باتری هاوال H2

باتری هاوال H2

مشخصات باتری هاوال H2

HAVAL H2 یکی از مقرون به صرفه ترین ماشین ها است. این خودرو از رقبای اصلی خود و حتی بازیکنان برجسته در بخش SUV کوچک با اختلاف کمی پیشی گرفته است. ظاهر آن هوشمندانه است، ظاهر آن در طول سالها بهبود یافته است، و در حالی که ممکن است سطح آن با سطح پرفروش ترین سطح لهستانی نباشد، اما به راحتی می توان فهمید که چرا مردم مایل به حرکت H2 هستند. از نظر ایمنی ANCAP دارای پنج ستاره است که بالاترین رتبه ممکن است. مجموعه ای از ویژگی های ایمنی فعال و غیرفعال شامل ترمز ABS، کیسه های هوا متعدد، ترمز اضطراری، کنترل کشش و کنترل پایداری الکترونیکی وجود دارد. در تمام پایتخت های ایالت و چندین شهر بزرگ در سراسر کشور نمایندگی های فروش وجود دارد، بنابراین قطعات و خدمات نباید مشکلی ایجاد کنند تا بتواند طرفداران خود را حفظ کند.

مشخصات باتری هاوال H2 : باتری فابریک ماشین هاوال اچ دو، باتری 60 آمپر پایه بلند در قالب D23 و قطب چپ ( 6068 ) است. این باتری در کارخانه های باتری سازی سپاهان باتری و صبا باتری، در برند های مختلف با کیفیت بالا تولید می شود.

باتری 60 آمپر در این دو کارخانه از نوع سیلد است که دارای طول عمر دو الی سه سال است. باتری های سیلد اسید دارای 6 سلول هستند که در هر یک از این سلول ها صفحات سرب کلسیم در محلول الکترولیت غوطه ور هستند و با رخ دادن واکنش های شیمیایی، انرژی تولید می کنند که در هر سلول حدودا 2.2 ولت برق تولید می کند که در مجموع این 6 سلول حدود13.2 ولت برق تولید می کنند و در آخر به دلیل وجود مقاومت در مسیر جریان، تقریبا هر باتری حدود 12.5 ولت برق تولید می کند. در باتری های خودرویی آمپر های متفاوتی وجود دارد اما ولتاژ آن ها تقریبا برابر است.

 

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری هاوال H2

تشخیص باتری مرده یا در حال مرگ ممکن است دشوار باشد، و شما را دچار سردرگمی کند، گاهی ممکن است باتری نتواند ماشین شما را روشن کند که علت این موضوع می تواند یا خراب بودن باتری باشد که باید باتری را تعویض کنید و یا د شارژ بودن باتری باشد که اگر از عمر باتری زمان زیادی نگذشته باشد، باتری با یک شارژ مجدد ساده می تواند به عملکرد خود ادامه بدهد اما تشخیص این دو موضوع ممکن است برای شما سخت باشد، ما نشانه های هر کدام را به شما توضیح می دهیم تا بتوانید تشخیص دهید باتری خراب است یا د شارژ.

در باتری های سیلد اسید، روی سطح باتری، چشمی نشانگر وجود دارد که در باتری های ایرانی سه رنگ را نمایش می دهد. اگر باتری د شارژ باشد رنگ سیاه را نشان می دهد که شما متوجه می شوید باید شارژ مجدد انجام دهید و اگر رنگ سفید را نشان دهد، یعنی زمان تعویض باتری است. بهترین حالت شارژ را با رنگ سبز نشان می دهد اما لازم است بدانید که رنگ سبز چشمی باتری هرگز نشان دهنده سلامت باتری نمی باشد و ممکن است که باتری خراب باشد اما باتری شارژ داشته باشد به این شکل که صفحات سربی باتری سالم و غلظت محلول الکترولیت باتری مناسب است اما اتصال صفحات قطع شده است و جریان به درستی در بین صفحات شکل نمی گیرد که به این اتفاق به اصطلاح می گویند باتری صفحه بریده است.

به هنگام تعویض باتری خودرو خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا تعویض باتری هاوال h2 شما را به درستی انجام دهند. در تمام طول شبانه روز حتی ر ایام تعطیل، تیم کارشناسان ما آماداه ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

 

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری هاوال اچ 2

قیمت باتری هاوال اچ 2 خود را می توانید در داخل سایت مشاهده کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت به روز باتری ماشین را به شما اطلاع دهند.

اگر هزینه باتری برای شما بسیار اهمیت دارد و می خواهید باتری با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما باتری واریان صبا باتری است. کارخانه صبا باتری به دلیل اینکه کارخانه تولیدی باتری در بخش دولتی است، باتری های با کیفیت خود را با قیمت مناسب در اختیار هموطنان قرار می دهد. ما به عنوان نمایندگی صبا باتری، تخفیف های ویژه ای برای باتری های واریان در نظر گرفته ایم تا مشتریان عزیز بتوانند راحت تر خرید را انجام دهند.

قیمت باتری های کارخانه سپاهان باتری نیز بسیار مقرون به صرفه است زیرا شما می توانید بهترین کیفیت موجود در بازار باتری را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. به عنوان مثال، باتری اوربیتال پریمیوم سپاهان باتری و یا باتری سوزوکی سپاهان باتری از پرطرفدار های باتری ایرانی هستند که به دلیل کارایی و عملکرد عالی ای که دارند توانسته اند بخش بزرگی از فروش باتری در ایران و خاورمیانه را به خود اختصاص دهند.

برای خرید باتری خودرو خود همیشه سعی کنید اول کیفیت باتری را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید باتری را حداقل 2.5 سال به بهترین شکل استفاده کنید اما اگر باتری بی کیفیت هرچند ارزان تهیه کنید باید در کوتاه مدت دوباره اقدام به تعویض باتری کنید و این هزینه دوبرابری خواهد داشت.

برای خرید باتری حتما به مدت زمان گارانتی باتری توجه کنید تا اگر باتری قیمت بیشتری نسبت به سایر باتری ها داشت خیالتان راحت باشد باتری حداقل به مدت یک سال گارانتی است و دارای خدمات پس از فروش رایگان است.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری هاوال H2 با تاریخ جدید

به هنگام خرید باتری ماشین خود باید به موارد زیر دقت کنید:

قالب باتری: باتری ها ممکن است در یک آمپر مشخص دارای قالب های متفاوتی باشد که هر قالب ابعاد مختلفی دارد، باتری 60 آمپر ماشین هاوال اچ دو نیز دارای دو قالب پایه بلند و پایه کوتاه است که به هنگام خرید باید دقت کنید باتری با قالب مناسب ماشین خود را بخرید تا باتری بر روی ماشین شما قابل نصب باشد.
تاریخ تولید باتری: تاریخ تولید باتری نشانه سلامت باتری است به این شکل که اگر از تاریخ تولید باتری زمان زیادی گذشته باشد، احتمالا صفحات باتری طی واکنش هایی که داخل باتری صورت می گیرد، دچار فرسودگی شده است زیرا عملکرد باتری به نحوی است که حتی اگر بر روی ماشین نصب نباشد، واکنش های شیمیایی اش انجام می شود.
ضمانت: گارانتی باتری از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به شما آرامش خاطر می دهد که باتری با کیفیت است که ارزش گارانتی کردن را داشته است و اگر باتری در زمان اعتبار دچار مشکل شود توسط نمایندگان خدمات پس از فروش به صورت رایگان، تعمیر و در صورت نیاز تعویض می شود.

ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، تمامی موارد را به بهترین خدمات در اختیارتان قرار می دهیم. پس از ثبت سفارش شما، باتری به صورت رایگان برایتان ارسال و نصب می شود و خدمات ما در تمامی سطح شهر تهران مانند مناطق تجریش، محدوده منطقه 8 و… را در بر می گیرد.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

 

آمپر مناسب باتری هاوال H2

تست باتری هاوال اچ دو

ارسال و نصب رایگان باتری هاوال H2

 

کاهش سطح الکترولیت باتری هاوال H2 چگونه به سلامت آن آسیب می زند؟

جداکننده ها، صفحات مثبت و منفی و محلول الکترولیت باتری هاوال H2 قسمت هایی هستند که تحت تأثیر عواملی همچون کاهش سطح الکترولیت باتری قرار می گیرند مگر اینکه باتری هاوال H2 شما از نوع اسیدی باشد و آب الکترولیت موجود در باتری هر هفته به دقت و به طور منظم چک شود. نتیجه حاصل از کاهش سطح الکترولیت باتری هاوال H2 سولفاته زدن است که این آسیب اغلب تا روزی که باتری در نهایت از بین می رود، مورد توجه قرار نمی گیرد.

همانطور که آب مایع درون باتری تبخیر می شود،احتمالاً باتری هاوال H2 دچار آسیب غیرقابل برگشت می شود و اگر پیگیری نکنید انتخابی جز خرید باتری جدید برای شما وجود نخواهد داشت. اگر هنگامی که زمستان فرا می رسد باتری در این شرایط مانده باشد، قدرت راه اندازی موتور را نخواهد داشت بنابراین در حالی که در ذهن شما جا افتاده است که آب و هوای سرد ممکن است باتری شما را از بین برده باشد، در واقع این گرمای تابستان بوده که مشکل را به راه انداخته است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری فلوئنس  و باتری مزدا 323

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
میرزابیگی
میرزابیگی
11 ماه قبل

من هم ماشین هاوال اچ ۲ دارم اما نمیدونم طول عمر باتری ماشین هاوال اچ ۲ چقدر است. برای همین دقیق اطلاع ندارم که باید چه زمانی تعویض باتری هاوال اچ ۲ را انجام بدم. ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید که بتونم به موقع خرید باطری رو انجام بدم تا بتونم قبل از اینکه باتری ماشین کاملا خراب بشه و من و تو دردسر بندازه زودتر تعویض باتری هاوال h۲ را انجام بدم، چونکه اصلاً نمیخوام که این اتفاق برام بیفته که تو جاده گیر کنم برای همین می خوام از رخ دادن این اتفاق پیشگیری کنم بنابراین ممنون میشم زمان دقیق تعویض باتری هاوال اچ ۲ رو به من اعلام کنید. الان حدوداً نزدیک سه سال هست که تعویض باتری ماشین انجام ندادم