باتری لیفان ۸۲۰

باتری ماشین لیفان 820

مشخصات باتری لیفان ۸۲۰

لیفان ۸۲۰ بزرگترین سدان مارک لیفان تا کنون است. دارای طراحی تمیز اما در غیر این صورت بیش از حد هیجان انگیز نیست. اندازه چرخ ها مناسب است و این در چین یک مزیت بزرگ محسوب می شود، جایی که اکثر خودروسازان چرخ های بسیار کوچکی را در آن قرار می دهند. چوب خوش طعم در تونل وسط و تابلوهای درب. صفحه لمسی اندازه متوسطی دارد و به نظر می رسد کمی کوچکتر از صفحه ای است که قبلاً در یک ماشین نمایش دیده بودیم. فرمان کمی قدیمی به نظر می رسد. لیفان ۸۲۰ با دو موتور بنزینی چهار سیلندر در دسترس است: ۱.۸ با قدرت ۱۳۳ اسب بخار و ۱۶۸ نانومتر و ۲.۴ با قدرت ۱۶۷ اسب بخار و ۲۲۶ نانومتر که هر دو به یک گیربکس شش سرعته متصل می شوند. بعداً یک توربو ۲.۰ به خط اضافه می شود تا بالای ۲.۴ قرار گیرد.

مشخصات باتری لیفان ۸۲۰ : باتری مناسب ماشین لیفان ۸۲۰، باتری ۷۰ آمپر پایه بلند در قالب D26 و قطب راست است.

خوب است به هنگام خرید باتری لیفان ۸۲۰ خود به موارد ذکر شده در رابطه با باتری خودورتان توجه داشته باشید زیرا اگر باتری دیگری تهیه کنید، قابل نصب بر روی این ماشین نمی باشد.

کارخانه سپاهان باتری در بخش خصوصی تولید باتری و کارخانه صبا باتری در بخش دولتی تولید باتری، باتری لیفان ۸۲۰ شما را در بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت روانه بازار کرده اند و شما می توانید برای خرید باتری با کیفیت به نمایندگی باتری این دو کارخانه سر بزنید.

 

باتری ۷۰ آمپر سوزوکی ، باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۷۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری لیفان ۸۲۰

عوامل تاثیرگذار بر سلامت باتری ماشین:

یک دینام معیوب: دینام هر زمان که باتری ماشین شما در حالت روشن بودن ماشین، باتری را شارژ می کند و جریان ثابتی را برای لوازم جانبی خودرو فراهم می کند. اگر دیود دینام معیوب شود، ممکن است صداهای غیرمعمول بشنوید، به چراغ های سوسو زدن توجه کنید یا مشکلات دیگری را در مورد ماشین خود تجربه کنید. هنگامی که دینام خراب می شود، هنگامی که سعی می کنید ماشین خود را روشن کنید، باتری همچنان خالی می شود و در نهایت خراب می شود. در این سناریو، شما باید اتومبیل خود را روشن نگهدارید. این به ماشین شما کمک می کند تا قدرت کافی برای سوار شدن به یک کارگاه را بدست آورد.

۴. باتری قدیمی و فرسوده: با استفاده از اتومبیل در طول زمان، باتری ماشین شما می تواند باعث ایجاد مشکل شود. اگر باتری ماشین شما قدیمی و فرسوده باشد، ممکن است متوجه خوردگی یا افت عملکرد آن شوید.

اگر این علائم را روی باتری ماشین خود مشاهده کردید، ممکن است زمان خرید یک باتری جدید فرا رسیده باشد. با بررسی باتری توسط متخصص می توانید این موضوع را تأیید کنید. اگر باتری ماشین شما توان روشن کردن ماشین را نداشته باشد، به این معنی است که دیگر عمری در آن باقی نمانده است. در حالی که میانگین عمر باتری به طور معمول سه سال است، عمر آن بستگی به عوامل مختلفی از جمله دفعات استفاده، شرایط آب و هوایی و میزان فشار بر آن دارد.

برای اینکه باتری ماشینتان زودتر از حد انتظار خراب نشود، بهتر است سفرهای کوتاه مکرر انجام ندهید. هنگام روشن کردن اتومبیل، باتری قدرت زیادی را تأمین می کند. هنگامی که ماشین شما در جاده است، دینام باتری را شارژ می کند تا انرژی مورد نیاز برای راه اندازی خودرو و روشن نگه داشتن آن را جبران کند. حال اگر سفر های کوتاه مدت انجام دهید، دینام زمان لازم برای شارژ باتری را نخواهد داشت و درنهایت باتری خالی می شود و باعث خرابی آن می شود. بنابراین، هنگام سفر کوتاه، ممکن است دینام زمان کافی برای شارژ مجدد باتری نداشته باشد. بنابراین، سفرهای کوتاه مدت مکرر می تواند به باتری ماشین شما آسیب برساند.

اکنون اگر متوجه شدید که باتری خودروتان خراب است و باید برای آن جایگزین مناسب تهیه کنید، بهتر است با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعویض باتری لیفان ۸۲۰ شما را انجام دهیم.


قیمت باتری لیفان ۸۲۰

قیمت باتری ماشین به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله میزان آمپر باتری. میزان آمپر باتری به میزان سرب مصرف شده در تولید باتری بستگی دارد، به این شکل که هرچه میزان سرب مصرف شده در تولید باتری بیشتر باشد، میزان آمپر باتری نیز افزایش می یابد.

قیمت فلز سرب بسیار بالا است زیرا این فلز در صنعت های تولید بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و اما دارای منابع کم است. بنابراین باتری با آمپر بالاتر که در تولیدش از سرب بیشتری استفاده شده است، بیشتر از قیمت باتری ای است که دارای فلز سرب و آمپر کمتری است.

برای اطلاع از قیمت باتری لیفان ۸۲۰ خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق و به روز باتری مناسب خودروتان به شما اعلام کنند. فقط توجه داشته باشید که قیمت هایی که به شما اعلام می شود، با احتساب دریافت باتری کهنه هم آمپر است و اگر شما باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری لیفان ۸۲۰

باتری به هر وسیله نقلیه ای جان می بخشد، ماشین شما برای روشن شدن موتور خود به قدرت باتری نیاز دارد. باتری خودرو همچنین در تثبیت، فیلتر کردن و تامین نیروی مورد نیاز برای احتراق استفاده می شود. این انرژی برق لازم برای تغذیه تمام اجزای الکتریکی خودرو را فراهم می کند.

می توان گفت، باتری ماشین قلب آن است. اگر باتری خودروی شما تمام شده باشد، خودروی شما کار نمی کند و شما باید به دنبال خدمات تعویض باتری خودرو باشید تا بتوانید دوباره خودرو را به حرکت درآورید.

خودرو برای کارکرد صحیح به موارد مختلفی متکی است. باتری خودرو یکی از ضروری ترین قطعات خودرو است. این باتری قابل شارژ است اما با گذشت زمان، ظرفیت یا قابلیت نگهداری شارژ باتری را از دست می دهد. اغلب این امر به دلیل شرایط آب و هوایی شدید اتفاق می افتد. هنگامی که باتری شارژ خود را از دست می دهد، خودرو باید برای شروع کار تقویت شود و برای جلوگیری از چنین شرایطی نیاز به تغییر باتری خودرو وجود دارد .

عوامل متعددی تعیین می کنند که باتری شما چقدر دوام می آورد، متوسط ​​عمر باتری خودرو بین دو و نیم تا سه سال است و به عوامل مختلفی مانند شرایط آب و هوایی، نوع خودرو و عادات رانندگی بستگی دارد. در صورت رانندگی روزانه و شارژ کامل باتری، باتری خودرو بیشتر دوام می آورد. اما هنگامی که خودرو برای مدت زمان طولانی پارک می کند، احتمال خرابی باتری افزایش می یابد.

برای خرید باتری لفان ۸۲۰ خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. باتری مناسب خودرو شما توس کارشناسان نصب باتری ما، به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی خودروتان نصب می شود.

تیم کارشناسی ما به صورت تمام وقت آماده ازائه خدمات به شما عزیزان هستند.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری لیفان ۸۲۰ با قیمت مناسب

تعویض باتری لیفان ۸۲۰

ارسال و نصب رایگان باتری لیفان ۸۲۰

آیا کاهش طول عمر باتری لیفان ۸۲۰ برای افرادی که بسیار در نگهداری از خودرو عالی هستند نیز اتفاق می افتد؟

ممکن است شما در نگهداری از خودرو ی خود هنگام رانندگی بسیار محتاط و دقیق باشید، اما گاهی اوقات مواردی وجود دارد که کاملا به طور ناخواسته از سمت شما صورت میگیرد که طول عمر باتری لیفان ۸۲۰ را تحت تاثیر قرار می دهد مثلا شاید فراموش کرده باشید که قبل از خروج از خودرو ، چراغ داخل اتاقک را خاموش کنید و این چراغ تا صبح روشن مانده است. چون موتور خاموش بوده است انرژی اکتریکی لازم برای روشن ماندن چراغ از باتری لیفان ۸۲۰ تامین شده است، این موضوع باعث کوتاه شدن طول عمر باتری لیفان ۸۲۰ می شود. هنگامی که موتور خودرو روشن است برق سیستم الکتریکی توسط دینام تهیه می شود. دینام علاوه بر تامین انرژی الکتریکی اجزائ برقی ماشین، وظیفه ی شارژ باتری را هم برعهده دارد. اگر این قطعه دچار ایراد شود، باتری دیگر شارژ نشده و خالی می ماند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری شاهین و باتری آرزو ۶

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها