باتری سوزوکی ویتارا

باتری سوزوکی ویتارا

مشخصات باتری سوزوکی ویتارا

مشخصات باتری سوزوکی ویتارا : باتری مناسب ماشین سوزوکی ویتارا که به صورت فابریک بر روی ماشین نصب می شود، باتری 60 آمپر است. باتری 60 آمپر در کارخانه های تولیدی باتری در دو قالب پایه کوتاه L2 و پایه بلند D23 تولید می شوند. علاوه بر باتری 60 آمپر ، باتری 70 آمپر نیز برای این ماشین مناسب می باشد. باتری 70 آمپر هم در دو قالب پایه کوتاه L3  و پایه بلند D26 تولید می شود.

با توجه به براکت باتری سوزوکی ویتارا ( جایگاه باتری داخل ماشین ) و اندازه آن، قالب باتری مورد نظر انتخاب می شود. ابعاد باتری 60 آمپر در قالب D23  و باتری 70 آمپر در قالب D26 برای ماشین سوزوکی ویتارا مناسب می باشد. این ماشین دارای آپشن های بسیاری است.

فیس لیفت ویتارا در پاکستان دارای سیستم اطلاعات سرگرمی 10.1 اینچی لمسی است که به محض ورود به خودرو توجه را به خود جلب می کند. یک سیستم کنترل آب و هوا بسیار جذاب وجود دارد. پس از تنظیم دمای مورد نظر، جریان هوا و خروجی ها به طور خودکار انتخاب و تنظیم می شوند تا دمای یکنواخت در کل کابین حفظ شود.

بسیاری از فضاهای ذخیره سازی مفید در نقاط مختلف خودرو وجود دارد. سقف Vitara جدید شامل دو صفحه شیشه ای است که هر دو می توانند به صورت کشویی باشند. علاوه بر این، برای خانواده های بزرگ و برای سفر، فضای کافی برای چمدان وجود دارد، دقیقاً 375 لیتر.

خوشه متر، فرمان شیب دار و تلسکوپی، تعویض دنده، کروز کنترل و برف پاک کن ها و چراغ های اتوماتیک از ویژگی های بارز خودرو هستند که می توانید از سوزوکی ویتارا جدید استفاده کنید.

باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری 70 آمپر پایه بلند اوربیتال پریمیوم

 

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری سوزوکی ویتارا

باتری ماشین عضو تاثیر گذار خودرو است و جزء با اهمیت ترین قطعات خودرو است که به اصطلاح روشن شدن ماشین خودرو در گرو این قطعه است. عملکرد باتری سوزوکی ویتارا به چند قطعه مانند دینام وابسته است، بنابراین باید به طور مداوم در بازه های زمانی مشخص از سالم بودن قطعات خودرو از جمله باتری و قطعات مرتبط با آن اطمینان حاصل نمایید.

ممکن است برای برخی افراد این اتفاق افتاده باشد که باتری ماشینشان خراب شده باشد و تعویض باتری انجام داده باشند و باتری نو بر روی ماشین نصب کنند اما بعد از گذشت مدت کوتاهی به عنوان مثال حدود یک هفته، دوباره دچار د شارژ شدن باتری سوزوکی ویتارا شوند، این اتفاق بسیار تعجب آور است اما دلیل آن نیز می تواند بسیار ساده باشد و به راحتی بتوان تشخیص داد که ایراد از کجا است.

این که باتری نو در زمان کوتاهی د شارژ شود، می تواند بر اثر قطعی اتصالات یا برق دزدی قطعات باشد. توضیح خواهیم داد که این دو چگونه قابل تشخیص اند.

اگر با این اتفاق مواجه شدید که باتری ماشینتان به سرعت خالی شد، با استفاده از یک مولتی متر می توانید برق دزدی را تشخیص دهید. این تست برق دزدی را ارشناسان ما در صورت خرید باتری سوزوکی ویتارا برای شما به صورت رایگان انجام می دهند.

دلیل بعدی افزایش سرعت د شارژ باتری قطعی اتصالات بود، شما می توانید با چک کردن سیم هایی که از دینام به باتری سوزوکی ویتارا رفته است متوجه این موضوع بشوید. اگر سیمی قطع شده باشد، باتری توسط دینام شارژ نمی شود.

شما با دانستن این موارد گفته شده می توانید از خرابی هایی که به وسیله د شارژ باتری پیش می آید جلوگیری کنید.

با توجه به نکات گفته شده، حواستان به علائم خرابی باتری ویتارا باشد تا در زمان مناسب، اقدام به تعویض باتری سوزوکی ویتارا خود بکنید.

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری سوزوکی ویتارا

رانندگی با آرامش و ایمن به راحتی بدست نمی آید و برای بدست آوردن آن باید هزینه هایی پرداخت کرد. اگر می خواهید به هنگام مسافرت با خانواده خود و به هنگام لذت بردن از رانندگی دچار اتفاق نا خوشایندی نشوید، باید قبل از سفر از سالم بودن خودرو و قطعات آن مطمئن شوید و در صورت وجود ایراد و مشکل، آن را حل کنید که این کار معمولا هزینه دارد.

باتری می تواند یکی از این موارد باشد که برای رفع مشکلات و تعویض آن باید هزینه پرداخت کرد. قیمت باتری خودرویی توسط کارخانه سازنده آن مشخص می شود که بستگی به تکنولوژی ساخت، کیفیت و مقدار آمپر باتری دارد. ضمانت باتری نیز، از مواردی است که بر روی قیمت باتری سوزوکی ویتارا تاثیر گذار است.

برند باتری های کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری برای باتری های تولیدی خود مزایایی قرار داده اند و در کنار این مزایا قیمت مناسب هم در نظر گرفته اند. این مزایا شامل ارسال و نصب رایگان، گارانتی های مدت دار، تست باتری و تست دینام است که فقط در نمایندگی های این دو کارخانه قابل ارائه می باشد.

ارسال رایگان باتری سوزوکی ویتارا به تمام نقاط شهر تهران مانند افسریه، سعادت آباد، درکه و .. امکان پذیر است.

مشخصات باتری سایر خودرو ها: باتری مزدا 3

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری سوزوکی ویتارا با تاریخ جدید

باتری ماشین حتما باید از نمایندگی های معتبر تهیه شود زیرا از اهمیت زیادی برخوردار است. با خرید از نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری خیال خود را راحت کنید که باتری با کیفیت و با ضمانت خریداری کرده اید.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری هایی با کیفیت، با ضمانت و قیمت مناسب به بازار عرضه می کنند و از معتبر ترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه هستند.

خرید باتری سوزوکی ویتارا با تاریخ جدید فقط از نمایندگی ها امکان پذیر است. شما نیز برای تهیه باتری خودرو خود حتما از نمایندگی ها اقدام به خرید کنید تا بتوانید باتری با تاریخ جدید تهیه کنید زیرا تاریخ تولید باتری بسیار پر اهمیت است زیرا اگر از تاریخ تولید باتری زمان زیادی گذشته باشد، این موضوع را می رساند که باتری فرسوده است زیرا باتری سوزوکی ویتارا حتی اگر بر روی ماشین نصب نباشد به دلیل این که درونش واکنش های شیمیایی رخ می دهد در طولانی مدت دچار فرسودگی می شود.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری سوزوکی ویتارا

تست باتری سوزوکی ویتارا

ارسال و نصب رایگان باتری ویتارا

سوالات متداول مشتریان محترم

چه چیزی باتری ماشین را خالی می کند؟

مشکلات کابل باتری: برق چگونه از دینام به باتری سوزوکی ویتارا می رسد؟ از طریق کابل باتری. اگر کابل های مورد نظر آسیب دیده، خورده یا شل شده باشند، برای انجام کار به سختی تحت فشار قرار می گیرند. شل بودن کابل‌های باتری سوزوکی ویتارا، راه‌اندازی موتور را دشوار می‌کند، زیرا خودرو در تلاش برای انتقال موثر جریان الکتریکی است. کابل ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید اتصالات باتری شما محکم است و عاری از خاک یا خوردگی است. لکه های جزئی را می توان با یک پارچه نرم پاک کرد یا با مسواک پاک کرد. همچنین اگر سولفاته بر روی سرباتری ها مشاهده کردید، می توانید با مقداری آب جوش، آن را از بین ببرید.
با توجه به نکات گفته شده، هرگز از بررسی های پی در ی غافل نشوید، زیرا با این کار می توانید از بروز خطرات و مشکلات یزرگ تر جلوگیری کنید.

97 24 85 77 – 021

 

تعویض باتری سوزوکی ویتارا چرا حائز اهمیت است؟

وقتی در حال خرید یک ماشین جدید هستید، به کدام ویژگی ها بیشتر توجه می کنید؟ بسیاری از ما یک خودرو را بر اساس ظرفیت موتور، مصرف سوخت، اندازه یا سطح راحتی که ارائه می دهد قضاوت می کنیم. تعداد کمی از ما به باتری سوزوکی ویتارا خود توجه می کنیم. باتری سوزوکی ویتارا به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های وسیله نقلیه مدرن شما، طیف وسیعی از وظایف و دستگاه‌ها را مدیریت می‌کند. از راه‌اندازی موتور گرفته تا تامین انرژی رایانه‌ داخل خودرو و تجهیزات الکترونیکی در صورت غیر فعال بودن دینام، با کمک باتری سوزوکی ویتارا انجام می شود.

علاوه بر تعویض روغن، تعویض فیلتر هوا و سایر کارهای خدماتی عمومی، مراقبت از باتری سوزوکی ویتارا یکی از موثرترین راه ها برای اطمینان از کارکرد روان و بدون مشکل خودرو است. باتری‌های خالی یا آسیب‌دیده یکی از دلایل اصلی تماس‌های امداد جاده‌ای هستند و خرابی‌های زیادی به دلیل باتری‌هایی رخ می‌دهد که برای کاری که انجام می‌دهند خیلی قدیمی هستند، بنابراین دقت کنید تا در صورت نیاز به تعویض باتری سوزوکی ویتارا قبل از این که دیر شود این کار را انجام دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پاترول و باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

باتری سوزوکی ویتارا و سیستم شارژ خودرو چه وابستگی به یکدیگر دارند؟

یک باتری سوزوکی ویتارا در درجه اول در فرآیند راه اندازی موتور خودرو نقش دارد، جایی که به انتقال جریان اولیه برای به حرکت درآوردن خودرو کمک می کند. از اینجا به بعد، خودرو ممکن است برای تامین انرژی به باتری متکی باشد یا نباشد، اما زمانی که در حرکت نیست از آن به عنوان منبع انرژی استفاده میکند. در هر صورت، برق مصرف شده توسط وسیله نقلیه از طریق دینام به باتری سوزوکی ویتارا بازگردانده می شود تا آن را شارژ و آماده استفاده نگه دارد. دینام، برق باتری را تامین می کند و واکنش شیمیایی آن را معکوس می کند و از این طریق باتری ویتارا را شارژ می کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیبا

97 24 85 77 – 021

 

اجزاء تشکیل دهنده ی باتری سوزوکی ویتارا چیست و عملکرد آن چگونه است؟

باتری خودروها با انرژی شیمیایی و الکتریکی کار می کنند. یک مدار الکتریکی یا همان دینام از بیرون به باتری متصل است که باتری سوزوکی ویتارا را شارژ می کند و به الکترون ها اجازه جریان می دهد. همچنین مواد شیمیایی درون باتری سوزوکی ویتارا وجود دارد که با یکدیگر و الکترون‌ها واکنش‌های شیمیایی ایجاد می‌کنند. الکترون ها به عنوان ذره زیر اتمی عمل می کنند که باتری سوزوکی ویتارا را فعال می کند و به آن اجازه می دهد موتور خودرو را روشن کند. صفحات سربی باتری و یک محلول شیمیایی که صفحات در آن قرار می گیرند اجزائ تشکیل دهنده ی باتری سوزوکی ویتارا شما هستند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آریزو 6

97 24 85 77 – 021

 

در چه شرایطی باتری سوزوکی ویتارا از روشن شدن خودرو جلوگیری می کند؟

باتری سوزوکی ویتارا برای همیشه دوام نمی آورد. بسته به آب و هوا و شرایط رانندگی، انتظار داشته باشید باتری خود را هر سه تا چهار سال یکبار تعویض کنید. اتصال کوتاه داخلی یا سلول معیوب از روشن شدن باتری جلوگیری می کند و تنها راه حل این مشکل داشتن باتری نو است.

به وضعیت پایانه های باتری خود توجه کنید. اگر اتصالات ترمینال خورده یا شل شده باشند، خودروی شما حتی با یک شوک الکتریکی قوی نیز روشن نمی شود. برداشتن انتهای کابل و تمیز کردن خوردگی با آب جوش و دوباره سفت کردن پیچ ها، باید برق کامل را به ماشین شما بازگرداند. در غیر این صورت باید از کارشناسان مربوطه درخواست راهنمایی کنید.

 

ارسال و نصب باتری در تمامی محله های تهران از جمله دارآباد ، تهران نو و قلهک به صورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری هایما S5

97 24 85 77 – 021

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شمشکی
شمشکی
1 سال قبل

وقت بخیر خسته نباشید. من ماشین سوزوکی ویتارا دارم. چند روز پیش ماشین کنار جاده موند روشن نشد یه بنده خدایی کمک کرد با باتری به باتری کردن به زور ماشین من روشن شد. دیگه از اون به بعد ماشین خوب روشن شد تا امروز. امروز دیگه باتری به باتری هم انجام دادم چون مطمئن بودم که عمر باتری تموم شده. برای همین می خوام خرید باتری سوزوکی ویتارا انجام بدم اما نمی دونم باید چه باتری ای با چه آمپر و برندی بخرم که جواب ماشین و بده. دیدم سایت شما اکثر برند ها رو داره گفتم کامنت بزارم ازتون بخوام برای تعویض باتری سوزوکی ویتارا و انتخاب باتری مناسب این ماشین از شما کمک بگیرم. خیلی ممنون