باتری سراتو نیو فیس

خرید باتری سراتو نیو فیس

مشخصات باتری سراتو نیو فیس

باتری کیا سراتو را می توانید با ارسال و نصب رایگان درب منزل با تاریخ تولید جدید و قیمت مناسب از امداد باتری کهن تهیه کنید. باتری مناسب خودرو خود را با توجه نوع اتاقک خودرو، از بین باتری های 60 آمپر پایه بلند و باتری های 60 آمپر پایه کوتاه موجود در شرکت، تهیه کنید.

یک خودروی قرن بیست و یکمی است و به این ترتیب، بر اساس دی‌ ان‌ ای طراحی مدرن ساخته شده است. با این حال، در سال 2003، زمانی که نسل اول به بازار عرضه شد، بسیاری از علاقه مندان در مورد زیبایی ظاهری این خودرو تردید داشتند. سراتو شبیه یک سدان معمولی بود که وقتی از خیابان رد می شد هیچ آبرویی بر نمی داشت. کیا در مورد تغییر آن تصویر با فیس لیفت قاطعانه بود. در نتیجه، کیا سراتو R معرفی شد و طرفداران با این فکر که برند کره‌ای در حال برداشتن گام‌ های درست برای تغییر ظاهر بی‌نظیر بیرونی است، نفس راحتی کشیدند. نسل دوم بسیار بهتر بود و سدان و هاچ بک دارای ظاهری تهاجمی بودند. قسمت جلو و عقب برای نمایش ظاهری غالب تر اصلاح شده اند. دیری نگذشت که مردم عاشق کیا سراتو جدید شدند. این شرکت شاهد افزایش فروش به ویژه در بازارهای آسیایی بود. کیا در حال رقابت با شرکت هایی مانند تویوتا و هوندا بود. هر دوی این برندها خودروهایی مانند تویوتا کرولا و هوندا سیویک را در رقابت داشتند. بنابراین، برای شکست دادن آنها، کیا باید یک استراتژی هوشمندانه ارائه می کرد.

مشخصات باتری سراتو نیو فیس : باتری فابریک ماشین کیا سراتو نیو فیس، باتری 60 آمپر پایه کوتاه در قالب L2 است. این باتری دارای ابعاد مناسبی است که می تواند به راحتی در داخل سینی باتری این ماشین قرار بگیرد و برق مورد نیاز ماشین را فراهم سازد.

باتری فابریک ماشین کیا سراتو در کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری در برند های متفاوتی تولید می شود که همگی دارای سطح کیفیت بالایی هستند. باتری های خودرویی در این دو کارخانه در نوع سیلد اسید تولید می شود باتری های سیلد اسید دارای نگهداری آسان، سطح کیفیت بالا و عملکرد عالی هستند که طرفداران زیادی هم دارد.

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه اوربیتال سیلور

فروش باتری ال 90 با قیمت مصوب کارخانه

تعویض باتری کیا سراتو نیو فیس

باتری ماشین اهمیت بسیار زیادی دارد که شما باید با اتفاقات مربوط به باتری آشنا باشید.

اتصالات باتری شما شل یا خورده است.
پایانه های مثبت و منفی متصل به باتری شما گاهی اوقات ممکن است به مرور زمان شل شوند. این پایانه ها نیز ممکن است دچار خوردگی شوند. اگر پایانه های شما شل یا خورده شود، ممکن است در راه اندازی خودرو با مشکل مواجه شوید زیرا باتری شما نمی تواند به درستی نیروی خود را منتقل کند. حتی ممکن است در حین رانندگی از حرکت خارج شوید یا به قطعات الکترونیکی خودرو آسیب برسانید. شما می توانید با تمیز کردن منظم پایانه های باتری ماشین خود از مشکلات مربوط به خوردگی جلوگیری کنید.

بیرون به شدت گرم یا سرد است.
هوای یخبندان زمستانی و روزهای گرم تابستان ممکن است برای باتری وسیله نقلیه شما مشکل ایجاد کند. باتری های جدیدتر مقاومت بیشتری در برابر دمای شدید فصلی دارند. اما اگر باتری شما قدیمی تر است، سرما یا گرمای شدید می تواند عملکرد آن را ضعیف کند یا حتی باعث از بین رفتن کامل آن شود. اگر متوجه شدید که باتری شما برای مقابله با عناصر مشکل دارد، آن را بررسی کنید.

باتری در حین رانندگی شارژ نمی شود.
وقتی موتور را روشن می کنید، ماشین شما به باتری شما متکی است. اما وقتی وسیله نقلیه شما کار می کند، باتری شما به دینام متکی است تا به شارژدهی آن کمک کند. اگر دینام شما به درستی کار نمی کند، نمی تواند باتری شما را به طور موثر شارژ کند، که می تواند روشن کردن ماشین شما را حتی اگر فقط رانندگی می کردید دشوار کند.
اگر ماشین شما بعد از رانندگی روشن نمی شود، این احتمال وجود دارد که دینام شما باشد.

رانندگی کوتاه بیش از حد زیادی انجام می دهید.
چرخاندن موتور مقدار زیادی انرژی از باتری شما می گیرد، اما همانطور که قبلا ذکر شد، دینام باتری شما را در حین کارکردن موتور شارژ می کند. با این حال، اگر مرتباً درایوهای کوتاه می‌روید، دینام ممکن است زمان کافی برای شارژ مجدد باتری شما بین ایستگاه‌های پیت را نداشته باشد به خصوص اگر باتری قدیمی‌تری دارید. در دراز مدت، سفرهای کوتاه مکرر می تواند طول عمر باتری ماشین شما را کاهش دهد.

باتری شما قدیمی است.
هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست، از جمله باتری ماشین شما. در برخی موارد، باتری وسیله نقلیه شما می تواند تا پنج سال دوام بیاورد، اما این بستگی به محل زندگی و نحوه رانندگی شما دارد. دمای زیاد، سفرهای کوتاه مکرر و استفاده عمومی روزمره می تواند عمر باتری شما را به یک تا دو سال کاهش دهد. اگر باتری ماشین شما به سرعت از بین می رود، حتی پس از شروع سریع، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک باتری جدید داشته باشید.

اگر باتری خودروتان خراب شده است و می خواهید تعویض باتری کیا سراتو نیو فیس انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این کار را برایتان نجام دهند.

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال سراتو
باتری سوزوکی سراتو

قیمت باتری سراتو نیو فیس

قیمت باتری سراتو نیو فیس شما در سایت ما ثبت شده است، اما باید بدانید که قیمت های ثبت شده در سایت ما با احتساب دریافت باتری کهنه هم آمپر است به این معنا که اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود و شما ملزم به پرداخت وجه بیشتری می شوید.

دریافت باتری کهنه به این دلیل اهمیت دارد که توسط کارخانه بازیافت می شود و این بازیافت باتری باعث می شود که از آسیب باتری به محیط زیست و افزایش قیمت باتری جلوگیری کرد، زیرا باتری دارای پلاستیک مصنوعی فشرده شده و اسید خورنده است که می تواند با رها شدن باتری در محیط زیست به آن آسیب برساند.

همچنین باتری کهنه دارای مقداری فلز سرب است که می توان با بازیافت آن هزینه های تولید باتری را کاهش داد.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، تمام زیرساخت های لازم برای بازیافت باتری را فراهم ساخته اند تا بتوانند به صحیح ترین شکل باتری های کهنه را بازیافت کنند. این دو کارخانه برای اینکه مشتریان خود را برای تحویل باتری کهنه تشویق کنند، باتری های کهنه را از مشتریان خود خریداری کرده اند و هزینه آن را از قیمت باتری نو کم کرده اند.

برای اطلاع از قیمت باتری سراتو نیو فیس خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق را در اختیارتان قرار دهند.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری سراتو نیو فیس

باتری ماشین شما همان چیزی است که جریان الکتریکی را به وسیله نقلیه شما می رساند. این می تواند چندین نقش مختلف را ایفا کند، اما وظیفه اصلی آن تامین انرژی استارت، فعال کردن موتور خودرو است. این بدان معناست که مهم است که مراقب علائم ضعیف بودن باتری ماشین باشید. اگر شارژ باتری کم باشد، موتور پشتیبانی لازم برای تامین انرژی خودرو را نخواهد داشت، که می‌تواند باعث خرابی شود و شما را سرگردان کند. مراقب این پنج نشانه ضعیف بودن باتری ماشین باشید.

1. موتور کند استارت می زندباتری و موتور ماشین: اگر باتری خودرو سالم باشد، وقتی کلید را در استارت بزنید، موتور معمولاً خیلی سریع روشن می شود. اگر قدرت باتری در حال کاهش باشد، این می تواند بر سرعت روشن شدن موتور تأثیر بگذارد. به مدت زمان روشن شدن موتور پس از روشن کردن جرقه توجه کنید. اگر موتور خودرو بیش از حد معمول روشن شود، ممکن است باتری ضعیف مقصر باشد.

2. موتور روشن نمی شود: ممکن است زمانی فرا برسد که موتور خودروی شما به طور کامل از کار بیفتد و پس از روشن کردن اشتعال از استارت زدن خودداری کنید. در این موارد، معمولاً صدای میل لنگ بلندی را می شنوید که از زیر کاپوت بیرون می زند یا شاید فقط یک کلیک. احتراق را چند بار بچرخانید. اگر موتور در نهایت روشن شود، احتمالاً مشکل به دلیل استارت معیوب است . با این حال، اگر موتور پس از تلاش‌های مکرر روشن نشود، احتمالا باتری خودروی شما مرده است.

3. باتری به شدت پوشش داده شده یا خورده شده است: اگر موتور هنگام چرخاندن احتراق بی حال است، کاپوت را کنیدو نگاهی به باتری بیندازید. اگر متوجه خوردگی آبی یا یک لایه شفاف در بالای باتری شدید، این نشان دهنده این است که ممکن است قطعه اسید باتری نشت کند یا بخارهای اسیدی تولید کند. هر دوی این موقعیت ها در نهایت می توانند ولتاژ و کارایی باتری را کاهش دهند و از روشن شدن سریع موتور به همان سرعتی که باید جلوگیری کنند.

برای خرید باتری خودرو خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما باتری سفارش داده شما را در کمترین زمان به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی خودروتان نصب می کنند.

تمام خدمات امداد رسان باتری به صورت تمام وقت در سطح شهر تهران قابل ارائه است.

97 24 85 77 – 021

باتری سراتو نیو فیس با قیمت مناسب

تعویض باتری سراتو نیو فیس

ارسال و نصب رایگان باتری سراتو نیو فیس

چه عواملی بر طول عمر باتری سراتو موثر خواهند بود؟

علاوه بر دمای شدید منطقه، عوامل دیگری نیز وجود دارد که می تواند طول عمر ​​باتری سراتو را کاهش دهد مثلا لوازم جانبی متعدد وصل شده به خودرو شما می تواند از این عوامل باشد. گیرنده GPS، پخش کننده MP3، پخش کننده DVD، شارژ لپ تاپ و تلفن همراه و … همگی در صورتی که در زمان خاموش بودن خودرو نیز مورد استفاده قرار بگیرند، بر طول عمر باتری سراتو شما موثر خواهند بود.

لرزش ناشی از رانندگی در جاده های ناهموار می تواند به طرز چشمگیری طول عمر باتری سراتو شما را کاهش دهد. برای جلوگیری از این مورد می توانید بست های نگهدارنده ی باتری سراتو را کنترل کنید و هنگام رانندگی در جاده های ناهموار دقت و حوصله بیشتری را به خرج دهید. سفرهای مکرر کوتاه با ماشین یا رانندگی نکردن برای مدت طولانی هر دو به نحوی طول عمر باتری سراتو شما را کوتاه می کند. نحوه استفاده از ماشین بر طول عمر باتری سراتو  شما تأثیر می گذارد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پریوس و باتری رونیز

97 24 85 77 – 021

 

سولفاتاسیون باتری سراتو به چه صورت خود را نشان می دهد؟

سولفاتاسیون باعث بسیاری از خرابی های اولیه باتری سراتو می شود، اگر تا به حال باتری سراتو ای داشته اید که قبل از پایان عمر مورد انتظار آن، از بین رفته باشد، ممکن است سولفاتاسیون در این کشتار نقش داشته باشد. سولفاته شدن باتری سراتو به عنوان یکی از دلایل رایج خرابی زودهنگام باتری سیلد اسیدی به شمار می رود. حتی قبل از اینکه باتری سراتو شما کاملاً از بین برود، سولفاتاسیون به طرق مختلفی روی باتری سراتو شما تأثیر می گذارد و از خود نشانه ای بروز می دهد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ریو

97 24 85 77 – 021

 

در چه مواقعی باتری سراتو در راه اندازی موتور خودرو مشکل ایجاد می کند؟

در فصل زمستان اکثر رانندگان هر از گاهی برای روشن کردن وسایل نقلیه خود با مشکل مواجه می شوند. به این دلیل است که باتری های خودرو در دماهای سرد کارایی کمتری دارند. به همین خاطر است که باید یک باتری سراتو با ظرفیت مناسب و کافی را بر روی خودرو نصب کنید.

آیا می دانید چرا زمانی که کلید را در استارت می چرخانید صدای کلیک می شنوید؟ این صدا از استارت شما می آید. با باتری سراتو ضعیف، ممکن است وسیله نقلیه شما قدرت کافی برای شارژ استارت و راه اندازی موتور را نداشته باشد. با این حال، گاهی اوقات مشکل در راه اندازی ماشین شما می تواند به دلیل خود استارت باشد و ارتباطی با باتری سراتو شما باشد. اگر مطمئن نیستید، می‌توانید از یک متخصص بخواهید آزمایش سلامت باتری سراتو را برای شما انجام دهد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری رانا

97 24 85 77 – 021

 

ماندگاری باتری سراتو  بر روی خودرو تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد؟

عوامل زیادی می توانند بر مدت زمان ماندگاری باتری سراتو بر روی خودرو تأثیر بگذارند. شایع ترین مقصر دماهای گرم، سیستم شارژ معیوب و تجمع کثیفی و زنگ زدگی بر روی باتری است. در آب و هوای گرم، باتری ماشین ها مدت کوتاه تری دوام می آورند. این به این دلیل است که آنها در دماهای بالاتر از نظر شیمیایی فعال تر هستند و خطر آسیب به ساختار داخلی آن را افزایش می دهند. علاوه بر این، در دماهای گرم، مایع داخل باتری سراتو مرطوب یا همان باتری اسیدی، راحت تر تبخیر می شود و غلظت محلول الکترولیت درون باتری افزایش می یابد.

باتری سایر خودرو ها : باتری وانت پادرا

97 24 85 77 – 021

4.8 5 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سید
سید
1 سال قبل

سلام خسته نباشید ممنون بابت توضیحات کاملتون من تمام مطالبی که گفته بودید داخل سایتتون مطالعه کردم خیلی مفید و آموزنده بود فقط برای من یه سوال پیش اومد که هرچی تحقیق کردم سرچ کردم جواب سوالم رو نگرفتم این که گفتید باتری با تاریخ جدید باید خریداری بشه خوب اتفاق خوبیه اما این که چه جوری تاریخ تولید باتری رو تشخیص بدیم خیلی کار دشواری هست چون تا جایی که من اطلاع دارم و بررسی کردم روی باتری تاریخ تولید باطری ثبت نشده . من سراتو دارم و می خوام تعویض باتری سراتو انجام بدم اما روی باطری رو که دقت کردم متوجه نشدم که تاریخ تولید باطری سراتو من چه زمانی هست .می خوام برای خرید باتری جدید اطلاعات داشته باشم و بدونم چجوری میتونم تاریخ باطری ماشین و تشخیص بدم لطفاً راهنمایی کنید که همونطور که خودتون گفتید بتونیم خرید مطمئن انجام بدیم ممنون من منتظره مطالب و فیلم های آموزشی برای تشخیص تاریخ باطری ماشین هستم ممنون.

شادی
شادی
7 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم باتری فابریک سراتو که کارخانه بر روی این ماشین نصب میکنه چند آمپر و چند ولت است.
من میخوام خرید باتری سراتو انجام بدم اما نمیدونم چه باتری ای باید خریداری کنم ؟