باتری رنو ساندرو

خرید باتری ساندرو

خرید باتری مناسب ماشین ساندرو

باتری فابریک ماشین ساندرو STEPWAY ، باتری 60 آمپر در قالب L2  می باشد که توسط شرکت خودروسازی سایپا بر روی ماشین نصب می شود ، علاوه بر باتری 60 آمپر ، باتری 66 آمپر و 74 آمپر که هردو در قالب L3 تولید می شوند ، نیز برای ماشین ساندرو STEPWAY  مناسب می باشد . شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری مناسب ماشین ساندرو STEPWAY خود بکنید ، که این باتری ها در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه می شوند که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش ، نصب و ارسال رایگان می باشند .

باتری 60 آمپر سوزوکی ، باتری 66 آمپر اوربیتال پریمیوم ، باتری 74 آمپر واریان صبا باتری

شماره تماس جهت سفارش باتری :

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال مناسب ساندرو
فروش باتری پژو 207 با قیمت کارخانه
باتری سپاهان مناسب ساندرو

 

باتری ساندرو با قیمت مناسب

تعویض باتری ساندرو STEPWAY

باتری ساندرو با ارسال و نصب رایگان

علت تنوع قیمت بین باتری های مناسب ساندرو چیست؟

به طور کلی، خودروهای متفاوت به انواع مختلفی از باتری احتیاج دارند، زیرا نیازها و آپشن های الکترونیکی در آن ها منحصر به فرد است و باید بر اساس معیار های خاص برایشان باتری مناسب انتخاب کرد. بسیاری از اتومبیل های امروزیمثل رنو ساندرو شما، مملو از دستگاه های الکترونیکی هستند و دارای رایانه های قدرتمندی هستند که دائماً در حال کار هستند و انرژی را مصرف می کنند، حتی زمانی که خود خودرو خاموش و پارک شده است. یکی از دلایل تفاوت قیمت در بین باتری ها این است که باتری مناسب برای هر خودرو ابعاد و ویژگی های خاصی دارد که با خودرویی دیگر متفاوت است و به همین دلیل است که باتری ها قیمت های متفاوتی دارند. قیمت باتری مناسب ساندرو را می توانید از کارشناسان امداد رسان بپرسید و این اطمینان خاطر را داشته باشید که می توانید باتری مناسب را از بین محصولات شرکت با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری اف جی کروز و باتری پژو 206

97 24 85 77 – 021

 

آیا مشکل استارت نخوردن خودرو با تعویض باتری ساندرو حل می شود؟

بسیاری از مواقع، چراغ‌های جلو یا داشبورد در زمان خاموش بودن دینام به خوبی کار می‌کنند، اما وقتی می‌خواهید موتور خودرو را روشن کنید، باتری ساندرو قدرت کافی برای راه اندازی موتور را ندارد. در این شرایط باید بلافاصله باتری را به همراه سایر قسمت های سیستم شارژ تست کنید و در صورت نیاز اقدام به خرید باتری ساندرو کنید. اگر مشکل پس از خرید باتری ساندرو جدید و نصب آن بر روی خودرو، همچنان ادامه یابد، احتمال برق دزدی وجود دارد و باید بررسی شود. این کار نیاز به یک متخصص خبره دارد و هر کسی توانایی تشخیص منشاء اصلی برق دزدی ماشین را ندارد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سورنتو

97 24 85 77 – 021

 

چرا باید باتری ساندروخود را مرتباً تست و برسی کنیم؟

باتری ساندرو یکی از مهمترین قسمت های ماشین شما است. بدون آن، شما با خودرو جایی نخواهید رفت. در صورت عدم مراقبت مناسب از باتری ساندرو، سرانجام آسیب می بیند و ممکن است شما را با باتری خراب یا دشارژ سرگردان کند. موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث خرابی باتری ساندرو ی شما شود و بسیاری از آنها تدریجی هستند و به راحتی از کنترل شما خارج می شوند. بنابراین ، شما باید مرتباً باتری خود را چک کنید. اکثر سازندگان توصیه می کنند که حداقل دوبار در سال باتری خود را آزمایش کنید. در مناطقی که زمستان های سردی دارد، باید باتری خودرو را در اوایل پاییز و دوباره در اوایل بهار آزمایش کنید، زیرا هوای گرم و سرد شدید رایج ترین مواردی است که باعث می شود باتری خودرو شما فرسوده شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

چه اهمیتی دارد از باتری ساندرو در برابر گرما و سایر عوامل مخرب محافظت کنیم؟

باتری های خودرویی از چندین قطعه متفاوت تشکیل شده اند که برخی از آن ها با یکدیگر واکنش های شیمیایی انجام می دهند تا قدرتی را که برای چندین عملکرد داخل خودرو لازم است، تولید کنند. در حالی که مواد شیمیایی در ابتدا قوی هستند، اما در طول زمان با تولید برق و با گذر زمان رو به خرابی می روند. عوامل متعددی عامل مرگ باتری در خودرو ها هستند که به طور غیر مستقیم منجر به کاهش کارایی خودرو می شود، زیرا مسئول تامین برق مورد نیاز برای روشن کردن ماشین، باتری ساندرو است. تغییر دمای هوا تأثیر زیادی بر عملکرد باتری خودرو دارد. شرایط آب و هوایی شدید می تواند باعث شود صفحات سربی داخل باتری ساندرو شما خراب شده و از بین بروند، علت اهمیت نگهداری از باتری در برابر گرما نیز همین است.

باتری سایر خودرو ها : باتری هوندا سیویک

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments