خرید باتری کیا اپتیما

خرید باتری کیا اپتیما

خرید اینترنتی باتری مناسب ماشین کیا اپتیما

باتری فابریک ماشین کیا اپتیما ، باتری 70 آمپر پایه بلند در قالب D26 و ولتاژ 12  و باتری اپتیما GT LINE باتری 74 آمپر در قالب L3 می باشدکه توسط شرکت خودروسازی کیا بر روی ماشین نصب می شود ، شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری مناسب ماشین کیا اپتیما خود بکنید که این باتری ها در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه میش شوند که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش ، نصب و ارسال رایگان می باشند .

توجه داشته باشید که آمپر باتری های کیا اپتیما با مدل جی تی لاین آن متفاوت است و دلیل این موضوع آن است که کارخانه ماشین سازی باتری های مناسب هر ماشین را با توجه به میزان مصرف برق اقلام خودرو مشخص می کند . بنابراین نیازی نیست شما به هنگام تعویض باتری خودرو خود ، باتری با آمپر کمتر و یا بیشتر تهیه و بر روی ماشین نصب کنید .

 

97 24 85 77 – 021

باتری اپتیما با قیمت مناسب

تعویض باتری کیا اپتیما

باتری اپتیما با ارسال و نصب رایگان

چه زمانی تعویض باتری اپتیما را انجام دهیم؟

گر بیشتر در شرایط ایده آل با دمای متوسط ​​و رطوبت کم رانندگی می کنید، باتری اپتیما شما ممکن است 2 تا 4 سال دوام بیاورد. در سه سالگی، باید به دنبال علائم پیری باشید. بهتر است قبل از اینکه باتری اپتیما شما را غافلگیر کند و در خیابان شما را بگذارد، مشکل را زودتر حل کنید.

چند وقت یک بار باید باتری اپتیما را تعویض کنید؟ بعد از دو تا چهار سال با توجه به شرایط نگهداری، باتری خودروتان نیاز به تعویض باتری پیدا می کند. این یک تخمین معقول است اما پاسخ بهتر این است که وقتی شواهدی مبنی بر ضعیف شدن شارژ باتری را مشاهده کردید، باتری اپتیما خود را تست کنید تا در صورت نیاز جایگزینی باتری را انجام دهید.

اگر در آب و هوای متعادلی زندگی می کنید و با ماشین خود به خوبی رفتار می کنید، باتری شما ممکن است سه سال یا حتی چهار سال دوام بیاورد، اما اینها فقط تخمین هستند. مهم این است که بالاخره باتری اپتیما شما باید تعویض شود حالا چه بعد از 3 سال یا بعد از 4 سال بالاخره این اتفاق می افتد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری جک J5 و باتری CHR

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments