باتری ماشین شاهین

باتری ماشین شاهین

خرید اینترنتی باتری مناسب ماشین شاهین

باتری فابریک ماشین شاهین ، باتری 60 آمپر کوتاه در قالب L2  می باشد که توسط شرکت خودروسازی سایپا بر روی ماشین نصب می شود . شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری مناسب ماشین شاهین خود بکنید ، که این باتری در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه می شود که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش ، نصب و ارسال رایگان می باشند .

آمپر مناسب باتری شاهین با تاریخ روز

منظور از تاریخ روز این است که به هنگام خرید باتری دقت داشته باشید که از تاریخ تولید آن مدت زیادی نگذشته باشد ، زیرا باتری اگر مدت زیادی در انبار یه شکل ساکن مانده باشد ، طی واکنش های شیمیایی ای که در باتری رخ می دهد فرسوده می شود و از طول عمر مفید آن کاسته می شود .

 

باتری 60 آمپر واریان صبا باتری

 

باتری شاهین با قیمت مناسب

تعویض باتری شاهین

باتری شاهین با ارسال و نصب رایگان

عملکرد باتری شاهین چگونه است و تحت تاثیر چه عواملی است؟

باتری خودروی شما یک دستگاه الکتروشیمیایی است که از الکترودهایی ساخته شده است که بار الکتریکی را ذخیره می کند. محلول الکترولیتی از اجزائ باتری است که در آن واکنش های شیمیایی درون جعبه باتری شاهین انجام می شود. الکترودهای مثبت و منفی هر دو در باتری گنجانده شده اند. واکنش شیمیایی که در باتری اتفاق می افتد منجر به تولید برقی می شود که برای روشن کردن ماشین شما، راه اندازی رادیو و چراغ ها و عملکرد شیشه های برقی و سایر لوازم جانبی در زمان خاموش بودن دینام استفاده می شود.

گرما می تواند فعالیت شیمیایی درون باتری شاهین را تسریع کند، به همین دلیل است که توصیه می شود باتری خودرو در دمای مناسب نگهداری شود. اگر باتری شاهین را بیش از حد گرم کنید خوردگی داخلی رخ می دهد که باعث آسیب غیرقابل برگشت و کاهش طول عمر باتری می شود. گرما همچنین می تواند باعث تبخیرآب مایعات باتری شود که می تواند به ساختار داخلی باتری نیز آسیب برساند.

 

باتری سایر خودرو ها :  باتری لیفان 820

97 24 85 77 – 021

 

 سبک رانندگی چگونه بر باتری شاهین تاثیر می گذارد؟

سبک رانندگی می تواند بر عملکرد باتری شاهین شما تأثیر بگذارد. استارت زدن خودرو به برق عظیمی نیاز دارد، بنابراین بعد از راه اندازی خودرو سیستم شارژ باید وارد عمل شود تا باتری شاهین را دوباره پر کند. این بدان معناست که اگر رفت و آمد کوتاهی با خودرو داشته باشید، باتری هرگز به طور کامل شارژ نمی شود. این حالت ثابت کم شارژ منجر به لایه بندی اسیدی باتری شاهین شما می شود. نیمه بالایی محلول یک اسید سبک است، در حالی که قسمت پایین یک اسید سنگین است. صفحات مجاور لایه اسید سبک شروع به خوردگی می کند و محلول اسید سنگین با درگیری بیشتر با صفحات سربی مجاور و فشار آوردن به آن ها،  شروع به جبران نیازهای الکتریکی خودرو می کند. نتیجه عمر کوتاه‌تر باتری شاهین است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کپچر

97 24 85 77 – 021

 

اهمیت بالای باتری شاهین در خودرو چه علتی دارد؟

بسیاری از قطعات مکانیکی و الکتریکی وجود دارند که برای کارکردن خودرو شما بسیار مهم هستند. یکی از آن مولفه‌های کلیدی و کم ارزش‌گذاری شده، باتری شاهین شما است. یک باتری کاربردی از تجهیزات بسیار مهمی است که کمک می کند بتوانید ماشین خود را فعال نگه دارید. بدون باتری مناسب برای خودرو ، شما هرگز نمی توانید وسیله نقلیه خود را راه اندازی  کنید.

وظیفه اصلی باتری تامین نیروی الکتریکی لازم برای راه اندازی خودرو است. باتری شاهین شما همچنین انرژی لازم برای اجزای دیگر مانند چراغ ها، بوق، برف پاک کن ها و سیستم کنترل آب و هوا را برای زمانی که موتور غیر فعال است، تامین می کند.

وقتی باتری شاهین پیر می شود، شروع به فرسوده شدن می کند و نیاز به تعویض پیدا خواهید کرد، اما وقتی باتری ماشین شما در صورتی که جوان است بارها و بارها دشارژ می شود، ممکن است یک مشکل اساسی وجود داشته باشد و چیز دیگری باعث از بین رفتن سریع باتری شاهین شود. قبل از اینکه در جایی گیر بیفتید و نیاز به تعویض اضطراری باتری داشته باشید، باید باتری خود را تست کرده و به آن رسیدگی کنید.

 

ارسال و نصب باتری شاهین در نارمک ، یوسف آباد و یافت آباد به صورت رایگان انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب سانتافه

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments