باتری نیسان تیانا

خرید باتری تیانا

مشخصات باتری نیسان تیانا

نیسان تیانا اولین بار در اواخر سال ۲۰۰۳ به بازار داخلی ژاپن معرفی شد. یک ماه بعد به سایر بازارهای آسیایی مانند سنگاپور معرفی شد. در سال ۲۰۰۴، این خودرو به سواحل اروپا رسید. موتور نیسان تیانا از موتور ۱۹۹۸ سی سی، ۲۳۴۹ سی سی یا ۳۴۹۸ سی سی بود که با گیربکس اتوماتیک مطابقت داشت. سطح برش ۲۰۰JK ، ۲۳۰JK ، ۲۳۰JM و ۳۵۰JM بود. این خودرو بر اساس پلت فرم نیسان FF-L ساخته شده است. در اواسط سال ۲۰۰۵، نیسان تیانا تزئینات کروم روی سپرها، چراغ های مه شکن بزرگ، پایه های جلویی جلو و اندازه گیری های جدید را دریافت کرد. ماشین نیز کمی کوتاه شد. XTronic CVT همچنین با تمام موتورها جفت شد. عملکرد حافظه تنظیمات صندلی راننده به شما امکان می دهد پارامترهای تنظیم شده را به خاطر بسپارید و به طور خودکار بازیابی کنید. یک فرمان راحت شیک به خوبی در فضای داخلی قرار می گیرد، اما فقط از بالا و پایین تنظیم می شود، توانایی تنظیم آن در پرواز. نقش اصلی در طراحی داخلی متعلق به یک تابلو ابزار موثر است که با چوب تزئین شده است. چهار گزینه تریم وجود دارد: داخلی چرم تصفیه شده یا مخمل دلپذیر به رنگ مشکی یا بژ. پالت رنگ بدنه شامل ۶ رنگ است: آبی مروارید متالیک، مشکی یاقوت کبود، نقره ای متالیک، سفید، طلایی و خاکستری.

مشخصات باتری نیسان تیانا : باتری ماشین نیسان تیانا که به صورت فابریک توسط مهندسان سازنده آن انتخاب شده است، باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه در قالب L2 است. علاوه بر باتری ۶۰ آمپر، باتری ۶۶ آمپر در قالب L3 و باتری ۷۴ آمپر در قالب L3 نیز برای این ماشین مناسب هستند، زیرا دارای ابعاد و میزان آمپری هستند که باعث شده است تا قابل نصب برای این خودرو باشد.

باتری های نام یرده شده در کارخانه های زیادی به تولید می رسد اما خوب است بدانید که پرفروش ترین باتری ها موجود در بازار باتری ایران و خاورمیانه، باتری های برند های کارخانه های سپتاهان باتری و صبا باتری است. ما به عنوان نمایندگی این دو کارخانه، طیف وسیعی از انواع برند های این دو کارخانه را در اختیارتات قرار داده ایم تا بتوانید باتری مناسب خودروتان و دلخواهتان را به راحتی انتخاب کنید و مطمئن باشید که بهترین باتری را از نظر سطح کیفیت و قیمت تهیه کرده اید.

 

باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری ۶۶ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۷۴ آمپر واریان صبا


تعویض باتری نیسان تیانا

علائم خرابی باتری خودرو چیست؟

باتری خودرو یکی از ضروری ترین اجزای آن است. وظیفه راه اندازی موتور را بر عهده دارد و منهای آن، خودرو هرگز نمی تواند روشن شود. اما صاحبان خودروها به سختی از آن مراقبت می کنند. در طول چرخه عمر باتری ها در معرض مراحل مداوم شارژ و تخلیه و همچنین محیط های گرمایی بالا هستند. از آنجا که آنها به هدف اصلی راه اندازی موتور کمک می کنند، هنگامی که در واقع خراب می شوند، می توانند خودرو را گیر انداخته و مشکل بزرگی برای راننده و همچنین صاحب خودرو ایجاد کنند. بنابراین، در صورت لزوم باید سرویس یا تعویض شود.

به گفته کارشناسان، عمر متوسط ​​باتری خودرو در حدود سه سال است اما نگهداری نادرست می تواند طول عمر را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. بنابراین، مطمئناً ایده خوبی است که نشانه های خرابی باتری خودرو را بدانید . علائم معمولی خرابی باتری خودرو به شرح زیر است:

موتور شروع به کار نمی کند و انرژی روشن شدن را ندارد:

در هنگام راه اندازی وسیله نقلیه، اگر موتور اتومبیل شما نتواند شروع به کار کند، عامل اصلی آن باتری است. اغلب صاحبان این تصور غلط را دارند که این به دلیل یک شروع کننده بد است و گاهی اوقات فکر می کنند که این یک مشکل جایگزین است. اما در بیشتر مواقع این مشکل به دلیل خالی بودن باتری خودرو است. در صورت استفاده از دینام ممکن است باتری خودرو شارژ شود. اما این فقط چند روز از باتری پشتیبانی می کند. بهتر است به دنبال باتری جدید باشید.

خوب شروع می شود اما در همان لحظه متوقف می شود:

این یک مسئله دائمی در باتری ماشین مرده است. چنین نشانه هایی نشان می دهد که یا باتری دارای پایانه های شل یا شکسته یا هر نوع برق دزدی است. در چنین مواردی، ابتدا باید کابل های باتری را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که کابل ها به طور دقیق در نقاط دقیق نصب شده اند. اگر متوجه شدید که هیچ مشکلی در کابل ها و پایانه ها وجود ندارد، شاید زمان تعویض باتری با باتری جدید فرا رسیده باشد.

لوازم جانبی خودرو از کار خودداری می کند.

این یکی از بهترین روش ها برای دانستن این است که مشکل اصلی مربوط به باتری است. باتری تنها بخشی است که از سایر قطعات و لوازم جانبی پشتیبانی می کند تا بدون مشکل کار کنند، به ویژه هنگامی که دینام شما کار نکرده است. بنابراین، هر زمان که متوجه شدید که اتومبیل شما هیچ نشانه ای از زندگی را نشان نمی دهد، مطمئناً باتری خودرو باید بررسی شود.

وقتی کلید روشن می شود، ماشین صدای تق تق می دهد:

همه ما بارها با این لحظه روبرو شده ایم. وقتی کلید خود را در جرقه زنی می چرخانید، ماشین شما فقط صدای تیک تیک می دهد. این یک نشانه قطعی است که شما باتری ماشین خود را از دست داده اید. باتری یا رو به اتمام است یا کاملاً مرده است.

درک این علائم برای باتری خودرو برای صاحبان خودرو ضروری است تا بتوانند با مشکل گیر افتادن در مسیر برخورد کنند.

اگر می خواهید تعویض باتری نیسان تیانا انجام دهید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری نیسان تیانا

اگر می خواهید از قیمت باتری نیسان تیانا خود مطلع شوید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق سایت قیمت ها را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید، قیمت هایی که به شما اعلام می شود و مقیمت های ثبت شده در سایت ما، با در نظر گرفتن دریافت باتری کهنه هم آمپر است، به این معنا که هزینه باتری کهنه از قیمت باتری نو شما کم شده است و اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود.

دریافت باتری کهنه یک هدف اساسی و اصولی دارد، آن هم بازیافت است. بازیافت باتری های کهنه دو اتفاق خوب را در پیش دارد، اول جلوگیری از آسیب باتری به محیط زیست و دوم، استفاده از مواد با ارزش باتری کهنه و بازگرداندن آن ها به چرخه تولید به منظور جلوگیری از افزایش قیمت باتری های نو.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، که از قدیمی ترین و معتبر ترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه هستند، تمام زیرساخت های لازم برای بازیافت صحیح باتری را فراهم کرده اند و برای اینکه مشتریان خود را برای تحویل باتری کهنه ترغیب کنند، آنها را از مشتریان خود خریداری می کنند. به همین دلیل است که ما به عنوان نماینده رسمی این دو کارخانه، موظف هستیم تا باتری کهنه را از شما دریافت کنیم.

خوب است بدانید که می توانید از نمایندگی ها خرید با قیمت مناسب تری انجام دهید تا فروشگاه های متفرقه، زیرا بین کارخانه سازنده و نمایندگی ها واسطه ای وجود ندارد و برخی نمایندگی ها مانند امداد رسان باتری، برای باتری ها خود، تخفیف های ویژه ای هم در نظر گرفته اند.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری نیسان تیانا

هیچ چیز آزاردهنده تر و احتمالاً خطرناک تر از باتری ماشین مرده نیست. گیر افتادن شوخی نیست، اما خوشبختانه کارشناسان امداد رسان باتری اینجا هستند تا مطمئن شوند این اتفاق برای شما نمی افتد. به منظور ایمن نگه داشتن باتری شما، در اینجا سه نشانه وجود دارد که نشان می دهد باتری شما نیاز به تعویض دارد.

۱. نور هشدار دهنده
اکثر خودروهای فورد در قسمت داشبورد چراغ هشدار باتری دارند. هنگامی که روشن است می تواند به معنای تعداد انگشت شماری از موارد از جمله مشکل داخلی باتری شما باشد. همچنین می تواند نشانه وجود مشکل در سیستم الکتریکی باشد بنابراین در هر صورت، مطمئن شوید که خودرو خود را در اسرع وقت به مرکز خدماتامداد رسان باتری برسانید.

۲. موتور که طول می کشد تا روشن شود
به بیان ساده، شما نمی توانید ماشین خود را بدون باتری کامل کار کنید. باتری کل عملکرد را تأمین می کند، بنابراین اگر باتری شما در حال اتمام باشد، ممکن است متوجه شوید که موتور با سرعت کمتری در حال کار است. اگر متوجه این مشکل شدید، مهم این است که به زودی ماشین خود را به مرکز خدمات امداد رسان باتری برسانید. اغلب این علامت هشدار دهنده درست قبل از خرابی باتری شما ظاهر می شود. اگر هنگام چرخاندن کلید، اتومبیل شما فقط صدای کلیک را ایجاد می کند، دیگر دیر شده است. با ما تماس بگیرید تا باتری را برایتان ارسال کنیم.

۳. سن باتری
صرف نظر از نوع باتری، زمانی فرا می رسد که تعویض باتری ضروری است. باتری خودرویی ​​حدود دو یا سه سال دوام می آورد. برخی از عوامل اصلی که می توانند بر طول عمر تأثیر بگذارند عبارتند از: درجه حرارت شدید، تعداد تخلیه های عمیق و در صورت گذراندن چرخه های شارژ کامل. با بررسی برچسب باتری می توانید سن باتری خود را پیدا کنید. به طور کلی ما پیشنهاد می کنیم که آن را در جایی در حدود سال دوم آزمایش کنید.

برای خرید باتری نیسان تیانا خود می توانید با کارشناسان امدادرسان باتری تماس بگیرید تا در کمترین زمان، باتری را به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی خودروتان نصب کنند. ارسال باتری به تمام نقاط شهر تهران مانند پاسداران، تهرانپارس، پیروزی و … به صورت رایگان انجام می شود و تمام خدمات به صورت تمام وقت قابل ارائه است.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری نیسان تیانا با قیمت مناسب

تست باتری نیسان تیانا

ارسال و نصب رایگان باتری نیسان تیانا

تست باتری تیانا شامل چه مواردی است؟

اولین آزمایشی که می توانید برای برسی سلامت باتری ، روی باتری تیانا خود انجام دهید برسی عاری بودن سر باتری ها و اتصالات از خوردگی است که در واقع یک آزمایش واقعی نیست، اما یک کار هوشمندانه است که اگر به طور دوره ای انجام دهید و باتری خود را تمیز نگه دارید، می تواند بر روی عملکرد مناسب باتری بر روی خودرو شما تاثیر داشته باشد.

هر چند وقت یکبار، کاپوت را باز کنید و نگاهی به باتری تیانا خود و کابل های متصل به پایه باتری بیندازید. با گذشت زمان، خوردگی سفید، خاکستری، آبی یا سبز رنگ می تواند روی این پایه های باتری شما ایجاد شود و در نهایت، خوردگی حتی می تواند اتصال به باتری تیانا شما را قطع کند. این می تواند از شارژ شدن باتری تیانا توسط دینام جلوگیری کند یا از ارسال انرژی باتری تیانا به استارت هنگام چرخاندن کلید جلوگیری کند. اگر خوردگی روی باتری شما ایجاد شده باشد، می توان آن را به راحتی با استفاده از ابزارهای معمولی در پارکینگ خانه حذف کرد.

 

باتری سایر خودرو ها :  باتری ریو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

دمای هوا چه تاثیری بر باتری نیسان تیانا دارد؟

در دمای پایین ، موتور خودرو به انرژی بیشتری برای روشن شدن نیاز دارد، چراکه روغن موتور سفت شده و انرژی بیشتر برای چرخیدن و روشن کردن موتور نیاز است. باتری نیسان تیانا شما در این شرایط باید بیشتر انرژی مصرف کند. همانطور که می توانید تصور کنید، این موضوع برای باتری نیسان تیانا ی شما بسیار مضر است. از سوی دیگر، گرمای شدید نیز مشکلاتی را ایجاد می کند. دمای بسیار گرم، آب محلول الکترولیت را تبخیر می کند. این باعث خوردگی صفحات و خراب شدن باتری نیسان تیانا می شود. در هوای خنک با آب و هوای معتدل، باتری نیسان تیانا به احتمال زیاد نزدیک به چهار سال کامل دوام می آورد. در مناطق گرم جنوبی ، متوسط طول عمر باتری نیسان تیانا ​​حدود دو سال است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آوانته

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چه مواردی ممکن است بر روی مدت زمان ماندگاری باتری نیسان تیانا بر روی خودرو شما تاثیر منفی داشته باشد؟

صفحاتی از مواد سرب و دی اکسید سرب در داخل باتری خودرو شما وجود دارد که در مخلوطی از آب و اسید سولفوریک معلق هستند و محلول الکترولیتی ایجاد می کنند. این مخلوط به الکترون ها اجازه می دهد که بین صفحات جریان پیدا کنند که این در واقع همان الکتریسیته در باتری نیسان تیانا است. مجموعه ای از عوامل می توانند بر این واکنش شیمیایی تأثیر بگذارند. ارتعاشات ناشی از سفر در مناطق ناهموار می تواند باعث از بین رفتن یا آسیب دیدن صفحات باتری خودرو شود. علاوه بر این وقتی هوا خیلی گرم است، همین گرم بودن هوا می تواند واکنش شیمیایی خودرو را تسریع کند و عمر باتری نیسان تیانا را کوتاه کند. به همین دلیل است که برخی از باتری ها با یک عایق محافظ پوشانده می شوند تا تغییرات دمای شدید را کنترل کنند.

ارسال و نصب باتری شاهین در نارمک ، سعادت آباد و یافت آباد به صورت رایگان انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب سانتافه

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها