باتری تویوتا ون هایس

خرید باتری ماشین هایس ون

مشخصات باتری هایس ون

در سال های پایانی دهه ۱۹۶۰، کارخانه خودروسازی تویوتا، ماشینی را برای بار اول با نام فنی (Toyota Auto Body) را روانه بازار کرد. این خودرو که در روند توسعه خود، نام دیگری را به خود گرفت که تویوتا هایس بود. یک ون کوچک با یک کابین یک تکه و بسیار شبیه به نسخه اروپایی ون‌ های آن زمان که در فیلم‌ های انگلیسی و فرانسوی کارگاهی به شدت دیده می‌شدند. علاوه بر این ها، کارشناس ارشد و سابق شرکت تویوتا، آکریا و کاوهارا مسبب اصلی به وجود آمدن  این خودرو بود که تا آن زمان نمونه‌ اش در خودروسازی شرقی دیده نشده بود.

مشخصات باتری هایس ون : باتری مناسب ماشین تویوتا ون هایس، باتری ۶۰ آمپر در قالب پایه بلند در قالب D23 و قطب چپ است که باید به هنگام تهیه کردن باتری خودرو خود به این مشخصات دقت کنید زیرا اگر چیزی به غیر از این را خریداری کنید نمی توانید بر روی خودرو خود آن را نصب کنید.

باتری ۶۰ آمپر ماشین تویوتا ون هایس در دو کارخانه معتبر و قدیمی سپاهان باتری و صبا باتری در بهترین کیفیت و در نوع سیلد اسید تولید می شود. این باتری دارای طول عمر حدود سه سال است که شما می توانید با نگهداری صحیح از آن، بهترین عملکرد را نشاهده کنید و هرگز به هنگام روشن کردن خودرو خود دچار مشکل نشوید.

باتری های سیلد اسید از متداول ترین باتری های موجود در بازار خرید و فروش باتری هستند که به دلیل سطح کیفیت بالایی که دارند، طرفداران زیادی را متوجه خود کرده اند.

 

باتری ۶۰ آمپر سوزوکی ، باتری ۶۰ آمپر اوربیتال سیلور، باتری ۶۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری تویوتا هایس

باتری خودرو به دلیل اهمیتی که دارد باید در سلامت کامل بر روی خودرو کار کند تا شما را به هنگام راه اندازی خودرو دچار مشکل نکند. در اینجا چند مورد از نکات نگهداری باتری خودرو را برایتان توضیح خواهیم داد.

پایانه ها را بررسی کنید:  پایانه های باتری را شناسایی کرده و مطمئن شوید که تمیز و خشک هستند و دچار خوردگی نشده اند. نگاه کنید تا ببینید آیا ترمینال های خام، سفید و کلسیم روی پایانه های شما ایجاد شده است. در صورت وجود، می توانید از مقداری آب جوش برای از بین بردن این تجمع استفاده کنید. پس از این مرحله، می توانید گیریس را روی پایانه ها قرار دهید تا از تجمع سولفاته ها در آینده تا حدی جلوگیری شود و در برابر هرگونه خوردگی در آینده کمک کند.

این ممکن است برای افرادی که اصلاً عادت ندارند زیر کاپوت وسایل نقلیه خود را نگاه کنند دلهره آور باشد. خوشبختانه تکنسین های ما آزمایش رایگان باتری را ارائه می دهند و می توانند در تعیین محل باتری خودرو و ارائه اطلاعات ذکر شده در مورد باتری خود به شما کمک کنند.

هوای سرد احتمالاً باتری شما را از بین نمی برد، اما مانع از عملکرد صحیح آن می شود. هنگام نگهداری وسیله نقلیه خود برای زمستان می توانید از یک روکش نمدی برای حفاظت باتری در برابر سرما استفاده کنید.

یک باتری بلااستفاده می تواند سریعتر از باتری شارژ شده از بین برود زیرا مواد شیمیایی داخل باتری به طور مداوم در حال شارژ شدن هستند تا زمانی که باتری خود تخلیه شود. بدتر از این، اگر بخواهید باتری را خالی کنید منجمد شده و منفجر می شود. علاوه بر این، دینام ها نمی توانند باتری های مرده را شارژ کنند. اگر سعی کنید باتری تمام شده را دوباره شارژ کنید، ممکن است در معرض خطر باشید زیرا ممکن است منفجر شود. این می تواند به این معنی باشد که شما باید باتری کاملاً جدیدی بخرید که می تواند یک تجربه سخت و پرهزینه باشد. منظور از باتری بلا استفاده، باتری خودرویی است که در طولانی مدت زوشن نمی شود و دینام فعال نمی شود تا بتواند باتری را شارژ کند.

اکنون اگر متوجه شده اید که باتری خودرو شما به هر دلیل خراب شده است و نیاز به جایگزین دارد، می توانید با ما تماس بگیرید تا با استفاده از روش های اصولی، در کمترین زمان، تعویض باتری تویوتا هایس شما را انجام دهیم.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری تویوتا هایس ون

توجه داشته باشید که آنچه را که پرداخت می کنید دریافت می کنید. مانند بیشتر موارد، صرف کمی پول اضافی از پیش می تواند در درازمدت از دردسرهای بیشتر شما جلوگیری کند. خرید باتری با کیفیت طول عمر بالاتری نیز دارد. هیچ کس نمی خواهد بدون باتری کارکرده در جایی گیر کند. برای ایمنی خود، باتری را پیدا کنید که به خوبی توصیه می شود حتی اگر به معنی هزینه اضافی باشد.

برای اطلاع از قیمت باتری تویوتا ون هایس خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و لازم است بدانید که قیمت که به شما اعلام می شود، بابت قمت باتری ای با کیفیت، دارای گارانتی تعویض، تاریخ تولید جدید است. بنابراین نگران قیمت باتری نباشید.

شما می توانید با خرید از امداد رسان باتری، باتری مقرون به صرفه تهیه کنید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری تویوتا ون هایس

طراوت یک باتری می تواند تعیین کند که چقدر عمر می کند و چقدر خوب کار می کند. قبل از خرید باتری، به طراوت آن توجه کنید. با جستجوی سال و ماه تولید می توانید تازه بودن باتری را تعیین کنید. این زمان از مدت زمان اعتبار گارانتی باتری نیز قابل تشخیض است. توصیه می کنیم باتری کمتر از یک ماه انبار شده را تهیه کنید تا مطمئن باشید باتری فرسوده خریداری نمی کنید. تاریخ باتری هرچه جدیدتر باشد بهتر است.

تاریخ تولید باتری بیانگر سلامت یا فرسودگی باتری است، به این شکل که اگر باتری دارای تاریخ قدیمی باشد، یعنی به همان میزان از میزان طول عمر آن مصرف شده است زیرا باتری حتی اگر بر روی خودرو نصب نباشد، واکنش های شیمیایی اش انجام می شود. بنابراین باتری ای که در طولانی مدت در انبار مانده باشد فرسوده است.

شما هرگز نمی توانید باتری کهنه و فرسوده با تاریخ قدیمی را در نمایندگی های کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری پیدا کنید، زیرا این دو کارخانه، باتری های تولید روز خود را بلافاصله برای نمایندگی های خودشان در سطح کشور به میزانی مشخص ارسال می کنند و نمایندگان خود را موظف می کنند که باتری ها را در کمتر از یک هفته به دست مشتریان برسانند.

امداد رسان باتری، به عنوان نماینده رسمی برتر این دو کارخانه، باتری خودرو شما را همراه با تاریخ تولید جدید، گارانتی تعویض و با خدمات پس از فروش رایگان مانند ارسال و نصب رایگان باتری در سطح شهر تهران به دستتان می رساند.

تیم کارشناسی امداد رسان باتری، خرید باتری تویوتا ون هایس شما را برایتان آسان کرده اند و فقط کافی است با آن ها تماس بگیرید. حتی پرداخت وجه باتری هم در مرحله آخر پس از نصب باتری بر روی ماشین امکان پذیر است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری هایس ون با قیمت مناسب

تعویض باتری ون هایس

ارسال و نصب رایگان باتری هایس ون

آیا همیشه در روشن نشدن موتور خودرو باتری هایس مقصر است؟

هنگامی که باتری هایس شما از بین می رود، واضح ترین علامت این است که موتور خودرو دیگر روشن نمی شود. با این حال، راه های بسیار زیادی وجود دارد که موتور می تواند روشن نشود. اگر متوجه شدید که با چرخاندن سوییچ هیچ اتفاقی نمی افتد، ممکن است با باتری هایس مرده سروکار داشته باشید. برای کمک به محدود کردن مسائل، باید وقتی کلید را می‌چرخانید به دقت گوش کنید. اگر وقتی کلید استارت را می‌چرخانید اصلاً چیزی نمی‌شنوید، این نشانه خوبی است که موتور استارت هیچ برقی دریافت نمی‌کند. هنگامی که با نکات دیگر مانند داشبورد و چراغ های جلو که به طور کلی خاموش یا کم نور هستند ترکیب می شود، باتری هایس مرده احتمالاً مقصر است. اگر دو به شک هستید که باتری هایس تمام نشده، ممکن است به سوئیچ احتراق، استارت یا حتی چیزی مانند خوردگی پایانه های باتری یا اتصالات شل مشکوک شوید. تنها راه برای تشخیص این نوع مشکل، کمک گرفتن از کارشناسان خبره در این زمینه است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری النترا و باتری پرادو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها