باتری یاریس

خرید باتری تویوتا یاریس

مشخصات باتری یاریس

تویوتا یاریس برای اولین بار در سال 1999 با نام تویوتا اکو به بازار معرفی شد. یاریس برای تکمیل شتاب برای ایجاد خودروهای جمع و جور و کم مصرف، به سرعت در طول سال ها محبوب شد و خود را به عنوان یکی از برترین انتخاب ها در بخش خودروهای کم حجم معرفی کرد. تویوتا یاریس یک خودروی جمع و جور است که در سال 1999 تولید خود را آغاز کرد. گاهی اوقات با نام تویوتا اکو به بازار عرضه می شد و در سال 2005 رسماً در سطح جهانی تبدیل به تویوتا یاریس شد. هنگامی که برای اولین بار معرفی شد، یاریس جایگزین تویوتا استارلت بود و بر اساس تویوتا پلاتز و ویتز قبلی تولید شده است. هنگامی که یاریس برای اولین بار وارد بازار شد، ساب کامپکت در سه مدل مختلف بدنه ارائه شد: هاچ بک دو در، سدان دو در و سدان چهار در. در حال حاضر در نسل سوم خود، تنها به عنوان یک هاچ بک دو یا چهار در ارائه می شود.

مشخصات باتری یاریس : باتری های سیلد اسید، در حال حاضر، پرطرفدار ترین نوع باتری موجود در بازار هستند که این جم از طرفدارن به دو دلیل است، اول به دلیل میزان طول عمر مفید سه ساله ای که دارند، دوم به دلیل نگهداری آسانی که دارند. درب این باتری ها به بدنه آن ها پلمپ شده است و امکان باز و بسته کردن درب های باتری وجود ندارد، در نتیجه سطح الکترولیت باتری تغییر چندانی نمی کند و نیازی نیست شما به طور ماهانه باتری خود را چک کنید تا اگر سطح الکترولیت پایین رفته بوده باشد، به آن آب اضافه کنید.

باتری مناسب ماشین تویوتا یاریس نیز، باتری 35 آمپر در قالب B20 در نوع سیلد اسید است. شما می توانید علاوه بر باتری 35 آمپر، از باتری 45 آمپر در قالب B24 نیز استفاده کنید.

باتری مناسب ماشین تویوتا یاریس در بهترین کیفیت در نوع سیلد اسید در کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، تولید می شوند و شما می توانید بهترین باتری را با مناسب ترین قیمت از نمایندگی این کارخانه ها تهیه کنید.

 

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 70 آمپر واریان صبا


تعویض باتری یاریس

باتری ماشین چقدر کار می کند؟
متوسط ​​عمر باتری خودرو سه سال است. این دوره، با این حال، تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد که باید در نظر گرفته شوند.

از آنجا که بخش زیادی از باتری کار می کند مربوط به عوامل شیمیایی داخل آن است، عوامل محیطی که به طور کلی بر این عوامل شیمیایی تأثیر می گذارد، عوامل محیطی هستند که می توانند بر باتری تأثیر بگذارند. یک مثال عالی برای این موضوع، دما است.

وقتی هوا سرد است، باید ماشین را روشن کرده و بگذارید کمی کار کند تا سرما فشار زیادی به باتری وارد نکند. این نوع فشار بر باتری می تواند باتری را ضعیف کرده و عمر کوتاه تری از آنچه پیش بینی می شد را به همراه داشته باشد. و به طور بالقوه می تواند باعث خرابی ماشین شما در کنار جاده شود.

از طرف دیگر، گرما می تواند تأثیر قابل توجهی بر عملکرد و ذخیره باتری بگذارد. هوای گرم می تواند باعث تبخیر مایع داخل باتری شود و همچنین می تواند آسیب های داخلی اضافی ایجاد کند.

هنگامی که گرما باتری را تضعیف می کند، در دمای انجماد خراب تر می شود زیرا در برابر تغییرات عمیق دما مقاومت ندارد.

یکی دیگر از مواردی که می تواند باتری ماشین شما را از بین ببرد، این است که برای مدت طولانی خاموش می ماند. این باعث می شود تا قبل از دفعه بعدی رانندگی ماشین، تمام شارژها از باتری خارج شود. برای حل این مشکل، شما نیاز به شارژ مجدد باتری دارید و باتری را برداشته و شارژ کنید، سپس قبل از روشن شدن مجدد خودرو، آن را در محل خود قرار دهید، اما در نظر داشته باشید که عملیات شارژ و د شارژ باتری، باعث ضعیف شدن و در نهایت خراب شدن باتری می شود.

اکنون اگر به هر دلیلی باتری خودرو شما خراب شده است و می خواهید تعویض باتری یاریس خود را هرچه زودتر انجام دهید که بتوانید به راحتی از ماشین خود استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری تویوتا یاریس

باتری های خودرو با تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی کار می کنند. هنگامی که یک باتری به پایان عمر خود می رسد، هیچ یک از این مواد شیمیایی از بین نمی روند. باتری مصرف شده ترکیبی از مواد خطرناک اما بالقوه مفید است.

در باتری های استاندارد خودرو که به باتری های سلول مرطوب معروف است، مواد شیمیایی که کیمیا الکتریکی خود را انجام می دهند دی اکسید سرب و اسید سولفوریک هستند. علاوه بر این، این باتری ها شامل مقادیر کمی نقره، یک محفظه پلاستیکی سخت و یکی دیگر از اجزای ضروری برای پیشبرد کل فرایند، آب است. تلاش برای بازیافت باتری خودرو در هنگام در نظر گرفتن تاثیرات طولانی مدت تخلیه باتری خودرو در محل دفن زباله بسیار منطقی است. در یک محل دفن زباله، باتری خودرو سرانجام خراب می شود و اجازه می دهد آب بسیار اسیدی و سرب عنصری به داخل زمین نفوذ کرده و به آبهای زیرزمینی و آبراه ها راه پیدا کند. این اسید برای زندگی گیاهان مضر است و سرب عنصری یک نوروتوکسین قوی است که می تواند در محیط، تا زمانی که بر انسان تأثیر نگذارد، در زنجیره غذایی کار کند. سرب به ویژه برای کودکان مخرب است و می تواند لیست طولانی از مشکلات مزمن بهداشتی، حتی مانع رشد فکری را ایجاد کند.

در کنار این بدبینی، بدون وجود قطعات بازیافتی باتری برای تبدیل شدن به باتری های جدید خودرو، فرایند تولید از منابع طبیعی بیشتری استفاده می کند و زباله های بیشتری ایجاد می کند: این یک چرخه معیوب می شود. فرآیند بازیافت همه عناصر مختلف باتری خودرو، کار سخت و بسیار خطرناکی است. پس از شکستن سنگ شکن دسته ای از باتری های مصرف شده به دوغاب تکه های باتری، سرب، نقره، آب اسیدی و پلاستیک همه جدا می شوند. اسید موجود در آب از نظر شیمیایی خنثی می شود و آب باقی مانده تصفیه می شود. سرب و نقره برای استفاده مجدد به عنوان قطعات باتری در میله ها ذوب می شوند. پلاستیک به شکل گلوله ذوب می شود که از آن برای بازسازی قاب های جدید باتری استفاده می شود.

با مطالعه مطالب بالا متوجه می شویم که بازیافت باتری از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، موظف هستیم باتری کهنه را از شما تحویل بگیریم.

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری برای اینکه مشتریان برای تحویل باتری کهنه تشویق کنند و قیمت باتری تویوتا یارس را کمتر کنند، باتری کهنه را از مشتریان خریداری کرده اند و هزینه آن را از قیمت باتری نو کم کرده اند. به همین دلیل اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو اضافه می شود.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری یاریس

این مهم است که بدانید، استارت برق زیادی را می گیرد. بنابراین، فقط برای مدت زمان لازم برای راه اندازی ماشین شما می توانید از باتری استفاده کنید. در غیر این صورت، باتری باقی مانده ولتاژ خود را خالی می کند. بنابراین، پس از روشن شدن موتور، دینام کار را در دست می گیرد و باتری را شارژ می کند. بنابراین مهم است که دینام ماشین سالم باشد، زیرا اگر دچار مشکل باشد و نتواند باتری را به صورت کامل شارژ کند، باتری را هم خراب می کند.

شرکت امداد رسان باتری، به عنوان نمایندگی رسمی سپاهان باتری و صبا باتری، به هنگام نصب باتری بر روی ماشین شما، تست سلامت دینام را هم به صورت رایگان انجام می دهند تا اگر دینام ماشین شما مشکل داشت، به شما اعلام کنند تا فورا آن را تعمیر و یا تعویض کنید زیرا دینام خراب، باتری نو را هم به زودی خراب می کند.

علاوه بر تست دینام، کارشناسان نصاب ما، ارسال و نصب باتری را برایتان به صورت رایگان انجام می دهند. ارسال باتری به سراسر شهر تهران به صورت رایگان انجام می شود.

