باتری آزرا

باتری هیوندا آزرا

مشخصات باتری آزرا

مسافرت با هیوندا آزرا از اتفاقات جذابی است که می تواند برای شما اتفاق بیفتد. با AZERA جدید، هر روز برای سفر درجه یک تأیید می شوید. تجربه ممتاز زمانی آغاز می شود که به خودرو نزدیک می شوید و AZERA جدید به طور خودکار روشن می شود و نشان می دهد که آماده است. چراغهای LED عقب با قوس ملایم به طور خاص امضای متمایزی را به تن می آورد که مناسب چیز خاصی است. هنگامی که داخل آن هستید، می توانید نور محیط 64 رنگ را متناسب با روحیه خود تنظیم کنید. قدم به داخل AZERA جدید بگذارید تا فضایی فراوان را بیابید، اقامتی لوکس که بیشتر از همه از مسافران درجه یک تقدیر می شود. خطوط برازنده، ترکیب رنگ های جذاب و مواد ملایم، محیطی آرامش بخش ایجاد می کند که با تجهیزات بصری و با تکنولوژی بالا تکمیل می شود. کمال دقیق در همه جزئیات نفوذ می کند تا اطمینان حاصل شود که سرحال به مقصد می رسید.

مشخصات باتری آزرا : باتری 70 آمپر پایه بلند در قالب D26 بهترین گزینه برای انتخاب باتری هیوندا آزرا است، زیرا باتری فابریک این ماشین است و همیشه بهترین باتری برای هر ماشینی، باتری ای با مشخصات باتری فابریک آن است.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب ماشین هیوندا آزرا را در بهترین کیفیت در برند های مختلف تولید می کنند که از نوع سیلد اسید می باشند. باتری های سیلد اسید، رایج ترین باتری های موجود در بازار هستند که به دلیل به روز بودن تکنولوژی ساختشان و طول عمر مفید دو الی سه ساله ای که دارند، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند و اکثر افراد، باتری سیلد اسید برای خودرو خود تهیه می کنند.

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 66 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 74 آمپر واریان صبا

97 24 85 77 – 021

خرید باتری تیگو 7 با ارسال رایگان

تعویض باتری آزرا

برای تمام افراد حداقل یک بار این اتفاق پیش آمده است که به هنگام استارت زدن خودرو خود، ماشین روشن نشده است، این اتفاق می تواند به دلیل خرابی باتری و یا د شارژ شدن باتری باشد. بنابراین در صورت مواجه شدن با این اتفاق فورا اقدام به تعویض باتری نکنید، شاید باتری با یک شارژ مجدد ساده دوباره بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد، البته در نظر داشته باشید این اتفاق زمانی امکان پذیر است که باتری، طول عمر مفید خود را سپری نکرده باشد، زیرا اگر از طول عمر مفید باتری گذشته باشد، باتری صد در صد خراب شده است و شارژ مجدد آن بی فایده است.

برای اینکه بتوانید تشخیض دهید باتری خراب شده است یا دشارژ می توانید به چشمی باتری سیلد اسید خود دقت کنید. تمام باتری های نسل جدید با نام سیلد اسید دارای چشمی نشانگر هستند که دارای سه رنگ سبز، سیاه و سفید هستند. هر کدام از این رنگ ها یک وضعیت متفاوت از باتری را نشان می دهد.

رنگ سبز: این رنگ به شما اطلاع می دهد که باتری دارای شارژ کامل است. اما این به معنای سالم بودن باتری نیست و فقط شما را از شارژ بودن باتری اطلاع می دهد.
رنگ سیاه: هنگامی که باتری د شارژ است، چشمی این رنگ را نشان می دهد و به احتمال خیلی زیاد اگر شما باتری را شارژ مجدد انجام دهید، باتری عملکرد مناسبی خواهد داشت.
رنگ سفید: این رنگ مستقیما به شما اعلام می کند که زمان تعویض باتری است.

در صورتی که از خراب بودن باتری خودرو خود مطمئن شده اید و می خواهید تعویض باتری آزرا انجام دهید، پیشنهاد ما به شما این است که از کارشناسان امداد رسان بخواهید تا تعویض باتری ماشین شما را به درستی انجام دهند تا خیالتان راحت باشد باتری به درستی بر روی ماشین نصب می شود و آسیبی به باتری نمی رسد.

 

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال قرمز مناسب آزرا
باتری سوزوکی آزرا

قیمت باتری هیوندا آزرا

قیمت باتری خودرو می تواند تفاوت قابل توجهی داشته باشد. برخی از عوامل اصلی که بر قیمت ها تأثیر می گذارد عبارتند از: میزان آمپر باتری، گارانتی، کیفیت مواد اولیه و …

گارانتی و کیفیت مواد اولیه به کارخانه سازنده باتری وابسته است، یعنی شما اگر از یک برند معتبر از یک کارخانه معروف و برتر خرید باتری را انجام دهید، قطعا می توانید باتری با کیفیت همراه با گارانتی تحویل بگیرید.

کارخانه های باتری سازی سپاهان باتری و صبا باتری از معروف ترین و برترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه است که برای تولید باتری های خودرویی از مواد اولیه مرغوب استفاده می کنند. به همین دلیل باتری های با کیفیت به بازار عرضه می کنند. این دو کارخانه به دلیل اینکه دارای طرفداران زیادی هستند، باتری ها را با بهترین قیمت به بازار عرضه می کنند و در واقع شما می توانید باتری با کیفیت را با بهترین قیمت تهیه کنید و خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

شما می توانید با کارشناسان شرکت امداد رسان تماس بگیرید و قیمت دقیق باتری هیوندا آزرا خود را از آن ها بپرسید.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری آزرا

اگر می خواهید باتری ای با کیفیت و مناسب برای هیوندا آزرا خود تهیه کنید، پیشنهاد می شود از نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری خرید انجام دهید.

شرکت امداد رسان به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب ماشین هیوندا آزرا شما را در بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار می دهد.

با شماره زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما باتری ماشین شما را در کمترین زمان برایتان به صورت رایگان ارسال و بر روی ماشین نصب می کنند.

تمام باتری هایی که از امداد رسان خریداری می کنید دارای گارانتی و تاریخ تولید جدید هستند، شما می توانید پس از نصب باتری بر روی ما شینتان، گارانتی را فعال کنید و در همان زمان، وجه باتری را پرداخت کنید.

توجه داشته باشید به هنگام خرید باتری آزرا خود باید باتری کهنه ماشین خود را به کارشناسان ما تحویل دهید. در صورتی که باتری کهنه را تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو اضافه می شود و شما ملزم به پرداخت آن می شوید.

 

97 24 85 77 – 021

باتری آزرا با قیمت مناسب

تعویض باتری آزرا

ارسال و نصب رایگان باتری آزرا

برای جلوگیری از مرگ باتری آزرا چه باید کرد؟

اولین نکته برای جلوگیری از مرگ زودرس باتری آزرا این است که در واقع پشت فرمان بنشینید و به اندازه ی کافی با خودرو رانندگی کنید. اگر بیش از یک وسیله نقلیه دارید، یا یک راننده دائمی نیستید، ممکن است بیشتر از آنچه فکر می کنید با باتری آزرا دشارژ شده مواجه شوید. این به این دلیل است که پارک و خاموش کردن ماشین برای مدت طولانی می تواند باتری شما را خالی از شارژ کند. راه اندازی آن به دینام شما زمان می دهد تا باتری آزرا را دوباره شارژ کند، بنابراین دفعه بعد که سعی می کنید آن را روشن کنید، پر انرژی خواهد بود.

باتری آزرا اغلب خورده و کثیف می شود و این برای شارژ آن عالی نیست و گزینه بسیار بهتر این است که باتری آزرا و محیط اطراف آن را تا حد امکان تمیز نگه دارید. تنها چیزی که لازم است یک پاک کردن ساده برای خلاص شدن از شر بسیاری از کثیفی ها و آلودگی ها است و این می تواند کمک زیادی به شارژ نگه داشتن باتری آزرا شما کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری RX 350 و باتری ام جی GS

97 24 85 77 – 021

 

باتری آزرا چه عملکردی در خودرو دارد؟

یک خودرو ی آزرا برای کارکرد صحیح به موارد مختلفی متکی است. باتری آزرا یکی از ضروری ترین قطعات خودرو است. باتری آزرا قابل شارژ است اما با گذشت زمان، مثل هر باتری خودرویی دیگر ظرفیت یا قابلیت نگهداری شارژ در خود را از دست می دهد. این امر به دلایل مختلف از جمله کهولت سن باتری آزرا و شرایط آب و هوایی نامناسب اتفاق می افتد. هنگامی که باتری شارژ کافی برای کمک به شروع به کار موتور خودرو را ندارد، احتمالاً نیاز به تعویض یا شارژ مجدد باتری آزرا دارید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

CCA باتری آزرا  به چه معنی است؟

باتری‌ آزرا دارای CCA خاصی است که نشان می‌دهد در هوای سرد چقدر آمپر لازم است تا باتری شروع به کار کند. هر چه  CCA بالاتر باشد، باتری در هوای سرد عملکرد بهتری خواهد داشت. CCA باتری های قدیمی با شروع فرسوده شدن کارایی کمتری دارد. اگر آزرا ی شما کند است و راه اندازی موتور به آرامی اتفاق می افتند، احتمالاً به این معنی است که باتری در حال فرسوده شدن است و باید تعویض شود اما قبل از اینکار حتما تست باتری آزرا را انجام دهید تا از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

97 24 85 77 – 021

 

کاربرد گیره نگهدارنده ی باتری آزرا در خودرو چیست؟

لرزش می تواند عمر باتری آزرا شما را کاهش دهد، بنابراین ضروری است که همیشه از یک گیره باتری تایید شده استفاده کنید تا مطمئن شوید که باتری خودرو شما همیشه به درستی نگه داشته می شود. اگر باتری به طور ایمن بسته نشود، لرزش بیش از حد می تواند به اجزای داخلی باتری خودرو شما آسیب برساند و باعث کاهش طول  عمر آن شما شود، اما این اشتباه را نکنید که مهره های گیره نگهدارنده ی باتری را تا بیشترین حد توان خود سفت کنید زیرا ممکن است به باتری آسیب برساند. در عوض، به سادگی مهره ها را سفت کنید تا زمانی که احساس کنید مقاومت شروع می شود و سپس فقط برای نیم دور اضافی ادامه دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مگان

97 24 85 77 – 021

 

می خواهید از باتری آزرا خود نهایت طول عمر مفید را دریافت کنید؟

شما می خواهید باتری آزرا شما تا آنجا که ممکن است دوام بیاورد. می توانید برای حفظ سلامت باتری و افزایش حداکثر طول عمر باتری موارد زیر را انجام دهید:

1- به طور مرتب با اتومبیل خود رانندگی کنید تا باتری آزرا شما دشارژ نشود. اگر برای رفت و آمد های کوتاه مدت خود از ماشین استفاده می کنید، نیاز به این دارید که حداقل یکبار در هفته با رانندگی طولانی و پیوسته، فرصت شارژ کردن باتری را در اختیار دینام قرار دهید.

2- در صورت مشاهده خوردگی آن را از پایانه های باتری آزرا خود حذف کنید چرا که این رسوبات همچون عایق عمل می کنند و مانع از تبادل انرژی بین باتری و سایر اجزاء می شوند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مورانو

97 24 85 77 – 021

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سروش
سروش
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید.
من دبیر زبان هستم خیلی وقتم پره و نمیتونم ماشین و ببرم جایی که بخواد ماشین و باتری ماشین و سرویس کنه . در این زمینه هم اطلاعات خاصی ندارم . میخوام یه جوری باشه به کسی سفارش بدم که باتری و بیاره برام روی ماشین نصب کنه . هزینه شم مهم نیست اصلا . تو سایت شما مطالعه کردم دیدم که گفتید با ا سال و نصب و گارانتی . میخوام بدونم برای پاسداران هم ارسال دارید یا باید با سایر نمایندگی ها تماس بگیرم .
خواهشا راهنمایی کنید و جواب بدید من منتظر جواب شما هستم .متشکرم

K4و
K4و
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من ماشین هیوندا آزرا دارم می خوام تعویض باتری هیوندا آزرا انجام بدم اما نمیدونم باتری مناسب برای ماشین هیوندا آزرا چند آمپر هست ؟ در رابطه با برند باتری ها که در حال حاضر تو بازار ایران موجود است اطلاعاتی ندارنم اگر امکان داره راجع به آمپر مناسب باتری هیوندا آزرا و برندهای با کیفیت اطلاعاتی بذارید و بگید که برای باتری هیوندا آزرا چه برندی مناسب تر هست ؟ ممنون از شما منتظر جواب شما هستم تا بتونم باتری مناسب هیوندا پیدا کنم انتخاب کنم و سفارش بدم