باتری مزدا 3

باتری مزدا 3

خرید اینترنتی باتری مزدا 3

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم

باتری سایر خودرو ها: باتری سمند سورن ، باتری پژو 405

97 24 85 77 – 021

 

باتری اوربیتال مزدا 3
فروش باتری پژو 405 با ارسال رایگان در تهران
باتری سپاهان مناسب مزدا 3

 

قیمت باتری مزدا 3

تعویض باتری مزدا 3

ارسال و نصب رایگان باتری مزدا 3

سوالات متداول مشتریان گرامی

می توان باتری مزدا 3 را بدون دادن باتری فرسوده خریداری کرد؟

بله، اما برای مقرون به صرفه بودن خرید باتری مزدا 3 بهتر است باتری کهنه را به ما تحویل دهید، زیرا اگر داغی باتری مزدا 3 خود را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود، زیرا کارخانه برای ثبت قیمت های باتری خود، هزیته ای را به ازای باتری کهنه از قیمت باتری نو کم کرده است و اگر شما باتری کهنه را تحویل ندهید، مبلغ آن را باید پرداخت کنید.

پس از آنکه شما داغی باتری را به کارشناسان ما تحویل دهید، ما آن را به کارخانه باز می گردانیم و در آنجا باتری را بازیافت می کنند و فلز سرب آن را به چرخه تولید باتری بازمی گردانند که این اتفاق باعث کنترل قیمت باتری مزدا 3 می شود.

در صورتی که باتری مزدا 3 خود را می خواهید سفارش هید، اما باتری کهنه را به همراه ندارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق باتری مزدا 3 را به شما اعلام کنند.

 

97 24 85 77 – 021

 

چگونه از نیاز به تعویض باتری مزدا 3 زودتر از موعد مقرر پیشگیری کنیم؟

دمای بالای تابستان به معنای افزایش گرما در موتور وسیله نقلیه شماست. این گرمای افزایش یافته می تواند باعث ایجاد خوردگی داخل باتری مزدا 3 شما شود که می تواند منجر به مهار انتقال جریان باتری شود. باتری خود را به طور منظم برای پیدا کردن علائم خوردگی بررسی کنید، خوردگی را می توانید با استفاده از آب جوش رفع کنید.

آلودگی و زباله را از قطب های باتری دور نگه دارید. تجمع چربی و کثیفی می تواند انرژی باتری مزدا 3 شما را تخلیه کند و شما را مجاب کند تعویض باتری مزدا 3 را انجام دهید. به طور معمول باتری را از نظر کثیفی بررسی کنید و فوراً هرگونه تجمعی را پاک کنید تا مجبور به تعویض باتری مزدا 3 زودتر از موعد مقرر نشوید.

در یک باتری اسیدی، اگر گرمای تابستان باعث تبخیر آب از الکترولیت شود، می توانید سطح آب هر سلول را بررسی کنید و در صورت کم بودن، دوباره با آب مقطر آن ها را پر کنید. باتری را از نظر علائم نشتی، ترک یا برآمدگی بررسی کنید. اگر متوجه هر یک از این مشکلات شدید، وقت آن است که قبل از اینکه خودرو شما را سرگردان کند، اقدام به تعویض باتری مزدا 3 کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تالیسمان و باتری لتیتود

97 24 85 77 – 021

 

تست باتری مزدا 3 چه مزیتی دارد؟

باتری مزدا 3 شما عمر محدودی دارد و ممکن است دیر یا زود توانایی خود برای راه اندازی خودرو را از دست بدهد. اگر اخیراً آن را بررسی نکرده‌اید، هیچ زمانی بهتر از اکنون برای آزمایش باتری خودرو و تعویض احتمالی آن وجود ندارد چرا که موکول کردن تست باتری مزدا 3 به روز های دیگر می تواند برای شما مشکل ایجاد کند.

باطری مزدا 3 مثل تمام باتری های خودرویی دیگر برای تامین جریان مورد نیاز خود به واکنش های شیمیایی متکی است. هوای سردتر می تواند سرعت این واکنش ها را کاهش دهد و اگر باتری مزدا 3 شما ضعیف باشد و در گرمای تابستان دچار آسیب شده باشد، در نهایت نمی تواند جریان کافی برای تامین تقاضا را تامین کنند. بنابراین تست باتری قبل از ورور به زمستان می تواند بسیار برای شما مفید باشد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری النترا

97 24 85 77 – 021

 

دلیل عدم سازگاری باتری مزدا 3 با آب و هوای نامناسب چیست؟

یک تصور غلط رایج این است که هوای سرد باتری مزدا 3 را از بین می برد اما این کاملاً درست نیست. باتری خودرو برای روشن شدن موتور در ماه های زمستان باید انرژی بیشتری مصرف کند، اما دلیل این که بسیاری از آنها در زمستان خراب می شوند بیشتر به دلیل صدماتی است که در گرمای تابستان قبل متحمل شده اند.

گرمای شدید برای باتری مزدا 3 بسیار طاقت فرسا است زیرا میزان تبخیر آب از سلول های باتری را حتی در باتری های آب بندی شده یا همان سیلد اسید افزایش می دهد. سرما سپس نواقص باتری مزدا 3 ضعیف تر را آشکار می کند، زیرا دمای پایین تر باعث می شود تا باتری انرژی بیشتری را به خودرو عرضه کند و تحت فشار قرار بگیرد.

پس چه کار می توانید بکنید؟ خوب، اساساً به هر چیزی که می توانید برای کاهش درجه حرارت محیط اطراف باتری مزدا 3 کمک کند، فکر کنید. پارک کردن خودرو در سایه تا آنجا که ممکن استپ ایده خوبی است، همچنین می توانید روکش عایق را برای کمک به عایق سازی باتری مزدا 3 در برابر گرمای تولید شده در محفظه موتور استفاده کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا i10

97 24 85 77 – 021

 

باتری مزدا 3 با تغییرات شدید دما موافق نیست، علت آن چه می تواند باشد؟

گرمای زیاد یا سرما می تواند تهدیدی بزرگ برای باتری شما باشد. قرار گرفتن در معرض گرمای تابستان باعث تبخیر آب از الکترولیت باتری مزدا 3 می شود و احتمال سولفاته شدن را افزایش می دهد. سپس زمستان می رسد ​​و دمای انجماد واکنشهای شیمیایی را که در داخل باتری مزدا 3 سرب اسید اتفاق می افتد کند می کند و توانایی باتری شما را کاهش می دهد. در همان زمان، یک موتور با روغن سرد نیاز به قدرت بیشتری دارد و تقاضای انرژی بیشتری برای باتری شما ایجاد می کند. اگرچه باتری های سیلد اسید به طور متوسط دو سال عمر می کنند ، اما در شرایط نامناسب زودتر خراب می شوند. اگر تست باتری مزدا 3 را به صورت مرتب در برنامه ی خود قرار دهید، می توانید از وضعیت سلامت باتری مزدا 3 خود مطلع شوید و باتری را برای شرایط سخت آماده کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری تارا

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Milad
Milad
1 سال قبل

خسته نباشید آقا یک اتفاق خیلی جالب برای ماشین مزدا ۳ من افتاده اینکه من دیروز با ماشین خودم از تهران تا شمال آمدم هیچ مشکلی هم برای ماشین پیش نیومده حتی تو مسیر چندید بار ماشین خاموش و روشن کردم و هیچ مشکلی نبود اما دیشب که ماشین رو خاموش کردم و امروز صبح خواستم به ماشین استارت بزنم ماشین روشن نشد با صدای تق تق از ماشین اومد می خوام بدونم که به خاطر رطوبت هوای این اتفاق افتاده و میتونم این مشکل رو حل کنم یا اینکه باتری خراب شده و باید تعویض باتری مزدا ۳ انجام بدم اگر باید خرید باتری مزدا ۳ انجام بدم لطفاً بگید که اگر در شمال کشور در شهر گیلان شعبه و نمایندگی دارید آدرس بدید من از این جا تعویض باتری مزدا ۳ خودم را انجام بدم تا بتونم برگردم تهران ممنون