باتری نیسان قشقایی

خرید باتری قشقایی

مشخصات باتری نیسان قشقایی

در سال 2007، نیسان با اولین نسل قشقایی بازار را شگفت زده کرد. این وسیله نقلیه انقلابی برای خودروساز ژاپنی بود که SUV کامپکت را به عنوان جایگزینی برای واگن های کامپکت عرضه کرد. به لطف تجربه نیسان در خودروهای 4×4، قشقایی به سرعت به یکی از پرفروش ترین خودروهای بخش خود تبدیل شد و ثابت کرد که شریک قابل اعتماد برای مشتریان خود است. مدل 2021 بر روی پلت فرم CMF-C Alliance ساخته شده است که با نیسان روگ و میتسوبیشی اوتلندر مشترک است. جلوپنجره جلو با تریم کرومی شکل V بزرگتر ویژگی بارزی برای برند نیسان بود. با نسل چهارم، قشقایی امضای نور متفاوتی با چراغ های LED در بالا و سپس چراغ های باریک LED در زیر نشان داد. ظاهر جسورانه آن بیان واضحی برای این خودروی موفق بود که در نسل های قبلی خود در بیش از سه میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شد.

مشخصات باتری نیسان قشقایی : باتری مناسب یک خودرو بر اساس دو اصل انتخاب می شود، ابعاد باتری و میزان آمپر باتری. ابعاد باتری باید متناسب با ابعاد سینی باتری موجود در ماشین باشد تا بتواند به درستی در آن قرار گیرد. میزان آمپر باتری نیز باید به گونه ای باشد که بتواند برق مورد نیاز ماشین را فراهم سازد. باتری 60 آمپر پایه بلند در قالب D23، باتری مناسب ماشین نیسان قشقایی است زیرا دارای ابعاد و میزان آمپر مناسب این ماشین است.

در رابطه با نوع باتری مناسب خودروتان اگر بخواهید بدانید، می توان گفت که دو نوع باتری در حال حاضر در بازار موجود است که رایج ترین آن ها، باتری سیلد اسید است که به دلیل میزان طول عمر مفید سه ساله و نگهداری آسانی که دارند، توانسته اند طرفداران زیادی را جذب خود کنند.

 

باتری 60 آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری 60 آمپر پایه بلند اوربیتال سیلور، باتری 60 آمپر واریان صبا


تعویض باتری نیسان قشقایی

باتری ماشین از اجزای مختلفی تشکیل شده است که باهم دیگر واکنش شیمیایی می دهند و با تبدیل انرژی شمیایی به انرژی الکتریکی، برق مورد نیاز ماشین را فراهم می سازد. اجزای اصلی تشکیل دهنده باتری شامل، بدنه، صفحات سرب کلسیم، محلول الکترولیت و … است.

اهمیت الکترولیت باتری:
محلول الکترولیت شامل 30% اسید و 70% آب است. آب محلول الکترولیت موجود در باتری در ماه های گرم تابستان به احتمال زیاد تبخیر می شود، بنابراین مهم است که آن را تحت کنترل نگه دارید. الکترولیت کم بر عملکرد باتری تأثیر منفی می گذارد و شما هرگز نمی خواهید با صفحات نمایان شده رانندگی کنید زیرا این به معنا است که محلول الکترولیت بسیار کاهش یافته است و عملکرد باتری ضعیف شده است.

پر کردن الکترولیت در زمان کم شدن کمک می کند اما همچنین مهم است که بدانید راه حل چقدر قوی یا ضعیف است. یکی از بزرگترین شاخص هایی که نشان می دهد باتری در حال خروج است این است که الکترولیت ضعیف باقی بماند حتی بعد از اینکه باتری دیگر هیچگونه شارژ دیگری را قبول نمی کند یا اگر یک سلول ضعیف تر از سلول های دیگر باشد. این را می توان با یک آب سنج ساده یا با یک انکسارسنج اندازه گیری کرد.

باتری را تمیز و شارژ نگه دارید
در همین راستا، تمیز نگه داشتن اتصالات الکتریکی و شارژ صحیح باتری، در ماه های سرد زمستان که آمپر قدرت کمتری در دسترس است، کمک می کند. ظرفیت باتری سرب اسید می تواند در حدود 20 درصد زمانی که درجه حرارت به سرما می رسد کاهش یابد، بنابراین هر آمپر بیشتر افت را شمارش می کند. این امر به ویژه در مورد باتری های کوچکتر که آمپر زیاد ندارند، در ابتدا صادق است و در مواردی که آمپر انحراف باتری نسبتاً نزدیک به آمپر است، موتور استارت نیاز به بیش از حد انرژی لازم دارد.

از کشتن باتری خود جلوگیری کنید
شناسایی یک تخلیه انگلی قبل از اینکه باتری شما را بکشد، می تواند کار سختی باشد زیرا معمولاً متوجه هیچ چیز غیر عادی نمی شوید. اگرچه به راحتی می توانید چراغ های جلو خود را بدون توجه روشن بگذارید، اما چنین وضعیتی در واقع یک نشانگر بیرونی است که نشان می دهد مشکلی وجود دارد. در مورد بسیاری از برق دزدی، مولفه ای که هنگام خاموش شدن خودروی شما آمپر را جذب می کند تا زمانی که برای راه اندازی اتومبیل خود و شنیدن صدای موتور استارت بی نتیجه به آن توجه نکنید توجه شما را جلب نمی کند.

خبر خوب این است که، مگر اینکه باتری شما قدیمی شده و فرسوده شده باشد، یکبار خراب شدن از طریق برق دزدی باعث خسارت طولانی مدت نمی شود. نکته اصلی این است که منبع تخلیه را شناسایی کرده و آن را برطرف کنید و از تخلیه چندین بار باتری جلوگیری کنید. از آنجایی که هر بار که ولتاژ باتری سرب اسید به زیر یک آستانه کاهش می یابد، آسیب دائمی وارد می شود، بهتر است زودتر از موعد با این نوع مشکلات برخورد شود.

اکنون اگر متوجه شده اید که باتری خودروتان خراب شده است و نیاز به تعویض باتری نیسان قشقایی خود دارید می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خرید باتری جدید خود را ثبت کنید.

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری نیسان قشقایی

اگر قیمت خرید باتری خودروتان برایتان اهمیت دارد، بهتر است از آن به درستی مراقبت کنید تا بتواند به طور کامل از طول عمر آن استفاده کنید و این هزینه را به سه سال یک بار تبدیل کنید.

ما در اینجا به دو نکته مراقبت از باتری اشاره خواهیم کرد و بهتر است که از آنها استفاده کنید:

1. آن را تمیز نگه دارید:
وقتی نوبت به تمیز نگه داشتن خودروها می رسد، به این فکر می کنیم که آن را از طریق کارواش و جاروبرقی فضای داخلی آن عبور دهیم. اما شما باید قسمت های دیگر ماشین خود را نیز تمیز نگه دارید. و یکی از این قسمتها باتری است. به طور خاص، پایانه باتری. هنگامی که پایانه باتری شما کثیف است و یا سولفاته زده است، می تواند از باتری برای رساندن انرژی مورد نیاز خودرو شما جلوگیری کرده و در نهایت مانع از کارکرد باتری شود. حتی غیر منتظره تر از نیاز به تمیز نگه داشتن باتری نحوه انجام این کار است: با مقداری آب جوش، پایانه های اکسید شده را تمیز می کنند و به باتری شما اجازه می دهد به خوبی کار کند.

2. درهای خود را قفل کنید:
برای برخی از ما، این یک امر مسلم است. اما برای دیگران نه چندان زیاد. شاید محله شما بسیار امن باشد، یا یک گاراژ قفل شده برای پارک ماشین خود داشته باشید. اما این در مورد ایمن نگه داشتن ماشین شما نیست بلکه در مورد توقف تخلیه باتری است. باز ماندن قفل درهای شما می تواند باتری را خالی کند؟ باور کنید یا نه، بله. بسیاری از خودروها هر زمان که قفل درهای خودرو باز می شود، در فواصل معینی، چک آمادگی را انجام می دهند. در این بررسی های آمادگی از باتری استفاده می شود که در نهایت آن را خالی می کند.

شما می توانید با رعایت این دو نکته، به طول عمر باتری خودرو خود کمک کنید و آن را حفظ کنید.

اکنون اگر دارای باتری خرابی هستید که از آن مراقبت نکرده اید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از قیمت باتری نیسان قشقایی خود مطلع شوید.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری نیسان قشقایی

یکی از اتفاق های رایج در باتری خودرو، سولفاته زدن آن است که نمی توان از این اتفاق جلوگیری کرد. اما می توان با نگهداری صحیح از باتری و مالیدن مقداری گیریس به سرباتری ها، از سرعت رخ دادن این اتفاق جلوگیری کرد.

اگر باتری خودرو خود را چک کرده اید و متوجه شده اید که دچار سولفاته زدن شده است و این مقدار بسیار زیاد است و می دانید که از زمان نصب آن باتری، بیش از دو سال گذشته است، باید بدانید که زمان تعویض باتری فرا رسیده است و باید به فکر باتری جایگزین باشید.

اگر قصد خرید باتری نیسان قشقایی دارید و می خواهید باتری با کیفیت تهیه کنید، پیشنهاد ما بهخ شما خرید از امداد رسان باتری است. شما می توانید با خرید از نمایندگی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، از مزایای ویژه آن بهره مند شوید.

مزایای خرید از امداد رسان باتری، شامل ارسال و نصب رایگان باتری، تست سلامت دینام و برق دزدی خودرو به صورت رایگان است. همچنین امداد رسان باتری، برای مشتریان خود تخفیف های ویزه ای را در نظر گرفته است.

تمام دمات رایگان امداد رسان باتری برای تمام مناطق شهر تهران، مانند منطقه هشت تهران ، منطقه چهار تهران و …. به صورت تمام وقت، قابل ارائه است.

97 24 85 77 – 021

باتری نیسان قشقایی با قیمت مناسب

تست باتری نیسان قشقایی

ارسال و نصب رایگان باتری نیسان قشقایی

استفاده از شارژر برای باتری قشقایی چه مزیتی دارد؟

باتری قشقایی شما حتی زمانی که ماشین خاموش است نیز خالی می شود. به همین دلیل است که مردم زمانی که از تعطیلات طولانی به خانه می آیند و متوجه می شوند که باتری ماشینشان خالی است.

شارژرهای باتری خودرو سطح شارژ بهینه باتری نیسان قشقایی شما را زمانی که خودرو در حال استفاده نیست حفظ می کند. مهمترین چیز برای این که مجبور به تعویض باتری قشقایی زودتر از موعد مقرر نشوید، این است که مطمئن شوید حداقل هفته ای یک بار باتری ماشین خود را از طریق رانندگی طولانی مدت به طور کامل شارژ کنید زیرا عمر باتری شما را بسیار افزایش می دهد و باعث می شود باتری روند طبیعی خود را طی کند و دچار مرگ زودرس نشود.

این کار را با یک شارژر یا صرفاً با ماشین سواری به اندازه کافی برای شارژ مجدد باتری، انجام دهید. در طول فرآیند استفاده از شارژر باید مراقبت بیشتری انجام شود چرا که در هنگام شارژ بیش از حد، گازهای اکسیژن و هیدروژن آزاد می‌کند که می‌تواند موجب انفجاری شود و یا در بهترین حالت طول عمر باتری قشقایی را کاهش دهد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 323 و باتری لیفان 620

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سمانه
سمانه
1 سال قبل

سلام میشه لطفا کمک من کنید . من هرروز که میخوام ماشین روشن کنم باید ۱۰ بار استار بزنم تا ماشین روشن بشه . ماشین قشقایی هست و اصلا متوجه نمیشم ایراد از کجا هست . تو این ۳ ماه اخیر دوبار باتری ماشین عوض کردم هر دفعه هم باتری ۶۰ آمپر نصب کرده مکانیکی ولی باز هم مشکل داره . ایراد از باتری هست واقعا یا جای دیگه؟ بردم مکانیکی گفتن دوباره باید باتری عوض کنم و باتری بی کیفیت بوده که این اتفاق افتاده . :((((((((