باتری تویوتا اف جی کروز

خرید باتری تویوتا کروز Fj اف جی

مشخصات باتری اف جی کروز

تویوتا FJ Cruiser، یک خودروی آفرود با سبک، یک بار دیگر برای سال 2014 باز می گردد تا آخرین تعظیم خود را انجام دهد و بازنشسته شود. جدیدترین مدل FJ Cruiser نسبت به مدل 2013 خود نسبتاً مشابه است، اما سطح جدیدی از تریم های Trail Teams Ultimate Edition را به مناسبت آخرین سال تولید خود معرفی می کند. کروزر پنج سرنشین با پیشرانه V-6 سنگین، سه گزینه پیکربندی و طیف وسیعی از قطعات که قابلیت های آفرود آن را تامین می کند، وسیله ای عالی برای خریدارانی است که سبک زندگی فعال دارند. برای آگاهی از جزئیات بیشتر در مورد تویوتا FJ Cruiser 2014 در اوماها، مرور مختصر ما را در زیر بخوانید، سپس برای کشف اطلاعات بیشتر به پایین ادامه دهید. هنگامی که جدیدترین مدل FJ Cruiser تویوتا را در کنار جیپ رانگلر 2014 ، فورد اج، نیسان اکسترا، شورولت تاهو و دوج دورانگو مقایسه می کنید، متوجه می شوید که از رقابت پیشی گرفته است. خریداران با قیمت پایین FJ Cruiser و همچنین ظاهر زیبای بیرونی آن، تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. این واقعا یک ارزش شگفت انگیز است. فقط قیمت آن را با خودروهای ذکر شده در بالا مقایسه کنید و بدون شک خواهید دید که چرا بسیاری از رانندگان اوماها آن را دوست دارند.

مشخصات باتری اف جی کروز : باتری فابریک ماشین اف جی کروز، باتری 60 آمپر پایه بلند در قالب D23 است. علاوه بر باتری 60 آمپر، باتری 70 آمپر پایه بلند نیز برای این ماشین مناسب است. باتری های نام برده شده در نوع سیلد اسید از متداول ترین نوع باتری موجود در بازار است که دارای تکنولوژی تولید به روز هستند و مطابق با استاندارد های جهانی تولید می شوند.

باتری های سیلد اسید به باتری های با نگهداری آسان نیز معروف هستند زیرا درب این باتری ها به بدنه باتری مهر و موم شده است و نیازی نیست شما مانند باتری های قدیمی تر سطح الکترولیت آن ها را به صوت ماهانه چک کنید، زیرا سطح الکترولیت آن ها به دلیل بسته بودن درب ها تغییر آن چنانی ای نمی کند و اصلا امکان باز کردن درب و چک کردن محلول الکترولیت وجود ندارد. اما در این باتری ها معمولا چشمی نشانگری وجود دارد که شما را از میزان شارژ و میازن محلول الکترولیت با خبر می کند که دارای سه رنگ سبز و سیاه و سفید است. رنگ سبز نشان می دهد که باتری دارای شارژ کامل است، رنگ سیاه نشان می دهد که باتری شارژ ندارد و باید شارژ شود، رنگ سفید هم بیانگر این است که زمان تعویض باتری فرا رسیده است.

 

باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری اف جی کروز

باتری های خودرویی از چندین قطعه متفاوت تشکیل شده اند که برخی از آن ها با یکدیگر واکنش های شیمیایی انجام می دهند. انواع مواد شیمیایی با یکدیگر واکنش می دهند تا قدرتی را که برای چندین عملکرد داخل خودرو لازم است، تولید کنند. در حالی که مواد شیمیایی در ابتدا قوی هستند، اما در طول زمان تولید برق و با گذر زمان رو به خرابیپ می روند. عوامل متعددی عامل مرگ باتری ها در خودرو ها هستند که به طور غیر مستقیم منجر به کاهش کارایی خودرو می شود، زیرا مسئول تامین برق مورد نیاز برای روشن کردن ماشین، باتری خودرو است.

مردم اغلب در مورد اینکه آیا باتری نامناسب بر عملکرد خودرو تأثیر می گذارد یا خیر دچار سردرگمی می شوند. هر خودرو برای شروع به کار به باتری احتیاج دارد، عوامل متعددی بر باتری خودرو تأثیر می گذارد، اما تغییر دمای هوا تأثیر زیادی بر عملکرد باتری خودرو دارد. شرایط آب و هوایی شدید می تواند باعث شود صفحات سربی داخل باتری خراب شده و از بین بروند. بنابراین، مراقبت از باتری خودرو در تغییر دما بسیار مهم است. این حالت تا زمانی که خودرو با شرایط آب و هوایی شدید روبرو نشود معمولاً قابل مشاهده نیست. اثرات یک باتری خراب اغلب مستقیم نیست و به روش های مختلف قابل مشاهده است. بیشتر تأثیر غیر مستقیم دارد، به این معنی که فقط روی قطعات خودرو تأثیر می گذارد به جز موتور که با قدرت کار می کند. وظیفه اصلی باتری خودرو این است که موتور خودرو را برای شروع به کار کند. اغلب قطعاتی مانند آلترناتورها در صورت خرابی باتری به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند.

هدف اصلی هر باتری خودرو بالا بردن موتور خودرو و راه اندازی و راه اندازی آن است. هنگامی که موتور روشن می شود، وظایف را به دینام در قلب خودرو منتقل می کند. این دستگاه وظیفه پردازش قدرت انواع قطعات خودرو و تنظیم سطح باتری خودرو را بر عهده دارد. هنگامی که سطح باتری به زیر 12 ولت کاهش می یابد، دینام با بار زیادی روبرو می شود و باید باتری را شارژ کند. شرایط ثابت بارگیری که دینام با آن روبرو می شود، اغلب منجر به طول عمر کوتاه تری می شود. همچنین در طولانی مدت به یکپارچگی ساختاری باتری آسیب می رساند و منجر به نصب باتری جدید خودرو می شود.

هرگاه متوجه شدید که باتری ماشینتان خراب است و نیاز به تعویض باتری اف جی کروز خود دارید، می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید و مشخصات ماشین خود را اعلام کنید تا در کمترین زمان مناسب ترین باتری را برایتان ارسال و بر روی ماشینتان نصب کنند.

 

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری تویوتا اف جی کروز

قیمت باتری ماشین هرگز ثابت نمی باشد و از قانون خاصی پیروی نمی کند، زیرا کارخانه های تولید کننده باتری ماشین، برای تولید باتری از مواد اولیه با سطح کیفیت های متفاوت، تکنولوژی های تولید متفاوت و تعدا زیادی عوامل متعدد دیگر که با یکدیگر متفاوت اند، استفاده می کنند.

به عنوان مثال، کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری برای تولید باتری های خودرویی خود از مرغوب ترین مواد اولیه، تکنولوژی تولید به روز و مطابق با استاندارد های جهانی استفاده می کنند و توانسته اند بهترین برند های موجود در بازار را که طرفداران زیادی هم دارند را از آن خود کنند.

مواد اولیه مرغوب در نهایت منجر به تولید یک باتری با کیفیت می شود و قطعا هزینه ساخت همچین باتری ای بسیار بالاتر از یک باتری بی کیفیت استف در نتیجه طبیعی است که برای تهیه باتری با کیفیت باید هزینه بیشتری پرداخت کرد. اما طعا می دانیم که باتری با کیفیت، عملکرد بهتر، طول عمر بالاتر، گارانتی معتبر و …. دارد که این موارد در باتری های بی کیفیت هرگز وجود ندارد. بنابراین بهتر است از باتری با کیفیت برای حداقل سه سال استفاده کنید و به هنگام استارت زدن ماشین دچار مشکل نشوید تا اینکه هزینه کمتری بپردازید و از باتری برای کمتر از یک سال استفاده کنید و ملزم به تعویض باتری شوید.

برای اطلاع از قیمت باتری تویوتا اف جی کروز خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که قیمت هایی که اعلام می شود، قیمت باتری با کیفیت، اصل، دارای گارانتی و تاریخ تولید جدید است. بنابراین تعجبی نکنید که چرا برخی باتری ها دارای قیمت بسیار پایینی هستند.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری اف جی کروز

خرید باتری اف جی کروز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا باید حتما باتری با کیفیت و مناسب ماشین شما باشد تا بتنواند بهترین عملکرد را داشته باشد. برای خرید باتری اف جی کروز خود با بهترین کیفیت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و خرید خود را از شرکت امداد رسان باتری انجام دهید.

شرکت امداد رسان باتری، به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، این امکان را دارد تا باتری مناسب ماشین شما را در بهترین کیفیت، همراه با تاریخ تولید جدید و قیمت مناسب در اختیارتان قرار دهید.

خبر خوب این است که باتری خودرو شما برایتان به صورت رایگان ارسال و بر روی خودروتان نصب می شود و شما به غیر از هزینه خود باتری دیگر نیازی نیست هزینه دیگری پرداخت کنید.

تست سلامت دینام از کارهایی هست که باید به صورت سه ماه یکبار انجام دهید تا مطمئن شوید، دینام ماشینتان به درستی کار می کند و طور کامل باتری ماشینتان را شارژ می کند. اگر دینام ماشین مشکل داشته باشد، باتری را خراب می کند. تست سلامت دینام ماشینتان نیز توسط کارشناسان خبره امداد رسان به هنگام تعویض باتری، به صورت رایگان انجام می شود.

تمامی خدمات شرکت امداد رسان به طور شبانه روز در تمامی ایام حتی ایام تعطیل در سطح شهر تهران ماند ولنجک، تهرانپارس،مطهری، پاسداران و … قابل ارائه است و شما فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری اف جی کروز با قیمت مناسب

تعویض باتری اف جی کروز

ارسال و نصب رایگان باتری اف جی کروز

کاهش طول عمر باتری اف جی کروز تحت تاثیر چه عواملی است؟

در برخی شرایط ممکن است بدنه ی باتری اف جی کروز ترک بخورد یا دچار ترکیدگی شود. وقتی کیس شکسته یا بد شکل می شود، نمی تواند مایع باتری و اجزای آن را به درستی در خود جای دهد و از این طریق طول عمر باتری اف جی کروز کاهش می یابد.

علاوه بر سرما و گرما و تکان دادن، بدنه باتری ممکن است در اثر زنگ زدگی یا سایر اشکال خوردگی آسیب ببیند و طول عمر باتری اف جی کروز شما کاهش پیدا کند. بنابراین هر بار که امنیت بست های باتری را بررسی می کنید، به دنبال نقاط ضعیف یا فرسودگی روی بدنه باتری باشید تا با از بین بردن آن ها  ازکاهش طول عمر باتری پیشگیری کنید.

یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای محافظت از عملکرد خودرو، تشخیص زمان تقریبی اتمام طول عمر باتری اف جی کروز و تعویض به موقع آن است. طول عمر باتری اف جی کروز چیزی بین 2 تا 4 سال است. هنگامی که باتری جدیدی خریداری می کنید، در نظر بگیرید که انتظار می رود چقدر دوام بیاورد. هنگامی که باتری شما به 2 سالگی رسید، مراقب علائم خرابی باتری مانند استارت های متعدد و چرخش کند موتور باشید و تست باتری را در برنامه ی خود جای دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 3 و باتری هیوندا I20

97 24 85 77 – 021

 

چرا نیاز به نگهداری از باتری اف جی کروز داریم؟

چون تعویض باتری اف جی کروز در نهایت باید اتفاق بیفتد، این بدان معنا نیست که نمی توانید با مراقبت مناسب باتری خودرو را بیشتر از حد معمول حفظ کنید. سفرهای کوتاه مکرر می تواند به کوتاه شدن طول عمر باتری اف جی کروز شما کمک کند. باتری اف جی کروز مدت زمان مشخصی را نیاز دارد تا شارژ شود، اگر باتری شارژ کامل دریافت نکند، رسوبات کریستالی قوی روی صفحات منفی تشکیل می شود و در واقع می تواند از دریافت شارژ مناسب باتری جلوگیری کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پرادو

97 24 85 77 – 021

 

چه عواملی بر سلامت باتری اف جی کروز موثر اند؟

گرمای شدید تابستان می تواند منجر به تبخیر آب در محلول اسیدی باتری ماشین شما شود و در نتیجه باعث کاهش عملکرد باتری اف جی کروز ، کاهش قدرت شروع به کار و کاهش طول عمر باتری شود. دمای سوزان می‌تواند تاثیر زیادی بر روی باتری شما بگذارد. هنگامی که گرما افزایش می یابد و آب موجود در باتری اف جی کروز شما تبخیر می شود، احتمال و سرعت خوردگی افزایش می یابد و خوردگی یکی از دلایل اصلی تخلیه و خرابی باتری است. همانطور که هوای گرم می تواند منجر به بروز مشکلات مربوط به باتری شود، هوای سرد نیز می تواند در این اتفاق موثر باشد. هنگامی که شاخص گرما به باد سرد تبدیل می شود، باتری شما باید انرژی بیشتری مصرف کند تا ماشین شما را به خوبی راه اندازی کند. هوای سرد همچنین می‌تواند باعث سفت شدن روغن موتور شود که فشار بیشتری به باتری اف جی کروز شما وارد می‌کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آزرا

97 24 85 77 – 021

 

در هنگام خرید باتری اف جی کروز به چه مواردی باید توجه کنیم؟

ظرفیت ذخیره باتری اف جی کروز، مدت زمانی را توصیف می کند که باتری خودرو به تنهایی قادر به کارکردن است. در هنگام خرید باتری جدید، باید باتری با ظرفیت ذخیره کافی تهیه کنید. ظرفیت ذخیره بالا می تواند در مواردی که دینام از کار بیفتد یا موتور ناسازگار باشد برای شما مفید باشد.

درک اندازه باتری مناسب اف جی کروز به شما در انتخاب باتری برای وسیله نقلیه خود کمک می کند. شما باید اندازه باتری را بسته به عملکرد مورد نظر خود انتخاب کنید. ماشین‌ها نیازهای برق مشخصی دارند که باید انتخاب اندازه باتری شما را تعیین کند.

هنگام خرید باتری خودرو، اطمینان حاصل کنید که در مورد اندازه ها و اینکه کدام یک برای وسیله نقلیه شما ایده آل هستند، آگاهی دارید. برای اطلاع از اندازه باتری اف جی کروز توصیه شده می توانید دفترچه راهنمای خودرو را بررسی کنید. اگر از تناسب کامل خودرو خود ندانید، در نهایت با انتخاب اشتباهی روبرو خواهید شد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری راو 4

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments