باتری ماکسیما

خرید باتری ماکسیما

مشخصات باتری نیسان ماکسیما

نیسان ماکسیما ۲۰۱۷ یک ماشینی با ظاهری جذاب است و برای عملکرد بهینه طراحی شده است. بخشی از آن شامل بدنه محکم تری است که باعث می شود در هنگام رانندگی با حداکثر سرعت، فرمان و پیچ بهتری داشته باشید. در حقیقت، نسل جدید نیسان ماکسیما ۲۵ درصد از مدل قبلی خود سخت تر است. ماکسیمای جدید همچنین دارای یک مهاربند محکم و در عین حال سبک تر است و از فولاد با استحکام بالا در بدنه و فولاد فوق العاده قوی در ستون های B استفاده می کند. آلومینیوم در جاهایی که منطقی است برای صرفه جویی در وزن کلی مانند کاپوت استفاده می شود. با انتخاب تریم SR می توانید ظاهر و عملکرد اسپرت تری برای نیسان ماکسیما ۲۰۱۷ داشته باشید. نیسان ماکسیما SR دارای چرخ ها و لاستیک های بزرگتر و با عملکرد بیشتر برای بهبود هندلینگ، کشش و سرعت است. این سطح تریم همچنین شامل تنظیم سخت تر سیستم تعلیق برای سواری نرمتر و کنترل بیشتر در حالی است که ماکسیما را به محدوده خود می رساند. با این مدل کارکرد بسیار محکم تری خواهید داشت و رول بدنه کمتری را تجربه خواهید کرد. سیستم تعلیق جلو دارای دمپر جلو است تا ارتعاشات اضافی را به حداقل برساند. تغییرات زیبایی با تریم SR باعث می شود ماکسیما اسپرت تر به نظر برسد، مانند فضای داخلی با روکش آلکانتارا به جای میکروسوئد.

مشخصات باتری نیسان ماکسیما : باتری فابریک ماشین نیسان ماکسیما، باتری ۶۰ آمپر در قالب پایه بلند D23 است. علاوه بر باتری ۶۰ آمپر پایه بلند، باتری ۶۶ آمپر و باتری ۷۴ آمپر در قالب L3 و باتری ۷۰ آمپر پایه بلند در قالب D26 نیز برای این ماشین مناسب است. این باتری ها در کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری با بهترین کیفیت در نوع سیلد اسید تولید و با قیمت مناسب روانه بازار می شوند.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری از قدیمی ترین و معتبر ترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه است که با تولید باتری های با کیفیت توانسته اند طرفداران زیادی را به خود جلب کنند.

باتری های سیلد اسید دارای شش سلول مرطوب هستند که در هر یک از آنها به طور تقریبی، حدود ۲ ولت برق تولید می شود، به همین دلیل است که به باتری های خودرویی باتری های ۱۲ ولتی است.

باتری ۷۰ آمپر سوزوکی ، باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۷۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

خرید باتری لیفان x50 با قیمت مناسب

تعویض باتری نیسان ماکسیما

باتری خودرو به گونه ای است که قبل از اینکه به طور کامل خراب شود، علائمی را به شما نشان می دهد که شامل:

چراغ های جلو کم نور: چراغ های جلو هنگامی کم می شوند که قدرت لازم را برای روشن شدن آنچنان که باید دریافت نمی کنند. اگر چراغهای جلو آنقدرها که قبلاً روشن بود روشن نباشد، ممکن است بخواهید باتری خود را چک کنید.
مشکلات اجزای الکتریکی اکثر خودروهای مدرن لوازم جانبی الکترونیکی زیادی دارند، مانند صندلی های برقی، شیشه های برقی، رادیو، چراغ های داشبورد، چراغ های جلو، برف پاک کن شیشه جلو و موارد دیگر. هر یک از این موارد نیاز به الکتریسیته ای دارد که از باتری وسیله نقلیه شما تامین می شود. اگر این اجزا شروع به کار کردند، باید باتری خود را بررسی کنید.

چراغ هشدار داشبورد روشن شده است: اکثر خودروهای مدرن دارای چراغ هشدار داشبورد، معمولاً به شکل باتری خودرو هستند که وقتی باتری به درستی بارگیری نمی شود یا هنگامی که دارای مشکل داخلی است، روشن می شود. این چراغ همچنین می تواند نشان دهد که مشکلی در دینام یا قسمت دیگری از سیستم الکتریکی وجود دارد. هنگامی که چراغ روشن می شود، بهترین اقدام شما این است که سیستم الکتریکی خودرو خود را توسط یکی از تکنسین های خدمات مجاز ما بازرسی کنید.

قاب باتری متورم شده است: اساساً، باتری یک واکنش شیمیایی است که در یک جعبه قرار دارد. گاهی اوقات، مانند هر واکنش شیمیایی، همه چیز ممکن است اشتباه پیش برود. وقتی باتری در معرض دمای بسیار گرم یا سرد قرار گیرد، کناره های باتری می تواند متورم شود. در زمستان، باتری ممکن است تخلیه و یخ بزند. این یخ زدگی و همچنین تورم ناشی از گرمای اضافی می تواند باعث ایجاد یک باتری “الکتریکی مرده” شود. در این حالت، باتری بازیابی نمی شود و باید تعویض شود.

باتری “قدیمی” است: باتری ماشین معمولاً فقط ۲ یا ۳ سال دوام می آورد. طول عمر می تواند بر اساس قرار گرفتن در معرض دمای شدید (گرم یا سرد) و عادات رانندگی شما متغیر باشد. هنگامی که باتری شما به ۲ سال برسد، ممکن است بخواهید آن را آزمایش کنید تا ببینید چقدر عمر باقی مانده است. اگر مطمئن نیستید که باتری شما چند ساله است، تاریخ تولید را می توان در قاب باتری یافت. اما، اگر نمی توانید آن را پیدا کنید و هنوز مطمئن نیستید، ممکن است بخواهید آن را آزمایش کنید.

شل بودن پایانه های باتری: بررسی کنید تا مطمئن شوید که پایانه های باتری به درستی وصل شده اند زیرا می توانند باعث شوند خودرو طوری عمل کند که انگار باتری در حال خالی شدن است. اگر شل شده اند، آنها را محکم کنید و ببینید آیا مشکل برطرف می شود. اگر اینطور نیست، ممکن است باتری در حال خالی شدن باشد و باید آن را آزمایش کنید.

با توجه به نکات گفته شده اگر متوجه شده اید که باتری خودروتان خراب شده است و نیاز به تعویض باتری نیسان ماکسیما دارید، می توانید از طریق سایت ما اقدام به تعویض باتری کنید.

باتری اوربیتال قرمز مناسب ماکسیما
باتری سپاهان مناسب ماکسیما

قیمت باتری نیسان ماکسیما

ممکن است به هنگام خرید باتری خودرو خود با قیمت های متنوعی مواجه شوید، این اتفاق به این دلیل رخ می دهد که باتری ها در کارخانه های تولید باتری با مواد اولیه در سطح کیفیت مختلف و با تکنولوژی های تولید باتری متنوع، تولید می شوند. به مثال زیر دقت کنید تا بهتر متوجه شوید:

کارخانه A : این کارخانه برای تولید باتری های خود از مواد اولیه مرغوب استفاده می کند. فلز سرب با کیفیت، پلاستیک فشرده مصنوعی با کیفیت و …

کارخانه A، صفحات سرب کلسیم باتری خود را با تکنولوژی تولید پانچ و یا اکسپند تولید می کند که جدید ترین نوع تکنولوژی تولید باتری هستند. فلز سرب با کیفیت باعث افزایش سطح کیفیت باتری می شود، تکنولوژی تولید صفحات باتری پانچ و یا اکسپند، ریزش سرب صفحات را به حداقل رسانده است که باعث افزایش طول عمر باتری می شود.

کارخانه B: از مواد اولیه بی کیفیت و تکنولوژی تولید قدیمی استفاده می کند و درنهایت باتری بی کیفیت تولید می کند. در نتیجه هزینه تولید باتری کمتر است.

اکنون شما می توانید از هر یک از کارخانه ها باتری تهیه کنید.

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، باتری های خودرویی را با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت روانه بازار می کند.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری نیسان ماکسیما

با استفاده مجدد از انرژی ایجاد شده در رانندگی توسط دینام، باتری شما شارژ می شود. اگر خودروی شما به مدت طولانی در مسیر رانندگی قرار داشته باشد، خطر مرگ باتری خود را دارید. به طور مشابه، انجام بسیاری از سفرهای کوتاه که اجازه نمی دهد باتری دوباره شارژ شود، می تواند سیستم را تحت فشار قرار دهد. و نکته آخر اینکه خاموش کردن چراغ ها را فراموش نکنید، همه می دانیم که این کار چگونه به پایان می رسد.

هنگامی که باتری خودرو خود را تعویض می کنید، طول عمر آن بستگی به مدت زمان شارژدهی آن و همچنین مدت زمان شارژ مجدد آن دارد. هنگامی که نمی توان آن را دوباره شارژ کرد، مرده است. اگر همیشه در شرایط ایده آل رانندگی می کنید، بدون دمای شدید و بدون رطوبت بیش از حد، اعتقاد بر این است که یک باتری جدید می تواند تا ۳ سال دوام بیاورد.

به هنگام خرید باتری جدید، نکات مراقبت صحیح از باتری را رعایت کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از باتری خودرو خود مشاهده کنید.

برای خرید باتری نیسان ماکسیما خود می توانید با ما تماس بگیرید تا به راحتی ترین شکل ممکن، خرید باتری را بتوانید انجام دهید.

مراحل خرید باتری از امداد رسان باتری :

  • ثبت سفارش توسط مشتری
  • ارسال باتری به صورت رایگان به تمام نقاط شهر تهران مانند ازگل، اقدسیه، الهيه، امامزاده قاسم، ولنجک و …
  • نصب باتری به صحیح ترین شکل با رعایت نکات اصولی و فنی توسط کارشناسان نصب ما به صورت رایگان
  • پرداخت وجه باتری توسط مشتری
  • فعال کردن گارانتی توسط مشتری

تیم کارشناسی امداد رسان به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری نیسان ماکسیما با قیمت مناسب

تست باتری نیسان ماکسیما

ارسال و نصب رایگان باتری نیسان ماکسیما

طول عمر باتری ماکسیما چقدر است؟

به طور معمول باتری های ماشین دو تا چهار سال برای شما دوام می آورند. با این حال، عواملی مانند شرایط آب و هوایی، نوع وسیله نقلیه یا حتی نحوه رانندگی با ماشین خود می توانند در بازه زمانی عمر باتری ماکسیما تاثیرگذار باشند. تعویض باتری نیسان ماکسیما در نهایت باید اتفاق بیفتد، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید با مراقبت مناسب باتری خودرو را بیشتر از حد معمول حفظ کنید.سفرهای کوتاه مکرر می تواند به کوتاه شدن طول عمر باتری ماکسیما کمک کند. باتری های خودرو در فواصل زمانی متنوعی شارژ می شوند. اگر باتری شارژ کامل دریافت نکند، رسوبات کریستالی قوی روی صفحات منفی تشکیل می شود و در واقع می تواند از دریافت شارژ مناسب باتری ماکسیما جلوگیری کند.

اکنون این بدان معنا نیست که باید ساعت ها با خودرو رانندگی کنید، بلکه به این معنی است که باید مراقب باشید که طول عمر باتری ماکسیما خود را با شارژ نصفه و نیمه ی باتری تحت تاثیر قرار ندهید. چراغ های ماشین، بخاری و رادیو همگی در زمان خاموش بودن موتور به باتری متکی هستند.

باتری سایر خودرو ها : باتری NX200 و باتری لیفان ۶۲۰

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

علت داشتن باتری ماکسیما باد کرده چیست؟

نشانه ای که ممکن است در زیر کاپوت پیدا کنید و به شما می گوید که نیاز به تعویض باتری ماکسیما دارید، باتری متورم یا ترک خورده است. در این صورت، سعی نکنید وسیله نقلیه را روشن کرده یا رانندگی کنید. یک باتری متورم می تواند هر لحظه به دلیل ترکیب گاز هیدروژن و فشار با دمای بالا، در داخل خودرو منفجر شود. علت تورم قاب باتری ماکسیما اغلب شارژ بیش از حد است. ممکن است یک شارژر قطره ای معیوب داشته باشید یا سیستم شارژ خودرو دچار ایراد شده باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری لیفان ۸۲۰

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

باتری ماکسیما مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

باتری ماکسیما شما باید بتواند شارژ کافی را در خود نگه دارد تا به درستی انرژی مورد نیاز وسیله نقلیه شما برای راه اندازی خودرو تامین شود. با تست باتری ماکسیما از نظر ولتاژ، می توانید میزان انرژی خروجی باتری خود را آزمایش کنید. باتری ماکسیما سالم دارای ولتاژ حدود ۱۲.۵ ولت است، اگر در تست باتری ماکسیما به مقدار ولتاژی کمتر از این مقدار برخورد کردید باید از یک متخصص درخواست کنید تا وضعیت باتری شما را به صو رت دقیق تر برسی کند. در صورتی که باتری ماکسیما شما نیاز به تعویض داشته باشد، می توانید روی کارشناسان امداد رسان برای تعویض باتری خودرو خود حساب کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری لیفان X50

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

جدا کردن باتری ماکسیما  از خودرو چه زمانی کارآمد است؟

فرض کنید یک سفر کاری دارید که حداقل دو هفته شما را از خودروتان دور نگه می دارد و کسی در خانه نیست که از ماشین استفاده کند. ممکن است برخی از شما ندانید که بلااستفاده ماندن باتری ماکسیما بر روی خودرو می تواند باتری شما را ذره ذره به خواب عمیقی فرو ببرد. متصل نگه داشتن باتری به خودرو در این شرایط راهی مطمئن برای دشارژ کردن آن است. فراموش نکنید که کانکتور را از ترمینال منفی جدا کنید تا از کاهش شارژ باتری ماکسیما جلوگیری شود. برخی از لوازم جانبی خودرو مانند سیستم امنیتی یا همان دزدگیر حتی در صورت خاموش بودن موتور، همچنان از نیروی باتری خودرو شما استفاده می کنند. با جدا کردن باتری ماکسیما از خودرو می توانید طول عمر باتری خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید و کار خود را برای دفعه ی بعد که می خواهید خودرو را راه اندازی کنید، آسان می کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری آوانته

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

باتری ماکسیما چگونه شما را از نیاز خود به رسیدگی بیشتر آگاه می کند؟

هنگامی که باتری ماکسیما شما شروع به از دست دادن قدرت خود می کند و رو به از بین رفتن می رود، ممکن است متوجه علائم هشدار دهنده زیر شوید:

۱. نوسانات برق غیر طبیعی در زمان استفاده از انرژی باتری ماکسیما ظاهر می شوند.
۲. کم نور شدن چراغ های جلو زمانی که دور موتور پایین است و یا موتور خودرو به کل غیر فعال است.
۳. برای راه اندازی خودرو بیش از ۲ بار در یک بازه ی زمانی کوتاه نیاز به نیاز به باتری به باتری برای شروع پیدا می کنید.
۴. وقتی سوییچ را می چرخانید/دکمه استارت را فشار می دهید روشن شدن موتور بیشتر طول می کشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری آریزو ۵

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
16 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سام
۱۴۰۰-۰۵-۲۳ ۷:۱۳ ق٫ظ

سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم اگر بخوام باتری ماشین عوض کنم خودتون انجام میدید؟ ماشین من ماکسیما هست و داره خوب کار میکنه ولی میخوام باتری و عوض کنم . شما میاید جایی که ماشین هست یا باید ماشین و بیارم پیش شما ؟ لطفا جواب بدید . من تو چنتا سایت دیگه هم کامنت گزاشتم منتظر جوابم . اگر میاید جایی که ماشین هست هزینه ای میگیرید هم ایرادی نداره فقط من میخوام زودتر باتری ماشین و عوض کنم . باتری x آمپر هم میخوام . دارید ؟

سامان
۱۴۰۰-۰۵-۲۳ ۷:۱۸ ق٫ظ

باتری ماشین ماکسیما میتونه برند دیگه ای باشه و با چیزی که از اول روش نصب بوده فرق داشته باشه ؟ من میخوام باتری ۶۶ آمپر سوزوکی و بخرم نصب کنم چون شنیدم که قدرت باتری برند سوزوکی بیشتر هست . اگر میتونم این کار و کنم و مشکلی نداره خواهشا قیمت و مدت گارانتی رو هم اعلام کنید که من بهتون سفارش بدم باتری ماشین و عوض کنم . من خودم قبلا این باتری ای که روش هست و ننداختم و از کسی که ازش ماشین و خریدم گفت چیزیه که از اول روش بوده . برند همون برنده. ولی من راضی نیستم میخوام عوض کنم .

ایمانی
۱۴۰۱-۰۶-۲۸ ۱:۲۱ ب٫ظ

سلام روز شما بخیر ماشین من ماکسیما هستش و باتری ماکسیما من ۷۰ امپر هستش و میخاهم بنا به دلایلی باتری ماکسیما
رو تغییر بدم میخام شما لطف کنید کمک کنید که چرا در هر سایتی قیمت های متنفاوتی هست برای باتری ماکسیما ؟

عالیه
۱۴۰۱-۰۷-۱۷ ۵:۳۳ ب٫ظ

سلام وقت شما دوست خوب بخیر جناب یا سرکار خانم ببخشید من ماشین ماکسیما دارم و باتری ماکسیما ۶۶ آمپر نصب هستش روی خودروی من میخام بدونم که آیا میتونم برای ارتقای ماشینم باتری ماکسیما ۹۰ آمپر نصب کنم یا خیر ؟

امر الله
۱۴۰۱-۰۸-۰۳ ۲:۰۰ ب٫ظ

من یک تصادف داشتم و کلی خرج ماشین کردم و دادم صافکاری و از نظر فنی هم مشکل داشت. من الان میخوام یک باتری ماکسیما هم بخرم. فقط اینکه میخوام قیمتش مناسب باشه. پیشنهاد شما چه برند و آمپری هست که من بخرم و مخصوصا اینکه قیمت مناسب هم باشه. مرسی

پیمان
۱۴۰۱-۰۸-۱۷ ۳:۳۶ ب٫ظ

سلام خسته نباشید. خونه یکی از آشنایان ما در کوهسار هست و جاده خونتون حدود نیم ساعت سرازیری هست. سر پیچ ها باید همش ترمز بگیریم و سرعت رو کاهش بدیم. بنظرتون این جاده باعث ایجاد مشکل در باتری ماکسیما هم میشه؟ اگر میشه لطفا بهم بگید تا با ماشین به اون جاده نرم.

چهرزاد
۱۴۰۱-۰۹-۰۲ ۱۰:۱۲ ق٫ظ

خودروی من که ماکسیما هست آینه های برقی ای داره که شامل گرم کن هم می شوند‌ . این سیستم خیلی در شرایط خاص خودش عملکرد خوبی دارند. باتری ای که در خودروی من قرار دارد ۷۰ آمپر هست. در صورتی که این گرم کن های آینه برقی عمل نکنند، آیا نشان دهنده ی وجود مشکل در باتری ماکسیما هست و باید تعویض کنیم؟؟

شمس
۱۴۰۱-۰۹-۲۸ ۸:۴۱ ب٫ظ

سه سال پیش من اقدام به تعویض باتری ماکسیما کردم و آن زمان تصمیم گرفتم به جای اینکه از باتری های قاچاق خارجی استفاده کنم، باتری تولید داخل همتراز با محصولات کره ای پیدا کنم و روی ماشین نصب کنیم که با باتری سوزوکی آشنا شدم و باتری ۶۰ آمپر پایه بلند این برند را برای ماشین خریدم و تعویض کردم که خداروشکر تو این سه سال مشکلی با باطری ماشین نداشتم. الان تقریباً باطری داره علائم خرابی از خودش نشون میده واسه همین می خوام عوض بشه ، می خوام بدونم آدرستون کجاست که من بخوام حضوری بیام و ازتون باتری بخرم ؟ چون یکی دو تا باطری کهنه دارم که می خوام بهتون بدم از فاکتور کم کنید ، میشه همچین چیزی؟

صادقی
۱۴۰۱-۱۰-۲۶ ۱۱:۴۴ ب٫ظ

اگه تعویض باتری ماکسیما را در نمایندگی شما انجام بدیم‌ تخفیف خاصی شامل حال ما که کارمند فرهنگی هستیم میشه یا نه؟ آخه بعضی و نمایندگی ها به کارمند های دولت تخفیف می دهند گفتم شاید شما هم برای ما کارمندها تخفیف در نظر گرفته باشید و کمک کنید که بتونیم با هزینه کمتری باتری مناسب ماشین را خریداری کنیم برای همین خواستم از شما توی این کامنت در این مورد سوال بپرسم تا من رو راهنمایی کنید.