باتری پریوس

خرید باتری تویوتا پریوس

مشخصات باتری پریوس

Prius Prime بهترین هردو جهان را ارائه می دهد: مصرف سوخت چشمگیر و انعطاف پذیری شارژ الکتریکی. کشف کنید که چقدر می توانید با این پلاگین هیبرید صرفاً با برق رانندگی کنید و در صورت اتمام شارژ به صورت یکپارچه به حالت ترکیبی بروید. صندلی های عقب تاشو 60/40 فضا را بیشتر کرده و فضا را تا 50.7 متر مکعب باز می کند. فوت بار152 با حداکثر 56 mpg برآورد شده توسط EPA ، 159 پریوس شما را تشویق می کند که فراتر بروید. نزدیک به 20 سال از ورود پریوس به بازار آمریکا به عنوان اولین خودروی هیبریدی تولیدی تویوتا می گذرد. در آن زمان، ایالات متحده سه رئیس جمهور را انتخاب کرد ، اولین تلفن هوشمند به نمایش درآمد، رسانه های اجتماعی شروع به کار کردند، لبرون جیمز به 9 فینال NBA راه یافت، سه میلیاردر مختلف شرکت های اکتشاف فضایی خصوصی راه اندازی کردند و ناسا تصمیم گرفت پلوتون دیگر یک سیاره نباشد.

مشخصات باتری پریوس : باتری فابریک ماشین تویوتا پریوس که توسط مهندسان سازنده ماشین بر روی آن نصب می شود، باتری 50 آمپر در قالب l1 است. باتری مناسب این ماشین، باتری سیلد اسید است که در حال حاضر متداول ترین نوع باتیر هستند. این باتری ها دارای شش سلول هستند که در هر یک از آن ها مقداری محلول الکترولیت و تعدادی صفحات سرب کلسیم وجود دارد که با یک دیگر واکنش شیمیایی انجام می دهند و انرژی شیمیایی را تبدیل به انرژی الکتریکی می کنند. در هر یک از این سلول ها به طور تقریبی و حدودی، 2.2 ولت برق تولید می شود که در مجموع این شش سلول و به طور کلی یک باتری خودرویی حدودا 12 الی 13 ولت برق تولید می کند که این بازه 12 الی 13 ولت، در تمامی باتری های خودرویی ثابت است و درواقع فقط میزان آمپر باتری های خودرویی با یکدیگر تفاوت زیادی دارند و علت اصلی اختلاف آن ها با یکدیگر است.

 

باتری 50 آمپر سوزوکی ، باتری 50 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 50 آمپر واریان صبا


تعویض باتری پریوس

باتری ماشین را در دست بگیرید، اتصالات ترمینال را بررسی کنیدباتری ماشین را در دست بگیرید، اتصالات ترمینال را بررسی کنید. درست مانند ریموت تلویزیون یا مسواک برقی فانتزی، ماشین شما برای عملکرد به باتری نیاز دارد. وقتی می میرد ، ماشین شما روشن نمی شود و شما را گیر کرده یا در خانه گیر می کند. آیا می دانید که باتری ماشین شما مهم است، اما آیا واقعاً می دانید که چگونه موتور، چراغ ها و رادیو شما را تغذیه می کند؟ در ادامه پیچیدگی های یک باتری را شرح داده و نحوه عملکرد باتری خودرو را توضیح دهید! اگر دانش قدرت باشد، در فرم عالی خواهید بود.

قبل از پرداختن به پیچیدگی های باتری خودرو، بیایید نحوه عملکرد باتری ها را به طور کلی بررسی کنیم. به گفته افراد ناسا  باتری دستگاهی است که انرژی شیمیایی را به الکتریسیته تبدیل می کند. باتری ها از سلول ها تشکیل شده اند. این سلول ها چیزی هستند که حاوی انرژی واقعی هستند. آنها انرژی شیمیایی را ذخیره کرده و به فرمان به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. این همان چیزی است که دستگاه های شما را تغذیه می کند، از راه دور تلویزیون گرفته تا مسواک برقی شما.

باتری ماشین چگونه کار می کند؟
بیشتر باتری خودروها برای تحریک و شیار زدن اشیاء به یک واکنش شیمیایی سرب-اسید تکیه می کنند. این باتری ها در دسته قرار می گیرند. SLI مخفف “شروع، روشنایی و احتراق” است. این نوع باتری انفجارهای کوتاهی را برای تغذیه چراغ ها، لوازم جانبی و موتور شما فراهم می کند. هنگامی که باتری موتور را زنده می کند، نیرو برای خودرو توسط دینام تامین می شود. اکثر خودروها دارای باتری عمومی SLI کارخانه هستند. درباره سایر انواع باتری خودرو بیشتر بدانید.

یک باتری معمولی دارای شش سلول است. هر سلول دارای دو صفحه یا شبکه است: یکی از سرب، دیگری از دی اکسید سرب ساخته شده است. هر سلول قادر است حدود 2 ولت انرژی تولید کند. در اکثر باتری های خودرو شما شش سلول دارید و بنابراین یک باتری 12 ولت دارید.
صفحات غوطه ور در اسید سولفوریک هستند که باعث ایجاد واکنش بین دو صفحه می شود. از نظر علمی، اسید به عنوان یک کاتالیزور عمل می کند.  این اسید باعث واکنش روی صفحه دی اکسید سرب می شود و باعث می شود صفحه دو چیز تولید کند: یون و سولفات سرب. یون های تولید شده توسط صفحه دی اکسید سرب به صفحه مجاور واکنش داده و هیدروژن و سولفات سرب تولید می کنند.
نتیجه یک واکنش شیمیایی است که الکترون تولید می کند. الکترون ها در اطراف صفحات می چرخند و برق تولید می کنند. برق از پایانه های باتری خارج می شود تا موتور شما روشن شود، چراغ های جلو روشن شود و رادیو پخش شود.
این واکنش شیمیایی کاملاً برگشت پذیر است، به همین دلیل است که می توانید باتری خود را سریع شروع کرده و در طول عمر شارژ آن را ادامه دهید. با اعمال جریان به باتری در ولتاژ مناسب، سرب و دی اکسید سرب روی صفحات ایجاد می شود و می توانید بارها و بارها از باتری خود استفاده کنید.
آیا به باتری ماشین جدید نیاز دارم؟
شما ممکن است با وجود اینکه باتری های سرب اسید بسیار قابل اعتماد هستند، با وجود تغییرات دما، حرکت و شرایط تنگ زیر کاپوت شما، یک باتری معمولی فقط حدود دو تا سه سال دوام می آورد. به تستر باتری مجازی ما بروید و ببینید چقدر آب در باتری ماشین شما باقی مانده است.

برای تعویض باتری پریوس خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان انجام شود.


قیمت باتری تویوتا پریوس

ممکن است تا به حال با شماره های زیادی تماس گرفته باشید تا از قیمت باتری تویوتا پریوس خود مطلع شوید و با قیمت های متفاوتی رو به رو شده باشید و این اتفاق کاملا طبیعی است، زیرا عوامل زیادی بر قیمت باتری تاثیرگذار است، به عنوان مثال از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت باتری خودرویی، سطح کیفیت باتری است که مشخصا باتری با کیفیت قیمت بیشتری نسبت به باتری بی کیفیت دارد، زیرا برای تولید یک باتری با کیفیت باید هزینه تولید بیشتری را انجام داد تا بتوان مواد اولیه با کیفیت تهیه کرد که منجر به تولید یک باتری با کیفیت شود.

یک باتری با کیفیت، دارای عملکرد بهتر و طول عمر طولانی تری هم هست و بلعکس، باتری بی کیفیت عملکرد ضعیف دارد و طول عمر کوتاهی هم دارد، بنابراین مقرون به صرفه است که یک باتری با کیفیت با قیمت مناسب تهیه کنید و از آن به مدت سه سال استفاده کنید تا اینکه ک باتری بی کیفیت را ارزان تهیه کنید و برای یک سال از آن استفاده کنید و کمتر از یک سال مجبور به تعویض مجدد باتری شوید.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری های با کیفیت خود را که مورد تایید اکثریت مصرف کنندگان قرار گرفته است، با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کنند.

شما می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری، تماس بگیرید و از قیمت باتری تویوتا پریوس خود مطلع شوید.


خرید باتری پریوس

مراحل خرید باتری پریوس از امداد رسان باتری :

ثبت سفارش توسط مشتری عزیز
ارسال باتری در سطح شهر تهران به صورت رایگان
نصب باتری بر روی ماشین توسط کارشناسان با رعایت نکات اصولی، به صورت رایگان
فعال سازی گارانتی توسط مشتری عزیز و پرداخت وجه باتری

تمامی خدمات رسانی ها شرکت امداد رسان باتری، در تمام شبانه روز و در تمامی ایام حتی ایام تعطیل قابل ارائه است و فقط کافی است با ا تماس بگیرید.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری پریوس با قیمت مناسب

تعویض باتری پریوس

ارسال و نصب رایگان باتری پریوس

طول عمر باتری پریوس به چه عواملی بستگی دارد؟

انسان ها مستعد خطا هستند که این موضوع نیز یکی از دلایل اصلی خالی شدن باتری پریوس در هنگام خاموش بودن خودرو و نیاز شما به تعویض باتری پریوس است. ممکن است فراموش کرده باشید قبل از ترک وسیله نقلیه خود چندین بررسی معمولی را انجام دهید. شاید چراغ های جلو را خاموش نکردید یا صندوق عقب را درست نبستید. وقتی این اتفاق می‌افتد، باتری همچنان به این قطعات انرژی می‌فرستد تا زمانی که دشارژ شود. دشارژ های مکرر می تواند به قیمت تعویض باتری پریوس تمام شود.

باتری پریوس می تواند بین 2 تا 4 سال دوام بیاورد ، اما بسته به عوامل مختلفی از جمله آب و هوا این میانگین می تواند متفاوت باشد. هر باتری ماشینی که بیش از چهار سال عمر داشته باشد احتمالاً فرسوده شده است، بنابراین مانند گذشته شارژ کامل را در خود نگه نخواهد داشت و شما را به فکر تعویض باتری پریوس فرو خواهد برد. با گذشت زمان، توانایی باتری ماشین کمتر می شود تا جایی که نتواند انرژی کافی برای روشن کردن ماشین شما را تامین کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

تخلیه عمیق باتری پریوس چه تاثیری بر روی سلامتش خواهد داشت؟

در طول عمر باتری پریوس ، واکنش های تخلیه شارژ هزاران بار اتفاق می افتد و هر چرخه کمی صفحات را فرسوده می کند. همانطور که باتری پریوس شما ظرفیت خود را از دست می دهد، استارت خودرو ضعیف تر می شود. تخلیه عمیق، زمانی اتفاق می‌افتد که از باتری برای راه‌اندازی سیستم صوتی ، چراغ‌ها یا سایر سیستم‌های الکتریکی خودروی خود در هنگام خاموش بودن موتور استفاده می‌کنید. در واقع این مسئول بخش زیادی از خرابی باتری پریوس است. تخلیه بیشتر ظرفیت باتری خودرو با استفاده از این روش برای مدت طولانی و سپس شارژ مجدد آن از طریق رانندگی می تواند باعث شود آسیب های زیادی به صفحات باتری وارد شود. به طور کلی باتری پریوس نیز پس از گذر مدتی، فرسوده می شود و نیاز به تعویض دارد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کمری

97 24 85 77 – 021

 

چرا باید باتری پریوس کهنه ی خود را بازیافت کنیم؟

وقتی باتری های فرسوده در اطراف محل های دفن زباله قرار می گیرند چه اتفاقی می افتد؟ آنها شروع به شکستن خواهند کرد. هنگامی که باتری ها خورده یا آسیب می بینند، شروع به نشت مواد شیمیایی به خاک می کنند و حتی می توانند به آب های زیر زمینی راه پیدا کنند.

این مواد نه تنها برای محیط زیست بلکه برای سلامت انسان نیز مضر هستند. موادی مانند اسید سرب، کادمیوم و لیتیوم یون از جمله خطرناک ترین آلاینده های محیطی هستند که اگر به درستی بازیافت نشوند به راحتی در بشقاب شام شما قرار می گیرند. حفاظت از سلامت خود و محیط زیست مزیت قابل توجه بازیافت باتری پریوس است که باید در نظر داشته باشید.

 

ارسال و نصب رایگان باتری در نارمک ، یوسف آباد و … توسط کارشناسان امداد رسان

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری زانتیا

97 24 85 77 – 021

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
samaneh
samaneh
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من ماشین تویوتا پریوس دارم باطری ماشین خوابیده می خوام با ماشین همسرم باتری به باتری انجام بدم ولی اصول انجام این کار رو بلد نیستم لطفاً اگر اطلاعاتی در زمینه باتری به باتری کردن ماشین تویوتا پریوس دارید توضیح بدید نکات ریز که من بتونم این کارو انجام بدم و بیام فروشگاه نمایندگی اوربیتال باطری و باطری ماشین تویوتا پریوس بخرم چون نمیدونم باتری که الان روی ماشین نصب است چند آمپره و بلد نیستم باتری و از روی ماشین باز کنم و با خودم بیارم فروشگاه که به شما باطری کهنه هم آمپر و تحویل بدم و باتری نو بخرم . برای همین میخوام باتری به باتری انجام بدم تا ماشین روشن بشه و با خود ماشین بیام به فروشگاهتون . ممنون