باتری تویوتا لندکروز GRX

خرید باتری تویوتا لندکروز GRX

مشخصات باتری لندکروز

در هفتادمین سالگرد لندکروز، تویوتا با ادغام فن آوری های انباشته شده در سال های اخیر با جدیدترین فناوری ها، شخصیت خود را کاملاً بازطراحی کرده و در نظر دارد تا تابستان ۲۰۲۱ آن را در سراسر جهان راه اندازی کند.قسمت جلویی دارای یک جلو پنجره بزرگ و برجسته رادیاتور با چراغ های جلویی مستطیل شکل در هر طرف است که به طور یکپارچه با جلوپنجره ترکیب می شود. دهانه های رادیاتور به شکل U از طراحی قوی پشتیبانی می کند در حالی که کاپوت دارای “کانال” Land Cruiser در مرکز است. قسمت عقب دارای چراغ های عقب بزرگ ذوزنقه ای با راهنماهای سبک سبک است که با حروف بزرگ لندکروز و تویوتا اینسیگنیا تکمیل شده است. لندکروز ۳۰۰ به عنوان گل سرسبد خودروهای SUV تویوتا عمل می کند و به عنوان “استاد آفریقا” شهرت قابل رشدی دارد. مدل “۳۰۰” یک طرح “پایه” است که دارای یک پلت فرم TNGA (Toyota New Global Architecture) کاملاً جدید است که به عنوان TNGA-F تعیین شده است. F نشان دهنده اولین اجرای چارچوب نردبان TNGA است.واقعیتی که باید مورد پسند علاقه مندان به خارج از جاده قرار گیرد.

مشخصات باتری لندکروز : باتری فابریک ماشین تویوتا لندکروز، باتری ۷۰ آمپر در قالب پایه بلند D26 است. باتری ۷۰ آمپر پایه بلند دارای ابعاد مشخصی است که به راحتی بر روی ماشین لندکروز نصب می شود. همچنین دارای آمپری است که می تواند برق مورد نیاز ماشین لندکروز را فراهم سازد.

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب ماشین لندکروز را در بهترین کیفیت تولید می کنند. برند های این دو کارخانه از معروف ترین و پر طرفدار ترین باتری های موجود در ایران  و خاورمیانه هستند.

 

باتری ۷۰ آمپر سوزوکی ، باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۷۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری لندکروز GRX

بدون باتری خودروی شما نمی تواند راه اندازی شود. علاوه بر موتور استارت، شمع ها، چراغ ها و برنامه های الکترونیکی همه به انرژی الکتریکی نیاز دارند. برخلاف تصور عموم، تعمیر و نگهداری باتری بخشی از برنامه معمول تعمیر و نگهداری خودرو است، تا حداکثر طول عمر باتری (معمولاً حدود چهار سال) به حداکثر برسد.

مهم است که باتری خود را تمیز نگه دارید، در صورت مشاهده کثیف شدن یا چرب شدن آن، می توانید آن را با مقداری آب جوش تمیز کنید. د شارژ کردن باتری نیز برای آن مضر است. مواردی مانند استفاده از چراغ های جلو یا تماشای دستگاه پخش DVD با ماشین خاموش، می تواند باتری شما را به شدت تخلیه کند. باتری معمولی فقط می تواند حدود ۱۰ مورد از این چرخه های عمیق را قبل از تسلیم شدن طول بکشد. سفرهای کوتاه مدت در شهر همچنین می تواند باتری شما را فرسوده کند.

علائم خرابی باتری چیست؟
به منظور به حداکثر رساندن طول عمر متوسط ​​باتری، پایانه ها باید از نظر علائم خوردگی، که می تواند ناشی از عوامل محیطی یا شیمیایی باشد، بررسی شوند. اگر باتری شما کثیف است، سخت تر کار می کند و عمر آن را کوتاه می کند. یک مالک خودرو که به ماشین خود اهمیت می دهد، باتری را در حین تعمیر و نگهداری برنامه ریزی کرده و در صورت لزوم پایانه های باتری و کابل های برق سیستم را تمیز می کند.

عمر باتری ماشین من چقدر است؟
متوسط ​​عمر باتری ۴ سال است اما ۷۰ درصد باتری ها ۴ سال دوام نمی آورند. برای اطمینان از نگهداری صحیح باتری خودرو و جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند، شارژ منظم باتری و آزمایش سالانه آن توصیه می شود.

ما همیشه اطمینان داریم که توصیه های سازنده شما را برآورده می کنیم. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید یا از لوازم جانبی الکتریکی زیادی استفاده می کنید، می توانیم یک تعویض باتری لندکروز GRX انجام دهیم تا تمام توان مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار دهد.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری تویوتا لندکروز

قیمت باتری تویوتا لندکروز خود را می توانید در سایت ما مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که قیمت هایی که در سایت ما ثبت شده است طبق مصوبات کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری است، به این گونه که، به دلیل اینکه این دو کارخانه باتری کهنه را در واقع از مشتریان خود خریداری کرده اند و هزینه آن را از قیمت باتری نو کم کرده اند، ما موظف هستیم تا به هنگام فروش باتری به شما  عزیزان، باتری کهنه را تحویل بگیریم و به کارخانه تحویل دهیم، بنابراین اگر باتری کهنه را به هر دلیلی به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود.

هزینه ای که شما بابت باتری نو به ما پرداخت می کنید بابت باتری سالم، با طول عمر سه سال، گارانتی تعویض باتری و سطح کیفیت بالای باتری است. بنابراین خیالتان راحت باشد که شما با ما می توانید خرید مقرون به صرفه انجام دهید.

خوب است بدانید که امداد رسان باتری، به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، تخفیف های ویژه ای نیز برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری لندکروز

باتری ماشین شما یک منبع ذخیره انرژی الکتریکی است که برای راه اندازی ماشین و استفاده از گزینه های خودرو مورد نیاز است. اگر باتری ماشین شما آن طور که باید کار نمی کند، ممکن است نتوانید هنگام چرخاندن کلید خودرو را روشن کنید یا در حین رانندگی شارژ نشود. چندین مشکل وجود دارد که می توانید با باتری ماشین تجربه کنید و نیاز به تعویض دارد:

قاب باتری شکسته
یک باتری یخ زده که با برآمدگی طرفین قابل مشاهده است
باتری که شارژ نمی پذیرد
شل بودن پایانه های باتری
درپوش های پرکننده باتری وجود ندارد

اگر یک یا چند مورد از این علائم را مشاهده کرده اید، به احتمال زیاد باید برای ماشین خود باتری جایگزین بخرید.

چگونه باتری مناسب خودرو خود را انتخاب می کنید؟ در باتری جدید باید به دنبال چه چیزی باشید؟ این مراحل را دنبال کنید تا بهترین باتری را برای نیازهای خود تهیه کنید.

اندازه گروه باتری خود را پیدا کنید: باتری های ماشین همه بر اساس اندازه گروه طبقه بندی شده اند. این اندازه گیری های مورد باتری و همچنین جهت پایانه ها یا پایه های باتری را نشان می دهد. برای پیدا کردن باتری مناسب برای ماشین خود، باید اندازه گروه را بدانید. اندازه گروه را روی باتری قدیمی خود بررسی کنید. اگر باتری که در ابتدا همراه ماشین شما بود هنوز در آن است، به دنبال اندازه گروه در برچسب روی باتری باشید. به عنوان مثال باتری ماشین لندکروز، باتری ۷۰ آمپر پایه بلند در قالب D26 و قطب چپ است.

شما می توانید با خرید باتری لندکروز خود از امداد رسان باتری، از مزایای زیر بهره مند شوید:

ارسال و نصب رایگان باتری
تست سلامت دینام
تست برق دزدی ماشن
تحویل باتری با تاریخ تولید جدید
تحویل باتری با گارانتی تعویض

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری لندکروز با قیمت مناسب

تعویض باتری لندکروز GRX

ارسال و نصب رایگان باتری لندکروز

نگهداری از باتری لندکروز چه اهمیتی دارد؟

تقریباً تمام عملکردهایی که لندکروز شما انجام می دهد توسط باتری لندکروز آغاز می شود، چرا که اگر باتری لندکروز، موتور خودرو را راه اندازی نکند امکان استفاده از هیچ یک از آپشن های خودرو وجود ندارد. اگر باتری آسیب ببیند یا فرسوده شود، ممکن است وسیله نقلیه به هیچ وجه روشن نشود. با اولویت دادن به تعمیر و نگهداری باتری تویوتا لندکروز می توانید از بروز مشکلات باتری لندکروز جلوگیری کنید. ما در مورد اقدامات تعمیر و نگهداری صحبت می کنیم که می تواند عملکرد باتری شما را در طول عمر آن بهینه کند. باتری لندکروز در دماهای ملایم بهترین عملکرد را دارند. دماهای بالا و پایین هر دو می تواند بر عملکرد باتری تاثیر بگذارد و به آن آسیب برساند. در هوای گرم، سرعت واکنش باتری بالا رفته و شاهد تجمع گاز هیدروژن در باتری خواهیم بود و از طرفی باتری بیشتر در خطر فرسوده شدن قرار می گیرد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری هایما S7

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

علت دشارژ شدن باتری لندکروز چیست؟

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث از بین رفتن یا دشارژ باتری لندکروز شما شود. از علل شایع داشتن باتری لندکروز مرده می‌توان به روشن ماندن چراغ‌های جلو یا چراغ‌های داخلی، خرابی سیستم شارژ، خوردگی یا پارک کردن خودرو برای مدت طولانی اشاره کرد. اگر باتری لندکروز شما دشارژ شده است ، می توانید سعی کنید وسیله نقلیه خود را با روش باتری به باتری کردن روشن کنید ، اگرچه بهتر است از یک متخصص حرفه ای خودرو درخواست کمک کنید تا سایر مشکلات احتمالی را رد کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیوولی

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

نگهداری از باتری لندکروز چه اهمیتی دارد؟

تقریباً تمام عملکردهایی که لندکروز شما انجام می دهد توسط باتری لندکروز آغاز می شود، چرا که اگر باتری لندکروز، موتور خودرو را راه اندازی نکند امکان استفاده از هیچ یک از آپشن های خودرو وجود ندارد. اگر باتری آسیب ببیند یا فرسوده شود، ممکن است وسیله نقلیه به هیچ وجه روشن نشود. با اولویت دادن به تعمیر و نگهداری باتری تویوتا لندکروز می توانید از بروز مشکلات باتری لندکروز جلوگیری کنید. ما در مورد اقدامات تعمیر و نگهداری صحبت می کنیم که می تواند عملکرد باتری شما را در طول عمر آن بهینه کند. باتری لندکروز در دماهای ملایم بهترین عملکرد را دارند. دماهای بالا و پایین هر دو می تواند بر عملکرد باتری تاثیر بگذارد و به آن آسیب برساند. در هوای گرم، سرعت واکنش باتری بالا رفته و شاهد تجمع گاز هیدروژن در باتری خواهیم بود و از طرفی باتری بیشتر در خطر فرسوده شدن قرار می گیرد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا I20

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

اهمیت تست باتری لندکروز در چیست؟ این عملکرد کجا به کمک شما می آید؟

نگه داری صحیح از باتری تویوتا لندکروز برای اطمینان از عملکرد صحیح خودرو بسیار مهم است. یک باتری خالی به وضوح به این معنی است که خودرو شما روشن نمی شود در چنین شرایطی اول باید تشخیص دهید باتری خودرو شما خراب شده است یا دشارژ در آن رخ داده است.

در صورتی که دشارژ شده بود و قصد شارژ مجدد آن را داشتید، میتوانید به فروشگاه امداد رسان مراجعه کرده و باتری خودرو خود را به کارشناسان فنی ما تحویل داده و فراید شارژ مجدد را به ایشان بسپارید. در حالتی که باتری شما نیاز به تعویض داشته باشد، حتماً به دنبال یک باتری خودرو با کیفیت و قیمت مناسب بروید. پیشنهاد کارشناسان ما به شما استفاده از باتری های با کیفیت سپاهان باتری و صبا باتری است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری دنا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سهند
۱۴۰۰-۰۶-۰۲ ۱۰:۴۱ ب٫ظ

سلام شبتون بخیر ممنون از توضیحات کاملتون فقط من یک سوال دیگه ای داشتم که تو هیچ سایتی نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم من الان می خوام خرید باطری تویوتا لندکروز انجام‌بدم چون باطری ماشین تویوتا لندکروز خوب کار نمیکنه در واقع ماشین خوب استارت نمیخوره و من نمی دونم که ایراد از باتری تویوتا لندکروز هست یا ایراد از جای دیگه ای هست تو سایت های دیگه هم این سوال را پرسیدم که تست باتری تویوتا لندکروز و یا تست دینام تویوتا لندکروز انجام میدن و یا به طور کلی این کار رو انجام میدن که ایراد باتری تویوتا لندکروز رو پیدا بکنن یا نه ولی هیچکس پاسخگو نبود من الان می خوام قبل از خرید باتری تویوتا لندکروز اول مطمئن بشم که ایراد از باتری ماشین هست خواهشا بگید که باید چیکار کنم تا متوجه این موضوع بشم یا اینکه به من راهکار بدید که از شما برای این موضوع وقت بگیرم تا کارشناسان نصب شما بیان و ایراد ماشین رو پیدا کنن