تیم کارشناسی امداد رسان باتری، به صورت شبا نه روزی در تمامی ایام حتی ایام تعطیل، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

با شماره درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

 

باتری یاریس با قیمت مناسب

تعویض باتری تویوتا یاریس

ارسال و نصب رایگان باتری یاریس

باتری یاریس در اثر چه عواملی از بین می رود؟

1- اگر به نظر می رسد راه اندازی خودرو اخیراً کند تر است، این ممکن است نشانه ای از رو به اتمام رفتن طول عمر باتری یاریس باشد. باتری وظیفه تولید نیروی لازم برای روشن کردن خودرو را بر عهده دارد، اگر باتری توانایی نگهداری شارژ مورد نیاز در خود را نداشته باشد که بتواند موتور خودرو را راه اندازی کند، نشان می دهد که طول عمر باتری یاریس شما رو به اتمام بوده و نیاز به خرید باتری جدید دارید.

2- آب و هوای نامناسب از جمله دمای سوزان تابستان، می تواند باعث تورم قاب باتری یاریس شود. در واقع گرما سرعت واکنش شیمیایی را در باتری بالا می برد و گاز های تولید شده در اثر این واکنش باعث ورم کردن باتری و در نتیجه کاهش شدید طول عمر باتری یاریس می شوند، به طوری که تنها به وسیله ی تعویض باتری می توانید شرایط را متعادل کنید. این یکی از مشکلات باتری است که باید فقط یک نگاه سریع به زیر کاپوت بیندازید تا متوجه شوید، بنابراین زمانی که مالک خودرو با این صحنه مواجه شود باید در اولین فرصت اقدام به تعویض باتری کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آریزو 6

97 24 85 77 – 021

 

چه عواملی بر شارژ پذیری باتری یاریس  موثر اند؟

گاهی اوقات، باتری یاریس شما ممکن است به شما بگوید دینام شما معیوب است. برای کسانی که نمی دانند، دینام در یک وسیله نقلیه معادل شارژر موبایل است که برای شارژ باتری موبایل خود از آن استفاده می کنید و زمانی که فعال است، دینام به طور مداوم باتری شما را شارژ می کند. در برخی موارد، ممکن است به دلیل درست کار نکردن دینام طول عمر باتری یاریس شما کاهش یافته و باتری شما از بین برود چرا که باتری شارژر خود را از دست داده است و منبع تغذیه ای ندارد. در مواقع دیگر، باتری تویوتا یاریس شما نیز ممکن است معیوب باشد، زیرا با وجود اینکه دینام کار می کند، باتری به خودی خود کار نمی کند. باتری یاریس شما در صورت از بین رفتن یکی از سلول های آن یا اتصال الکتریکی معیوب قادر به شارژ شدن نخواهد بود.

 

باتری سایر خودرو ها :  باتری آزرا

97 24 85 77 – 021

 

بازیافت باتری یاریس چه کمکی به محیط زیست می کند؟

شرکت‌های تولید باتری از مواد خام خاکی مانند لیتیوم، نیکل، سرب، کبالت برای تولید باتری‌های جدید استفاده می‌کنند. مشکل این است که این مواد تجدید ناپذیر هستند و برای استخراج گران قیمت هستند. نیاز روزافزون و استفاده از باتری ها به این معنی است که تقاضای بیشتری از این مواد وجود دارد.

فرآیند استخراج می تواند منجر به انتشار فلزات بالقوه سمی در هوا شود. ناگفته نماند، معدنچیان که برای کبالت یا مس حفاری می کنند، اغلب در شرایط خطرناک کار می کنند. بازیافت باتری‌ یاریس مستعمل به این معنی است که منابع را حفظ می‌کنید و در عین حال نیاز روزافزون به این مواد خام را کاهش می‌دهید.

 

ارسال و نصب رایگان باتری در نارمک ، سعادت آباد و … توسط کارشناسان امداد رسان

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری توسان

97 24 85 77 – 021

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Milad
Milad
1 سال قبل

سلام خسته نباشید. باتری تویوتا یاریس ، باتری ۳۵ آمپر هست؟ نمیشه باتری با آمپر بیشتر انداخت رو ماشین ؟ واقعا ۳۵ آمپر خنده داره !!! من تعجب می‌کنم از این موضوع. والا باتری پراید ۵۰ آمپر ۵۵ آمپر هست ، بعد شما میگید باتری تویوتا یاریس ۳۵ آمپر هست ؟! یه توضیح کلا راجع به آمپر باتری ماشین ها و خود ماشین ها میدید لطفا . من الان خیلی گیج شدم میخوام باتری بخرم برای ماشین خودم لطفا زودتر راهنمایی کنید ببینم باید چه باتری ای بخرم . با دلیل و منطق و توضیحات فنی خواهشا جواب بدید من و قانع کنید که اصلا ۳۵ آمپر جواب دوچرخه هم میده که شما گفتید باتری ماشین تویوتا یاریس ۳۵ آمپره !!