باتری کیا اپیروس

خرید باتری اپیروس

مشخصات باتری کیا اپیروس

اپیروس یک خودروی میان رده بالا از کیا موتورز است. اوپیروس که از سال ۲۰۰۳ ساخته شده، مدل برتر کره ای است. به طور رسمی، اپیروس، به خصوص نسخه پیش از فیس لیفت، شبیه مخلوطی از E-Class ساخته شده تا سال ۲۰۰۲ و Lancia Thesis (جلو) است. اما از زمان فیس لیفت (۲۰۰۷)، قسمت عقب بیشتر شبیه یک سدان مزدا است. تنها موتور موجود برای اوپیروس یک موتور ۳.۸ لیتری شش سیلندر بنزینی با ۲۶۶ اسب بخار است. اپیروس از سال ۲۰۱۰ در آلمان عرضه نشده است. «کیا اپیروس» را می توان جزو اولین تلاش های جدی کمپانی «کیا» در راستای ارائه یک خودروی بزرگ و لوکس دانست. خودرویی که در سال ۲۰۰۳ به بازار معرفی و عرضه شد و هر چند در ابتدا با طراحی نه چندان زیبای خود تیغ انتقادها را به روی خود دید، رفته رفته و با یک بازنگری بسیار مثبت در سال ۲۰۰۷ جای خود را در میان مشتریان باز کرد. فیس لیفت این کره ای کشیده نیز در میانه دهه هشتاد وارد ایران شد و علیرغم فرصت کمی که برای ورود به بازار داشت خوش درخشید، و هم فروش خوبی را تجربه کرد و هم نامی خوب از خود به جای گذاشت.

مشخصات باتری کیا اپیروس : باتری مناسب ماشین کیا اپیروسف باتری ۷۰ آمپر پایه بلنددر قالب D26 است که شما می توانید این باتری را از امداد رسان باتری با بالاترین سطح کیفیت تهیه کنید، زیرا شرکت امداد رسان باتری، نماینده رسمی کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری است و باتری های با کیفیت این دو کارخانه را با سطح کیفیت بالا در اختیارتان قرار می دهد.

تمام باتری های موجود در امداد رسان که به عنوان باتری ماشین اپیروس قرار داده شده است، از نوع سیلد اسید است که رایج ترین نوع باتری موجود در بازار ایران است. این باتری ها دارای سه سال طول عمر مفید هستند.

باتری های سیلد اسید دارای شش سلول مرطوب هستند که در هر یک از آنها مقداری محلول الکترولیت و تعدادی صفحه سرب کلسیم وجود دارد که با یک دیگر واکنش شیمیایی انجام می دهند و انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند و با این کار برق مورد نیاز ماشین را فراهم می سازد.

 

باتری ۷۰ آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور


تعویض باتری کیا اپیروس

باتری یکی از مهم ترین قطعات یک خودرو است. این به این دلیل است که یک تکان الکتریسیته برای تامین انرژی تمام اجزای الکتریکی داخل خودرو فراهم می کند.

یک باتری معمولاً ۲ تا ۳ سال دوام می آورد . وقتی باتری شروع به کار کرد، باید تعویض شود. ما در زیر به شما دقیقاً نحوه تعویض باتری خودرو را خواهیم گفت و به شما نشان خواهیم داد که چگونه کارشناسان آئودی پیبادی می توانند امروز این کار را برای شما انجام دهند.
مراحل تعویض باتری خودرو
قبل از تعویض باتری خودرو، مطمئن شوید که موتور خاموش است. کاپوت را باز کنید، باتری را پیدا کنید، سپس مراحل زیر را انجام دهید:

کابل منفی (سیاه) را از باتری جدا کنید.
کابل مثبت (قرمز) را از باتری جدا کنید.
از یک آچار ترکیبی برای جدا کردن گیره نگهدارنده باتری استفاده کنید.
باتری قدیمی را از سینی باتری خارج کنید.
از محلول تمیزکننده باتری یا مخلوط جوش شیرین/آب استفاده کنید تا هرگونه خوردگی روی سینی باتری و گیره نگهدارنده را کاملاً تمیز کنید.
کانکتورهای کابل باتری را با یک برس سیمی تمیز کنید.
باتری جدید را در سینی قرار دهید و آن را با گیره نگهدارنده محکم کنید.
هر دو انتهای ترمینال را با محلول ضد خوردگی اسپری کنید.
کابل مثبت باتری قرمز را وصل کرده و سفت کنید، سپس همین کار را برای منفی مشکی انجام دهید.

پس از انجام تمام این مراحل، باید مطمئن شوید که تمام اتصالات کابل و نگهدارنده ها به درستی سفت شده اند. در غیر این صورت، ممکن است وسیله نقلیه شما به دلیل اتصال ضعیف الکتریکی روشن نشود.

پیشنهاد ما به شما این است که تعویض باتری کیا اپیروس خود را به کارشناسان ما بسپارید تا باتری را به صحیح ترین شکل انجام دهند. لازم به ذکر است که تعویض باتری ماشین شما توسط کارشناسان ما به صورت رایگان انجام می شود.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری کیا اپیروس

به هنگام بررسی قیمت باتری کیا اپیروس خود در برند های متفاوت، به موارد زیر توجه داشته باشید:

گارانتی باتری: گارانتی باتری، ضامن سطح کیفیت بالا و اصالت باتری استف بنابراین اگر باتری با قیمت بسیار پایین تهیه کرده اید به اصالت آن شک کنید.
تاریخ تولید باتری: تاریخ تولید باتری، بیانگر سلامت و یا فرسودگی باتری است به این شکل اگر از تاریخ تولید باتری زمان زیادی گذشته باشد، باتری در حال فرسودگی است و اگر باتری را خریداری کنید، طول عمر کوتاهی خواهد داشت و به اندازه طول عمر مفید استانداردش دوام نمی آورند. بنابراین در فروشگاه ها با قیمت کمتری ارائه می شوند.
کشور سازنده باتری: باتری های خارجی به دلیل داشتن هزینه های گمرک، حمل و نقل و انبار، از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند، بنابراین خرید مقرون به صرفه آن است که شما از باتری های تولید ملی استفاده کند.
سطح کیفیت باتری: سطح کیفیت باتری را سطح کیفیت مواد اولیه تشکیل دهنده آن تعیین می کند، بنابراین کراخانه ای که باتری با کیفیت را با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید می کند، قطعا هزینه تولید بیشتری داشته است تا کارخانه ای که باتری بی کیفیت را با استفاده از مواد اولیه نا مرغوب تولید می کند، بنابراین قیمت باتری با کیفیت بالاتر از قیمت باتری بی کیفیت است، همان طور که عملکرد باتری با کیفیت بهتر و طول عمر باتری با کیفیت بیشتر است.
برای اطلاع از قیمت باتری کیا اپیروس خود می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری کیا اپیروس

خرید باتری ماشین از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است زیرا عملکرد صحیح باتری تاثیر زیادی بر عملکرد قطعات برقی خودرو دارد و اگر باتری ماشین شما از کیفیت بالایی برخوردار نباشد و مناسب خودرو شما نباشد، حتی نمی تواند ماشین شما را راه اندازی کند. بنابراین به هنگام خرید باتری باید اطلاعات فنی کافی و مناسبی داشته باشید تا بتوانید باتری مناسب خودرو خود را در بهترین سطح کیفیت انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات فنی مناسبل، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و پاسخ تمام سوال های خود را دریافت کنید و با انتخاب باتری مناسب، سفارش خود را ثبت کنید.

امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب خودرو شما را در بهترین سطح کیفیت، با تاریخ تولید جدید و همراه با گارانتی تعویض در اختیارتان قرار می دهد.

تیم کارشناسی امداد رسان باتری، به صورت تمام وقت در تمامی ایام حتی ایام تعطیل آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان ما باتری را برایتان ارسال می کنند و باتری را بر روی ماشینتان نصب می کنند. همچنین در صورت نیاز، تست سلامت دینام ماشینتان را هم انجام می دهند تا مطمئن شوید که دینام به درستی باتری را شارژ می کندف زیرا اگر باتری تنوسط دینام به درستی و کامل شارژ نشود، خراب می شود. دینام خراب، باتری نو را هم می تواند خراب کند.

خبر خوب این است که تمام خدمات رسانی های امداد رسان باتری به صورت رایگان انجام می شود و نیازی نیست شما به غیر از هزینه باتریف هزینه دیگری پرداخت کنید. همچنین این امکان وجود دارد که شما وجه باتری را پس از دریافت باتری و نصب آن بر روی خودروتان به صورت حضوری و با کارتخوانی که همراه کارشناس نصب است پرداخت کنید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری کیا اپیروس کوپه با قیمت مناسب

تعویض باتری کیا اپیروس کوپه

ارسال و نصب رایگان باتری کیا اپیروس

از کجا بفهمیم که نیاز به تست باتری اپیروس داریم؟

زمانی که سوییچ ماشین را در استارت بچرخانید و صدای کلیک را بشنوید، درواقع این صدا به عنوان یک اعلان است که باتری اپیروس شما به آرامی در حال از بین رفتن است و به زودی نیاز به تعویض باتری اپیروس پیدا می کنید. در عملکردهای معمولی، باتری خودرو جریانی را به استارت می فرستد که موتور وسیله ی نقلیه شما را راه اندازی می کند. متأسفانه، اگر باتری در شرف از کار افتادن باشد، انجام عملکرد عادی آن دشوار می شود. بنابراین، جریان الکتریکی که استارت دریافت می کند ضعیف تر از حد انتظار است. در این حالت، استارت یک صدای کلیک تولید می کند که وقتی می خواهید موتور را روشن کنید می شنوید. با شنیدن این صدا به فکر تست باتری اپیروس باشید. معمولاً رانندگان با نحوه صدا و عملکرد وسایل نقلیه خود هماهنگ می شوند. اگر متوجه شدید که راه اندازی موتور در حال حاضر کند شده است در حالی که قبلاً این وضعیت نبود، به این معنی است که باتری اپیروس شما نیاز به تست دارد. هرگز این پرچم قرمز را نادیده نگیرید و سریعا اقدام به تست و در صورت نیاز تعویض باتری اپیروس کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری GS 250 و باتری آریون

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها