باتری سوناتا YF

باتری هیوندا سوناتا

مشخصات باتری سوناتا

سوناتا جدید که قصد دارد بازار سدان های سایز متوسط ​​جهان را با طراحی جسورانه، احساسی، تکنولوژی روز و کیفیت ساخت برتر متزلزل کند، یک تجربه رانندگی استثنایی خواهد بود. بر اساس مفهوم بصری ترکیب زیبایی ذاتی طبیعت با روح همیشه در حال سفر، محصول نهایی نوآوری خودرو در ارتفاع عملکردی خود است و بهترین و پیچیده است. زبان طراحی منحصر به فرد سوناتا کاملاً حس میل و جذابیت را در بین همه نسل رانندگان ایجاد می کند. سوناتا برای برآورده ساختن سخت ترین الزامات ایمنی و تصادف خودرو، از فولاد فوق العاده قوی با مهر و موم گرم استفاده می کند و دارای شش کیسه هوا استاندارد است. علاوه بر این، ایمنی با برنامه پایداری الکترونیکی از جمله عملکردهای کمکی کنترل از راه دور و سیستم کمک ترمز ارتقا یافته است. هیوندای سوناتا 2012 به صورت استاندارد با موتور چهار سیلندر عرضه می شود و رانندگان آزمایشی نوشتند که از قدرت کافی برای عبور در بزرگراه برخوردار است.

مشخصات باتری سوناتا : باتری فابریک ماشین هیوندا سوناتا YF که توسط کارخانه خودرو سازی هیوندا بر روی این ماشین نصب می شود، باتری 70 آمپر پایه بلند در قالب D26 است. این باتری در نوع سیلد اسید با تکنولوژی تولید به روز صفحات، می تواند بهترین گزینه برای باتری ماشین سوناتا شما باشد. باتری های سیلد اسید با توجه به ساختاری که دارند، دارای طول عمر مفید حدود دو الی سه سال هستند که این مقدار زمان، کاملا مطابق استاندارد های جهانی است.

در حال حاضر با کیفیت ترین باتری های خودرویی در کشور ایران و خاورمیانه، در کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری تولید می شوند که جزء پرفروش ترین باتری های موجود در بازار فروش باتری هستند و به دلیل سطح کیفیت بالایی که دارند، طرفداران بسیار زیادی نیز دارند.

 

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 70 آمپر واریان صبا

97 24 85 77 – 021

خرید باتری ام وی ام x33 سپاهان باتری

تعویض باتری سوناتا YF

تامین انرژی برای راه اندازی موتور و ذخیره انرژی، از وظایف باتری برای ایجاد قدرت کافی برای راه اندازی موتور است. اسید و مواد صفحه (سرب و دی اکسید سرب) به ترتیب خاصی برای ایجاد بارهای مثبت و منفی و همچنین مواد جانبی تولید می کنند. این اجزا یک واکنش شیمیایی ایجاد می کنند که الکترون یا الکتریسیته تولید می کند که از باتری خارج می شود و ماشین شما را راه اندازی می کند.

حقیقت جالب: اگر تا به حال از شارژر اتومبیل برای شارژ مجدد باتری ضعیف اتومبیل خود استفاده کرده اید، دلیل کارکرد آن این است که این ترتیب رویدادها برگشت پذیر است. شارژر می تواند انرژی را به باتری خودرو شما برگرداند.

باتری های استاندارد 12 ولت اتومبیل دارای قدرت متفاوتی هستند. رتبه CCA (یا آمپرهای خنک کننده سرد) نشان می دهد که باتری چقدر می تواند موتور را در سرما روشن کند. بسته به نوع باتری شما و آب و هوایی که در آن زندگی می کنید، ممکن است مقدار لازم از باتری را برای چرخاندن موتور اتومبیل خود داشته باشید یا نداشته باشید.
بسیاری از مردم فکر می کنند “آمپر بیشتر بهتر است”، بنابراین به طور خودکار فرض می کنند که باتری با CCA بالاتر باتری مناسب است. CCA مناسب برای وسیله نقلیه شما تا حد زیادی به آب و هوایی که در آن زندگی می کنید بستگی دارد. CCA بالا برای آب و هوای سردتر که در آن موتورها ممکن است سخت تر شروع به کار کنند عالی است. باتری هایی با CCA بالاتر دارای صفحات بیشتری بوده و محلول بیشتری به آن اضافه شده است.

اگر باتری خودرو شما به پایان عمر خود رسیده است و نیاز به جایگزین دارد، می توانید برای تعویض باتری سوناتا YF خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال هیوندا سوناتا
باتری سوزوکی مناسب سوناتا YF

قیمت باتری هیوندا سوناتا

گارانتی یکی از اصل های مهم برای بررسی قیمت باتری خودرویی است. اگر می خواهید قیمت چند باتری با آمپر یکسان را با یک دیر مقایسه کنید، ابتدا گارانتی هارا بررسی کنید، باتری های بدون گارانتی معمولا دارای قیمت کمتری هستند زیرا اکثر باتری های بدون کیفیت، گارانتی ندارند. بنابراین طبیعی است یک باتری بی کیفیت دارای قیمت پایین پایین باشد زیرا گارانتی و خدمات پس از فروش رایگان نیز ندارد. اما باتری ای که کیفیت بالایی دارد، توسط نمایندگان و کارخانه سازنده گارانتی می شود و این اطمینان را به شما می دهد که باتری از سطح کیفیت بالایی برخوردار است که ارزش گارانتی شدن را دارد.

کارخانه صبا باتری و سپاهان باتری، از کیفیت باتری های خود مطمئن هستند برای دادن این اطمینان به مشتریان خود، برای باتری های خودرویی گارانتی تعویض قرار داده اند، به این معنا که اگر باتری در مدت زمان اعتبار گارانتی به مشکل بر بخورد و نیاز به تعویض داشته باشد، باتری نو را بدون درافت هزینه باتری نو، بر روی خودرو شما جایگزین باتری قبلی می کنند.

برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق باتری هیوندا سوناتا خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. تیم کارشناسی ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.


خرید باتری سوناتا

برای خرید باتری سوناتا خود می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

شرکت امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی رسمی و برتر کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب ماشین شما را به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی ماشینتان نصب می کنند.

تمامی باتری ها توسط کارخانه و شرکت امداد رسان گارانتی می شوند و شما می توانید پس از خرید و نصب باتری، گارانتی باتری را فعال کنید.

97 24 85 77 – 021

باتری سوناتا با قیمت مناسب

تعویض باتری سوناتا YF

ارسال و نصب رایگان باتری سوناتا

برق دزدی و خود تخلیه چه تاثیری بر باتری سوناتا دارد؟

بسیار مهم است که باتری سوناتا ی سیلد اسیدی خودرو همیشه به طور کامل شارژ نگه داشته شود تا از آسیب رسیدن به باتری جلوگیری شود. صرف نظر از نام تجاری، تمام باتری های سیلد  اسیدی بر روز خودرو به طور طبیعی با گذشت زمان شارژ خود را از دست می دهند، چیزی که خود تخلیه نامیده می شود.

مهم است که به خاطر داشته باشید که وجود برق دزدی در خودرو سرعت تخلیه باتری سوناتا را افزایش می دهد، بنابراین اگر قرار است وسیله نقلیه شما بیش از یک هفته بدون استفاده بماند، توصیه می شود یک شارژر مناسب را به باتری سواناتا خود وصل کنید تا باتری را در شرایط مناسب نگه دارید.

وقتی ماشین کار نمی کند، وسایل برقی مستقیماً از باتری سوناتا انرژی می گیرند. پس از خاموش کردن خودرو هر وسیله ای را که به درگاه شارژ وصل شده است، از برق بکشید و تا زمانی که ماشین را دوباره روشن نکنید هیچ چیزی را به برق وصل نکنید، چرا که این می تواند برق باتری را تخلیه کند و منجر به از بین رفتن باتری سوناتا ی شما شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ES 250 و باتری ساندرو

97 24 85 77 – 021

 

چه زمانی ممکن است با وجود فعالیت دینام انرژی باتری سوناتا مورد استفاده قرار بگیرد؟

در برخی موارد، دینام شما ممکن است نتواند برق کافی برای راه اندازی تمام لوازم جانبی شما را تامین کند. به عنوان مثال، اگر تهویه ، برف پاک کن ها، چراغ های جلو، رادیو و سایر لوازم جانبی خود را در هنگام توقف در پشت چراغ قرمز روشن بگذارید، ممکن است باری بیشتر از توان دینام شما ایجاد کنید و وقتی این اتفاق می‌افتد، نیروی ذخیره‌شده در باتری سوناتا شما مورد استفاده قرار می گیرد. در این شرایط باتری سوناتا انرژی بیشتر از حد معمول از دست می دهد و طبیعتاً نیاز به شارژ بیشتر توسط دینام دارد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

اهمیت کامل بودن شارژ باتری سوناتا در چیست؟

هیچوقت این اتفاق که به خاطر خرابی باتری سوناتا در راه بمانید برای شما خوشایند نخواهد بود! بنابراین سعی کنید همیشه میزان شارژ باتری سوناتا خود را تحت کنترل قرار دهید تا از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید. خرابی یا شل بودن اتصالات باتری سوناتا می تواند باعث ایجاد اختلال در روند شارژ شدن باتری شده و در نهایت منجر به خرابی باتری سوناتا شما شود. باتری را بررسی کنید، از نزدیک به قطب ها، کابل ها و اتصالات باتری نگاه کنید. ابتدا مطمئن شوید که کابل ها به طور ایمن وصل شده اند، در صورت کشف کابل های شل، احتمالاً منبع مشکل خود را یافته اید.

باتری سایر خودرو ها : باتری موهاوی

97 24 85 77 – 021

 

طول عمر باتری سوناتا محدود است؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که طول عمر ​​باتری سوناتا چقدر است؟ در شرایط عادی رانندگی، تنها بین 2 تا 4 سال طول می کشد تا باتری های خودرو فرسوده و ناکارآمد شوند و شما نیاز به خرید باتری جدید پیدا کنید. یک باتری می تواند تقریباً در مدت 4 سال غیرقابل اعتماد باشد، چرا که طول عمر مفید خود را طی کرده و بازنشسته شده است. آیا می دانستید باتری سوناتا شبیه باتری موبایل است؟ با هر بار شارژ، طول عمر باتری خودرو شما مثل طول عمر باتری موبایلتان کاهش پیدا می کند. هنگام رانندگی، دینام دائماً باتری را شارژ می کند و در نتیجه طبق روال طبیعی، طول عمر باتری را کاهش می دهد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری رانا

97 24 85 77 – 021

 

تمایل دارید از باتری سوناتا خود نهایت استفاده مفید را داشته باشید؟ به این نکته توجه کنید :

تخلیه عمیق، گرما، لرزش، شارژ سریع و شارژ بیش از حد، همگی روند پیری را در باتری سوناتا شما تسریع می کنند. تقریباً 50 درصد از خرابی‌های زودرس باتری خودرو به دلیل از دست دادن آب، به دلیل عدم نگهداری، تبخیر ناشی از گرمای زیاد زیر کاپوت یا شارژ بیش از حد است. وجود شارژ کم در باتری سوناتا به صورت دائمی که باعث سولفاته شدن می شود نیز باعث خرابی های زودرس می شود. بنابراین برای این که بتوانید از نهایت طول عمر مفید باتری خود استفاده کنید، لازم است باتری سوناتا را در شرایط مناسب و نرمال نگهداری کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری توسان

97 24 85 77 – 021

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اردبیلی
اردبیلی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من ماشین هیوندا سوناتا دارم که چند روز یک بار موتور ماشین و چک میکنم که خرابی نداشته باشه امروز که بعد دو هفته این کارو انجام دادم متوجه شدم که روی باتری هیوندا سوناتا من در اصل کنار در های باتری یه مایع حالت روغنی ریخته شده میخوام بدونم این مایع از خود باتری هیوندا سوناتا تولید و ترشح شده یا از جای دیگه ای ریخته شده اونحا. ولی خب باتری خیلی خوب کار میکنه و مشکلی هم ندارم . باتری ۷۰ آمپر واریان صبا باتری نصب هست. چکار باید بکنم الان ؟ خواهشا جواب کامنت من و بدید چون تلفنی که هیچکس جواب نمیده حداقل تو کامنت جواب بدید . مچکرم

Sadeqi
Sadeqi
11 ماه قبل

وقتتون بخیر یه سوالی دارم که داخل هر سایت کامنت میذارم جواب منو نمیده من می خوام تعویض باتری هیوندا سوناتا وای اف انجام بدم اما نمیخوام از باتری ۷۰ آمپر سوزوکی استفاده کنم میخواستم بدونم که چه باتری هایی و چه آمپر و برندهای میشه روی ماشین هیوندا سوناتا مدل وای اف نصب کرد خیلی وقته دنبال جواب این سوال هستم و اگر شما جواب من رو بدید از سایت خودتون خرید باتری هیوندا سوناتا رو انجام میدم چون که فقط سایت شما بود که همه باتری ها رو در تمامی برند ها داخل سایت قرار دادید پس ممنون میشم که منو راهنمایی کنید تا کار من هم انجام بشه و بتونم از ماشین استفاده کنم ممنون