باتری سوزوکی کیزاشی

باتری سوزوکی کیزاشی

مشخصات باتری سوزوکی کیزاشی

مشخصات باتری سوزوکی کیزاشی : باتری ماشین سوزوکی کیزاشی 70 آمپر است. باتری 70 آمپر در قالب پایه بلند D26  و قطب چپ بهترین و تنها انتخاب برای این ماشین است که به صورت فابریک هم، همین باتری بر روی ماشین نصب می شود، زیرا با توجه به آپشن ها و قطعات برقی این خودرو، مهندسان ساخت این ماشین تصمیم گرفتند که از این باتری استفاده کنند، همچنین قالبی که برای باتری در این ماشین قرار داده شده است دارای ابعادی است که با باتری 70 آمپر پایه بلند مطابقت دارد، به همین دلیل می گوییم فقط باتری 70 آمپر پایه بلند برای این ماشین مناسب می باشد.

97 24 85 77 – 021

اواخر سال 90 بود که ایران‌خودرو، سدان جدیدی را در سبد فروش خود قرار داد که ماحصل دومین همکاری‌اش با سوزوکی بود؛ خودرویی که کیزاشی نام داشت. سدان زیبا و جسوری که قرار بود در بازار ایران به تولید انبوه برسد و در ابتدا به تعداد کمی وارد شد. کیزاشی برگرفته از کانسپت فوق‌العاده زیبایی بود که سال 2007 در فرانکفورت و با همین نام (کیزاشی) رونمایی شد. نسخه نهایی آن سال 2009 به بازارهای جهانی آمد و در نهایت سال 91 به دست مشتریان ایرانی رسید. کیزاشی یکی از اولین خودروهای موجود در بازار ایران بود که از جعبه‌دنده CVT‌ بهره می‌برد. این ژاپنی که در زمان حضورش در بازار هم‌ رده با سوناتا و اپتیما بود، با اتخاذ تصمیمات مدیریتی، از بازی خارج شد و فضا را برای کره‌ای‌ ها باز کرد. البته یکی از دلایل بدشانسی کیزاشی، هم‌ زمانی عرضه آن با نیسان تینا از سوی پارس‌خودرو بود. باید اعتراف کرد که کیزاشی در بازارهای جهانی نیز چندان پرفروغ نبود. این خودرو در اواخر عمرش در پاکستان مونتاژ می‌شد.

باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور

همه ما می دانیم که کارخانه های زیادی در صنعت تولید باتری سوزوکی کیزاشی فعالیت می کنند و باتری های متفاوتی با برند های مختلف به بازار عرضه می کنند اما خوب است بدانید که باتری ها در تمام این کارخانه طبق استاندارد مشخصی تولید می شوند و دارای ابعاد یکسان و مشخصی هستند، به این شکل که ابعاد قالب باتری 70 آمپر در قالب D26 در تمامی برند ها یکسان است، به همین دلیل شما می توانید باتری مناسب ماشین سوزوکی کیزاشی خود را در هر برندی از هر کارخانه تهیه کنید، چیزی که در بین برند ها ممکن است متفاوت باشد، تکنولوژی تولید، کیفیت و ضمانت باتری سوزوکی کیزاشی است که این موضوعات بر روی قیمت باتری تاثیرگذارند.


تعویض باتری سوزوکی کیزاشی

چگونه بفهمیم که تعویض باتری سوزوکی کیزاشی ضروری است؟

نمی دانید کی باتری سوزوکی کیزاشی را تعویض کنید؟ چند علامت وجود دارد که به شما میگوید زمان تعویض باتری سوزوکی کیزاشی فرا رسیده است، مانند:

نوسانات غیر معمول برق: هنگامی که باتری ماشین خراب شود و این خرابی به دلیل اتصالات صفحات داخلی باتری باشد، باتری دیگر توان انتقال ولتاژ استاندارد نمی باشد، بنابراین برقی که از باتری به جعبه فیوز می رود و از آن جا به چراغ های باتری می رود، استاندارد نیست و باعث نوسانات برقی می شود، این اتفاق بیشتر به هنگام خاموش بودن ماشین نمایان می شود و مواقعی که ماشین روشن است به دلیل این که باتری توسط دینام شارژ می شود کمتر اتفاق میفتد.
نیاز مکرر به دور موتور بالا: هنگامی که باتری ماشین بر اثر مصرف در خاموش بودن ماشین ضعیف شده باشد، بلافاصله پس از روشن شدن ماشین نیاز است تا فشار بیشتری به پدال گاز بیاورید که به همان تناسب دور موتور بالا رود و دینام سریع تر باتری ماشین را تقویت کند و باتری سوزوکی کیزاشی شما شارژ شود. با رخ دادن این اتفاقات در واقع باتری ماشین شما به طور کامل خراب نشده است اما به شما این هشدار را می دهد که زمان تعویض باتری دور نیست.
وقتی کلید را می چرخانید یا دکمه را فشار می دهید، شروع به کار بیشتر طول می کشد و شما صدای غیر متداولی از ماشین می شنوید.
قاب باتری متورم و بد شکل: باتری سوزوکی کیزاشی دارای قاب مستطیل شکلی است که تا زمانی که سالم است ظاهر خود را حفظ می کند، اگر مشاهده کردید که باتری ماشینتان از حالت ظاهری خود خارج شده است، قطع به یقین باتری خراب ست باید تعویض شود.

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری سوزوکی کیزاشی

قیمت باتری سوزوکی کیزاشی را کارخانه های تولیدی بر اساس تکنولوژی تولید، کیفیت و آمپر هر باتری مشخص می کنند. کارخانه سپاهان باتری با تولید باتری های برند سوزوکی با تکنولوژی تولید سیلد اسید توانسته است بیش ترین فروش باتری در بازار ایران را از آن خود بکند.

برند سوزوکی سپاهان باتری، تنها برند از باتری های موجود در بازار است که موفق به کسب لایسنس سوزوکی ژاپن شده است. خط تولید این باتری ها تحت نظر سوزوکی ژاپن و مطابق با استاندارد های بین المللی و به روز ترین تکنولوژی جهان است. تکنولوژی تولید سیلد اسید به این شکل است که نیازی به نگهداری های سخت و اضافه کردن آب به محلول باتری سوزوکی کیزاشی ندارد و اصلا این امر در این نوع باتری ها امکان پذیر نیست، زیرا درب باتری به بدنه آن پلمپ شده است.

مشخصات باتری سایر خودرو ها: باتری هایما s7

97 24 85 77 – 021

باتری های سیلد اسید به دلیل داشتن درب های پلمپ شده دارای نگهداری آسان تری نسبت به باتری های اسیدی هستند، اما لازم است بدانید این نوع باتری ها باید هر چند وقت یک بار تمیز شوند، زیرا اگر سرباتری ها و باتری کثیف باشند و غبار روی باتری باشد، شرایط خرابی باتری فراهم می شود.

باتری ها انوع مختلفی دارند که سیلد اسیدی یکی از آن ها است. نوع باتری یکی از مواردی است که بر روی قیمت باتری تاثیرگذار است اما باید طرف دیگر ماجرا هم مشاهده کنیم، نوع باتری بر روی سطح کیفیت باتری نیز تاثیرگذار است، بنابراین این امر درست است که باتری های سیلد اسید دارای قیمت بیشتری باشند زیرا دارای سطح کیفیت بالاتری نیز می باشند و این تناسب کاملا منطقی است، اما لازم است بدانید با گذر زمان و با رواج یافتن باتری های سیلد اسیدی در بین مردم، کم کم قیمت این دو نوع باتری در یک سطح قرار گرفته اند.


خرید باتری سوزوکی کیزاشی با تاریخ جدید

خرید باتری سوزوکی کیزاشی از مهم ترین خرید هایی است که شما برای خودروتان انجام می دهید. باتری هر خودرویی بار روشن شدن ماشین را به دوش می کشد، بنابراین برای خرید باتری سوزوکی کیزاشی دقت زیادی به خرج دهید.

97 24 85 77 – 021

تغییر در الگوهای خرید مصرف کنندگان به سمت خرید آنلاین، با کاهش هزینه ها همراه است، به این شکل که دیگر نیازی نیست شما به فروشگاه ها بروید و باتری را خریداری کنید، کافی است در منزل یا محل کار خود بمانید و باتری مورد نیاز ماشین خود را به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش دهید و فقط با پرداخت هزینه باتری، تعویض باتری خودرو خود را انجام دهید. با شنیدن جمله خرید اینترنتی ممکن است احتمال وقوع خطراتی در ذهن مشتریان شکل گیرد مانند پرداخت اینترنتی و ثبت نشدن پرداخت آن ها، اما با خرید اینترنتی از نمایندگی های باتری هیچ اتفاق ناگواری رخ نمی دهد. ما به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت وقوع هرگونه مشکلی، مسئولیت پذیر هستیم. خرید از سایت ما به این شکل است که پس از این که سفارش شما ثبت شود، باتری را به صورت رایگان برایتان ارسال می کنیم و به صورت رایگان نیز بر روی ماشین نصب می کنیم و شما می توانید هزینه باتری را پس از نصب باتری سوزوکی کیزاشی بپردازید.

ارسال باتری سوزوکی کیزاشی به تمام نقاط شهر تهران مانند افسریه، فرمانیه، تهارنپارس و … به صورت رایگان انجام می شود.

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری سوزوکی کیزاشی

تست باتری سوزوکی کیزاشی

ارسال و نصب رایگان باتری کیزاشی

سوالات متداول مشتریان گرامی

آیا می توان باتری کهنه را تحویل نداد و باتری نو سوزوکی کیزاشی را خریداری کرد؟

برخی افراد هستند که به دلیل اینکه باتری خودروشان به سرقت رفته است، می خواهند باتری جدید خریداری کنند و نگران این هستند که باتری فرسوده را ندارند که به فروشنده تحویل دهند. این امکان وجود دارد که باتری کهنه را تحویل ندهید و باتری جدید را تهیه کنید اما هزینه شما برای خرید باتری بیشتر خواهد شد.

ما یه عنوان نمایندگی باتری های کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، موظف هستیم تا باتری کهنه سوزوکی کیزاشی را از شما مشتریان عزیز دریافت کنیم، زیرا این دو کارخانه باتری کهنه را از مشتریان خود خریداری کرده است و هزینه آن را از قیمت باتری نو کم کرده اند و اگر شما داغی را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به باتری نو سوزوکی کیزاشی تان اضافه می شود.

اسرار این دو کارخانه برای دریافت باتری کهنه سوزوکی کیزاشی این است که آنها را بازیافت می کنند و به دو هدف عظیم می رسند. اولین هدف جلوگیری از آسیب رساندن باتری سوزوکی کیزاشی به محیط زیست است و دومین هدف جلوگیری از افزایش بیش از حد قیمت باتری نو است.

97 24 85 77 – 021

 

چگونه می توانیم بر طول عمر باتری سوزوکی کیزاشی موثر باشیم؟

رانندگی های کوتاه و سریع، توانایی باتری سوزوکی کیزاشی شما را برای دریافت شارژ کامل از دینام محدود می کند. اگر در طول هفته با خودرو کمتر از حالت عادی رانندگی می کنید، مطمئن شوید که با رانندگی مکرر و در مسافت های طولانی تر، قدرت از دست رفته ی باتری سوزوکی کیزاشی خود را جبران می کنید.

در واقع دینام خودرو همان چیزی است که شارژ باتری سوزوکی کیزاشی را برای شما حفظ می کند، اگر فقط برای جا به جایی های کوچک با خودرو رانندگی می کنید، باتری خودروشما زمان کافی برای دریافت شارژ مجدد از دینام را ندارد. قانون طلایی برای افزایش طول عمر باتری سوزوکی کیزاشی این است که همیشه سطح شارژ تا حد امکان نزدیک به 100 درصدباشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری کایرون

97 24 85 77 – 021

 

باتری سوزوکی کیزاشی کهنه خود را چگونه بازیافت کنیم؟

باتری سوزوکی کیزاشی برای همیشه دوام نمی آورد. هر چند وقت یک بار، ممکن است به یک باتری جدید برای وسیله نقلیه خود نیاز داشته باشید اما پس از دریافت آن باتری، با باتری قدیمی خود چه می کنید؟

باتری‌های خودرو حاوی فلزات سنگین هستند و بازیافت آن ها به جلوگیری از نفوذ فلزاتی مانند سرب به آب‌های زیرزمینی و محیط اطراف کمک می‌کند. هنگامی که این فلزات وارد آب و خاک می شوند، برای سال های آینده بر محیط زیست تأثیر می گذارند. احتمال اینکه افراد تحت تاثیر این فلزات در محیط قرار بگیرند نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. آنها می توانند باعث مشکلات سلامتی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان شوند، بنابراین مهم است که باتری سوزوکی کیزاشی کهنه ی خود را به کارشناسان شرکت تحویل دهید تا در بازیافت صحیح آن نقش موثر داشته باشید.

 

ارسال و نصب رایگان باتری در الهیه ، یوسف آباد و … توسط کارشناسان امداد رسان

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری رانا

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
همایون
همایون
1 سال قبل

سلام. من ماشین سوزوکی کیزاشی دارم می خوام سیستم صوتی قوی روی ماشین نصب کنم ولی نمیخوام طولانی مدت باندها روی ماشین باشد برای یک ماه می خوام بعد می خوام از روی ماشین سیستم و بردارم میخواستم بدونم برای این یک ماه نیازی هست که باتری با آمپر بالاتر روی ماشین نصب کنم ؟ یا نیازی نیست از این جهت می پرسم که اگر باتری ۶۰ آمپر جواب سیستم قوی رو نمیده و آسیب میبینه ، موقت از روی ماشین برش دارم یه باتری با آمپر بالاتر نصب کنم دوباره جابجا کنم . چون یه باطری ۶۶ آمپر روی ماشین برادرم هست و اگر نیازه این کار و کنم این شرایط را دارم که باتری ماشین رو قوی کنم و با آمپر بالاتر سیستم صوتی استفاده کنم ممنون میشم جواب بدید.

کیان
کیان
1 سال قبل

سلام خسته نباشید. من چند روز پیش داشتم از مسافرت برمیگشتم تو جاده ماشین و خاموش کردم بعد نیم ساعت خواستم دوباره روشن کنم دیگه روشن نشد. از امدادرسان جاده ای اومدن گفتن باتری سالمه و مشکل از موتور ماشین هست. بعد هم با باتری به باتری کردن ماشین و روشن کردن و تموم شد اما امروز دوباره میخواستم ماشین و روشن کنم، ماشین روشن نشد. مطمئنا باتری سوزوکی کیزاشی من خراب شده دیگه؟ دیگه باید چه علائمی نشون بده که بگه خرابه. درسته؟ اگر زمان تعویض باتری سوزوکی کیزاشی من هست که خرید باتری کنم اگر هم نظرتون مثل امداد رسان باتری اینه که باتری سالمه پس بگید چکار کنم که ماشین من و لنگ نزاره و روشن بشه. مرسی از شما