باتری سیتروئن c5

باتری سیتروئن c5

مشخصات باتری سیتروئن c5

ماشین سیتروئن C5 کاملاً جدید است، این ماشین پرچم دار جدید کارخانه خودروساز فرانسوی است که ترکیبی از یک سالن، جذابیت، راحتی است. سیتروئن C5 جدید برای طراحی خود از مفهوم CXperience 2016 الهام می گیرد و بدنه ای شبیه واگن با خط سقفی شیب دار به سمت عقب دارد و همچنین اولین مدلی است که از سیتروئن با عنوان “Comfort” جدید فعال استفاده می کند. این ماشین دارای سیستم تعلیقی است که نوید کیفیت سواری “فرش جادویی” را می دهد. هر دو انتهای C5 جدید دارای جدیدترین چراغ های LED به شکل V هستند، نشانه طراحی که اولین بار در جدیدترین C4 دیده شد، در حالی که بدنه با کمر بالا، کاپوت بلند و خطوط زیبا به طور کلی متمایز است. این ماشین دارای تجهیزات مقابل می باشد: گرمکن آینه ها، حافظه صندلی، چراغ های زنون، چرخش نور چراغ های جلو در پیچ ها، چراغ های عقب LED، سنسور باران، کروز کنترل، سانروف، سنسور پارک.

مشخصات باتری سیتروئن c5 : باتری مناسب ماشین سیتروئن c5، باتری 66 آمپر است. باتری 66 آمپر در قالب L3 تولید می شود. باتری مناسب هر ماشینی طبق دو اصل انتخاب می شود، اصل اول میزان نیاز برق ماشین است که بتواند از آپشن ها و قطعات خود مانند ECU استفده کند، اصل دوم، ابعاد براکت باتری ( جایگاه قرارگیری باتری ) در داخل ماشین است که باید با ابعاد باتری هم خوانی داشته باشد. باتری 74 آمپر هم در قالب L3 تولید می شود، بنابراین از نظر ابعاد برای ماشین سیتروئن c5 مناسب است، اما اصلا نیازی نیست که باتری ای با آمپر بیشتر از باتری فابریک استفاده شود، زیرا برق اصلی قطعات به هنگام روشن بودن ماشین، توسط دینام تامین می شود و در این موقعیت، باتری 66 آمپر با باتری 74 آمپر فرق آن چنانی ای ندارد و فقط تاثیر این اختلاف آمپر به هنگام خاموش بودن ماشین اندکی موثر است آن هم آن قدر ناچیز است که شما متوجه آن نخواهید شد.

باتری 66 آمپر سوزوکی ، باتری 66 آمپر صبا باتری


تعویض باتری سیتروئن C5

میزان طول عمر باتری ماشین یکی از مواردی است که زمان تعویض باتری را مشخص می کند. باتری های سیلد اسید دارای طول عمر مفید 2.5 الی 3 سال هستند و شما می توانید در صورت نگهداری درست از باتری ماشینتان، پس از گذشت زمان طول عمر استاندارد باتری، اقدام به تعویض باتری سیتروئن c5 خود کنید. اما اگر عادت های اشتباهی دارید مانند روشن گذاشتن چراغ ماشین به هنگامی که ماشین خاموش است و باعث می شوید باتری در مرتبه های زیاد دچار شارژ و د شارژ شود، باتری حتی یک سال هم عمر نمی کند و ناگهان، زود تر از آن چیزی که توقع داشته باشید خراب می شود.

اگر متوجه شدید که باتری خودروتان به پایان عمر خود رسیده است، هرگز نگران نباشید و تعویض باتری سیتروئن c5  خود را به ما بسپارید.


قیمت باتری سیتروئن C5

اگر به ماشین خود اهمیت می دهید و می خواهید هنگامی که صبح برای رفتن به محل کار به آن استارت می زنید روشن شود، باید با باتری ماشین با ملایمت رفتار کنید تا باتری ماشین شما را روشن کند. لازم است شما باتری خودرو خود را تمیز نگهدارید، از آن مراقبت کنید و بیش از حد توانش از آن برق نگیرید. این عادت را ترک کنید که بخواهید در طولانی مدت با ماشین خاموش به موسیقی گوش دهید، تمام این ها باعث می شود باتری ماشین با شما رابطه خوبی برقرار کند و در زمان استاندارد تقریبا مشخص شده، به شما هشدار دهد که زمان تعویض است.

با توجه به اهمیتی که باتری خودرو دارد، کیفیت باتری نسبت به قیمت باتری سیتروئن C5 ارجحیت دارد. قیمت باتری سیتروئن c5 را می توانید در سایت ما مشاهده کنید.


خرید باتری سیتروئن C5

برای خرید باتری سیتروئن c5 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، ما برای شما باتری را به صورت رایگان ارسال و نصب می کنیم و شما فقط باید هزینه باتری را پس از نصب باتری بر روی ماشینتان پرداخت کنید.

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری سیتروئن سی5

تست باتری سیتروئن سی 5

ارسال و نصب رایگان باتری سیتروئن c5

تست باتری سیتروئن C5 شامل چه مراحلی است؟

اولین قدم در آماده سازی باتری سیتروئن C5 برای زمستان یا تمام سال این است که دقیقاً از محل قرارگیری باتری در داخل وسیله نقلیه خود آگاه باشید. ساده به نظر می رسد، اما از اینکه بدانید چه تعداد از مردم هیچ سرنخی از باتری خود ندارند شگفت زده خواهید شد برای همین موضوع است که قدم اول برای تست باتری سیتروئن C5 پیدا کردن محل قرار گیری باتری در خودرو است.

به باتری ماشین خود خوب نگاه کنید تا ببینید در برابر سرما چگونه عمل می کند. یک باتری سیتروئن C5 ی شاد و سالم باید از خوردگی روی پایانه‌ها تمیز باشد، ولتاژ تقریباً 12.5 ولت داشته باشد، به طور ایمن با اتصالات تمیز نصب شود و متورم به نظر نرسد. این مواردی است که در هنگام تست باتری سیتروئن C5 باید در نظر داشته باشید.

باتری ماشین ها برای همیشه زنده نمی مانند. آنها حداکثر 2 تا 4 سال قبل از اینکه نیاز به جایگزینی داشته باشند، زندگی می کنند. اگر خودروی خود را نو خریداری کرده‌اید، بر اساس تاریخ خرید، سن باتری آن را بررسی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا و باتری ساندرو

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments