باتری موسو

خرید باتری سانگ یانگ موسو

مشخصات باتری موسو

موسو از سالها تجربه سانگ یانگ در زمینه فناوری چهار چرخ محرک استفاده می کند. برای بهره وری بهتر و صرفه جویی بیشتر سوخت، دارای سیستم چهار چرخ محرک قابل انتخاب با قدرت دائمی به چرخ های عقب، و محرک چرخ جلو در صورت نیاز به صورت الکترونیکی، با نسبت بالا و پایین در شرایط و شرایط خارج از جاده در دسترس است به این سیستم شامل کنترل فرود بر روی تپه و کمک به شروع تپه برای ارائه بهترین چسبندگی، کشش و ایمنی است. ایمنی پیشرفته با فن آوری ها و ویژگی های جدید، SsangYong Musso جدید سطوح عالی ایمنی را تضمین می کند و شامل شش کیسه هوا در همه مدل ها است. با ساختار فولادی مستحکم در چهارچوب خود، این خودرو نسبت به رقبای خود سفت تر است، با استفاده از فولاد فوق مقاوم 1.5Gpa-که اولین بار در جهان است و دارای 79.2 steel فولاد با چگالی بالا است. این نه تنها قدرت بدن را تا حد زیادی بهبود می بخشد، بلکه باعث کاهش وزن نیز می شود. این وانت همچنین دارای عناصر جاذب ضربه در فرمان و ستون فرمان است تا صدمات ناشی از برخورد از جلو را به حداقل برساند، در حالی که ساختار و مصالح به کار رفته در قسمت جلویی بدن به منظور ارتقاء ایمنی عابران پیاده طراحی شده است.

مشخصات باتری موسو : باتری مناسب ماشین موسو، باتری 90 آمپر پایه بلند قطب راست در قالب D31 است. این باتری در نوع سیلد اسید می تواند مناسب ترین نوع باتری برای این خودرو باشد، زیرا این باتری دارای نگهداری آسان و طول عمر استاندارد سه ساله است.

باتری های سیلد اسید در کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری با بالاترین سطح کیفیت و به روزترین تکنولوژی های تولید، تولید می شوند. شما می توانید با خریداز امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، بهترین باتری را با مناسبترین قیمت تهیه کنید.

 

باتری 90 آمپر سوزوکی

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری موسو

آزمایش باتری باید به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از روال دوره ای نگهداری خودرو در نظر گرفته شود و در صورت بروز یا عدم بروز مشکل در هنگام راه اندازی، انجام شود. با توجه به افزایش نیازهای الکتریکی به باتری، قبل از خرابی هشدار کمی داده می شود. تعویض پیشگیرانه باتری می تواند بسیاری از هزینه ها و مشکلات مربوط به خالی شدن باتری یا پایان عمر را از بین ببرد.

قبل از آزمایش باتری، مهم است که باتری به طور کامل شارژ شود. حتی یک باتری که کمی تخلیه شده است می تواند یک قرائت غلط داشته باشد و باتری را معیوب تشخیص دهد در صورتی که تنها چیزی که مورد نیاز است یک بارگیری مجدد است.

انواع مختلفی از تجهیزات تست موجود است. تستر باتری دیجیتالی گزینه ترجیحی است زیرا ایمن، آسان برای استفاده و تشخیص سریع وضعیت باتری است. تسترهای بار ثابت، قابل تنظیم، ولت متر، هیدرومتر و تسترهای تخلیه نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند، با این حال قبل از استفاده از هر یک از این تسترها برای جلوگیری از صدمه شخصی یا آسیب به وسیله نقلیه، آموزش صحیح لازم است.

آب سنج:
میزان شارژ باتری اسید سرب را می توان با وزن مخصوص (SG) الکترولیت (چگالی آن در مقایسه با مرجعی مانند آب) تعیین کرد. SG را می توان مستقیماً با یک هیدرومتر یا غیر مستقیم با ولتاژ تثبیت شده با یک ولت متر اندازه گیری کرد. لطفاً توجه داشته باشید که دمای اسید بر نتیجه تأثیر می گذارد.

دستگاه های تست باتری دیجیتال:
استفاده از تسترهای باتری دیجیتالی با ریزپردازنده بسیار آسان است ، بسیار ایمن است و می تواند به تعیین خرابی اولیه باتری کمک کند. آزمایشگر با انتقال یک سیگنال کوچک از طریق باتری کار می کند که از اندازه گیری های رسانایی یا مقاومت (امپدانس) برای نشان دادن وضعیت باتری استفاده می کند. اکثر مدل ها تست باتری، شروع و شارژ را ارائه می دهند. گزینه های چاپگر امکان می دهد نتایج به مشتری داده شود.

تست کننده های بار قابل تنظیم:
تسترهای بار قابل تنظیم یک روش قابل اعتماد برای تعیین ظرفیت شروع به کار باتری است، زیرا این آزمایش بار واقعی را شبیه به هنگام چرخاندن موتور اعمال می کند. اما اگر بارها به پایانه های خورده یا شل متصل شوند، این بار خطر جرقه ایجاد می کند.

آزمایش استاندارد این است که باتری را به مدت 50 ثانیه تا 50 درصد از درجه CCA (آمپرهای خنک کننده سرد) بارگذاری کنید. اگر ولتاژ بالای 9.6 ولت باشد، باتری سالم است. به عنوان مثال ، باتری با درجه CCA 600 باید 15 ثانیه در 300CCA آزمایش شود.

تسترهای تخلیه نرخ ثابت:
تسترهای تخلیه یک روش ساده برای بررسی ظرفیت یک باتری است و معمولاً روی باتری های چرخه عمیق انجام می شود. تستر با تخلیه باتری در جریان از پیش تنظیم شده (آمپر) کار می کند تا زمانی که به ولتاژ قطع شده از پیش تنظیم شده کاهش یابد. بزرگترین نگرانی در مورد این نوع تستر زمان لازم برای انجام آزمایش است. به عنوان مثال، اگر در حال آزمایش یک باتری 100 Ah (آمپر ساعت) با 5 آمپر بودید، ممکن است تا 20 ساعت طول بکشد تا آزمایش را تکمیل کنید.
اگر متوجه شده اید که باتری خودروتان خراب است و می خواهید تعویض باتری موسو انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات فنی مناسب، سفارش خود را ثبت کنید.


قیمت باتری سانگ یانگ موسو

قیمت باتری خودرویی به عوامل زیادی بستگی دارد که در اینجا چند مورد را نام خواهیم برد:

گارانتی باتری
تاریخ تولید باتری
کشور سازنده باتری
تکنولوژی تولید و نوع باتری

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری که از قدیمیترین و معتبرترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه هستند، باتری خودرو شما را با بهترین سطح کیفیت، همراه با تاریخ تولید جدید، گارانیت تعویض و تکنولوژی جدید و به روز با قیمت مناسب به شما تحویل می دهند.

برای اطلاع از قیمت باتری سانگ یانگ موسو خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری موسو

وقتی موتور خودروی شما روشن نیست، از لوازم جانبی الکترونیکی استفاده نکنید!
روشن نگه داشتن چراغ های جلو و یا چراغ های داخلی یا روشن کردن احتراق برای راه اندازی سیستم اطلاعات سرگرمی بدون روشن شدن موتور، می تواند باتری را خالی کند. این به این دلیل است که هنگام خاموش شدن موتور، دینام ماشین شما خاموش می شود، بنابراین لوازم جانبی الکترونیکی در عوض انرژی را از باتری ماشین شما تخلیه می کنند. برای جلوگیری از این امر، عادت کنید که هر بار که از ماشین خود خارج می شوید، همه چیز (مهمتر از همه، چراغ های شما) خاموش است را بررسی کنید. همچنین فراموش نکنید که هنگام خروج خودرو، آن را قفل کنید. این فقط برای اهداف امنیتی نیست اگر ماشین خود را باز بگذارید ممکن است سیستم کامپیوتری ماشین شما همچنان کار کند و این می تواند باتری شما را خالی کند بدون اینکه شما حتی بدانید.

برای خرید باتری موسو خود باید اطلاعات کافی داشته باشید تابتوانید باتری مناسب و با کیفیت تهیه کنید، برای خرید باتری با کیفیت و مناسب خودرو خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ضمن دریافتذ اطلاعات فنی مناسب، سفارش باتری خودرو خود را هم ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان ما، باتری را برایتان به صورت رایگان ارسال و بر روی خودروتان نصب می کنند.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری موسو با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ موسو

ارسال و نصب رایگان باتری موسو

چگونه باتری موسو به دشارژ شدن نزدیک می شود؟

هنگامی که خودرو در حال کار است دینام از شارژ بودن باتری موسو مطمئن می شود، اما وقتی ماشین خاموش است اگر از لوازم الکترونیکی خودرو مثل چراغ ها برای طولانی مدت استفاده کنید، باتری موسو شما می تواند به راحتی دشارژ شود. در بسیاری از موارد خالی شدن باتری موسو می تواند به سادگی فراموشی خاموش کردن چراغ ها هنگام خروج از ماشین یا گوش دادن به رادیو برای مدت طولانی بدون روشن بودن موتور باشد. ب

بسیاری از مردم متوجه می شوند که با پایین آمدن دما، اتومبیل آنها در مرحله ی راه اندازی با مشکل مواجه می شوند. این بدان دلیل است که روغن موتور خودرو در اثر کاهش دما سفت شده و باتری موسو باید نیروی بیشتری را صرف راه اندازی موتور خودرو کند. حال اگر در این میان در هنگام خاموش بودن دینام از اجزائ الکترونیکی در خودرو نیز استفاده کنید، باتری موسو شما فشار زیادی را محتمل می شود و به دشارژ شدن نزدیک می شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری دنا و باتری هوندا سیویک

97 24 85 77 – 021

 

استفاده از لوازم جانبی در زمان خاموش بودن موتور خودرو، چه تاثیری بر سلامت باتری موسو دارد؟

باتری موسو توانایی تامین انرژی چراغ های جلو، چراغ های گنبدی و لوازم جانبی مختلف در زمان خاموش بودن موتور را دارد، اما ظرفیتش برای انجام این کار بسیار محدود است. این بدان معناست که اگر پس از خاموش شدن موتور چیزی روشن بماند، تقریباً به طور قطع باتری موسو شما از بین خواهد رفت. روشن گذاشتن چراغ‌های جلو می‌تواند باتری موسو ضعیف را در مدت زمانی که برای انجام یک کار کوتاه مانند خرید مواد غذایی خودرو را ترک می کنید، خالی کند، حتی یک چراغ سقفی داخلی کوچک نیز می‌تواند باتری موسو شما را در طول شب خالی کند. بنابراین، اگر با باتری‌ای سر و کار دارید که بارها و بارها دشارژ می شود، ارزش آن را دارد که شب‌ها، زمانی که نور چراغ سقفی ضعیف یا کم‌نور شما راحت‌تر دیده می‌شود، آن را برسی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مگان

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments