باتری کمری GLX ، کمری GL

خرید باتری تویوتا کمری GLX ، کمری GL

مشخصات باتری کمری

تویوتا به ارتقاء ظاهر کمری 2019 بسنده نکرد، آنها به آن سواری دادند که از طریق هماهنگی سیستم تعلیق جلو مکپرسون مستقل کمری، نرم تر و تیزتر به نظر می رسد. موتور استاندارد، 2.5 سیلندر 2.5 لیتری، از سیستم تزریق دوگانه D-4S استفاده می کند، اما مدل های منتخب را می توان به موتور 3.5 لیتری V6 ارتقا داد. هر دو گزینه موتور با گیربکس اتوماتیک 8 سرعته Direct Shift که به تازگی توسعه یافته است، شتاب می گیرد که باعث افزایش شتاب هنگام توقف و کاهش مصرف سوخت می شود. همچنین سواری روان تری را با سرعت بزرگراه فراهم می کند. وقتی با سیستم تعلیق پیچیده چند پیوندی پشتی همراه می شوید، می توانید مطمئن باشید که آماده سفر به هر نقطه ای از سراسر نیو هلند تا سراسر کشور هستید. کل فضای داخلی کمری 2019 با در نظر گرفتن راننده طراحی شده است، همه چیز از موقعیت راننده محور گرفته تا فرمان که کنترل هایی را در نوک انگشتان شما برای همه چیز از کروز کنترل شما گرفته تا گوشی شما دارد. صندلی های پویا و حمایتی به شکل متمایزی با تزئین چرم موجود و دوخت کنتراست شکل گرفته اند. کمری 2019 هم اکنون از Apple CarPlay به عنوان یک ویژگی استاندارد پشتیبانی می کند.

مشخصات باتری کمری : باتری فابریک ماشین کمری که توسط کارخانه سازنده آن بر روی ماشین نصب می شود، باتری 70 آمپر در قالب پایه بلند D26 است. همیشه برای انتخاب صحیح باتری مناسب خودرو خود به مشخصات باتری فابریک آن دقت کنید و سعی کنید باتری ای انتخاب کنید که مشخصاتی مشابه با باتری فابریک داشته باشد.

متداول ترین نوع باتری در حال حاضر، باتری های سیلد اسید هستند که دارای شش سلول مرطوب هستند که در هر سلول تعدادی صفحات مثبت و منفی از جنس سرب کلسیم وجود دارد که با محلول الکترولیت واکنش شیمیایی می دهند و تولید برق را انجام می دهند. به طور کلی باتری های سیلد اسید به این دلیل که درب آن ها به بدنه باتری مهر و موم شده است، نیاز به نگهداری سختی ندارند و نیازی نیست سطح الکترولیت آن را بررسی کنید.

 

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 70 آمپر واریان صبا

فروش باتری تیگو 5 با تاریخ جدید

تعویض باتری کمری

مراقبت مناسب از باتری به افزایش طول عمر آن کمک می کند. در زیر نکاتی در مورد نحوه نگهداری باتری خودرو آمده است:

وضعیت شارژ باتری باید به طور منظم بررسی شود. در بالای باتری های سیلد اسید، یک چشمی نشانگر وجود دارد که وضعیت باتری را نشان می دهد. اما روش ایده آل برای بررسی وضعیت باتری، استفاده از ولت متر برای آگاهی از ولتاژ تثبیت شده است. اگر درپوش دریچه باتری متحرک است، از یک آب سنج برای تعیین وزن مخصوص (SG) استفاده می شود. انتظار می رود باتری فعال شارژ شده دارای ولتاژ تثبیت شده بالای 12.5 ولت و مقدار SG بالای 1.240 باشد.

قسمت بالای باتری باید تمیز، خشک و عاری از آلودگی و کثیفی باشد. کابل ها، پایانه ها، پیچ ها باید به طور منظم بازرسی شوند تا مطمئن شوید اتصالات شل، شکسته یا خراب وجود ندارد. اینها همچنین باید عاری از خاک و خوردگی باشند. یک لایه نازک از گریس با درجه حرارت بالا باید روی اتصالات سطحی و پایه ها اعمال شود. این برای محافظت اضافه می شود.

بدنه باتری باید از نظر علائم واضح آسیب فیزیکی یا پیچ خوردگی بررسی شود. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، این نشان دهنده گرمای بیش از حد یا شارژ بیش از حد باتری است.

لازم است بررسی کنید که آیا محلول الکترولیت کافی در باتری که صفحات باتری را می پوشاند وجود دارد یا خیر. در صورت کافی نبودن، اطمینان حاصل کنید که سطح آن بالا رفته و بیش از حد آن را پر نکنید، زیرا هنگامی که باتری به طور کامل شارژ شده و ممکن است سرریز شود، سطح مایع افزایش می یابد. الکترولیت باید با استفاده از آب مقطر یا معدنی زدایی پر شود و سولفوریک اسید نباید استفاده شود.

علت اصلی خرابی باتری می تواند گرمای بیش از حد باشد. الکترولیت بخاطر درجه حرارت بالا تبخیر می شود که باعث کاهش سطح موثر صفحات در معرض الکترولیت می شود. این امر همچنین میزان خوردگی شبکه را با دما افزایش می دهد. حرارت یا دمای پایین نیز می تواند منجر به خرابی باتری شود.

در نتیجه، یک باتری خودرو منبع اصلی موتور خودرو و اجزای الکتریکی آن است. این یکی از سیستم های شارژ ضروری است که نمی تواند از خودرو خارج شود، به ویژه در اتومبیل های برقی و هیبریدی مدرن. ما انواع مختلفی از باتری ها و کاربردهای آنها را توضیح داده ایم، به یاد داشته باشید که، روشنایی و احتراق (SLI) در خودروها رایج است. ما همچنین اجزا، طبقه بندی و نگهداری باتری را مشاهده کردیم.

برای تعویض باتری کمری خود نیز می توانید با شماره گیری تلفن تماس ما، درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود.

 

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال مناسب تویوتا کمری
باتری سوزوکی مناسب کمری

قیمت باتری تویوتا کمری

قیمت باتری خودرویی حتی در باتری های هم آمپر نیز بسیار متفاوت است زیرا عوامل زیادی قیمت باتری را تعیین می کنند. به عنوان مثال، کیفیت مواد اولیه در قیمت باتری تاثیر زیادی دارد. جنس بدنه باتری از رزین پلی پروپیلن است که نوعی پلاستیک مصنوعی فشرده است و به اختصار به آن PP نیز می گویند. وظیفه بدنه باتری این است که اجزای باتری را حفظ کند. این پلاستیک در برابر خوردگی اسید مقاوم است و باتری را تا حدی برابر آسیب های گرما و سرمای شدید حفظ می کند. بنابراین اگر جنس بدنه باتری بی کیفیت باشد، باتری زودتر خراب می شود و در اصل کیفیت باتری پایین است.

کارخانه های تولید کننده باتری ممکن است برای تولید باتری با کیفیت از مواد اولیه مرغوب استفاده کنند و هزینه بیشتری برای تولید باتری کنند و یا در مقابل کارخانه هایی هستند که برای اینکه هزینه کمتری برای تولید باتری انجام دهند از مواد اولیه نامرغوب استفاده می کنند و باتری بی کیفیت را با قیمت کمتری به بازار عرضه می کنند.

با توجه به نکات گفته شده، به هنگام خرید باتری نو، فقط قیمت باتری را در نظر نگیرید و ابتدا کیفیت باتری را بررسی کنید تا بتوانید به درستی قیمت باتری را مقایسه کنید.

برای اینکه از قیمت باتری تویوتا کمری خود مطلع شوید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما ضمن اعلام کردن قیمت باتری تویوتا کمری شما، اطلاعات مفید فنی مناسبی را در اختیارتان قرار می دهند تا بتوانید به درستی باتری خودرو خود را انتخاب کنید.


خرید باتری کمری

برای خرید باتری کمری خود اصلا نیازی نیست سختی ای داشته باشید، فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید ودیگر نیازی نیست کاری انجام دهید. کارشناسان نصاب خبره ما، باتری را برایتان ارسال و بر روی خودروتان نصب می کنند و شما می توانید پس از نصب باتری، وجه باتری را پرداخت کنید.

دینام ماشین وظیفه شارز کردن باتری ماشین را برعهده دارد، اگر دینام سالم نباشد و باتری را به طور کامل شارژ نکند، باتری خراب می شود. بنابراین کارشناسی که باتری را بر بروی خودروتان نصب می کند، تست سلامت دینام ماشینتان را هم به صورت رایگان برایتان انجام می دهد.

با خرید از امداد رسان، هرگز نگران کیفیت، گارانتی، تاریخ تولید و قیمت باتری نباشید. امداد رسان به عنوان نمایندگی رسمی سپاهان باتری و صبا باتری وظیفه دارد تا بهترین باتری را با کیفیت بالا و تاریخ تولید جدید، همراه با گارانتی تعویض به شما تحویل دهد و در صورتی که باتری خودروتان در مدت اعتبار گارانتی دچار مشکل شود، خدمات نیز انجام می شود.

امداد رسان باتری با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه نمایندگی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است و شما می توانید با خیال راحت از ما خرید باتری خودرو خود را انجام دهید.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری کمری با قیمت مناسب

تعویض باتری کمری

ارسال و نصب رایگان باتری کمری

راز افزایش طول عمر باتری کمری چیست؟

این که هر باتری کمری در نهایت باید از بین برود درست است، اما کلید افزایش طول عمر باتری کمری شما این است که آن را به خوبی نگهداری کنید و در شرایط خوب قرار دهید تا بتواند زندگی سالمی را پشت سر بگذارد. اگر با شرایطی روبرو هستید که باتری شما بارها و بارها دشارژ می شود، این احتمال وجود دارد که هر بار که به این شکل باتری شارژ خود را از دست می دهد، طول عمرش کاهش یابد و در واقع محتمل آسیب جبران ناپذیری شود. با جلوگیری از خوردگی، اطمینان از محکم و ایمن بودن اتصالات باتری و عدم نشت الکترولیت در باتری غیر مهر و موم شده، در واقع می توانید به افزایش طول عمر باتری کمری خود کمک کنید. شارژ مناسب باتری می تواند در زمستان به افزایش طول عمر باتری کمری شما کمک کند چرا که در زمستان برای راه اندازی خودرو به انرژی بیشتری نیاز دارید و در صورتی که باتری شارز کامل باشد، تحت فشار قرار نخواهد گرفت.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری موهاوی و باتری هاوال h2

97 24 85 77 – 021

 

برق دزدی باتری کمری به چه معنی است؟

کشش انگلی که به آن برق دزدی باتری کمری نیز گفته می شود، جریان الکتریکی است که در هنگام ایست و پس از خاموش شدن موتور از یک وسیله نقلیه گرفته می شود. ممکن است اگر شما فراموش کنید چراغ های جلو خودرو خود را خاموش کنید و به دنبال آن ماشین شما روز بعد روشن نشود، این یک نمونه تخلیه انگلی باتری کمری است. اتومبیل های مدرن می توانند به راحتی مجهز به تعداد زیادی سیستم الکترونیکی داخلی باشند و این بدان معناست که عملیات متعددی با استفاده از برق در وسایل نقلیه شما در حال انجام گرفتن است، حتی زمانی که موتور کار نمی کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پاترول

97 24 85 77 – 021

 

زمان مناسب برای تعویض باتری کمری کی است؟

اکثر رانندگان آن لحظه وحشتناک را تجربه کرده اند که سوییچ را می چرخانید اما ماشین روشن نمی شود. این معمولاً به دلیل باتری کمری ی بد است و در واقع به این معنی که زمان آن رسیده است که یک باتری جدید را جایگزین باتری کمری خود کنید. رانندگان مجبور نیستند تا لحظه ای صبر کنند که خودروی آنها اصلاً روشن نشود و بعد به فکر تعویض باتری کمری بیفتند، زیرا خودرو قبل از این که باتری کمری شما کاملا بمیرد، نشانه هایی را به شما می دهد که با دیدن آن ها باید باتری کمری را تعویض کنید اما اکثر مردم این نشانه ها را جدی نمی گیرند و خاطره تلخ گیر افتادن در خیابان با باتری مرده را برای خود می سازند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی

97 24 85 77 – 021

 

روش های مناسب برای نگهداری باتری کمری در وضعیت مناسب کدام اند؟

چندین کار وجود دارد که می توانید به طور منظم انجام دهید تا باتری کمری خود را در وضعیت خوبی نگه دارید، چه هر روز با ماشین خود رانندگی کنید و چه برای مدت طولانی رانندگی نکنید:

1- یک بررسی بصری باتری را به طور مرتب انجام دهید و از نحوه صحیح اتصال کابل ها به باتری اطمینان حاصل کنید.

2- پایانه های باتری کمری خود را از سولفاته و گردو غبار تمیز کنید.

3- اگر باتری اسیدی دارید، سطح الکترولیت باتری ماشین خود را بررسی کنید.

4 -هنگام ذخیره طولانی مدت باتری کمری، شارژر مناسب را برای جلوگیری از دشارژ شدن باتری در نظر بگیرید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مورانو

97 24 85 77 – 021

 

طول عمر باتری کمری قابل پیش بینی نیست، به چه علائمی باید توجه کنیم؟

به طور معمول، باتری کمری شما تقریباً هر 3 سال یک بار نیاز به تعویض دارد، اگرچه علائم واضحی وجود دارد که ممکن است نشان دهنده نیاز به تعویض زودتر آن باشد و توجه به این علائم و آشنایی با آن ها اهمیت بسیار بالایی دارد. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شوید که چراغ‌های جلو زمانی که دینام فعال نیست، خود به خود کم نور می‌شوند یا خودرو در حال تلاش برای روشن کردن موتور به زمان بیشتری نیاز دارد. اگر هر یک از این علائم رخ داد، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که باتری کمری را با یک باتری جدید و سازگار جایگزین کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

97 24 85 77 – 021

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
میلاد رنجبر
میلاد رنجبر
1 سال قبل

سلام دوست عزیز . میخواستم تفاوت و شباهت باتری ۶۰ آمپر پايه بلند اوربیتال پریمیوم با باتری ۷۰ آمپر پايه بلند اوربیتال و بپرسم ؟ که چجوری هم باتری ۶۰ آمپر هم باتری ۷۰ آمپر به ماشین تویوتا کمری نصب میشه ؟ باتری ای که در حال حاضر روی ماشین کمری بنده نصب هست باتری ۶۰ آمپر پايه بلند اوربیتال پریمیوم هست ولی ۲ سالی هست که نصب کردم میخوام تعویض باتری انجام بدم چون همکاران دیگرون میگن که عمر مفید باتری ۲ سال هست . میخواستم بدونم تفاوت این دو باتری چی هست و من برای ماشین کمری خودم باتری چند آمپر نصب کنم مناسب تر هست . لطفا جواب بدید

Sia
Sia
1 سال قبل

وقت بخیر خسته نباشید . من یه سوالی راجع به طول عمر باتری دارم .یه سوال هم راجع به قیمت باتری ماشین تویوتا کمری دارم .
طول عمر باتری ماشین تویوتا کمری چند سال هست ؟ من دو سال هست که دارم باتری کره ای می خرم که بهتر باشه از باتری ایرانی ولی متاسفانه تو این دو سال دو بار باتری ماشین و عوض کردم ولی داداشم رو ماشین خودش که اون هم تویوتا کمری glx داره باتری ایرانی برند اوربیتال سیلور استفاده میکنه برای ماشین هر دو سال ، دو سال و نیم تعویض باتری انجام میده .
لطفت بگید که مشکل از برند باتری هست یا ماشین اشتباه باتری و مصرف میکنه و بگید که قیمت باتری های خارجی و باتری ایرانی چه فرقی باهم دارن ؟ ممنون