باتری تیوولی

خرید باتری سانگ یانگ تیوولی

مشخصات باتری تیوولی

در داخل، راننده یک صندلی قابل تنظیم الکترونیکی و تهویه، به علاوه فرمان گرم شده به صورت استاندارد دریافت می کند. در جاهای دیگر، این خودرو با ظهور چراغ های مه شکن LED تغییراتی ظریف را به دست می آورد، در حالی که برخی از سوئیچ های داخلی نیز تغییر کرده است. اهرم ترمز دستی نیز کمی تغییر موقعیت داده است. یک بسته استایل اختیاری به سقف، اسپویلر و آینه های بال اجازه می دهد تا به رنگ مشکی یا سفید متمایز شوند. Tivoli Ultimate در واقع بر اساس محدوده مدل ELX است. به این ترتیب، هشدار برخورد به جلو، ترمز اضطراری خودکار، هشدار خروج از خط، کمک به نگه داشتن خط، چراغ دور اتوماتیک خودکار و تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی همگی برش را ایجاد می کنند. فضای داخلی آن از چرم پوشیده شده است، در حالی که یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی هفت اینچی با قابلیت nav nav، اتصال بلوتوث و سیستم دوربین معکوس در کنسول وسط جایگاه ممتازی دارد. سانگ یانگ ورزشگاه تیوولی یک انتخاب مناسب و معقول اگر شما می خواهید راحت، رانندگی خانواده جهت گیری در بودجه کوچک است. این خودرو نسبت به سایر SUV های جمع و جور مانند Vauxhall Mokka X و Ford EcoSport به شدت کاهش می یابد، اگرچه ارزان بودن آن به دلیل خش دار بودن فضای داخلی و کیفیت سواری پر جنب و جوش است.

مشخصات باتری سانگ یانگ تیوولی : باتری مناسب ماشین 50 آمر در قالب L1 و باتری 60 آمپر پایه کوتاه در قالب L2 است. باتری های نام برده شده در کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری با بهترین کیفیت در نوع سیلد اسید تولید می شوند.

باتری خودرو نمونه ای از باتری سلول مرطوب است که دارای شش سلول است. هر سلول باتری ذخیره سرب شامل صفحات متناوبی است که از شبکه آلیاژی سرب پر شده با سرب اسفنجی ( صفحات کاتد ) یا پوشش داده شده با دی اکسید سرب ( آند ) ساخته شده است. هر سلول با محلول اسید سولفوریک ، که الکترولیت است ، پر شده است. در ابتدا، سلول ها هر کدام دارای یک درپوش پرکننده بودند که از طریق آن می توان سطح الکترولیت را مشاهده کرد و اجازه می داد آب به سلول اضافه شود. درپوش پرکننده دارای یک سوراخ دریچه کوچک بود که اجازه می داد گاز هیدروژن تولید شده در حین شارژ از سلول خارج شود.

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 50 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 50 آمپر واریان صبا

97 24 85 77 – 021

خرید باتری مناسب رانا با تحویل در محل

تعویض باتری تیوولی

سولفاته شدن باتری فرآیند تشکیل بلورهای سولفات سرب بر روی سلول باتری است. در طول عمر باتری تا حدودی در هر باتری رخ می دهد. با این حال ، سولفاته شدن سریع می تواند با ذخیره طولانی ، شارژ بیش از حد یا کم شارژ شدن باتری رخ دهد. همانطور که سولفات بیشتری در سلول باتری ایجاد می شود، باتری کارآمدتر می شود. سولفاته شدن عامل شماره یک خرابی های اولیه در باتری های سرب-اسید است و می تواند منجر به هر یک از موارد زیر شود: از دست دادن قدرت میل لنگ، زمان شارژ طولانی تر، ایجاد گرمای بیش از حد در سیستم الکتریکی خودرو، زمان کارکرد کوتاه تر بین شارژ، و در نهایت عمر باتری شما را کوتاه می کند.
چگونه می توانم از سولفات شدن باتری جلوگیری کنم؟
اگر می خواهید با افزایش حداکثر طول عمر باتری خود در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید، جلوگیری از سولفاته شدن باتری ساده است. لطفاً توصیه‌های زیر را برای جلوگیری از سولفاته شدن بیش از حد باتری در نظر بگیرید: باتری سرب اسیدی خود را به طور منظم شارژ کنید، تا حد امکان شارژ کامل را انجام دهید و باتری‌ها را برای مدت طولانی خالی و بدون استفاده نگذارید. تصویر سمت چپ یک است که ابزاری مناسب برای نگهداری باتری شما است. هرچه تعمیر و نگهداری کمتری انجام دهید، بلور سولفات سرب سریعتر شکل می گیرد و به صفحات باتری می چسبد. اگر مشکوک هستید که باتری شما سولفاته شده است، در صورت تشخیص و درمان با عجله، باز هم می توانید باتری خود را بازیابی کنید.

چگونه می توان باتری خود را سولفاته تشخیص داد؟
اگر قربانی باتری سولفاته شده باشید، علائم کاهش کارایی را متوجه خواهید شد. رایج ترین علامت باتری سولفاته آن است که خیلی خوب شارژ نمی شود یا به سادگی از شارژ خودداری می کند. اگر مشکوک هستید که لوازم جانبی الکترونیکی شما آمپر کافی (تهویه مطبوع ضعیف ، چراغهای جلو کم نور) را دریافت نمی کنند، این نشانه قوی سولفات شدن باتری شما است. اگر باتری شما خیلی قبل از اینکه انتظارش را دارید از بین برود، به احتمال زیاد نتیجه سولفاته شدن آن است. می توانید ولتاژ ایستاده باتری را با یک مولتی متر تست کنید. کمتر از 12.6 ولت به این معنی است که باتری شما کم شارژ است، احتمالاً در نتیجه سولفاته شدن. همچنین امکان انجام یک آزمایش تشخیصی بصری سولفاته روی سلول های باتری شما وجود دارد. این کار نیاز به باز کردن باتری شما دارد، بنابراین توصیه می شود این کار را روی یک سطح سرپوشیده و در یک منطقه تهویه مناسب انجام دهید. درپوش های بالای باتری را با یک پیچ گوشتی سر تخت جدا کنید. شما باید بتوانید داخل هر سوراخ را نگاه کرده و نمایی از سلول های باتری، جداکننده ها و سطح الکترولیت ها را مشاهده کنید. یک باتری سولفاته معمولی دارای سلولها و جداکننده هایی است که خاکستری ، کدر و سخت تشخیص آنها از یکدیگر است. در یک باتری سالم ، سلول های سربی نقره ای تمیز بوده و به وضوح از جداکننده های سیاه متمایز می شوند. در زیر یک نمودار گرافیکی برای کمک به شناسایی بصری سولفاته شدن باتری آمده است.

اگر متوجه شده اید که باتری خودروتان خراب شده است و نیاز به تعویض باتری تیوولی دارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

باتری اوربیتال قرمز مناسب تیوولی
باتری سپاهان مناسب سانگ یانگ تیوولی

قیمت باتری سانگ یانگ تیوولی

قیمت باتری ماشین به عوامل زیادی وابسته است که در اینجا به چند مورد خواهیم پرداخت :

تاریخ تولید باتری: تاریخ تولید باتری بیانگر سلامت و یا فرسودگی باتری است که اگر باتری ارزان قیمت تهیه کرده اید حتما تاریخ تولید باتری را بررسی کنید.
گارانتی باتری: گارانتی باتری ضامن اصالت باتری است، بنابراین اگر باتری ای با قیمت کم مشاهده کردید، بدانید که گارانتی باتری معتبر نیست و یا گارانتی ندارد.
کشور سازنده: باتری های خارجی از زمانی که در یک کشور دیگر تولید می شود و می خواهد به دست شما برسد، هزینه های جانبی زیادی را در بر می گیرد، مانند هزینه گمرک، هزینه انبار داری و حمل و نق که مستقیما به قیمت باتری ای که شما خریداری می کنید اضافه می شود.
کارخانه تولید کننده: کارخانه تولید کننده باتری با توجه به کیفیت مواد اولیه تولید باتری و روش های تولید، قیمت باتری را تعیین می کند که تمامی اینها در کیفیت، علکرد و طول عمر باتری تاثیرگذار است.

تمامی موارد گفته شده در قیمت باتری تاثیرگذار است و شما باید قبل از بررسی قیمت باتری، این موارد را در نظر داشته باشید و بررسی کنید.

کارخانه های سپاهان باتری وصبا باتریف باتری تیوولی شما را با تاریخ تولید جدید، گارانتی تعویض معتبر  کیفیت بالا را توسط نمایندگان خود در سراسر کشور، در اختیارتان قرار خواهند داد.

برای اطلاع از قیمت باتری سانگ یانگ تیوولی خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری تیوولی

برای خرید آسان باتری تیوولی خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ثبت سفارش انجام دهید و مابقی کار ها را به آن ها بسپارید. پس از ثبت سفارش شما، باتری توسط کارشناسان نصب ما، به صورتن رایگان برایتان ارسال و بر روی خودروتان نصب خواهد شد.

به غیر از خرید آسان و مقرون به صرفه، خرید از امداد رسان باتری، مزایای دیگری نیز دارد. تست سلامت دینام ماشین به صورت رایگان، از دیگر مزایای خرید از امداد رسان باتری است. تستسلامت دینام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا وظیفه دینام است که باتری را به طور کامل، شارژ مجدد کند و اگر دینام دارای سلامت کامل نباشد، باعث خرابی باتری نیز می شود.

کادر پشتیبانی امداد رسان باتری به صورت تمام وقت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند تا شما را برای خرید باتری تیوولی خود راهنمایی کنند.

تمام باتری های موجود در امداد رسان باتری، دارای تاریخ تولید جدید، گارانتی تعویض، کیفیت بالا و خدمات پس از فروش رایگان هستند.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری تیوولی با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ تیوولی

ارسال و نصب رایگان باتری  تیوولی

اهمیت نگهدارنده برای باتری تیوولی چیست؟

برای جلوگیری از تکان خوردن باتری تیوولی ، بست نگهدارنده ی باتری را چک کرده و در صورت نیاز آن را محکم کنید. ارتعاش زیاد می تواند به مرور زمان به باتری تیوولی شما  آسیب برساند. بست نگهدارنده باتری تیوولی شما را ثابت نگه می دارد و از آسیب دیدن باتری تیوولی در اثر لرزش جلوگیری می کند. با باز کردن کاپوت و تکان دادن باتری، میزان استقامت نگهدارنده ی باتری خود را تست کنید. اگر باتری تیوولی در جای خود حرکت کند، نگه دارنده آن بیش از حد شل است. پیچ ها را که نگهدارنده را به باتری متصل می کند معمولاً در بالای باتری قرار دارند، جایی که نوار نگهدارنده در امتداد آن قرار دارد. آن را تا حد مناسب محکم کنید. انواع مختلفی از نگهدارنده ی باتری تیوولی در بازار وجود دارد که رایج ترین نوع آن میله ای است که در قسمت بالای باتری کشیده شده است. اگر نگهدارنده باتری تیوولی به هر نحوی آسیب دیده است، فوراً آن را تعویض کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری دنا  و باتری النترا

97 24 85 77 – 021

 

چه مواردی باعث از بین رفتن باتری تیوولی می شوند؟

فهرست مشکلاتی که می‌تواند باعث از بین رفتن باتری تیوولی شود ، به اندازه‌ای طولانی است که به پایان نمی‌رسد، اما تقریباً هر باتری کشی مربوط به خودرو تیوولی را می‌توان به سه دسته اصلی مشکلات باتری تیوولی ، مشکلات سیستم الکتریکی و خطای ساده کاربر تقسیم کرد. برخی از این موارد را می‌توان در خانه حل کرد و برخی دیگر احتمالاً نیاز به مراجعه به مکانیک خبره دارند، اما تا زمانی که آستین‌های خود را بالا نزنید، راهی وجود ندارد که مطمئن شوید مشکل باتری تیوولی شما از کجاست.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سوناتا

97 24 85 77 – 021

 

جلوگیری از کاهش طول عمر باتری تیوولی چگونه ممکن است؟

باتری تیوولی شما برای راه‌اندازی ماشین شما ضروری است، بعد از راه اندازی خودرو و در زمانی که دینام فعال است، به عنوان تنظیم کننده ولتاژ عمل می‌کند و لوازم جانبی مانند رادیو را در حین استفاده در زمان خاموش بودن دینام روشن نگه می‌دارد. به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید باتری تیوولی شما در بهترین حالت نگهداری می شود. افزایش طول عمر باتری و جلوگیری از خراب شدن آن با تعمیر و نگهداری صحیح میسر می شود. برای نگهداری از باتری خودرو چراغ های جلو و چراغ های داخلی را قبل از خروج از خودرو خاموش کنید و از استفاده از لوازم جانبی دیگر در زمانی که موتور روشن نیست خودداری کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری رانا

97 24 85 77 – 021

 

برای این که بتوانیم طول عمر باتری تیوولی را افزایش دهیم ، چه پیشنهادی دارید؟

اگر توانایی پارک کردن وسیله نقلیه خود در پارکینگ را دارید، این بهترین کاری است که می توانید برای حفظ طول عمر باتری تیوولی انجام دهید. این یک گزینه در دسترس برای همه نیست، اما اگر بین پارک کردن در پارکینگ خود و پارک کردن در خیابان حق انتخابی دارید، پارکینگ را انتخاب کنید. باتری تیوولی شما یکی از اجزای حیاتی وسیله نقلیه شماست، بنابراین با آن درست و مناسب رفتار کنید. همانطور که سطح ضد یخ خود را به طور مرتب چک می کنید، باید باتری تیوولی خود را به طور معمول توسط یک متخصص، به خصوص قبل و در طول زمستان، بررسی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری فیدلیتی

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments