باتری نیسان رونیز

خرید باتری رونیز

مشخصات باتری نیسان رونیز

نیسان رونیز یک ماشین آفرود با ارتفاع بلند است که در سالهای ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۹ توسط پارس خودرو تولید می شده است. این ماشین با نام های متفاوتی در کشور های مختلف عرضه شد. به عنوان مثال در ایران با نام نیسان رونیز، در آمریکا با نام اکسترا و در چین با نام پالادین شناخته شده است. ظاهر این خودرو برای آفرود بسیار قابل قبول است و اگر با دقت به آن نگاه کنید متوجه می شوید که دارای ظاهری شبیه به نیسان پیکاپ است. این خودرو با توجه به امکانات رفاهی و رانندگی راحتی که دارد، بسیار مورد پسند خانواده های ایرانی قرار گرفته است.

مشخصات باتری نیسان رونیز : باتری فابریک ماشین نیسان رونیز، باتری ۷۰ آمپر در قالب پایه بلند D23 است. باتری ۷۰ آمپر باتری ای است که دارای میزان آمپر مناسب است که می تواند برق مورد نیاز ماشین را به راحتی تامین کند و دارای ابعادی است که می تواند به راحتی بر روی ماشین قرار گیرد.

نوع مناسب باتری ماشین نیسان رونیز، سیلد اسید است که دارای طول عمر حدود دو ونیم الی سه سال است که شما می توانید با نگهداری صحیح، طول عمر باتری ماشین خود را حفظ کنید.

باتری های سیلد اسید دارای درب مهر و موم شده به بدنه باتری هستند که باعث شده است تا نگهداری از این باتری ها آسان شود زیرا با این ساختار دیگر سطح الکترولیت باتری تغییر زیادی نمی کند و نیازی نیست به آن آب مقطر اضافه کنید.

کارخانه سپاهان باتری و صب باتری، باتری ماشین نیسان رونیز را در بهترین کیفیت در نوع سیلد اسید تولید می کند و شما می توانید با کیفیت ترین باتری را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

باتری ۷۰ آمپر سوزوکی ، باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۷۰ آمپر واریان صبا


تعویض باتری نیسان رونیز

تصور کنید در حال فرار از خانه هستید، دیر سر کار می روید. سوار ماشین می شوید و کلید را می چرخانید، فقط می شنوید … هیچی. ماشین روشن نمی شود.

باتری ماشین ممکن است در ناخوشایندترین زمان از کار بفتد. مردم به وسایل نقلیه خود تکیه می کنند و حتی مسائل به ظاهر جزئی می توانند مشکلات بزرگی را در روز شما ایجاد کنند. بنابراین چگونه می توانید از این مشکل جلوگیری کنید؟

اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که توجه کنید، زیرا باتری خودرو، مانند هر باتری دیگر، به مرور زمان محو می شود. عملکرد باید بین ۲-۳ سال طول بکشد و تغییر آن قبل از خرابی بهترین گزینه است.

در اینجا چند روش برای نگه داشتن باتری خودرو در حالت فوق العاده و استفاده صحیح آن آورده شده است:

در هنگام تعویض معمولی روغن آن را چک کنید: درخواست مکانیک برای آزمایش باتری هر بار که تعویض روتین روتین را انجام می دهید، راهی آسان برای اطمینان از این است که چقدر طول عمر آن است.

علائم را بشناسید: اگر هنگام توقف و چرخاندن خودرو چراغ های جلو روشن تر می شوید، نشانه خراب شدن باتری خودرو است. با توجه به Testing Autos، علائم دیگر این است که موتور استارت موتور را کندتر از حالت عادی می چرخاند، حتی اگر باتری آن کاملا شارژ شده باشد و چراغ های جلو هنگام روشن شدن موتور کم نور یا چشمک می زند .

آن را شارژ نگه دارید: اگر بیشتر سفرهای کوتاهی انجام می دهید، مانند رها کردن بچه ها در مدرسه یا انجام کارهای مختلف در اطراف شهر، باتری شما به اندازه زمانی که هر روز دورتر رانندگی می کنید دوام نخواهد آورد.

به گفته کارشناسان ماشین شما برای شارژ کامل به ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد . اگر به اتومبیل خود اجازه نمی دهید این کار را انجام دهد، باتری سریعتر به نقطه ای می رسد که دیگر نمی تواند شارژ نگه دارد.

نکته دیگر: هنگام خاموش شدن موتور چراغ ها و سیستم تهویه مطبوع خود را خاموش کنید و برای جلوگیری از خالی شدن باتری، هر گونه وسیله فن آوری را از برق بکشید. همچنین باتری ماشین شما روزانه در معرض گرد و غبار و آلودگی های زیادی قرار می گیرد. پاکسازی هرگونه علائم خوردگی یا کثیفی از پایانه ها و سیم های متصل شده باعث حفظ طول عمر آن می شود.

اکنون اگر متوجه شده اید که باتری خودروتان خراب شده است و می خواهید تعویض باتری نیسان رونیز انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری نیسان رونیز

قیمت باتری ماشین را کارخانه سازنده آن با توجه به هزینه های تولید باتری مشخص می کند و با توجه به این که هزینه تولید باتری در کارخانه های مختلف، متفاوت می باشد، قیمت باتری نیسان رونیز شما نیز در برند های گوناگون، متغیر است.

ممکن است یک کارخانه برای تولید باتری های خودرویی خود از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده کند و صفحات باتری را با تکنولوژی تولید جدید تولید کند و در مقابل، کارخانه دیگر، برای اینکه هزینه های تولید باتری را کم کند، از مواد اولیه نا مرغوب و تکنولوژی های قدیمی استفاده می کند. در نتیجه تولیدات این دو کارخانه، کارخانه اول، باتری با کفیت تولید می کند که طول عمر بالا و عملکرد عالی دارد و کارخانه دوم، باتری بی کیفیت با طول عمر کوتاه تولید می کنند.

شما می توانید باتری با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کند و خرید مقرون به صرفه انجام دهید و از باتری خودرو خود به مدت سه سال استفاده کنید و یا باتری بی کیفیت را با قیمت ارزان تهیه کنید تا هر بار که خواستید ماشین را روشن کنید دچار مشکل شوید و کمتر از یک سال ملزم به تعویض مجدد باتری شوید.

برای اطلاع از قیمت باتری نیسان رونیز خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری نیسان رونیز

باتری کار بسیار مهمی دارد. وظیفه تأمین نیروی الکتریکی لازم برای راه اندازی خودرو را بر عهده دارد. همچنین جایی است که برق اضافی ایجاد شده توسط دینام ذخیره می شود. در صورت از بین رفتن باتری، گیر کرده و قادر به کار با سایر لوازم جانبی برقی خودرو نخواهید بود. در حالی که بسیاری از اتومبیل ها و کامیون های امروزی دارای خاموش شدن خودکار نور هستند، روشن نگه داشتن چراغ ها همچنان یکی از مهمترین دلایلی است که باعث مرگ زودهنگام جنگنده ها می شود. چراغ های جلو به سرعت باتری را تخلیه می کنند و در نتیجه برای بازگشت به جاده نیاز به شروع پرش دارید.

اگر از باتری خودرو خود به درستی مراقبت نکرده اید و اکنون خراب شده است و می خواهید خرید باتری نیسان رونیز انجام دهید، می توانید از امداد رسان باتری که نماینده رسمی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری است خرید کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

مراحل خرید باتری از امداد رسان باتری :

ثبت سفارش باتری توسط مشتریان
ارسال باتری به صورت رایگان
نصب باتری به صورت رایگان توسط کارشناسان ماهر امداد رسان باتری
پرداخت وجه باتری توسط مشتری
فعال سازی گارانتی باتری توسط مشتری

تمام خدمات ما به صورت تمام وقت قابل ارائه است و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشتید تماس بگیرید.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری نیسان رونیز با قیمت مناسب

تست باتری نیسان رونیز

ارسال و نصب رایگان باتری نیسان رونیز

چگونه طول عمر باتری رونیز کاهش می یابد؟

طول عمر باتری رونیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. رایج‌ترین راه برای تخلیه باتری، روشن کردن وسایل الکترونیکی مانند چراغ‌های جلو بدون روشن کردن موتور خودرو است. در حالی که در زمان روشن بودن موتور خودرو، دینام انرژی الکتریکی مورد نیاز خودرو را تامین می کند، زمانی که موتور غیرفعال دارید و در حال استفاده از تجهیزات الکترونیکی خودرو هستید مستقیماً از باتری رونیز انرژی می گیرید و با این کار احتمالا زمان مناسب برای خرید باتری رونیز را به خود نزدیک تر می کنید.

هنگامی که ماشین روشن است، دینام ماشین برق تولید می کند و باتری نیسان رونیز شما را شارژ می کند، اما اگر ماشین روشن نیست و از وسایل الکترونیکی ماشین استفاده می کنید، فقط به باتری ماشین برای تامین انرژی تکیه می کنید. خوب است بدانید که باتری‌های خودرو به منظور تامین انرژی اولیه برای احتراق موتور خودرو طراحی شده اند. آنها برای تامین انرژی طولانی مدت برای وسایل الکترونیکی و سایر دستگاه ها ساخته نشده اند و در صورتی که اینگونه مورد استفاده قرار بگیرند به زودی نیاز به تعویض باتری رونیز پیدا خواهید کرد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا ۳۲۳ و باتری کپچر

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

ایراد در سیستم شارژ خودرو چه مشکلی را برای باتری رونیز ایجاد می کند؟

اگر سیستم شارژ شما به درستی کار نمی کند و به هر دلیلی دچار اختلال شده است، باتری رونیز شما حتی در هنگام رانندگی می تواند خالی شود. در اتومبیل ها چراغ ها، رادیو و سایر سیستم های خودرو در زمان روشن بودن موتور از دینام تغذیه می کند، در صورتی که در روند شارژ باتری رونیز مشکل وجود داشته باشد، ممکن است به مرور زمان با وجود رانندگی کافی، باتری شما دشارژ شود. مثلاً دینام ممکن است دارای بست های شل یا کشنده های فرسوده باشد که مانع از عملکرد صحیح آن می شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه از باتری رونیز خود نگهداری کنیم؟

اگر امکان پارک کردن وسیله نقلیه خود را در پارکینگ را دارید، این بهترین کاری است که می توانید برای حفظ طول عمر باتری رونیز خود انجام دهید. این یک گزینه در دسترس برای همه نیست، اما اگر بین پارک کردن در پارکینگ خود و پارک کردن در خیابان حق انتخابی دارید، پارکینگ را انتخاب کنید. باتری رونیز شما یکی از اجزای حیاتی وسیله نقلیه شماست، بنابراین با آن درست و مناسب رفتار کنید.  همانطور که سطح ضد یخ خود را به طور مرتب چک می کنید، باید باتری رونیز خود را به طور معمول توسط یک متخصص، به خصوص قبل از ورود به زمستان و در طول زمستان، بررسی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

اهمیت این موضوع که باتری نیسان رونیز را به موقع تعویض کنیم ، در چیست؟

داشتن باتری نیسان رونیز معیوب بر روی خودرو شایع ترین دلیلی است که ماشین شما روشن نمی شود و به ویژه این اتفاق پس از گذراندن یک تابستان طولانی و گرم و ورود به هوای سرد پاییزی، رایج است. دمای بالاتر فشار بیشتری به باتری شما وارد می‌کند و این باتری که فرسوده شده می‌تواند بلافاصله پس از پایان فصل دردسر ساز شود. اگر سوییچ را بچرخانید و مطلقاً هیچ اتفاقی نیفتد – بدون صدای کلیک  یا هر چیز دیگری، پس باتری شما دشارژ شده است. برای اینکه باتری ماشین خود را تعویض کنید، اگر در تهران هستید می توانید از کارشناسان امداد رسان در خواست کنید در محل حضور پیدا کرده و تعویض باتری را برای شما انجام دهند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب مزدا ۲

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها