باتری جک j4

خرید باتری جک j4

مشخصات باتری جک j4

باتری ۳۵ آمپر سوزوکی ، باتری ۴۵ آمپر اوربیتال سیلور


تعویض باتری جک j4


قیمت باتری جک j4

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری جک j4

تلفن تماس :

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری جک j4 با قیمت مناسب

تعویض باتری جک j4

ارسال و نصب رایگان باتری جک j4

چه عواملی بر روی طول عمر باتری جک J4 تاثیر دارد؟

باتری جک J4 به عنوان یکی از مهمترین اجزاء در وسیله نقلیه شما می باشد. این سلول انرژی مورد نیاز برای راه اندازی موتور را تامین می کند و برخی از قسمت های سیستم خودرو را در صورت غیر فعال بودن دینام، نیرو می دهد. با این حال، بسیاری از رانندگان نمی‌دانند طول عمر باتری جک J4 چقدر است.

خوب، باتری جک J4 بر روی خودرو های جک J4 مختلف، طول عمر متفاوتی دارد چرا که شرایط نگهداری در هر خودرو متفاوت است و نمی تواند طول عمر دقیقی را برای باتری پیش بینی کرد. تعیین طول عمر باتری جک J4 کار آسانی نیست. با این حال، برخی از دلایل می تواند طول عمر باتری را افزایش یا کاهش دهد که شامل سرما یا گرمای بیش از حد، زمان رانندگی طولانی تر، سلامت تسمه محرک و دینام می شود. اگر به ندرت از ماشین خود استفاده می کنید، باید زود به زود باتری جک J4 را تست کنید چرا که طول عمر باتری بر روی خودرو هایی که کمتر رانده می شوند، کوتاه تر است و ممکن است زودتر از موعد نیاز به تعویض باتری جک J4 پیدا کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری راو ۴

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه از دشارژ شدن باتری جک J4 جلوگیری کنیم؟

اگر هنگام رانندگی از رادیو، چراغ ها و سایر لوازم جانبی با جریان بالا استفاده می کنید و باتری خودرو شما تخلیه می شود، سیستم شارژ معیوب است که باتری جک J4 شما را تخلیه می کند. اگرچه سیستم شارژ از بخش های زیادی تشکیل شده است، اما دینام قلب این سیستم است. زمانی که موتور در حال کار است دینام انرژی مکانیکی موتور را به انرژی الکتریکی تبدیل کرده و از این طریق باتری خودرو را شارژ می کند. دینام معیوب می تواند باتری جک J4 را از بین ببرد اگر دیودهای بد یا تنظیم کننده ولتاژ داخلی مانع از شارژ مناسب و کافی باتری جک J4 شود. ترمینال های خورده یا شل باتری جک J4 نه تنها می توانند ماشین شما را از روشن شدن بازدارند، بلکه از شارژ مجدد باتری در حین رانندگی جلوگیری می کنند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سوناتا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

منشاء برق دزدی از باتری جک J4 را چگونه شناسایی کنیم؟

برای تامین انرژی سیستم های نصب شده در کارخانه تا ابزارهای خارجی که وصل می کنید، زمانی که دینام فعال نیست، انرژی زیادی از باتری خودرو مصرف می شود. اگر یکی از این سیستم ها یا دستگاه ها به درستی خاموش نشود، می تواند باتری خودرو شما را یک شبه خالی کند.

با جدا کردن دستگاه های خارجی مانند دستگاه های GPS و شارژرهای تلفن همراه شروع به کار کنید تا ببینید آیا منبع این مشکل است؟! مقصر دیگر می تواند یک چراغ صندوق عقب باشد که روشن می ماند. لامپ را لمس کنید تا ببینید داغ است یا خیر!

سیستم های قوی نصب شده بر روی خودرو نیز می توانند در تخلیه باتری کمک کنند.  پیدا کردن منشا برق دزدی فرایند سخت و پیچیده ای است و اگر در انجام آن موفق نشدید اصلا نگران نباشید و این کار را به متخصصان این زمینه بسپارید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری هوندا سیویک

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها