول عمر باتری ام جی RX5 موثر باشد و ممکن است زمان تعویض آن فرا رسیده باشد.

اگر مکرراً در حالی که باتری ام جی RX5 شما نو است با باتری دشارژ شده مواجه هستید، ارزش آن را دارد که خودروی خود را برای چکاب به فروشگاه امداد باتری کهن ببرید تا کارشناسان تست باتری و تست دینام را برای شما انجام دهند.

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا i10 و باتری نیسان وانت

 

97 24 85 77 – 021

 

باتری ام جی 6 را چگونه از دشارژ شدن حفظ کنیم؟

باتری ام جی 6 شما بخش مهمی از وسیله نقلیه شما است. باتری از استارت زدن خودرو تا راه اندازی تمامی لوازم جانبی در هنگام خاموش بودن موتور، نیروی مورد نیاز خودروی شما را برای حفظ حرکت شما فراهم می کند. در شرایط عادی رانندگی، دینام وسیله نقلیه شما در حین رانندگی باتری ام جی 6  شما را شارژ می کند. اما اگر ماشین شما برای مدت طولانی بدون استفاده بماند، ممکن است به باتری ام جی 6 شما آسیب برساند. اگر باتری MG6 شما 3 سال یا بیشتر عمر کرده باشد، احتمالاً دیگر قابل اعتماد نخواهد بود و ممکن است برای شما دردسر ساز شود. اگر وسیله نقلیه شما در یک پارکینگ امن پارک شده و دارای سیستم امنیتی است، ممکن است بخواهید سیستم هشدار را خاموش کنید. روشن نگه داشتن آن فقط باتری را در حالت خاموش بودن موتور سریعتر تخلیه می کند. اگر چاره ای جز پارک کردن در بیرون با سیستم هشدار روشن ندارید، حداقل 30 دقیقه در هفته با وسیله نقلیه خود رانندگی کنید تا باتری شارژ بماند.

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا i10 و باتری آزرا

 

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments