باتری توسان IX35

باتری هیوندا توسان IX35

مشخصات باتری توسان IX35

طراحی مجدد هیوندای توسان در صدر کلاس SUV های جمع و جور قرار دارد، تا حدی به دلیل سواری و هندلینگ مرتب، فضای داخلی وسیع و مجلل، سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند و لیست طولانی از ویژگی های کمک راننده. کابین درجه یک،فضای نشیمن و فضای باز مناسب و بسیاری از ویژگی های ایمنی استاندارد، این خودرو را محبوب ساخته است.
هیوندای توسان یک SUV کامپکت عالی است. توسان بازطراحی شده با فضای داخلی پنج نفره جادار، مصالح کابین مجلل و محوطه بار بزرگ، چشمگیر است. این سیستم دارای سیستم اطلاعات سرگرمی نسبتاً شهودی و مجموعه وسیعی از ویژگی های ایمنی فعال است که بسیاری از آنها استاندارد هستند. رانندگی چابک و راحتی در رانندگی روزمره احساس می شود و از یک موتور چهار سیلندر زیبا و اقتصادی استفاده می کند.

مشخصات باتری توسان IX35 :باتری ماشین هیوندا توسان مدل ۲۰۱۵ به قبل با باتری ماشین هیوندا توسان ۲۰۱۵ به بعد کاملا متفاوت است بنابراین به هنگام خرید و تهیه باتری هیوندا توسان خود حتما مدل خودرو خود را در نظر داشته باشید. باتری هیوندا توسان قدیمی، باتری ۷۰ آمپر پایه بلند در قالب D26 است و باتری هیوندا توسان جدید، باتری ۶۰ آمپر در قالب L2 است.

توجه داشته باشید این دو باتری علاوه بر اختلاف در آمپر، در ابعاد باتری نیز بسیار متفاوت اند پس سعی نکنید این دو باتری را به جای یک دیگر استفاده کنید زیرا باتری به درستی در جایگاه خود قرار نمی گیرد و دچار مشکل می شود.

باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری ۷۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

خرید باتری هیوندا ام وی ام 315

تعویض باتری توسان IX35

باتری ماشین نیز مانند هر چیز دیگری در خودرو روزی به پایان عمر خود می رسد و شما موظف به تعویض باتری توسان IX35 خود می شوید.

واضح ترین مورد باتری ماشین مرده، خطای ساده کاربر است. یا ناخواسته چراغ سربار را روشن کرده اید، چیزی در منبع تغذیه لوازم جانبی شارژ شده است، یا زمانی که فقط مقدار کمی رانندگی کرده ای ، از برق اضافی بیش از حد استفاده کرده اید. این بدان معناست که مقدار زیادی از باتری شما هنگام راه اندازی خودرو استفاده شده است، اما دینام ماشین شما، که قدرت را به باتری شما برمی گرداند، زمان کافی برای شارژ کامل باتری شما را نداشته است.

یکی دیگر از عوامل احتمالی خراب شدن باتری خودرو سن است. اکثر باتری های خودرو از باتری های سیلد اسید و چند سلولی استفاده می کنند. هر سلول با محلول رقیق اسید سولفوریک و همچنین سرب پر شده است. با افزایش سن باتری خودرو، فرایندی طبیعی به نام سولفاتاسیون را پشت سر می گذارد. این زمانی است که صفحات منفی باتری خودروی شما با کریستال سولفات پوشانده شده است، که می تواند باعث افزایش قدرت باتری شما در رساندن قدرت به خودرو و جلوگیری از روشن شدن خودرو شود. اگر باتری ماشین شما بین ۲-۳ سال سن دارد، این می تواند مقصر باشد و ممکن است زمان تعویض فرا رسیده باشد.

اگر قصد تعویض باتری هیوندا توسان IX35 خود را دارید، می توانید با کارشناسان امداد رسان تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری اوربیتال وان هیوندا توسان
باتری سیلور مناسب توسان

قیمت باتری هیوندا توسان

به هنگام خرید باتری هیوندا توسان خود ممکن است با قیمت های متفاوتی رو به رو شوید و این اتفاق کاملا طبیعی است زیرا قیمت باتری به سطح کیفیت باتری و عوامل متعدد زیادی وابسته است و کارخانه های تولید باتری نیز بسیارند.

از عوامل تاثیگذار بر روی قیمت باتری، کیفیت باتری را نام بردیم. کیفیت یک باتری به کیفیت مواد اولیه سازنه باتری و نوع تکنولوژِ تولید باتری بستگی دارد. از مواد تشکیل دهنده باتری می توان به بدنه و صفحات سرب کلسیم باتری اشاره کرد. اگر جنس فلز سرب تشکیل دهنده صفحات سرب کلسیم با کیفیت باشد باعث می شود باتری به راحتی تا۲.۵الی ۳ سال عمر مفید داشته باشد اما اگر جنس سرب صفحات سرب کلسیم باتری بی کیفیت باسد باعث ریزش صفحات سربی می شود که این اتفاق طول عمر باتری را کوتاه می کند.

جنس بدنه باتری از رزین پلی پروپیلن است که نوعی پلاستیک فشرده مصنوعی است. از ویژگی های این پلاستیک می توان مقاوم بودن آن در برابر اسید باتری را نام برد. همچنین این پلستیک تا حد کمی در برابر گرما و سرمای شدد باتری را حفظ می کند. اگر جنس بدنه باتری بی کیفیت باشد در برابر اسید باتری مقاومت کمی دارد و باتری را از سرما و یا گرمای شدید حفظ نمی کند، در نتیجه باعث خرابی زودهنگام باتری می شود.

تمامی موارد توضیح داده شده بر قیمت باتری هیوندا توسان اثرگذار است. شما می توانید با خرید از نمایندگی سپاهان باتری و یا صبا باتری، بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری توسان IX35

۰۵۱۱۰۱ ف ف:  زمانی که از اتمام عمر باتری توسان IX35 اطمینان حاصل کردید، قبل از اقدام به خرید این قطعه می بایست موارد هایی را در نظر گرفت. برند باتری ای که شما اقدام به خرید آن می کنید، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. گارانتی نیز موضوع مهمی است که باید در نظر گرفته شود. باتری با کیفیت حتما از گارانتی نیز برخوردار است. برند باتری های سپاهان، علاوه بر کیفیت بالایی که دارند، شامل گارانتی نیز می باشند. تولیدات مختلف سپاهان شامل: سوزوکی، اوربیتال وان قرمز و EFB می باشند که طول مدت گارانتی آن ها حداقل ۲۰ ماه می باشد. صبا باتری نیز باتری هایی در بازار عرضه می کند که از گارانتی یک ساله برخوردارند.

خرید باتری توسان IX35 نیاز به دقت بالایی دارد، زیرا باتری مهم ترین کار ماشین را بر عهده دارد و باعث روشن شدن ماشین می شود.

شرکت امداد رسان، به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، خرید باتری توسان IX35 را برای شما عزیزان راحت کرده است و فقط کافی است با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و باقی کارها را به ما بسپارید.

کارشناسان ما باتری را به صورت رایگان برایتان ارسال می کنند و به صحیح ترین شکل بر روی ماشنتان نصب می کنند.

نصب باتری بسیار پر اهمیت است و بهتر است انجام این کار را به کارشناسان نصب ما بسپارید. زیرا اگر باتری به درستی بر روی ماشین نصب نشود باعث خرابی آن می شود.

خبر خوب برای شما عزیزان این است که می توانید پرداخت وجه باتری را پس از نصب آن بر روی ماشینتان انجام دهید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری توسان IX35 با قیمت مناسب

تعویض باتری توسان IX35

ارسال و نصب رایگان باتری توسان

طول عمر باتری توسان تحت تاثیر دمای هوا چه تغییری می کند؟

به طور متوسط ​​باتری توسان بین ۲ تا ۵ سال دوام می آورد. یکی از مهم ترین عواملی که بر عمر باتری توسان شما تأثیر می گذارد، آب و هوا است. یک موتور در حال کار در زیر کاپوت در حال حاضر سطوح بالایی گرما تولید می کند.  اگر که اقدامات احتیاطی مناسب در تابستان را رعایت نکنید در یک روز گرم و سوزان باتری ماشینتان دشارژ می شود و این اتفاق می تواند منجر به افزایش احتمال خراب شدن باتری توسان شود.

آب و هوای گرم می‌تواند باعث تبخیر آب مایع الکترولیت درون باتری توسان شده و به ساختار داخلی باتری آسیب برساند. به همین دلیل میانگین عمر باتری در آب و هوای گرم کمتر است. بنابراین هنگام تخمین عمر باتری توسان شما، آب و هوایی را در نظر بگیرید که بیشتر رانندگی خود را در آن انجام خواهید داد و نباید طول عمر باتری توسان خود را با باتری خودرویی که در آب و هوای متعادل وقت می گذراند مقایسه کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری NX200 و باتری ساندرو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

آیا باتری توسان یک منبع نامحدود انرژی است؟

باتری توسان سالم یکی از اجزای کلیدی برای عملکرد صحیح خودرو است که به روشن به کار کردن موتور کمک می کند و  وسایل الکترونیکی خودرو را در هنگام خاموش بودن موتور پشتیبانی می کند. همچنین به شما امکان می دهد زمانی که دینام غیر فعال است، گوشی خود را شارژ کنید و موسیقی مورد علاقه خود را خود را پخش کنید، اما باتری‌ توسان به مرور زمان شارژ خود را از دست می‌دهد و نیاز به شارژ مجدد پیدا می کند. بنابراین فکر نکنید با یک منبع نامحدود انرژی مواجه هستید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا ۳۲۳

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه از خوردگی پایانه ها و سر باتری های باتری توسان جلوگیری کنیم؟

پایانه های مثبت و منفی متصل به باتری توسان شما گاهی اوقات ممکن است به مرور زمان شل شده یا دچار خوردگی شوند. اگر پایانه های شما شل شده یا خورده شود، ممکن است در راه اندازی خودرو با مشکل مواجه شوید زیرا باتری توسان شما نمی تواند به درستی نیروی خود را منتقل کند. شما می توانید با تمیز کردن منظم پایانه های باتری توسان خود از بروز مشکلات مربوط به خوردگی در باتری جلوگیری کنید. می توانید با استفاده از آب جوش پایانه های باتری توسان را تمیز کرده و بر روز آن ها گریس بزنید تا از تشکیل سولفاته جلوگیری کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیوولی

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

 چگونه از کاهش طول عمر باتری توسان جلوگیری کنیم؟

در هنگام کار با باتری توسان، هیچ اشیای فلزی را روی باتری قرار ندهید تا از ایجاد اتصال کوتاه در خودرو جلوگیری شود و برای این که از ایجاد اتصال کوتاه در هنگام تعویض باتری جلوگیری کنید، همیشه ابتدا ترمینال منفی را جدا کنید. در صورت وجود هرگونه خوردگی بر روی پایانه های باتری توسان، ممکن است مقاومت بالایی ایجاد شود که منجر به مستهلک شدن پایانه باتری خودرو شما می شود یا جریان شارژ را کاهش می دهد. در این شرایط با استفاده از آب جوش می توانید خوردگی را از بین ببرید و باتری را احیا کنید. از بین بردن آلودگی و فرسودگی از باتری توسان می تواند تاثیر مثبت زیادی بر طول عمر خودرو داشته باشد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

در رابطه با طبقه بندی اسیدی باتری توسان اطلاعاتی دارید؟

یکی از دلایل رایج خرابی باتری توسان ، لایه بندی اسیدی است. الکترولیت موجود در باتری طبقه بندی شده در قسمت پایینی آن متمرکز می شود و باعث می شود نیمه بالایی سلول از اسید ضعیفی برخوردار شود. این اثر شبیه یک فنجان قهوه است که وقتی پیشخدمت فراموش می کند قاشق همزن را بیاورد، شکر در ته آن جمع می شود. باتری ها در صورت نگهداری در شارژ کم و زمانی که هرگز فرصت دریافت شارژ کامل را ندارند، تمایل به طبقه بندی دارند. هنگام رانندگی در مسافت کوتاه با دور موتور پایین، کار کردن برف پاک کن شیشه جلو و سیستم صوتی خودرو به این امر کمک می کند. طبقه بندی اسیدی عملکرد کلی باتری توسان شما را کاهش می دهد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری شاهین

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
16 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقدم
۱۴۰۰-۰۶-۰۷ ۷:۴۹ ق٫ظ

سلام خسته نباشید شما گفتید که باتری فابریک ماشین توسان ۲۰۱۵ به بعد باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه در قالب D23 (6068) می باشد و باتری ماشین های توسان قدیمی تر باتری ۷۰ آمپر پایه بلند می باشد ، که توسط شرکت خودروسازی هیوندا بر روی ماشین نصب می شوند. ماشین هیوندا توسان من برای سال ۲۰۱۵ هست دقیقا الان باید چه باتری ای بخرم ؟ واقعا گیج شدم . از روی باتری ماشین هم نتونستم متوجه شم که باتری قدیمی که روش نصب هست چند آمپر هست خواهشا واضح تر توضیح بدید که باید چه باتری ای بخرم ؟ ترجیحا هم میخوام برند باتری هیوندا توسان برند واریان صبا باشه ممنون

حمید
۱۴۰۰-۰۸-۰۹ ۷:۴۲ ق٫ظ

خسته نباشید. من میخوام از شما خرید باتری هیوندا توسان کنم اما نمیدونم باید چه باتری ای سفارش بدم و نمیدونم باتری مناسب هیوندا توسان چند آمپره و آبی هست یا خشک. خواهشا راهنمایی کنید که باتری هیوندا توسان چند آمپره؟ چه نوع باتری ای هست و باید از چه برندی استفاده کنم که سطح کیفیت باتری بالا باشه. چون شما هم نمایندگی سپاهان باتری و هم نمایندگی صبا باتری هستید میخوام از شما مشورت بگیرم بدونم کدوم برند بهتر و قیمت مناسب تر هست خواهشا جواب من و بدید زودتر خرید باتری هیوندا توسان و انجام بدم چون ماشین تو پارکینگ مونده و یه هفتس روشن نشده. ممنون از شما و پشتیبانی هاتون

همافر
۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۴:۴۹ ب٫ظ

سلام خوبید شما ببخشید باتری تونسان من ۷۰ امپر بهش میخوره و ماشین من شیشه هاش بالا نمیره و هی قطع و وصل میکنه یعنی باتری تونسان من هی ادا میده که شیشه هام بالا و پایینش خیلی ضعیف شده و سخت بالا میشه و باتری تونسان برای مشکل من ایا جواب هستش ؟

وحید
۱۴۰۱-۰۷-۱۰ ۱۲:۵۹ ب٫ظ

سلام جناب ماشین من توسان هستشو باتری توسان من سال ۲۰۱۵ هستش میخام بگید که باتری توسان مناسب برای سال خودروی من رو میشه بگید چون خودم نمیدونم و قبلا هم عوض نکردم تشکرررر

سوری
۱۴۰۱-۰۷-۱۸ ۴:۲۴ ب٫ظ

سلام آقا من دیروز باتری توسان میخواستم خرید کنم اومدم از سایت های مختلف جست و جو کردم دیدم هر سایت یه قیمت خودمم موندم این یعنی چی آخه مگ میشه باتری توسان هرجا یه قیمت باشه این چه مدلشه آخه قیمت واقعی چقد هستش ؟

Hanna
۱۴۰۱-۰۸-۰۲ ۴:۴۴ ب٫ظ

سلام خدمت شما. خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم بابت این اطلاعات جامع و کاملی که در مورد باتری توسان در اختیار ما قرار دادید. من هیچ اطلاعات کاملی در رابطه با باتری خودرو نداشتم ولی با مطالعه ی سایت شما بسیاری از سوالاتم رفع شد و خیلی اطلاعات جدیدی هم کسب کردم که دونستن اونها خیلی کمک زیادی به نگهداری و استفاده درست ما از خودرو میکنه. با تشکر از شما.

نرگس
۱۴۰۱-۰۸-۱۷ ۱:۲۷ ب٫ظ

میشه من یک سوال درمورد باتری خودرو بپرسم؟؟
سوالم از شما کارشناس عزیز این هست که اگر یک زمان تصادف کنیم خدایی نکرده، وقتی جلوی خودرو به یک جا برخورد کنه ممکن هست بعد چند دقیقه باتری توسان منفجر بشه؟ من همیشه از این قضیه میترسم مثلا تو فیلم ها هم که دیدم معمولا طرف زمانی که تصادف میکنه ماشینش منفجر میشه خواستم ببینم باتری باعث انفجار هست یا خیر؟

مهدوی
۱۴۰۱-۰۸-۲۹ ۴:۴۹ ب٫ظ

باتری توسان در ماشین من فرسوده شده است. ماشین من توسان سال ۲۰۱۶ هست. شنیدم سال تولید خودرو در انتخاب باتری های اونها متفاوت هستند. حالا شما با توجه به سال تولیدی که از ماشینم گفتم براتون، فکر می‌کنید چند آمپر برای ماشین من مناسب تر باشه؟؟؟ میتونید در این باره راهنماییم کنید ممنونم.

hadi
۱۴۰۱-۰۹-۲۸ ۱۰:۰۹ ب٫ظ

چرا مدل خودرو روی باتری که شما برام میفرستید تاثیر داره؟ قیمت هاشون باهم فرق میکنه ؟ یعنی اگه من برای ماشین که مدل ۲۰۱۰ باتری تهیه کنم قیمتش با باتری توسان که مدل ۲۰۱۸ هست فرق میکنه؟ مشکل فقط اختلاف قیمت شونه ؟ من متوجه نشدم چرا شما گفتید که باید مدل خودرو را حتما بگیم وقتی میخوایم باتری ماشین رو عوض کنیم ! چه ربطی داره شاید یکی نمیخواد بگه ماشینش مدلش چیه یا اصلا ندونه چون همه که اطلاع ندارن ماشین مدل چه سالی هستش مثلا من خودم اگه از پدرم نمیپرسیدم نمیدونستم مدل ماشین چیه! میشه بگین چرا مدل ماشین اهمیت داره؟

ساعد
۱۴۰۱-۱۰-۲۶ ۱۱:۳۰ ب٫ظ

امروز صبح برای استارت زدن خودرو دچار مشکل شدم و زمانی که کاپوت رو باز کردم تا ببینم چه چیزی باعث شده من نتونم ماشین رو راه اندازی کنم دیدم باتری توسان از حالت عادی خارج شده و اصلاً شکل روز اول که مربع کامل بود نیست و الان کمی شبیه بیضی شده گفتم شاید این موضوع خطرناک باشه واسه همین از شما می خوام بپرسم اگر نیاز هست به فکر باتری جدید برای ماشین باشم لطفاً به من بگید.