باتری ماشین جیلی امگرند

باتری ماشین جیلی امگرند

خرید اینترنتی باتری جیلی امگرند

آمپر مناسب باتری جیلی امگرند با تاریخ روز

باتری جیلی امگرند با کیفیت بالا

 

97 24 85 77 – 021

 

قیمت باتری جیلی امگرند

تعویض باتری جیلی امگرند

باتری جیلی امگرند با ارسال و نصب رایگان

دینام و باتری جیلی امگرند چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟

جدا از دینام ، باتری مناسب جیلی امگرند مهم ترین جزء در سیستم الکتریکی خودرو شما است. وقتی موتور در حال کار نیست، این باتری است که انرژی مورد نیاز را برای راه اندازی تمام وسایل الکترونیکی شما فراهم می کند و زمانی که موتور روشن است، نقش اساسی در عملکرد صحیح تنظیم کننده ولتاژ دینام را ایفا می کند. سیستم‌های الکتریکی خودرو جیلی امگرند برای عملکرد صحیح به باتری مناسب جیلی امگرند نیاز دارد. باتری دشارژ شده به معنای ماشینی است که روشن نمی شود، به همین دلیل است که درک نحوه صحیح و ایمن شارژ و نگهداری باتری ماشین بسیار مهم است. دو راه برای شارژ باتری جیلی امگرند وجود دارد که یکی دینام و دیگری شارژر خارجی است. در شرایط عادی، دینام هر زمان که موتور روشن است، باتری مناسب جیلی امگرند را شارژ می کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سوزوکی ویتارا

97 24 85 77 – 021

 

نگهداری و تعویض باتری جیلی امگرند را چه زمانی انجام دهیم؟

باتری جیلی امگرند درواقع یکی از نادیده گرفته شده ترین لوازم ضروری خودرو شما است. تعداد بسیار کمی از ما به آن توجه می کنیم و برنامه نگهداری خوبی را برای آن دنبال می کنیم. خوب، این باتری است که موتور را روشن می کند، این باتری است که از طریق آن می توانیم از موسیقی در حالی که موتور خاموش است لذت ببریم. مانند تعویض روغن موتور، فیلترها و سایر خدمات مربوط به نگهداری از خودرو، نگهداری از باتری جیلی امگرند باعث می شود ماشین شما بدون مشکل کار کند، اما پس از تعمیر و نگهداری مناسب چه زمانی باید زمان مناسبی برای تعویض باتری خودرو باشد؟ به عبارت ساده، بهترین زمان برای تعویض باتری جیلی امگرند قبل از نیاز است.

باتری سایر خودرو ها : باتری کرولا

97 24 85 77 – 021

 

اهمیت برند در هنگام خرید باتری جیلی امگرند در چیست؟

هنگام خرید باتری جیلی امگرند ، توجه به برندی که انتخاب می کنید ضروری است. افزایش تعداد شرکت‌هایی که باتری‌ها را تولید می‌کنند یا می‌فروشند، یک نگرانی مرتبط با کیفیت محصول است. اگرچه ممکن است وسوسه شوید که به باتری خاصی بسنده کنید، مهم است که شهرت برند را در نظر بگیرید.

شما می توانید تولید کنندگان باتری خودرو را بر اساس نام تجاری و شهرت تشخیص دهید. نام برند باید در هنگام تصمیم گیری برای تهیه باتری جیلی امگرند مناسب مهم باشد.

ممکن است لازم باشد مارک های مختلف موجود در بازار را بررسی کنید و نمونه های مختلف را با هم مقایسه کنید. تحقیقات کافی تضمین می کند که شما فقط به بهترین برند موجود در بازار رضایت می دهید. طیف باتری های سپاهان باتری و صبا باتری از نظر کیفیت و شهرت نام تجاری، در کلاس برتر است.

باتری سایر خودرو ها : باتری پیکانتو

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
حسام
حسام
1 سال قبل

خسته نباشید ببخشید من یه سوال راجع به باتری ماشین جیلی امگرند دارم . برای ماشین جیلی امگرند شما ، باتری ۶۰ آمپر پايه بلند و باتری ۷۰ آمپر پايه بلند برند های سپاهان باتری و صبا باتری و معرفی کردین ولی من نمیدونم که اولا کدوم برند و کارخونه بهتر از اون یکی هست و اینکه اصلا پايه بلند چی هست پايه کوتاه چی هست لطفا در این مورد توضیح بدید و بگید قالب باتری ها به چه صورت هست . الان فقط این دو تا باتری که شما گفتید میخوره به ماشین من یا میتونم باتری با آمپر بالا تر و پایین تر بخرم رو ماشین نصب کنم ؟ جواب بدید لطفا که ماهم بدونیم جریان این پايه کوتاه پايه بلند باتری ماشین چیه دقیقا ممنون